Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2019. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2020 her.

Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE

Pulje A




  Kampnr Tid Bane Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27064203 to 27/06 10:30 to 27/06 11. 7-7 Liten Alsike IF Ferdig Bråtens IK F 07/08 Vit      
27060603 to 27/06 10:30 to 27/06 12. 7-7 Stor Viggbyholms IK FF 1 Ferdig Värmdö IF 1      
27062303 to 27/06 10:30 to 27/06 10. 7-7 Stor Älta IF Gul Ferdig Stuvsta IF Grön      
27060604 to 27/06 11:20 to 27/06 12. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK 2 Ferdig IK Viljan Strängnäs 1      
27062404 to 27/06 11:20 to 27/06 29. 7-7 Stor Bullermyrens IK Ferdig Hanvikens SK 2      
27064405 to 27/06 12:10 to 27/06 25. 7-7 Liten Säters IF FK Ferdig Stuvsta IF Gul      
27062410 to 27/06 16:20 to 27/06 29. 7-7 Stor Hanvikens SK 2 Ferdig Stuvsta IF Grön      
27060612 to 27/06 18:00 to 27/06 12. 7-7 Stor Värmdö IF 1 Ferdig Bullermyrens IK      
27062312 to 27/06 18:00 to 27/06 10. 7-7 Stor IK Viljan Strängnäs 1 Ferdig Stuvsta IF Gul      
27064412 to 27/06 18:00 to 27/06 25. 7-7 Liten Alsike IF Ferdig Älta IF Gul      
27062412 to 27/06 18:00 to 27/06 29. 7-7 Stor Viggbyholms IK FF 1 Ferdig Säters IF FK      
27064213 to 27/06 18:50 to 27/06 11. 7-7 Liten Bråtens IK F 07/08 Vit Ferdig Kvarnsvedens IK 2      
28062300 fr 28/06 08:00 fr 28/06 10. 7-7 Stor IK Viljan Strängnäs 1 Ferdig Stuvsta IF Grön      
28064400 fr 28/06 08:00 fr 28/06 25. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 2 Ferdig Älta IF Gul      
28060600 fr 28/06 08:00 fr 28/06 12. 7-7 Stor Viggbyholms IK FF 1 Ferdig Stuvsta IF Gul      
28064200 fr 28/06 08:00 fr 28/06 11. 7-7 Liten Alsike IF Ferdig Hanvikens SK 2      
28062400 fr 28/06 08:00 fr 28/06 29. 7-7 Stor Säters IF FK Ferdig Bullermyrens IK      
28060601 fr 28/06 08:50 fr 28/06 12. 7-7 Stor Bråtens IK F 07/08 Vit Ferdig Värmdö IF 1      
28062407 fr 28/06 13:50 fr 28/06 29. 7-7 Stor IK Viljan Strängnäs 1 Ferdig Viggbyholms IK FF 1      
28062307 fr 28/06 13:50 fr 28/06 10. 7-7 Stor Bullermyrens IK Ferdig Alsike IF      
28064208 fr 28/06 14:40 fr 28/06 11. 7-7 Liten Stuvsta IF Gul Ferdig Bråtens IK F 07/08 Vit      
28062308 fr 28/06 14:40 fr 28/06 10. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK 2 Ferdig Hanvikens SK 2      
28060608 fr 28/06 14:40 fr 28/06 12. 7-7 Stor Älta IF Gul Ferdig Säters IF FK      
28064409 fr 28/06 15:30 fr 28/06 25. 7-7 Liten Stuvsta IF Grön Ferdig Värmdö IF 1      
29064204 lø 29/06 11:20 lø 29/06 11. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 2 Ferdig Viggbyholms IK FF 1      
29062304 lø 29/06 11:20 lø 29/06 10. 7-7 Stor Stuvsta IF Gul Ferdig Alsike IF      
29060605 lø 29/06 12:10 lø 29/06 12. 7-7 Stor Säters IF FK Ferdig Värmdö IF 1      
29064205 lø 29/06 12:10 lø 29/06 11. 7-7 Liten IK Viljan Strängnäs 1 Ferdig Hanvikens SK 2      
29062606 lø 29/06 12:50 lø 29/06 3. 7-7 Stor Bullermyrens IK Ferdig Älta IF Gul      
29062406 lø 29/06 13:00 lø 29/06 29. 7-7 Stor Bråtens IK F 07/08 Vit Ferdig Stuvsta IF Grön      
29062312 lø 29/06 18:00 lø 29/06 10. 7-7 Stor Bråtens IK F 07/08 Vit Ferdig Älta IF Gul      
29060612 lø 29/06 18:00 lø 29/06 12. 7-7 Stor Säters IF FK Ferdig Alsike IF      
29062412 lø 29/06 18:00 lø 29/06 29. 7-7 Stor IK Viljan Strängnäs 1 Ferdig Värmdö IF 1      
29064212 lø 29/06 18:00 lø 29/06 11. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 2 Ferdig Stuvsta IF Grön      
29064213 lø 29/06 18:50 lø 29/06 11. 7-7 Liten Stuvsta IF Gul Ferdig Bullermyrens IK      
29064517 lø 29/06 19:20 lø 29/06 7. 7-7 Liten Hanvikens SK 2 Ferdig Viggbyholms IK FF 1      
30060601 sø 30/06 08:50 sø 30/06 12. 7-7 Stor Viggbyholms IK FF 1 Ferdig Bullermyrens IK      
30062401 sø 30/06 08:50 sø 30/06 29. 7-7 Stor IK Viljan Strängnäs 1 Ferdig Älta IF Gul      
30062301 sø 30/06 08:50 sø 30/06 10. 7-7 Stor Stuvsta IF Grön Ferdig Säters IF FK      
30064201 sø 30/06 08:50 sø 30/06 11. 7-7 Liten Värmdö IF 1 Ferdig Alsike IF      
30064401 sø 30/06 08:50 sø 30/06 25. 7-7 Liten Hanvikens SK 2 Ferdig Bråtens IK F 07/08 Vit      
30060602 sø 30/06 09:40 sø 30/06 12. 7-7 Stor Stuvsta IF Gul Ferdig Kvarnsvedens IK 2