Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2019. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2020 her.

Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE

Pulje B




  Kampnr Tid Bane Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27063600 to 27/06 08:00 to 27/06 23. 7-7 Liten Bollstanäs SK 2 Ferdig Hanvikens SK 3      
27063700 to 27/06 08:00 to 27/06 31. 7-7 Liten Alsike IF Svart Ferdig Tynset IF 2      
27064500 to 27/06 08:00 to 27/06 7. 7-7 Liten Ingarö IF Gul Ferdig Torsångs IF      
27064501 to 27/06 08:40 to 27/06 7. 7-7 Liten Stora Skedvi IK Ferdig Kvarnsvedens IK 1      
27063601 to 27/06 08:40 to 27/06 23. 7-7 Liten IF Tunabro 1 Ferdig Hanvikens SK 1      
27062705 to 27/06 11:20 to 27/06 2. 7-7 Stor Värmdö IF P08 Vit2 Ferdig Bollstanäs SK 1      
27064506 to 27/06 12:00 to 27/06 7. 7-7 Liten Hammarby IF lag 4 Ferdig IK Brage 1      
27064509 to 27/06 14:00 to 27/06 7. 7-7 Liten Bollstanäs SK 1 Ferdig Alsike IF Svart      
27063709 to 27/06 14:00 to 27/06 31. 7-7 Liten Värmdö IF P08 Vit2 Ferdig Tynset IF 2      
27062509 to 27/06 14:00 to 27/06 1. 7-7 Stor Torsångs IF Ferdig Bollstanäs SK 2      
27063610 to 27/06 14:40 to 27/06 23. 7-7 Liten Hanvikens SK 3 Ferdig Kvarnsvedens IK 1      
27063710 to 27/06 14:40 to 27/06 31. 7-7 Liten Stora Skedvi IK Ferdig Ingarö IF Gul      
27063611 to 27/06 15:20 to 27/06 23. 7-7 Liten IF Tunabro 1 Ferdig Hammarby IF lag 4      
27062711 to 27/06 15:20 to 27/06 2. 7-7 Stor IK Brage 1 Ferdig Hanvikens SK 1      
28062706 fr 28/06 12:00 fr 28/06 2. 7-7 Stor Ingarö IF Gul Ferdig IF Tunabro 1      
28062506 fr 28/06 12:00 fr 28/06 1. 7-7 Stor Torsångs IF Ferdig Hammarby IF lag 4      
28064506 fr 28/06 12:00 fr 28/06 7. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 1 Ferdig Värmdö IF P08 Vit2      
28062606 fr 28/06 12:00 fr 28/06 3. 7-7 Stor Hanvikens SK 1 Ferdig Stora Skedvi IK      
28062607 fr 28/06 12:40 fr 28/06 3. 7-7 Stor Hanvikens SK 3 Ferdig Alsike IF Svart      
28063607 fr 28/06 12:40 fr 28/06 23. 7-7 Liten IK Brage 1 Ferdig Bollstanäs SK 1      
28063608 fr 28/06 13:20 fr 28/06 23. 7-7 Liten Tynset IF 2 Ferdig Bollstanäs SK 2      
28063614 fr 28/06 18:00 fr 28/06 23. 7-7 Liten IF Tunabro 1 Ferdig Värmdö IF P08 Vit2      
28063715 fr 28/06 18:00 fr 28/06 31. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 1 Ferdig Bollstanäs SK 1      
28064515 fr 28/06 18:00 fr 28/06 7. 7-7 Liten Bollstanäs SK 2 Ferdig IK Brage 1      
28062715 fr 28/06 18:00 fr 28/06 2. 7-7 Stor Alsike IF Svart Ferdig Ingarö IF Gul      
28062616 fr 28/06 18:40 fr 28/06 3. 7-7 Stor Hammarby IF lag 4 Ferdig Stora Skedvi IK      
28063716 fr 28/06 18:40 fr 28/06 31. 7-7 Liten Hanvikens SK 3 Ferdig Torsångs IF      
28062516 fr 28/06 18:40 fr 28/06 1. 7-7 Stor Tynset IF 2 Ferdig Hanvikens SK 1      
29064104 lø 29/06 10:40 lø 29/06 32. 7-7 Liten Stora Skedvi IK Ferdig IF Tunabro 1      
29062504 lø 29/06 10:40 lø 29/06 1. 7-7 Stor Hanvikens SK 1 Ferdig Kvarnsvedens IK 1      
29062704 lø 29/06 10:40 lø 29/06 2. 7-7 Stor Värmdö IF P08 Vit2 Ferdig Hammarby IF lag 4      
29064504 lø 29/06 10:40 lø 29/06 7. 7-7 Liten Ingarö IF Gul Ferdig Bollstanäs SK 2      
29062705 lø 29/06 11:20 lø 29/06 2. 7-7 Stor Tynset IF 2 Ferdig IK Brage 1      
29062505 lø 29/06 11:20 lø 29/06 1. 7-7 Stor Torsångs IF Ferdig Alsike IF Svart      
29064505 lø 29/06 11:20 lø 29/06 7. 7-7 Liten Hanvikens SK 3 Ferdig Bollstanäs SK 1      
29062512 lø 29/06 16:00 lø 29/06 1. 7-7 Stor Hammarby IF lag 4 Ferdig Bollstanäs SK 1      
29064513 lø 29/06 16:40 lø 29/06 7. 7-7 Liten Hanvikens SK 1 Ferdig Torsångs IF      
29062612 lø 29/06 17:20 lø 29/06 3. 7-7 Stor Värmdö IF P08 Vit2 Ferdig Hanvikens SK 3      
29063611 lø 29/06 17:20 lø 29/06 23. 7-7 Liten Stora Skedvi IK Ferdig IK Brage 1      
29062514 lø 29/06 17:20 lø 29/06 1. 7-7 Stor Alsike IF Svart Ferdig Bollstanäs SK 2      
29062715 lø 29/06 18:00 lø 29/06 2. 7-7 Stor Ingarö IF Gul Ferdig Kvarnsvedens IK 1      
29063716 lø 29/06 18:40 lø 29/06 31. 7-7 Liten Tynset IF 2 Ferdig IF Tunabro 1      
30063603 sø 30/06 10:00 sø 30/06 23. 7-7 Liten IF Tunabro 1 Ferdig Alsike IF Svart      
30062703 sø 30/06 10:00 sø 30/06 2. 7-7 Stor Ingarö IF Gul Ferdig Hanvikens SK 1      
30062604 sø 30/06 10:40 sø 30/06 3. 7-7 Stor Stora Skedvi IK Ferdig Bollstanäs SK 2      
30062704 sø 30/06 10:40 sø 30/06 2. 7-7 Stor IK Brage 1 Ferdig Värmdö IF P08 Vit2      
30062605 sø 30/06 11:20 sø 30/06 3. 7-7 Stor Torsångs IF Ferdig Bollstanäs SK 1      
30063705 sø 30/06 11:20 sø 30/06 31. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 1 Ferdig Tynset IF 2      
30063605 sø 30/06 11:20 sø 30/06 23. 7-7 Liten Hammarby IF lag 4 Ferdig Hanvikens SK 3