Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2019. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2023 her.

Ingarö IF

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27064500 tor. 27/06 08:00 tor. 27/06 3. GB GLACE P11 (f 2008) Borlänge Plj B Ingarö IF Gul Ferdig Torsångs IF      
27062500 tor. 27/06 08:00 tor. 27/06 1. Granitor P11 (f 2008) Borlänge Plj C Ingarö IF Svart Ferdig Boo FF P08:6      
27061900 tor. 27/06 08:00 tor. 27/06 5. Quality Hotel Galaxen P13 (f 2006) Borlänge Plj B Gustafs GoIF 1 - 3 Ingarö IF Svart      
27060601 tor. 27/06 08:50 tor. 27/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj B Krylbo IF Ferdig Ingarö IF Svart      
27061601 tor. 27/06 09:00 tor. 27/06 15. Volkswagen Borlänge F14 (f 2005) Borlänge Plj C Ingarö IF 2 - 1 Kvarnsvedens IK      
27061000 tor. 27/06 09:00 tor. 27/06 21. Hushagen P9 (f 2010) Borlänge Plj A Torsångs IF 2 Ferdig Ingarö IF      
27063602 tor. 27/06 09:20 tor. 27/06 7. Releasy P10 (f 2009) Borlänge Plj B Ingarö IF Ferdig Forssa BK      
27060602 tor. 27/06 09:40 tor. 27/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj A Ingarö IF Gul Ferdig Bollstanäs SK 2      
27064002 tor. 27/06 10:00 tor. 27/06 24. XXL F13 (f 2006) Borlänge Plj B IFK Timrå 4 - 0 Ingarö IF      
27062002 tor. 27/06 10:00 tor. 27/06 26. renta P13 (f 2006) Borlänge Plj H Ingarö IF Gul 1 - 1 Sundsvalls FF 1      
27061502 tor. 27/06 10:00 tor. 27/06 24. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Plj C Ingarö IF Svart 1 - 1 Arboga Södra IF      
27060303 tor. 27/06 11:30 tor. 27/06 18. SSAB F15 (f 2004) Borlänge Plj B Härnösands SK 2 - 0 Ingarö IF      
27062405 tor. 27/06 12:10 tor. 27/06 11. #Trevligtfolk F12 (f 2007) Borlänge Plj B DFK Värmbol Ferdig Ingarö IF      
27062608 tor. 27/06 13:20 tor. 27/06 12. Tunabyggen F10 (f 2009) Borlänge Plj B Värmdö IF 2 Ferdig Ingarö IF      
27062307 tor. 27/06 13:50 tor. 27/06 10. Norlings skylt P12 (f 2007) Borlänge Plj B Islingby IK 1 Ferdig Ingarö IF Svart      
27061606 tor. 27/06 14:00 tor. 27/06 15. Volkswagen Borlänge P14 (f 2005) Borlänge Plj C Bullermyrens IK 0 - 5 Ingarö IF Svart      
27063710 tor. 27/06 14:40 tor. 27/06 31. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Plj B Stora Skedvi IK Ferdig Ingarö IF Gul      
27060608 tor. 27/06 14:40 tor. 27/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Plj A Ingarö IF Gul Ferdig Hanvikens SK 1      
27060306 tor. 27/06 15:00 tor. 27/06 18. SSAB F15 (f 2004) Borlänge Plj B Ingarö IF 1 - 4 Bråtens IK 04/05      
27061307 tor. 27/06 15:00 tor. 27/06 17. Beans in Cup P14 (f 2005) Borlänge Plj E Bråtens IK 2 - 1 Ingarö IF Gul      
27060207 tor. 27/06 15:00 tor. 27/06 13. Lokalt i P13 (f 2006) Borlänge Plj B Ingarö IF Svart 1 - 1 Tynset IF      
27062612 tor. 27/06 16:00 tor. 27/06 12. Tunabyggen P11 (f 2008) Borlänge Plj C Islingby IK Ferdig Ingarö IF Svart      
27062009 tor. 27/06 17:00 tor. 27/06 26. renta F13 (f 2006) Borlänge Plj B Ingarö IF 2 - 4 Hässelby SK Röd      
27062209 tor. 27/06 17:00 tor. 27/06 4. Svensk Fast P13 (f 2006) Borlänge Plj H Kvarnsvedens IK 0 - 0 Ingarö IF Gul      
