Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2019. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2022 her.

IFK Timrå

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27064000 tor. 27/06 08:00 tor. 27/06 6. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Plj A Älta IF Vit 2 - 1 IFK Timrå 2      
27061901 tor. 27/06 09:00 tor. 27/06 26. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Plj C Öna SK Blå 2 - 1 IFK Timrå 1      
27064503 tor. 27/06 10:00 tor. 27/06 7. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Plj B IFK Timrå 2 Ferdig Torsångs IF Gul      
27064002 tor. 27/06 10:00 tor. 27/06 6. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Plj B IFK Timrå 4 - 0 Ingarö IF      
27062606 tor. 27/06 12:00 tor. 27/06 3. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Plj B Kvicksunds SK Ferdig IFK Timrå 1      
27062406 tor. 27/06 13:00 tor. 27/06 29. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj C IK Viljan Strängnäs 2 Ferdig IFK Timrå      
27063804 tor. 27/06 13:50 tor. 27/06 28. 11-11 F16 (f 2003) Borlänge Plj A Kvarnsvedens IK 1 1 - 0 IFK Timrå      
27061506 tor. 27/06 14:00 tor. 27/06 24. 9-9 Stor F14 (f 2005) Borlänge Plj C Irsta IF 1 - 1 IFK Timrå      
27062207 tor. 27/06 15:00 tor. 27/06 4. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Plj A IFK Timrå 2 0 - 7 Trysil FK      
27064007 tor. 27/06 15:00 tor. 27/06 6. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Plj C IFK Timrå 1 1 - 5 Katrineholm SK 2      
27063712 tor. 27/06 16:00 tor. 27/06 31. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Plj B IFK Timrå 2 Ferdig Västerhaninge IF      
27064411 tor. 27/06 17:10 tor. 27/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Plj C Stuvsta IF Svart Ferdig IFK Timrå      
27064515 tor. 27/06 18:00 tor. 27/06 7. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Plj B IFK Timrå 1 Ferdig Torsångs IF Gul      
27061511 tor. 27/06 19:00 tor. 27/06 24. 9-9 Stor F14 (f 2005) Borlänge Plj C IFK Timrå 2 - 1 Ingarö IF      
28062200 fre. 28/06 08:00 fre. 28/06 4. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Plj B Bro IK 1 - 5 IFK Timrå      
28064402 fre. 28/06 09:40 fre. 28/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Plj C Islingby IK Ferdig IFK Timrå      
28063703 fre. 28/06 10:00 fre. 28/06 31. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Plj B IFK Timrå 2 Ferdig Stuvsta IF 1      
28062202 fre. 28/06 10:00 fre. 28/06 4. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Plj A IFK Timrå 2 4 - 3 Norrala IF Blå      
28061803 fre. 28/06 11:00 fre. 28/06 15. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Plj C Stuvsta IF 2 - 0 IFK Timrå 1      
28064505 fre. 28/06 11:20 fre. 28/06 7. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Plj B Sandvikens IF 2 Ferdig IFK Timrå 1      
28063803 fre. 28/06 12:40 fre. 28/06 28. 11-11 F16 (f 2003) Borlänge Plj A IFK Timrå 2 - 2 Torsångs IF      
28061905 fre. 28/06 13:00 fre. 28/06 26. 9-9 Mellan F13 (f 2006) Borlänge Plj B IFK Timrå 4 - 0 Bullermyrens IK      
28063709 fre. 28/06 14:00 fre. 28/06 31. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Plj B IFK Timrå 1 Ferdig Kvarnsvedens IK 1      
28061307 fre. 28/06 15:00 fre. 28/06 17. 9-9 Stor F14 (f 2005) Borlänge Plj C IFK Timrå 3 - 0 Norrala IF      
