Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2019. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2022 her.

Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE

Pulje A




  Kampnr Tid Bane Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27062700 tor. 27/06 08:00 tor. 27/06 2. 7-7 Stor IK Brage 2 Ferdig Bollstanäs SK 4      
27062600 tor. 27/06 08:00 tor. 27/06 12. Tunabyggen Hanvikens SK 2 Ferdig Forssa BK 2      
27064502 tor. 27/06 09:20 tor. 27/06 3. GB GLACE Västerhaninge IF Ferdig Hammarby IF lag 23      
27063704 tor. 27/06 10:40 tor. 27/06 31. 7-7 Liten Skogås-Trångsunds FF Ferdig Älta IF 1      
27064504 tor. 27/06 10:40 tor. 27/06 3. GB GLACE Kvarnsvedens IK 3 Ferdig Älta IF 2      
27062605 tor. 27/06 11:20 tor. 27/06 12. Tunabyggen Stuvsta IF P08:3 Ferdig Värmdö IF P08 Vit1      
27062708 tor. 27/06 13:20 tor. 27/06 2. 7-7 Stor Älta IF 2 Ferdig Skogås-Trångsunds FF      
27063708 tor. 27/06 13:20 tor. 27/06 31. 7-7 Liten Bollstanäs SK 4 Ferdig Forssa BK 2      
27063609 tor. 27/06 14:00 tor. 27/06 7. Releasy Västerhaninge IF Ferdig IK Brage 2      
27062609 tor. 27/06 14:00 tor. 27/06 12. Tunabyggen Hanvikens SK 2 Ferdig Stuvsta IF P08:3      
27062709 tor. 27/06 14:00 tor. 27/06 2. 7-7 Stor Hammarby IF lag 23 Ferdig Älta IF 1      
27062610 tor. 27/06 14:40 tor. 27/06 12. Tunabyggen Värmdö IF P08 Vit1 Ferdig Kvarnsvedens IK 3      
28063705 fre. 28/06 11:20 fre. 28/06 31. 7-7 Liten Hanvikens SK 2 Ferdig Västerhaninge IF      
28062605 fre. 28/06 11:20 fre. 28/06 12. Tunabyggen Kvarnsvedens IK 3 Ferdig Stuvsta IF P08:3      
28062505 fre. 28/06 11:20 fre. 28/06 1. Granitor Forssa BK 2 Ferdig Älta IF 2      
28062705 fre. 28/06 11:20 fre. 28/06 2. 7-7 Stor Skogås-Trångsunds FF Ferdig Hammarby IF lag 23      
28063706 fre. 28/06 12:00 fre. 28/06 31. 7-7 Liten Värmdö IF P08 Vit1 Ferdig Bollstanäs SK 4      
28063606 fre. 28/06 12:00 fre. 28/06 7. Releasy IK Brage 2 Ferdig Älta IF 1      
28062714 fre. 28/06 17:20 fre. 28/06 2. 7-7 Stor Skogås-Trångsunds FF Ferdig Kvarnsvedens IK 3      
28062614 fre. 28/06 17:20 fre. 28/06 12. Tunabyggen Västerhaninge IF Ferdig Älta IF 1      
28064514 fre. 28/06 17:20 fre. 28/06 3. GB GLACE Hammarby IF lag 23 Ferdig Hanvikens SK 2      
28063714 fre. 28/06 17:20 fre. 28/06 31. 7-7 Liten Bollstanäs SK 4 Ferdig Älta IF 2      
28062515 fre. 28/06 18:00 fre. 28/06 1. Granitor Forssa BK 2 Ferdig Stuvsta IF P08:3      
28062615 fre. 28/06 18:00 fre. 28/06 12. Tunabyggen IK Brage 2 Ferdig Värmdö IF P08 Vit1      
29064502 lør. 29/06 09:20 lør. 29/06 3. GB GLACE Älta IF 2 Ferdig IK Brage 2      
29063702 lør. 29/06 09:20 lør. 29/06 31. 7-7 Liten Forssa BK 2 Ferdig Västerhaninge IF      
29062703 lør. 29/06 10:00 lør. 29/06 2. 7-7 Stor Älta IF 1 Ferdig Hanvikens SK 2      
29062503 lør. 29/06 10:00 lør. 29/06 1. Granitor Bollstanäs SK 4 Ferdig Stuvsta IF P08:3      
29064503 lør. 29/06 10:00 lør. 29/06 3. GB GLACE Hammarby IF lag 23 Ferdig Kvarnsvedens IK 3      
29063704 lør. 29/06 10:40 lør. 29/06 31. 7-7 Liten Skogås-Trångsunds FF Ferdig Värmdö IF P08 Vit1      
29064511 lør. 29/06 15:20 lør. 29/06 3. GB GLACE Kvarnsvedens IK 3 Ferdig Bollstanäs SK 4      
29063712 lør. 29/06 16:00 lør. 29/06 31. 7-7 Liten Stuvsta IF P08:3 Ferdig IK Brage 2      
29063610 lør. 29/06 16:40 lør. 29/06 7. Releasy Älta IF 1 Ferdig Forssa BK 2      
29062611 lør. 29/06 16:40 lør. 29/06 12. Tunabyggen Västerhaninge IF Ferdig Skogås-Trångsunds FF      
29064114 lør. 29/06 17:20 lør. 29/06 32. 7-7 Liten Hanvikens SK 2 Ferdig Älta IF 2      
29063613 lør. 29/06 18:40 lør. 29/06 7. Releasy Värmdö IF P08 Vit1 Ferdig Hammarby IF lag 23      
30063601 søn. 30/06 08:40 søn. 30/06 7. Releasy IK Brage 2 Ferdig Hammarby IF lag 23      
30062602 søn. 30/06 09:20 søn. 30/06 12. Tunabyggen Älta IF 2 Ferdig Värmdö IF P08 Vit1      
30064502 søn. 30/06 09:20 søn. 30/06 3. GB GLACE Kvarnsvedens IK 3 Ferdig Hanvikens SK 2      
30062503 søn. 30/06 10:00 søn. 30/06 1. Granitor Forssa BK 2 Ferdig Skogås-Trångsunds FF      
30062603 søn. 30/06 10:00 søn. 30/06 12. Tunabyggen Älta IF 1 Ferdig Stuvsta IF P08:3      
30063703 søn. 30/06 10:00 søn. 30/06 31. 7-7 Liten Bollstanäs SK 4 Ferdig Västerhaninge IF