27064516 tor. 27/06 18:40 tor. 27/06 3. GB GLACE P10 (f 2009) Borlänge Plj B Ingarö IF Ferdig Kvarnsvedens IK Blå      
27060613 tor. 27/06 18:50 tor. 27/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj B Älta IF Svart Ferdig Ingarö IF      
27061511 tor. 27/06 19:00 tor. 27/06 24. 9-9 Stor F14 (f 2005) Borlänge Plj C IFK Timrå 2 - 1 Ingarö IF      
27062717 tor. 27/06 19:20 tor. 27/06 2. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Plj B IF Tunabro Ferdig Ingarö IF      
28063600 fre. 28/06 08:00 fre. 28/06 7. Releasy P10 (f 2009) Borlänge Plj B IF Tunabro Ferdig Ingarö IF      
28060200 fre. 28/06 08:00 fre. 28/06 13. Lokalt i F13 (f 2006) Borlänge Plj B Bullermyrens IK 0 - 2 Ingarö IF      
28064401 fre. 28/06 08:50 fre. 28/06 2. CAP F12 (f 2007) Borlänge Plj B Ingarö IF Ferdig Stuvsta IF Vit      
28060100 fre. 28/06 09:00 fre. 28/06 8. Kurt Risberg Park P9 (f 2010) Borlänge Plj A Bullermyrens IK 2 Ferdig Ingarö IF      
28061501 fre. 28/06 09:00 fre. 28/06 24. 9-9 Stor F14 (f 2005) Borlänge Plj C Irsta IF 1 - 3 Ingarö IF      
28061302 fre. 28/06 10:00 fre. 28/06 17. Beans in Cup P14 (f 2005) Borlänge Plj C Håbo FF Vit 2 - 2 Ingarö IF Svart      
28061802 fre. 28/06 10:00 fre. 28/06 6. Happy Homes Borlänge P13 (f 2006) Borlänge Plj B Torsby IF 1 - 0 Ingarö IF Svart      
28062303 fre. 28/06 10:30 fre. 28/06 10. Norlings skylt P12 (f 2007) Borlänge Plj A Ingarö IF Gul Ferdig Sandvikens IF P07      
28063704 fre. 28/06 10:40 fre. 28/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Plj B Ingarö IF Ferdig Stuvsta IF 2      
28060403 fre. 28/06 11:30 fre. 28/06 20. AB Karl Hedin F15 (f 2004) Borlänge Plj B Ingarö IF 0 - 5 Tynset IF      
28062706 fre. 28/06 12:00 fre. 28/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Plj B Ingarö IF Gul Ferdig IF Tunabro 1      
28062405 fre. 28/06 12:10 fre. 28/06 11. #Trevligtfolk P12 (f 2007) Borlänge Plj B Ingarö IF Svart Ferdig Hanvikens SK 2      
28061605 fre. 28/06 13:00 fre. 28/06 15. Volkswagen Borlänge P14 (f 2005) Borlänge Plj E Ingarö IF Gul 0 - 1 Sala FF      
28062508 fre. 28/06 13:20 fre. 28/06 1. Granitor P11 (f 2008) Borlänge Plj C Ingarö IF Svart Ferdig IF Tunabro 2      
28061207 fre. 28/06 13:40 fre. 28/06 27. Evert Mellström Arena P9 (f 2010) Borlänge Plj A IK Segro Ferdig Ingarö IF      
28062408 fre. 28/06 14:40 fre. 28/06 11. #Trevligtfolk F12 (f 2007) Borlänge Plj B Hagaströms SK Ferdig Ingarö IF      
28062611 fre. 28/06 15:20 fre. 28/06 12. Tunabyggen F10 (f 2009) Borlänge Plj B Ingarö IF Ferdig Gustafs GoIF      
28062514 fre. 28/06 17:20 fre. 28/06 1. Granitor P10 (f 2009) Borlänge Plj B Ingarö IF Ferdig Falu BS FK BS Blå      
28060408 fre. 28/06 17:20 fre. 28/06 20. AB Karl Hedin F15 (f 2004) Borlänge Plj B Hammarby IF FF 05-1 2 - 0 Ingarö IF      
28060210 fre. 28/06 18:00 fre. 28/06 13. Lokalt i P13 (f 2006) Borlänge Plj H Arboga Södra IF 1 - 4 Ingarö IF Gul      
28062715 fre. 28/06 18:00 fre. 28/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Plj B Alsike IF Svart Ferdig Ingarö IF Gul      
28064412 fre. 28/06 18:00 fre. 28/06 2. CAP P12 (f 2007) Borlänge Plj B Södra Trögds IK Ferdig Ingarö IF Svart      
