Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2019. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2021 her.

Stora Tuna IK

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27064400 to 27/06 08:00 to 27/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Plj B Skogås-Trångsunds FF 2 Ferdig Stora Tuna IK      
27063701 to 27/06 08:40 to 27/06 31. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Plj A Stora Tuna IK Ferdig Islingby IK      
27061104 to 27/06 11:40 to 27/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Islingby IK 1 Ferdig Stora Tuna IK      
27061106 to 27/06 13:00 to 27/06 9. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A Gustafs GoIF Ferdig Stora Tuna IK      
27063711 to 27/06 15:20 to 27/06 31. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Plj A Östansbo IS Ferdig Stora Tuna IK      
27064209 to 27/06 15:30 to 27/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Plj B Stora Tuna IK Ferdig Bällsta FF 2      
27061110 to 27/06 15:40 to 27/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Stora Tuna IK Ferdig Forssa BK 2      
28062700 fr 28/06 08:00 fr 28/06 2. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Plj A Stora Tuna IK Ferdig Spånga IS      
28061001 fr 28/06 11:00 fr 28/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Stora Tuna IK Ferdig Stuvsta IF L2      
28060606 fr 28/06 13:00 fr 28/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj B Hanvikens SK 3 Ferdig Stora Tuna IK      
28062608 fr 28/06 13:20 fr 28/06 3. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Plj A Krylbo IF Ferdig Stora Tuna IK      
28060108 fr 28/06 14:20 fr 28/06 8. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A IK Brage 2 Ferdig Stora Tuna IK      
28060112 fr 28/06 17:00 fr 28/06 8. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A Stora Tuna IK Ferdig IF Tunabro      
28061112 fr 28/06 17:00 fr 28/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Stora Tuna IK Ferdig Västerhaninge IF      
28062312 fr 28/06 18:00 fr 28/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj B Stora Tuna IK Ferdig IK Viljan Strängnäs 1      
29064200 lø 29/06 08:00 lø 29/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Plj B Stora Tuna IK Ferdig Ingarö IF Svart      
29060106 lø 29/06 12:20 lø 29/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Stuvsta IF ...:3 grön (B) Ferdig Stora Tuna IK      
29063708 lø 29/06 13:20 lø 29/06 31. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Plj A Stora Tuna IK Ferdig Falu BS FK Gul      
29060108 lø 29/06 13:40 lø 29/06 8. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A IK Brage 1 Ferdig Stora Tuna IK      
29062608 lø 29/06 14:30 lø 29/06 3. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj B Järla IF FK 2 Ferdig Stora Tuna IK      
29064512 lø 29/06 16:00 lø 29/06 7. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Plj A Stora Tuna IK Ferdig Hanvikens SK 3      
29060112 lø 29/06 17:00 lø 29/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B Hanvikens SK 1 Ferdig Stora Tuna IK      
29061012 lø 29/06 17:40 lø 29/06 21. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A Stora Tuna IK Ferdig Islingby IK      
29064516 lø 29/06 18:40 lø 29/06 7. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Plj A Västerhaninge IF 1 Ferdig Stora Tuna IK      
30061100 sø 30/06 09:00 sø 30/06 9. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A Forssa BK 2 Ferdig Stora Tuna IK      
30061203 sø 30/06 11:40 sø 30/06 27. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Plj A Forssa BK 1 Ferdig Stora Tuna IK      
30060105 sø 30/06 12:20 sø 30/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Plj B IK Brage 1 Ferdig Stora Tuna IK      
30062306 sø 30/06 13:00 sø 30/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj B Stora Tuna IK Ferdig Bollstanäs SK 1