Tabell med påmeldte lag

Klubb Klasse Lagnavn
AIK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE AIK
AIK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE AIK
AIK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE AIK
AIK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE AIK 2
AIK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE AIK 1
AIK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE AIK
AIK FF Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE AIK FF P05 Svart
AIK FF P06 Gul Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE AIK FF P06 Gul 2
AIK FF P06 Gul Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE AIK FF P06 Gul 1
Alnö IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Alnö IF
Alsike IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Alsike IF Gul
Alsike IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Alsike IF Svart
Alsike IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Alsike IF Vit
Alsike IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Alsike IF 2
Alsike IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Alsike IF 1
Alsike IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Alsike IF 2
Alsike IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Alsike IF 1
Alsike IF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Alsike IF Svart
Alsike IF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Alsike IF Gul
Alsike IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Alsike IF 2
Alsike IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Alsike IF 1
Alsike IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Alsike IF
Arameisk-Syrianska IF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Arameisk-Syrianska IF
Arboga Södra IF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Arboga Södra IF
Arboga Södra IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Arboga Södra IF
Arboga Södra IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Arboga Södra IF
Avesta AIK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Avesta AIK
Bollstanäs SK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Bollstanäs SK 3
Bollstanäs SK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Bollstanäs SK 2
Bollstanäs SK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Bollstanäs SK 1
Bollstanäs SK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Bollstanäs SK
Bollstanäs SK Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND Bollstanäs SK 4
Bollstanäs SK Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND Bollstanäs SK 3
Bollstanäs SK Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND Bollstanäs SK 2
Bollstanäs SK Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND Bollstanäs SK 1
Boo FF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Boo FF P08:6
Boo FF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Boo FF
Boo FF P05:5 Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Boo FF P05:5
Bro IK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Bro IK
Brottby SK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Brottby SK
Bråtens IK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Bråtens IK
Bråtens IK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Bråtens IK
Bråtens IK 04/05 Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Bråtens IK 04/05
Bråtens IK F 07/08 Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Bråtens IK F 07/08 Vit
Bråtens IK F 07/08 Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Bråtens IK F 07/08 Blå
Bällsta FF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Bällsta FF 5
Bällsta FF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Bällsta FF 4
Bällsta FF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Bällsta FF 3
Bällsta FF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Bällsta FF 2
Bällsta FF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Bällsta FF 1
DFK Värmbol Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE DFK Värmbol
DFK Värmbol Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE DFK Värmbol
DFK Värmbol Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE DFK Värmbol
Djurmo Sifferbo IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Djurmo Sifferbo IF
Edsbyns IF FF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Edsbyns IF FF
Enhörna IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Enhörna IF
Enhörna IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Enhörna IF
Enskede IK Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Enskede IK Vit
Enskede IK Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Enskede IK Svart
Essvik AIF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Essvik AIF
Fanna BK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Fanna BK
Fanna BK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Fanna BK
Fanna BK P05 Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Fanna BK P05
FOC Farsta Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE FOC Farsta 2
FOC Farsta Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE FOC Farsta 1
Forsa IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Forsa IF
Funbo IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Funbo IF
Gustafs GoIF Pojkar 8 (födda 2011) BORLÄNGE Gustafs GoIF
Gustafs GoIF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Gustafs GoIF
Gustafs GoIF Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Gustafs GoIF
Gustafs GoIF Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE Gustafs GoIF
Gustafs GoIF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Gustafs GoIF
Gustafs GoIF Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE Gustafs GoIF
Gustavsbergs IF FK Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE Gustavsbergs IF FK
Hagaströms SK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Hagaströms SK
Hagaströms SK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Hagaströms SK
Hallstahammars SK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Hallstahammars SK
Hammarby Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Hammarby
Hammarby IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Hammarby IF
Hammarby IF FF Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Hammarby IF FF 05-1
Hanviken SK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Hanviken SK 3
Hanviken SK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Hanviken SK 2
Hanviken SK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Hanviken SK 1
Hanviken SK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Hanviken SK 2
Hanviken SK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Hanviken SK 1
Hanviken SK Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Hanviken SK 2
Hanviken SK Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Hanviken SK 1
Hanvikens SK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Hanvikens SK 4
Hanvikens SK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Hanvikens SK 3
Hanvikens SK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Hanvikens SK 2
Hanvikens SK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Hanvikens SK 1