28064212 fre. 28/06 18:00 fre. 28/06 23. CRAMO P12 (f 2007) Borlänge Plj A Ingarö IF Gul Ferdig Tynset IF 1      
28063615 fre. 28/06 18:40 fre. 28/06 7. Releasy P11 (f 2008) Borlänge Plj C Forssa BK 1 Ferdig Ingarö IF Svart      
28061511 fre. 28/06 19:00 fre. 28/06 24. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Plj E Ingarö IF Gul 2 - 0 RönningeSalem 1      
29062100 lør. 29/06 08:00 lør. 29/06 14. Borlänge Tidning P13 (f 2006) Borlänge Plj H Ingarö IF Gul 0 - 2 Sundbybergs IK 2      
29064100 lør. 29/06 08:00 lør. 29/06 32. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Plj B IK Brage 2 Ferdig Ingarö IF      
29061600 lør. 29/06 08:00 lør. 29/06 15. Volkswagen Borlänge P14 (f 2005) Borlänge Plj C Ingarö IF Svart 3 - 1 Avesta AIK      
29064200 lør. 29/06 08:00 lør. 29/06 23. CRAMO P12 (f 2007) Borlänge Plj B Stora Tuna IK Ferdig Ingarö IF Svart      
29061301 lør. 29/06 09:00 lør. 29/06 17. Beans in Cup P14 (f 2005) Borlänge Plj E IK Brage 1 2 - 1 Ingarö IF Gul      
29061100 lør. 29/06 09:00 lør. 29/06 9. Kjell Wahrén Stadium P9 (f 2010) Borlänge Plj A Forssa BK 1 Ferdig Ingarö IF      
29060401 lør. 29/06 09:10 lør. 29/06 20. AB Karl Hedin F15 (f 2004) Borlänge Plj B Hanvikens SK 2 5 - 0 Ingarö IF      
29061902 lør. 29/06 10:00 lør. 29/06 5. Quality Hotel Galaxen P13 (f 2006) Borlänge Plj B Ingarö IF Svart 0 - 4 Alsike IF 2      
29062603 lør. 29/06 10:20 lør. 29/06 12. Tunabyggen P12 (f 2007) Borlänge Plj A IK Brage 1 Ferdig Ingarö IF Gul      
29064504 lør. 29/06 10:40 lør. 29/06 3. GB GLACE P11 (f 2008) Borlänge Plj B Ingarö IF Gul Ferdig Bollstanäs SK 2      
29061904 lør. 29/06 12:00 lør. 29/06 5. Quality Hotel Galaxen F13 (f 2006) Borlänge Plj B Ingarö IF 0 - 1 Bro IK      
29061304 lør. 29/06 12:00 lør. 29/06 17. Beans in Cup F14 (f 2005) Borlänge Plj C Ingarö IF 4 - 0 Norrala IF      
29062706 lør. 29/06 12:00 lør. 29/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Plj C Ingarö IF Svart Ferdig Stuvsta IF      
29061605 lør. 29/06 13:00 lør. 29/06 15. Volkswagen Borlänge P14 (f 2005) Borlänge Slutspel D 5-12 Ingarö IF Gul 0 - 2 IK Viljan Strängnäs Blå      
29064206 lør. 29/06 13:00 lør. 29/06 23. CRAMO F12 (f 2007) Borlänge Plj B Ingarö IF Ferdig Kvarnsvedens IK 1      
29062508 lør. 29/06 13:20 lør. 29/06 1. Granitor F10 (f 2009) Borlänge Plj B IK Viljan Strängnäs Ferdig Ingarö IF      
29060405 lør. 29/06 13:50 lør. 29/06 20. AB Karl Hedin F15 (f 2004) Borlänge Slutspel B 1/8 Final Kvarnsvedens IK 0 - 3 Ingarö IF      
29062407 lør. 29/06 13:50 lør. 29/06 11. #Trevligtfolk P12 (f 2007) Borlänge Plj B Ingarö IF Svart Ferdig Hanvikens SK 3      
29060206 lør. 29/06 14:00 lør. 29/06 13. Lokalt i P13 (f 2006) Borlänge Slutspel B 11-26 Essvik AIF 1 - 3 Ingarö IF Gul      
29061008 lør. 29/06 15:00 lør. 29/06 21. Hushagen P9 (f 2010) Borlänge Plj A Stuvsta IF P2010:3 (A) Ferdig Ingarö IF      
29063711 lør. 29/06 15:20 lør. 29/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Plj B Ingarö IF Ferdig Gustavsbergs IF FK 2      
29062309 lør. 29/06 15:30 lør. 29/06 10. Norlings skylt P12 (f 2007) Borlänge Plj A Falu BS FK 1 Ferdig Ingarö IF Gul      