28062409 fre. 28/06 15:30 fre. 28/06 29. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj C IFK Timrå Ferdig Järla IF FK      
28061908 fre. 28/06 16:00 fre. 28/06 26. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Plj A Swesom FC 4 - 1 IFK Timrå 2      
28062512 fre. 28/06 16:00 fre. 28/06 1. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Plj B IFK Timrå 2 Ferdig Alsike IF 2      
28063908 fre. 28/06 18:30 fre. 28/06 33. 11-11 Konstgräs F16 (f 2003) Borlänge Plj A Skogås-Trångsunds FF 0 - 1 IFK Timrå      
29061800 lør. 29/06 08:00 lør. 29/06 15. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Plj A Essvik AIF 7 - 1 IFK Timrå 2      
29063700 lør. 29/06 08:00 lør. 29/06 31. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Plj B Kvicksunds SK Ferdig IFK Timrå 2      
29061801 lør. 29/06 09:00 lør. 29/06 15. 9-9 Mellan F13 (f 2006) Borlänge Plj B Hässelby SK Röd 1 - 4 IFK Timrå      
29062502 lør. 29/06 09:20 lør. 29/06 1. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Plj B Stuvsta IF 1 Ferdig IFK Timrå 1      
29064002 lør. 29/06 10:00 lør. 29/06 6. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Plj C IFK Timrå 1 0 - 5 Strands IF Svart      
29061603 lør. 29/06 11:00 lør. 29/06 5. 9-9 Stor F14 (f 2005) Borlänge Plj C IFK Timrå 2 - 1 Kvarnsvedens IK      
29062306 lør. 29/06 13:00 lør. 29/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj C AIK Ferdig IFK Timrå      
29062710 lør. 29/06 14:40 lør. 29/06 2. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Plj B Västerhaninge IF Ferdig IFK Timrå 1      
29062207 lør. 29/06 15:00 lør. 29/06 4. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Slutspel E 17-32 Ås IF 1 1 - 3 IFK Timrå 2      
29062511 lør. 29/06 15:20 lør. 29/06 1. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Plj B Järla IF FK Ferdig IFK Timrå 2      
29061309 lør. 29/06 17:00 lør. 29/06 17. 9-9 Stor F14 (f 2005) Borlänge Slutspel A 1/4 Final IFK Timrå 0 - 1 Hammarby IF      
29064009 lør. 29/06 17:00 lør. 29/06 6. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Slutspel A 1/4 Final IFK Timrå 2 - 4 Sollentuna FK Syd Svart      
29062414 lør. 29/06 19:40 lør. 29/06 29. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj C IFK Timrå Ferdig Viggbyholms IK FF 2      
29063910 lør. 29/06 19:40 lør. 29/06 33. 11-11 Konstgräs F16 (f 2003) Borlänge Plj A Säters IF FK 0 - 1 IFK Timrå      
29061512 lør. 29/06 20:00 lør. 29/06 24. 9-9 Stor P13 (f 2006) Borlänge Slutspel E 17-24 IK Brage 1 1 - 0 IFK Timrå 2      
29061612 lør. 29/06 20:00 lør. 29/06 5. 9-9 Stor P13 (f 2006) Borlänge Slutspel E 17-24 IFK Timrå 1 0 - 3 P Gustafs GoIF      
30062500 søn. 30/06 08:00 søn. 30/06 1. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Plj B IFK Timrå 2 Ferdig Kvarnsvedens IK 1      
30062501 søn. 30/06 08:40 søn. 30/06 1. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Plj B IFK Timrå 1 Ferdig Järla IF FK      
30064402 søn. 30/06 09:40 søn. 30/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Plj C IFK Timrå Ferdig Värmdö IF 2      
30060402 søn. 30/06 10:20 søn. 30/06 20. 11-11 F16 (f 2003) Borlänge Slutspel A Semifinale Ornäs BK 2 - 0 IFK Timrå      
30060505 søn. 30/06 14:20 søn. 30/06 18. 11-11 F16 (f 2003) Borlänge Slutspel A Bronsekamp Kvarnsvedens IK 2 3 - 2 IFK Timrå