Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2019. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2021 her.

Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE

Pulje C




  Kampnr Tid Bane Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27062500 to 27/06 08:00 to 27/06 1. 7-7 Stor Ingarö IF Svart Ferdig Boo FF P08:6      
27062501 to 27/06 08:40 to 27/06 1. 7-7 Stor Forssa BK 1 Ferdig Bollstanäs SK 3      
27062601 to 27/06 08:40 to 27/06 3. 7-7 Stor Islingby IK Ferdig Tynset IF 1      
27062701 to 27/06 08:40 to 27/06 2. 7-7 Stor Alsike IF Vit Ferdig IF Brommapojkarna      
27062702 to 27/06 09:20 to 27/06 2. 7-7 Stor Stuvsta IF Ferdig Kvarnsvedens IK 2      
27062504 to 27/06 10:40 to 27/06 1. 7-7 Stor Säters IF FK Ferdig Älta IF 3      
27062505 to 27/06 11:20 to 27/06 1. 7-7 Stor IF Tunabro 2 Ferdig Värmdö IF P08 Vit3      
27062510 to 27/06 14:40 to 27/06 1. 7-7 Stor Älta IF 3 Ferdig Värmdö IF P08 Vit3      
27062710 to 27/06 14:40 to 27/06 2. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK 2 Ferdig Tynset IF 1      
27062511 to 27/06 15:20 to 27/06 1. 7-7 Stor Stuvsta IF Ferdig Boo FF P08:6      
27063612 to 27/06 16:00 to 27/06 23. 7-7 Liten IF Tunabro 2 Ferdig Säters IF FK      
27062512 to 27/06 16:00 to 27/06 1. 7-7 Stor IF Brommapojkarna Ferdig Forssa BK 1      
27062612 to 27/06 16:00 to 27/06 3. 7-7 Stor Islingby IK Ferdig Ingarö IF Svart      
27062714 to 27/06 17:20 to 27/06 2. 7-7 Stor Bollstanäs SK 3 Ferdig Alsike IF Vit      
28062507 fr 28/06 12:40 fr 28/06 1. 7-7 Stor Säters IF FK Ferdig Tynset IF 1      
28064507 fr 28/06 12:40 fr 28/06 7. 7-7 Liten IF Brommapojkarna Ferdig Älta IF 3      
28063707 fr 28/06 12:40 fr 28/06 31. 7-7 Liten Alsike IF Vit Ferdig Forssa BK 1      
28062707 fr 28/06 12:40 fr 28/06 2. 7-7 Stor Islingby IK Ferdig Boo FF P08:6      
28062508 fr 28/06 13:20 fr 28/06 1. 7-7 Stor Ingarö IF Svart Ferdig IF Tunabro 2      
28062708 fr 28/06 13:20 fr 28/06 2. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK 2 Ferdig Värmdö IF P08 Vit3      
28064508 fr 28/06 13:20 fr 28/06 7. 7-7 Liten Bollstanäs SK 3 Ferdig Stuvsta IF      
28063615 fr 28/06 18:40 fr 28/06 23. 7-7 Liten Forssa BK 1 Ferdig Ingarö IF Svart      
28064516 fr 28/06 18:40 fr 28/06 7. 7-7 Liten IF Tunabro 2 Ferdig Älta IF 3      
28062716 fr 28/06 18:40 fr 28/06 2. 7-7 Stor Säters IF FK Ferdig Boo FF P08:6      
28062617 fr 28/06 19:20 fr 28/06 3. 7-7 Stor IF Brommapojkarna Ferdig Kvarnsvedens IK 2      
28062717 fr 28/06 19:20 fr 28/06 2. 7-7 Stor Värmdö IF P08 Vit3 Ferdig Alsike IF Vit      
28062517 fr 28/06 19:20 fr 28/06 1. 7-7 Stor Stuvsta IF Ferdig Tynset IF 1      
28064517 fr 28/06 19:20 fr 28/06 7. 7-7 Liten Islingby IK Ferdig Bollstanäs SK 3      
29064101 lø 29/06 08:40 lø 29/06 32. 7-7 Liten Forssa BK 1 Ferdig Älta IF 3      
29063705 lø 29/06 11:20 lø 29/06 31. 7-7 Liten Värmdö IF P08 Vit3 Ferdig Islingby IK      
29064105 lø 29/06 11:20 lø 29/06 32. 7-7 Liten Boo FF P08:6 Ferdig IF Tunabro 2      
29062506 lø 29/06 12:00 lø 29/06 1. 7-7 Stor Alsike IF Vit Ferdig Tynset IF 1      
29064506 lø 29/06 12:00 lø 29/06 7. 7-7 Liten Bollstanäs SK 3 Ferdig Kvarnsvedens IK 2      
29062706 lø 29/06 12:00 lø 29/06 2. 7-7 Stor Ingarö IF Svart Ferdig Stuvsta IF      
29064111 lø 29/06 15:20 lø 29/06 32. 7-7 Liten Säters IF FK Ferdig IF Brommapojkarna      
29064514 lø 29/06 17:20 lø 29/06 7. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 2 Ferdig Älta IF 3      
29064515 lø 29/06 18:00 lø 29/06 7. 7-7 Liten IF Tunabro 2 Ferdig Stuvsta IF      
29062515 lø 29/06 18:00 lø 29/06 1. 7-7 Stor Tynset IF 1 Ferdig Ingarö IF Svart      
29062613 lø 29/06 18:00 lø 29/06 3. 7-7 Stor Värmdö IF P08 Vit3 Ferdig Bollstanäs SK 3      
29063612 lø 29/06 18:00 lø 29/06 23. 7-7 Liten IF Brommapojkarna Ferdig Islingby IK      
29062716 lø 29/06 18:40 lø 29/06 2. 7-7 Stor Boo FF P08:6 Ferdig Alsike IF Vit      
29063717 lø 29/06 19:20 lø 29/06 31. 7-7 Liten Forssa BK 1 Ferdig Säters IF FK      
30064503 sø 30/06 10:00 sø 30/06 7. 7-7 Liten Boo FF P08:6 Ferdig Kvarnsvedens IK 2      
30062504 sø 30/06 10:40 sø 30/06 1. 7-7 Stor Tynset IF 1 Ferdig IF Tunabro 2      
30062705 sø 30/06 11:20 sø 30/06 2. 7-7 Stor Stuvsta IF Ferdig Forssa BK 1      
30064505 sø 30/06 11:20 sø 30/06 7. 7-7 Liten Värmdö IF P08 Vit3 Ferdig Säters IF FK      
30063606 sø 30/06 12:00 sø 30/06 23. 7-7 Liten Alsike IF Vit Ferdig Islingby IK      
30062506 sø 30/06 12:00 sø 30/06 1. 7-7 Stor Ingarö IF Svart Ferdig IF Brommapojkarna      
30063706 sø 30/06 12:00 sø 30/06 31. 7-7 Liten Bollstanäs SK 3 Ferdig Älta IF 3