Hanvikens SK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Hanvikens SK 4
Hanvikens SK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Hanvikens SK 3
Hanvikens SK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Hanvikens SK 2
Hanvikens SK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Hanvikens SK 1
Hanvikens SK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Hanvikens SK Gul
Hanvikens SK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Hanvikens SK Blå
Hanvikens SK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Hanvikens SK Röd
Hanvikens SK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Hanvikens SK
Hanvikens SK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Hanvikens SK 2
Hanvikens SK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Hanvikens SK 1
Hille Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Hille
Härnösands SK Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Härnösands SK
Hässelby SK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Hässelby SK Svart
Hässelby SK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Hässelby SK Vit
Hässelby SK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Hässelby SK Röd
Håbo FF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Håbo FF 2
Håbo FF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Håbo FF 1
Håbo FF Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE Håbo FF
IF Brommapojkarna Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE IF Brommapojkarna
IFK Lidingö SYD Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE IFK Lidingö SYD
IFK Mariefred Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE IFK Mariefred
IFK Timrå Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE IFK Timrå 2
IFK Timrå Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE IFK Timrå 1
IFK Timrå Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE IFK Timrå
IFK Timrå Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE IFK Timrå
IFK Viksjö Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE IFK Viksjö
IF Tunabro Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE IF Tunabro 2
IF Tunabro Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE IF Tunabro 1
IF Tunabro Pojkar 8 (födda 2011) BORLÄNGE IF Tunabro
IF Tunabro Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE IF Tunabro
IF Tunabro Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE IF Tunabro 2
IF Tunabro Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE IF Tunabro 1
IF Tunabro Flickor 8 (födda 2011) BORLÄNGE IF Tunabro
IF Tunabro Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE IF Tunabro
IF Tunabro Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE IF Tunabro
IF Tunabro Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE IF Tunabro
IF Tunabro Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE IF Tunabro
IF Tunabro Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE IF Tunabro
IK Brage Pojkar 8 (födda 2011) BORLÄNGE IK Brage
IK Brage Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE IK Brage
IK Brage Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE IK Brage 2
IK Brage Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE IK Brage 1
IK Brage Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE IK Brage 2
IK Brage Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE IK Brage 1
IK Brage Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE IK Brage
IK Brage Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE IK Brage 1
IK Brage Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE IK Brage 2
IK Brage Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE IK Brage
IK Brage Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE IK Brage
IK Brage Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE IK Brage
IK Frej Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE IK Frej Svart
IK Frej Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE IK Frej Röd
IK Frej Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE IK Frej Gul
IK Segro Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE IK Segro
IK Segro Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE IK Segro
IK Sätra Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE IK Sätra
IK Sätra Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE IK Sätra
IK Viljan Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE IK Viljan Blå
IK Viljan Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE IK Viljan Vit
IK Viljan Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE IK Viljan
IK Viljan Strängnäs Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE IK Viljan Strängnäs 2
IK Viljan Strängnäs Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE IK Viljan Strängnäs 1
IK Viljan Strängnäs Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE IK Viljan Strängnäs
IK Viljan Strängnäs Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE IK Viljan Strängnäs 2
IK Viljan Strängnäs Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE IK Viljan Strängnäs 1
IK Viljan Strängnäs Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE IK Viljan Strängnäs
IK Viljan Strängnäs Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE IK Viljan Strängnäs
Ingarö IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Ingarö IF Svart
Ingarö IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Ingarö IF Gul
Ingarö IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Ingarö IF Svart
Ingarö IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Ingarö IF Gul
Ingarö IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Ingarö IF Svart
Ingarö IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Ingarö IF Gul
Ingarö IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Ingarö IF Gul
Ingarö IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Ingarö IF Svart
Ingarö IF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Ingarö IF Svart
Ingarö IF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Ingarö IF Gul
Ingarö IF Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Ingarö IF
Ingarö IF Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE Ingarö IF Svart
Ingarö IF Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE Ingarö IF Gul
Ingarö IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Ingarö IF
Ingarö IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Ingarö IF Svart
Ingarö IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Ingarö IF Gul
Ingarö IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Ingarö IF
Ingarö IF Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Ingarö IF
Insjöns BK IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Insjöns BK IF
Irsta IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Irsta IF
Islingby IK Pojkar 8 (födda 2011) BORLÄNGE Islingby IK
Islingby IK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Islingby IK 2
Islingby IK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Islingby IK 1
Islingby IK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Islingby IK
Islingby IK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Islingby IK
Islingby IK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Islingby IK 2
