Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2019. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2021 her.

Bullermyrens IK

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27061600 to 27/06 08:00 to 27/06 5. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Plj C Bullermyrens IK 1 - 7 Håbo FF Vit      
27062203 to 27/06 11:00 to 27/06 4. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Plj B Hässelby SK Röd 7 - 0 Bullermyrens IK      
27061103 to 27/06 11:00 to 27/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Hanvikens SK 1 Ferdig Bullermyrens IK 1      
27062404 to 27/06 11:20 to 27/06 29. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj A Bullermyrens IK Ferdig Hanvikens SK 2      
27064507 to 27/06 12:40 to 27/06 7. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Plj A Bullermyrens IK Ferdig Stuvsta IF 4      
27061107 to 27/06 13:40 to 27/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Bullermyrens IK 2 Ferdig Säters IF FK      
27061606 to 27/06 14:00 to 27/06 5. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Plj C Bullermyrens IK 0 - 5 Ingarö IF Svart      
27062109 to 27/06 17:00 to 27/06 14. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Plj B Bullermyrens IK 0 - 0 Bro IK      
27060112 to 27/06 17:00 to 27/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Bullermyrens IK 1 Ferdig Kvarnsvedens IK 1      
27060612 to 27/06 18:00 to 27/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj A Värmdö IF 1 Ferdig Bullermyrens IK      
27063717 to 27/06 19:20 to 27/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Plj A Bullermyrens IK Ferdig Västerhaninge IF      
28062400 fr 28/06 08:00 fr 28/06 29. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj A Säters IF FK Ferdig Bullermyrens IK      
28060200 fr 28/06 08:00 fr 28/06 13. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Plj B Bullermyrens IK 0 - 2 Ingarö IF      
28060100 fr 28/06 09:00 fr 28/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Bullermyrens IK 2 Ferdig Ingarö IF      
28061000 fr 28/06 09:40 fr 28/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Stuvsta IF L2 Ferdig Bullermyrens IK 1      
28061102 fr 28/06 10:20 fr 28/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Stuvsta IF P2010:3 (A) Ferdig Bullermyrens IK 2      
28064504 fr 28/06 10:40 fr 28/06 7. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Plj A Kvicksunds SK Ferdig Bullermyrens IK      
28061604 fr 28/06 12:00 fr 28/06 5. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Plj C Avesta AIK 2 - 1 Bullermyrens IK      
28061003 fr 28/06 13:00 fr 28/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Bullermyrens IK 2 Ferdig Stuvsta IF L1      
28061905 fr 28/06 13:00 fr 28/06 26. 9-9 Mellan F13 (f 2006) Borlänge Plj B IFK Timrå 4 - 0 Bullermyrens IK      
28062307 fr 28/06 13:50 fr 28/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj A Bullermyrens IK Ferdig Alsike IF      
28062510 fr 28/06 14:40 fr 28/06 1. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Plj A Bullermyrens IK Ferdig Gustavsbergs IF FK 1      
28060109 fr 28/06 15:00 fr 28/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Bullermyrens IK 1 Ferdig Torsångs IF 1      
28061309 fr 28/06 17:00 fr 28/06 17. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Plj C Arboga Södra IF 2 - 0 Bullermyrens IK      
29063602 lø 29/06 10:00 lø 29/06 23. 7-7 Liten SVEA 2 Plj A Bullermyrens IK 2 1 - 1 KF Heros 1      
29061202 lø 29/06 10:00 lø 29/06 27. 5-5 SVEA 1 Plj A Bullermyrens IK 1 - 5 Enköping SK      
29060105 lø 29/06 11:40 lø 29/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Bullermyrens IK 1 Ferdig IK Brage 1      
29063604 lø 29/06 12:00 lø 29/06 23. 7-7 Liten SVEA 2 Plj A Bullermyrens IK 2 0 - 3 BK Sport      
29061004 lø 29/06 12:20 lø 29/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Bullermyrens IK 2 Ferdig Gustavsbergs IF Fotboll      
29064507 lø 29/06 12:40 lø 29/06 7. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Plj A Värmdö IF 3 Ferdig Bullermyrens IK      
29062606 lø 29/06 12:50 lø 29/06 3. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj A Bullermyrens IK Ferdig Älta IF Gul      
29063606 lø 29/06 13:20 lø 29/06 23. 7-7 Liten SVEA 2 Plj A Bullermyrens IK 2 2 - 3 Uppsala HI      
29061209 lø 29/06 13:30 lø 29/06 27. 5-5 SVEA 1 Plj A Bullermyrens IK 2 - 0 Fagersta S IK      
29061212 lø 29/06 15:00 lø 29/06 27. 5-5 SVEA 1 Plj A Bullermyrens IK 2 - 4 Romfartuna      
29061213 lø 29/06 15:40 lø 29/06 27. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Bullermyrens IK 1 Ferdig Islingby IK 1      
29060208 lø 29/06 16:00 lø 29/06 13. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Slutspel E 7-14 Säters IF FK 4 - 2 P Bullermyrens IK      
29061214 lø 29/06 16:20 lø 29/06 27. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Stuvsta IF (P10:1) Ferdig Bullermyrens IK 2      
29061011 lø 29/06 17:00 lø 29/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Forssa BK 2 Ferdig Bullermyrens IK 1      
29064116 lø 29/06 18:40 lø 29/06 32. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Plj A Bullermyrens IK Ferdig Värmdö IF 1      
29064213 lø 29/06 18:50 lø 29/06 11. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Plj A Stuvsta IF Gul Ferdig Bullermyrens IK      
30060601 sø 30/06 08:50 sø 30/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj A Viggbyholms IK FF 1 Ferdig Bullermyrens IK      
30061002 sø 30/06 10:20 sø 30/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj A Hanvikens SK 2 Ferdig Bullermyrens IK 2      
30063604 sø 30/06 10:40 sø 30/06 23. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Plj A Bullermyrens IK Ferdig Stuvsta IF 3      
30061603 sø 30/06 11:00 sø 30/06 5. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Slutspel E 7-8 Säters IF FK 2 - 0 Bullermyrens IK