Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2019. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2021 her.

Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE

Pulje C




  Kampnr Tid Bane Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27062305 to 27/06 12:10 to 27/06 10. 7-7 Stor Ås IF Ferdig Värmdö IF 2      
27062406 to 27/06 13:00 to 27/06 29. 7-7 Stor IK Viljan Strängnäs 2 Ferdig IFK Timrå      
27064206 to 27/06 13:00 to 27/06 11. 7-7 Liten AIK Ferdig Islingby IK      
27060607 to 27/06 13:50 to 27/06 12. 7-7 Stor Järla IF FK Ferdig Tynset IF      
27064407 to 27/06 13:50 to 27/06 25. 7-7 Liten Torsångs IF Ferdig Stuvsta IF Svart      
27064411 to 27/06 17:10 to 27/06 25. 7-7 Liten Stuvsta IF Svart Ferdig IFK Timrå      
27064211 to 27/06 17:10 to 27/06 11. 7-7 Liten AIK Ferdig Tynset IF      
27062313 to 27/06 18:50 to 27/06 10. 7-7 Stor Torsångs IF Ferdig Järla IF FK      
27064414 to 27/06 19:40 to 27/06 25. 7-7 Liten Islingby IK Ferdig Värmdö IF 2      
27060614 to 27/06 19:40 to 27/06 12. 7-7 Stor Tynset IF Ferdig Viggbyholms IK FF 2      
27062414 to 27/06 19:40 to 27/06 29. 7-7 Stor IK Viljan Strängnäs 2 Ferdig Ås IF      
28064402 fr 28/06 09:40 fr 28/06 25. 7-7 Liten Islingby IK Ferdig IFK Timrå      
28062302 fr 28/06 09:40 fr 28/06 10. 7-7 Stor Ås IF Ferdig AIK      
28064202 fr 28/06 09:40 fr 28/06 11. 7-7 Liten Järla IF FK Ferdig Viggbyholms IK FF 2      
28062402 fr 28/06 09:40 fr 28/06 29. 7-7 Stor Värmdö IF 2 Ferdig Torsångs IF      
28060603 fr 28/06 10:30 fr 28/06 12. 7-7 Stor Stuvsta IF Svart Ferdig IK Viljan Strängnäs 2      
28064407 fr 28/06 13:50 fr 28/06 25. 7-7 Liten Viggbyholms IK FF 2 Ferdig Ås IF      
28062409 fr 28/06 15:30 fr 28/06 29. 7-7 Stor IFK Timrå Ferdig Järla IF FK      
28060610 fr 28/06 16:20 fr 28/06 12. 7-7 Stor Värmdö IF 2 Ferdig Tynset IF      
28062310 fr 28/06 16:20 fr 28/06 10. 7-7 Stor Stuvsta IF Svart Ferdig Islingby IK      
28064210 fr 28/06 16:20 fr 28/06 11. 7-7 Liten Torsångs IF Ferdig AIK      
28062311 fr 28/06 17:10 fr 28/06 10. 7-7 Stor Viggbyholms IK FF 2 Ferdig IK Viljan Strängnäs 2      
29062604 lø 29/06 11:10 lø 29/06 3. 7-7 Stor Värmdö IF 2 Ferdig IK Viljan Strängnäs 2      
29062404 lø 29/06 11:20 lø 29/06 29. 7-7 Stor Ås IF Ferdig Tynset IF      
29062306 lø 29/06 13:00 lø 29/06 10. 7-7 Stor AIK Ferdig IFK Timrå      
29064207 lø 29/06 13:50 lø 29/06 11. 7-7 Liten IK Viljan Strängnäs 2 Ferdig Torsångs IF      
29062307 lø 29/06 13:50 lø 29/06 10. 7-7 Stor Islingby IK Ferdig Viggbyholms IK FF 2      
29064208 lø 29/06 14:40 lø 29/06 11. 7-7 Liten Stuvsta IF Svart Ferdig Järla IF FK      
29064407 lø 29/06 16:20 lø 29/06 25. 7-7 Liten AIK Ferdig IK Viljan Strängnäs 2      
29062414 lø 29/06 19:40 lø 29/06 29. 7-7 Stor IFK Timrå Ferdig Viggbyholms IK FF 2      
29062314 lø 29/06 19:40 lø 29/06 10. 7-7 Stor AIK Ferdig Värmdö IF 2      
29064214 lø 29/06 19:40 lø 29/06 11. 7-7 Liten Ås IF Ferdig Torsångs IF      
29064411 lø 29/06 19:40 lø 29/06 25. 7-7 Liten Tynset IF Ferdig Stuvsta IF Svart      
29060614 lø 29/06 19:40 lø 29/06 12. 7-7 Stor Islingby IK Ferdig Järla IF FK      
30064202 sø 30/06 09:40 sø 30/06 11. 7-7 Liten IK Viljan Strängnäs 2 Ferdig Järla IF FK      
30064402 sø 30/06 09:40 sø 30/06 25. 7-7 Liten IFK Timrå Ferdig Värmdö IF 2      
30062403 sø 30/06 10:30 sø 30/06 29. 7-7 Stor Viggbyholms IK FF 2 Ferdig Torsångs IF      
30062303 sø 30/06 10:30 sø 30/06 10. 7-7 Stor Ås IF Ferdig Stuvsta IF Svart      
30060604 sø 30/06 11:20 sø 30/06 12. 7-7 Stor Islingby IK Ferdig Tynset IF