Islingby IK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Islingby IK 1
Islingby IK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Islingby IK
Islingby IK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Islingby IK
Islingby IK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Islingby IK
Islingby IK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Islingby IK
Islingby IK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Islingby IK
Islingby IK Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Islingby IK
Jäders IF Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE Jäders IF
Jäders IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Jäders IF
Järla IF FK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Järla IF FK
Järla IF FK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Järla IF FK
Järla IF FK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Järla IF FK
Karlbergs BK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Karlbergs BK
Katrineholm SK FK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Katrineholm SK FK 2
Katrineholm SK FK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Katrineholm SK FK 1
Katrineholms SK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Katrineholms SK 2
Katrineholms SK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Katrineholms SK 1
Katrineholms SK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Katrineholms SK
Kilafors IF Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE Kilafors IF
Knivsta IK Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Knivsta IK
Krylbo IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Krylbo IF
Krylbo IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Krylbo IF
Krylbo IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Krylbo IF
Kvarnsvedens IK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 2
Kvarnsvedens IK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 1
Kvarnsvedens IK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK Blå
Kvarnsvedens IK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK Röd
Kvarnsvedens IK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 3
Kvarnsvedens IK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 2
Kvarnsvedens IK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 1
Kvarnsvedens IK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 2
Kvarnsvedens IK Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 1
Kvarnsvedens IK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 2
Kvarnsvedens IK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 1
Kvarnsvedens IK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 1
Kvarnsvedens IK Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 2
Kvicksunds SK Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE Kvicksunds SK
Kvicksunds SK Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Kvicksunds SK
Ljusdals IF Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE Ljusdals IF
Nackdala AIS Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Nackdala AIS
Näsets SK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Näsets SK Gul
Näsets SK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Näsets SK Vinröd
RönningeSalem Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE RönningeSalem 2
RönningeSalem Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE RönningeSalem 1
Rågsveds IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Rågsveds IF
Sala FF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Sala FF
Sala FF Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Sala FF
Sandvikens IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Sandvikens IF 1
Sandvikens IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Sandvikens IF 2
Sandvikens IF Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Sandvikens IF
Sigtuna IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Sigtuna IF
SK Iron Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE SK Iron
Skogstorps GoIF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Skogstorps GoIF
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Skogås-Trångsunds FF 2
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Skogås-Trångsunds FF 1
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Skogås-Trångsunds FF
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Skogås-Trångsunds FF 2
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Skogås-Trångsunds FF 1
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Skogås-Trångsunds FF 4
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Skogås-Trångsunds FF 3
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Skogås-Trångsunds FF 2
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Skogås-Trångsunds FF 1
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Skogås-Trångsunds FF
Skogås-Trångsunds FF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Skogås-Trångsunds FF
Skogås-Trångsunds FF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Skogås-Trångsunds FF
Skogås-Trångsunds FF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Skogås-Trångsunds FF
Skogås-Trångsunds FF Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Skogås-Trångsunds FF
Slätta SK Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Slätta SK
Sollentuna FK Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Sollentuna FK 3
Sollentuna FK Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Sollentuna FK 2
Sollentuna FK Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Sollentuna FK 1
Stora Tuna IK Pojkar 8 (födda 2011) BORLÄNGE Stora Tuna IK
Stora Tuna IK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Stora Tuna IK 1
Stora Tuna IK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Stora Tuna IK 2
Stora Tuna IK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Stora Tuna IK
Stora Tuna IK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Stora Tuna IK
Stora Tuna IK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Stora Tuna IK
Strands IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Strands IF Svart
Strands IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Strands IF Vit
Stuvsta IF Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Stuvsta IF P2010:3
Stuvsta IF Pojkar 9 (födda 2010) LEKSAND Stuvsta IF P10:2 Svart
Stuvsta IF Pojkar 9 (födda 2010) LEKSAND Stuvsta IF 1
Stuvsta IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Stuvsta IF
Stuvsta IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Stuvsta IF
Stuvsta IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Stuvsta IF P08:3
Stuvsta IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Stuvsta IF 2
Stuvsta IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Stuvsta IF 1
Stuvsta IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Stuvsta IF
Stuvsta IF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Stuvsta IF 2
Stuvsta IF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Stuvsta IF 1
Stuvsta IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Stuvsta IF Gul
Stuvsta IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Stuvsta IF Vit
