Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2019. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2021 her.

Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE

Pulje B




  Kampnr Tid Bane Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27064400 to 27/06 08:00 to 27/06 25. 7-7 Liten Skogås-Trångsunds FF 2 Ferdig Stora Tuna IK      
27060600 to 27/06 08:00 to 27/06 12. 7-7 Stor Hanvikens SK 2 Ferdig IK Viljan Strängnäs 1      
27062400 to 27/06 08:00 to 27/06 29. 7-7 Stor Hanvikens SK 3 Ferdig Södra Trögds IK      
27064200 to 27/06 08:00 to 27/06 11. 7-7 Liten Järla IF FK 2 Ferdig Bällsta FF 2      
27062300 to 27/06 08:00 to 27/06 10. 7-7 Stor Bollstanäs SK 1 Ferdig Islingby IK 1      
27060601 to 27/06 08:50 to 27/06 12. 7-7 Stor Krylbo IF Ferdig Ingarö IF Svart      
27064402 to 27/06 09:40 to 27/06 25. 7-7 Liten Ängby IF 1 Ferdig Kvarnsvedens IK Röd      
27064207 to 27/06 13:50 to 27/06 11. 7-7 Liten IK Viljan Strängnäs 1 Ferdig Södra Trögds IK      
27062307 to 27/06 13:50 to 27/06 10. 7-7 Stor Islingby IK 1 Ferdig Ingarö IF Svart      
27062408 to 27/06 14:40 to 27/06 29. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK Röd Ferdig Bollstanäs SK 1      
27062308 to 27/06 14:40 to 27/06 10. 7-7 Stor Skogås-Trångsunds FF 2 Ferdig Hanvikens SK 3      
27062309 to 27/06 15:30 to 27/06 10. 7-7 Stor Hanvikens SK 2 Ferdig Krylbo IF      
27064409 to 27/06 15:30 to 27/06 25. 7-7 Liten Järla IF FK 2 Ferdig Ängby IF 1      
27064209 to 27/06 15:30 to 27/06 11. 7-7 Liten Stora Tuna IK Ferdig Bällsta FF 2      
28064404 fr 28/06 11:20 fr 28/06 25. 7-7 Liten Bällsta FF 2 Ferdig Ängby IF 1      
28062404 fr 28/06 11:20 fr 28/06 29. 7-7 Stor Islingby IK 1 Ferdig IK Viljan Strängnäs 1      
28064205 fr 28/06 12:10 fr 28/06 11. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK Röd Ferdig Järla IF FK 2      
28060605 fr 28/06 12:10 fr 28/06 12. 7-7 Stor Skogås-Trångsunds FF 2 Ferdig Södra Trögds IK      
28064405 fr 28/06 12:10 fr 28/06 25. 7-7 Liten Bollstanäs SK 1 Ferdig Krylbo IF      
28062405 fr 28/06 12:10 fr 28/06 29. 7-7 Stor Ingarö IF Svart Ferdig Hanvikens SK 2      
28060606 fr 28/06 13:00 fr 28/06 12. 7-7 Stor Hanvikens SK 3 Ferdig Stora Tuna IK      
28062412 fr 28/06 18:00 fr 28/06 29. 7-7 Stor Islingby IK 1 Ferdig Bällsta FF 2      
28062312 fr 28/06 18:00 fr 28/06 10. 7-7 Stor Stora Tuna IK Ferdig IK Viljan Strängnäs 1      
28064412 fr 28/06 18:00 fr 28/06 25. 7-7 Liten Södra Trögds IK Ferdig Ingarö IF Svart      
28062313 fr 28/06 18:50 fr 28/06 10. 7-7 Stor Hanvikens SK 2 Ferdig Järla IF FK 2      
28062413 fr 28/06 18:50 fr 28/06 29. 7-7 Stor Hanvikens SK 3 Ferdig Ängby IF 1      
28060613 fr 28/06 18:50 fr 28/06 12. 7-7 Stor Bollstanäs SK 1 Ferdig Skogås-Trångsunds FF 2      
28064213 fr 28/06 18:50 fr 28/06 11. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK Röd Ferdig Krylbo IF      
29062400 lø 29/06 08:00 lø 29/06 29. 7-7 Stor Södra Trögds IK Ferdig Järla IF FK 2      
29064400 lø 29/06 08:00 lø 29/06 25. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK Röd Ferdig Hanvikens SK 3      
29062300 lø 29/06 08:00 lø 29/06 10. 7-7 Stor Bollstanäs SK 1 Ferdig Hanvikens SK 2      
29064200 lø 29/06 08:00 lø 29/06 11. 7-7 Liten Stora Tuna IK Ferdig Ingarö IF Svart      
29060600 lø 29/06 08:00 lø 29/06 12. 7-7 Stor Ängby IF 1 Ferdig IK Viljan Strängnäs 1      
29060601 lø 29/06 08:50 lø 29/06 12. 7-7 Stor Krylbo IF Ferdig Bällsta FF 2      
29064201 lø 29/06 08:50 lø 29/06 11. 7-7 Liten Skogås-Trångsunds FF 2 Ferdig Islingby IK 1      
29062607 lø 29/06 13:40 lø 29/06 3. 7-7 Stor Ängby IF 1 Ferdig Bollstanäs SK 1      
29062407 lø 29/06 13:50 lø 29/06 29. 7-7 Stor Ingarö IF Svart Ferdig Hanvikens SK 3      
29060607 lø 29/06 13:50 lø 29/06 12. 7-7 Stor Krylbo IF Ferdig IK Viljan Strängnäs 1      
29062608 lø 29/06 14:30 lø 29/06 3. 7-7 Stor Järla IF FK 2 Ferdig Stora Tuna IK      
29060608 lø 29/06 14:40 lø 29/06 12. 7-7 Stor Hanvikens SK 2 Ferdig Bällsta FF 2      
29062408 lø 29/06 14:40 lø 29/06 29. 7-7 Stor Skogås-Trångsunds FF 2 Ferdig Kvarnsvedens IK Röd      
29062308 lø 29/06 14:40 lø 29/06 10. 7-7 Stor Södra Trögds IK Ferdig Islingby IK 1      
30064405 sø 30/06 12:10 sø 30/06 25. 7-7 Liten Hanvikens SK 3 Ferdig IK Viljan Strängnäs 1      
30064206 sø 30/06 13:00 sø 30/06 11. 7-7 Liten Ingarö IF Svart Ferdig Ängby IF 1      
30060606 sø 30/06 13:00 sø 30/06 12. 7-7 Stor Bällsta FF 2 Ferdig Kvarnsvedens IK Röd      
30064406 sø 30/06 13:00 sø 30/06 25. 7-7 Liten Järla IF FK 2 Ferdig Skogås-Trångsunds FF 2      
30062306 sø 30/06 13:00 sø 30/06 10. 7-7 Stor Stora Tuna IK Ferdig Bollstanäs SK 1      
30062406 sø 30/06 13:00 sø 30/06 29. 7-7 Stor Södra Trögds IK Ferdig Krylbo IF      
30060607 sø 30/06 13:50 sø 30/06 12. 7-7 Stor Islingby IK 1 Ferdig Hanvikens SK 2