29061508 lør. 29/06 16:00 lør. 29/06 24. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Slutspel B 1/4 Final Ingarö IF Svart 3 - 1 Håbo FF Röd      
29063609 lør. 29/06 16:00 lør. 29/06 7. Releasy P10 (f 2009) Borlänge Plj B Hanvikens SK 1 Ferdig Ingarö IF      
29060307 lør. 29/06 16:10 lør. 29/06 18. SSAB F15 (f 2004) Borlänge Slutspel B 1/4 Final Härnösands SK 1 - 0 Ingarö IF      
29060210 lør. 29/06 18:00 lør. 29/06 13. Lokalt i F13 (f 2006) Borlänge Slutspel D 5-12 Hanvikens SK 2 1 - 2 Ingarö IF      
29061410 lør. 29/06 18:00 lør. 29/06 16. Wangeskog F14 (f 2005) Borlänge Slutspel A 1/4 Final Sollentuna FK 1 5 - 4 P Ingarö IF      
29062515 lør. 29/06 18:00 lør. 29/06 1. Granitor P11 (f 2008) Borlänge Plj C Tynset IF 1 Ferdig Ingarö IF Svart      
29062715 lør. 29/06 18:00 lør. 29/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Plj B Ingarö IF Gul Ferdig Kvarnsvedens IK 1      
29060613 lør. 29/06 18:50 lør. 29/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Plj B IF Tunabro Ferdig Ingarö IF      
29062111 lør. 29/06 19:00 lør. 29/06 14. Borlänge Tidning P13 (f 2006) Borlänge Slutspel B 11-18 Ingarö IF Gul 6 - 0 Älta IF Svart      
30061800 søn. 30/06 08:00 søn. 30/06 6. Happy Homes Borlänge P13 (f 2006) Borlänge Slutspel D 15-22 Ingarö IF Svart 1 - 2 IK Brage 2      
30064400 søn. 30/06 08:00 søn. 30/06 2. CAP F12 (f 2007) Borlänge Plj B Bråtens IK F 07/08 Blå Ferdig Ingarö IF      
30063701 søn. 30/06 08:40 søn. 30/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Plj B Ingarö IF Ferdig Kvarnsvedens IK 4      
30061601 søn. 30/06 09:00 søn. 30/06 15. Volkswagen Borlänge P14 (f 2005) Borlänge Slutspel B Semifinale Ås IF 1 - 3 Ingarö IF Svart      
30061801 søn. 30/06 09:00 søn. 30/06 6. Happy Homes Borlänge P13 (f 2006) Borlänge Slutspel B 11-12 Ingarö IF Gul 1 - 4 Sundbybergs IK 1      
30062702 søn. 30/06 09:20 søn. 30/06 2. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Plj B Djurmo Sifferbo IF Ferdig Ingarö IF      
30060101 søn. 30/06 09:40 søn. 30/06 8. Kurt Risberg Park P9 (f 2010) Borlänge Plj A Kvarnsvedens IK 2 Ferdig Ingarö IF      
30062703 søn. 30/06 10:00 søn. 30/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Plj B Ingarö IF Gul Ferdig Hanvikens SK 1      
30062202 søn. 30/06 10:00 søn. 30/06 4. Svensk Fast F13 (f 2006) Borlänge Slutspel D 5-6 Hille F06 1 - 2 Ingarö IF      
30061304 søn. 30/06 12:00 søn. 30/06 17. Beans in Cup P14 (f 2005) Borlänge Slutspel B Finale Edsbyns IF FF 4 - 0 Ingarö IF Svart      
30062204 søn. 30/06 12:00 søn. 30/06 4. Svensk Fast F13 (f 2006) Borlänge Slutspel D 5-6 Ingarö IF 4 - 5 P Torsångs IF      
30062506 søn. 30/06 12:00 søn. 30/06 1. Granitor P11 (f 2008) Borlänge Plj C Ingarö IF Svart Ferdig IF Brommapojkarna      
30064205 søn. 30/06 12:10 søn. 30/06 23. CRAMO P12 (f 2007) Borlänge Plj A Ingarö IF Gul Ferdig Alsike IF 1      
30061204 søn. 30/06 12:20 søn. 30/06 27. Evert Mellström Arena P9 (f 2010) Borlänge Plj A Ingarö IF Ferdig Stuvsta IF L1      
30064206 søn. 30/06 13:00 søn. 30/06 23. CRAMO P12 (f 2007) Borlänge Plj B Ingarö IF Svart Ferdig Ängby IF 1