Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2019. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2022 her.

Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE

Pulje B




  Kampnr Tid Bane Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27062304 tor. 27/06 11:20 tor. 27/06 10. 7-7 Stor Hanvikens SK 1 Ferdig Kvarnsvedens IK 1      
27062405 tor. 27/06 12:10 tor. 27/06 29. 7-7 Stor DFK Värmbol Ferdig Ingarö IF      
27060605 tor. 27/06 12:10 tor. 27/06 12. 7-7 Stor Skogås-Trångsunds FF Ferdig Bråtens IK F 07/08 Blå      
27064406 tor. 27/06 13:00 tor. 27/06 25. 7-7 Liten Stuvsta IF Vit Ferdig IF Tunabro      
27060606 tor. 27/06 13:00 tor. 27/06 12. 7-7 Stor Hagaströms SK Ferdig Älta IF Svart      
27062411 tor. 27/06 17:10 tor. 27/06 29. 7-7 Stor Stuvsta IF Vit Ferdig Bråtens IK F 07/08 Blå      
27060613 tor. 27/06 18:50 tor. 27/06 12. 7-7 Stor Älta IF Svart Ferdig Ingarö IF      
27062413 tor. 27/06 18:50 tor. 27/06 29. 7-7 Stor Hagaströms SK Ferdig Hanvikens SK 1      
27064413 tor. 27/06 18:50 tor. 27/06 25. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 1 Ferdig DFK Värmbol      
27062314 tor. 27/06 19:40 tor. 27/06 10. 7-7 Stor IF Tunabro Ferdig Skogås-Trångsunds FF      
28064201 fre. 28/06 08:50 fre. 28/06 11. 7-7 Liten Hagaströms SK Ferdig Bråtens IK F 07/08 Blå      
28062401 fre. 28/06 08:50 fre. 28/06 29. 7-7 Stor Hanvikens SK 1 Ferdig IF Tunabro      
28062301 fre. 28/06 08:50 fre. 28/06 10. 7-7 Stor DFK Värmbol Ferdig Älta IF Svart      
28064401 fre. 28/06 08:50 fre. 28/06 25. 7-7 Liten Ingarö IF Ferdig Stuvsta IF Vit      
28060602 fre. 28/06 09:40 fre. 28/06 12. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK 1 Ferdig Skogås-Trångsunds FF      
28062408 fre. 28/06 14:40 fre. 28/06 29. 7-7 Stor Hagaströms SK Ferdig Ingarö IF      
28064408 fre. 28/06 14:40 fre. 28/06 25. 7-7 Liten Hanvikens SK 1 Ferdig Skogås-Trångsunds FF      
28062309 fre. 28/06 15:30 fre. 28/06 10. 7-7 Stor Bråtens IK F 07/08 Blå Ferdig IF Tunabro      
28064209 fre. 28/06 15:30 fre. 28/06 11. 7-7 Liten Älta IF Svart Ferdig Kvarnsvedens IK 1      
28060609 fre. 28/06 15:30 fre. 28/06 12. 7-7 Stor Stuvsta IF Vit Ferdig DFK Värmbol      
29062605 lør. 29/06 12:00 lør. 29/06 3. 7-7 Stor Bråtens IK F 07/08 Blå Ferdig Hanvikens SK 1      
29062405 lør. 29/06 12:10 lør. 29/06 29. 7-7 Stor Skogås-Trångsunds FF Ferdig DFK Värmbol      
29062305 lør. 29/06 12:10 lør. 29/06 10. 7-7 Stor Stuvsta IF Vit Ferdig Hagaströms SK      
29064206 lør. 29/06 13:00 lør. 29/06 11. 7-7 Liten Ingarö IF Ferdig Kvarnsvedens IK 1      
29060606 lør. 29/06 13:00 lør. 29/06 12. 7-7 Stor IF Tunabro Ferdig Älta IF Svart      
29064409 lør. 29/06 18:00 lør. 29/06 25. 7-7 Liten Skogås-Trångsunds FF Ferdig Hagaströms SK      
29062413 lør. 29/06 18:50 lør. 29/06 29. 7-7 Stor Bråtens IK F 07/08 Blå Ferdig Älta IF Svart      
29062313 lør. 29/06 18:50 lør. 29/06 10. 7-7 Stor Stuvsta IF Vit Ferdig Kvarnsvedens IK 1      
29064410 lør. 29/06 18:50 lør. 29/06 25. 7-7 Liten Hanvikens SK 1 Ferdig DFK Värmbol      
29060613 lør. 29/06 18:50 lør. 29/06 12. 7-7 Stor IF Tunabro Ferdig Ingarö IF      
30062400 søn. 30/06 08:00 søn. 30/06 29. 7-7 Stor Skogås-Trångsunds FF Ferdig Älta IF Svart      
30062300 søn. 30/06 08:00 søn. 30/06 10. 7-7 Stor IF Tunabro Ferdig DFK Värmbol      
30064200 søn. 30/06 08:00 søn. 30/06 11. 7-7 Liten Hanvikens SK 1 Ferdig Stuvsta IF Vit      
30060600 søn. 30/06 08:00 søn. 30/06 12. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK 1 Ferdig Hagaströms SK      
30064400 søn. 30/06 08:00 søn. 30/06 25. 7-7 Liten Bråtens IK F 07/08 Blå Ferdig Ingarö IF