Stuvsta IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Stuvsta IF Grön
Stuvsta IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Stuvsta IF Svart
Stuvsta IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Stuvsta IF
Stuvsta IF (P10:1) Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Stuvsta IF (P10:1)
Sundbybergs IK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Sundbybergs IK 2
Sundbybergs IK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Sundbybergs IK 1
Sverresborg IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Sverresborg IF
Säters IF FK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Säters IF FK
Säters IF FK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Säters IF FK
Säters IF FK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Säters IF FK
Säters IF FK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Säters IF FK
Säters IF FK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Säters IF FK
Säters IF FK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Säters IF FK
Säters IF FK Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE Säters IF FK
Södra Trögds IK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Södra Trögds IK
Torsby IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Torsby IF
Torsångs IF Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Torsångs IF 2
Torsångs IF Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Torsångs IF 1
Torsångs IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Torsångs IF
Torsångs IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Torsångs IF
Torsångs IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Torsångs IF
Torsångs IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Torsångs IF Gul
Torsångs IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Torsångs IF Blå
Torsångs IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Torsångs IF
Torsångs IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Torsångs IF
Torsångs IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Torsångs IF 2
Torsångs IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Torsångs IF 1
Torsångs IF Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE Torsångs IF
Trysil FK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Trysil FK
Tynset IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Tynset IF 2
Tynset IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Tynset IF 1
Tynset IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Tynset IF
Tynset IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Tynset IF
Tynset IF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Tynset IF
Tynset IF Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Tynset IF
Tynset IF Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE Tynset IF
Tynset IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Tynset IF
Tynset IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Tynset IF
Tynset IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Tynset IF
Tynset IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Tynset IF
Tynset IF Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Tynset IF
Tynset IF Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE Tynset IF
Upsala IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Upsala IF
Vaksala SK P06 Svart Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Vaksala SK P06 Svart
Valbo FF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Valbo FF
Valbo FF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Valbo FF
Värmdö IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Värmdö IF Vit 3
Värmdö IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Värmdö IF Vit 2
Värmdö IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Värmdö IF Vit 1
Värmdö IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Värmdö IF 2
Värmdö IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Värmdö IF 1
Värmdö IF Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE Värmdö IF Röd
Värmdö IF Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE Värmdö IF Vit
Värmdö IF Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE Värmdö IF Blå
Värmdö IF Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE Värmdö IF 3
Värmdö IF Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE Värmdö IF 2
Värmdö IF Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE Värmdö IF 1
Värmdö IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Värmdö IF
Värmdö IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Värmdö IF Vit
Värmdö IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Värmdö IF Blå
Värmdö IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Värmdö IF
Västerhaninge IF Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Västerhaninge IF 2
Västerhaninge IF Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Västerhaninge IF 1
Västerhaninge IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Västerhaninge IF 2
Västerhaninge IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Västerhaninge IF 1
Västerhaninge IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Västerhaninge IF
Västerhaninge IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Västerhaninge IF
Västerhaninge IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Västerhaninge IF
Västerhaninge IF Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Västerhaninge IF
Västerhaninge IF Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE Västerhaninge IF
Västerhaninge IF Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE Västerhaninge IF
Västerhaninge IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Västerhaninge IF
Västerhaninge IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Västerhaninge IF
Västerhaninge IF Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Västerhaninge IF
Älta IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Älta IF 4
Älta IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Älta IF 3
Älta IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Älta IF 2
Älta IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Älta IF 1
Älta IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Älta IF Vit
Älta IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Älta IF Svart
Älta IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Älta IF Gul
Älvsjö AIK FF Vit Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Älvsjö AIK FF Vit
Ängby IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Ängby IF 2
Ängby IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Ängby IF 1
Öna Sk Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Öna SK Gul
Öna Sk Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Öna SK Blå
Öna Sk Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Öna Sk
Östansbo IS Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Östansbo IS
Ås IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Ås IF 1
Ås IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Ås IF 2
Ås IF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Ås IF
Ås IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Ås IF
Åsunda IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Åsunda IF