Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2019. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2021 her.

Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE

Pulje A




  Kampnr Tid Bane Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27063701 to 27/06 08:40 to 27/06 31. 7-7 Liten Stora Tuna IK Ferdig Islingby IK      
27062502 to 27/06 09:20 to 27/06 1. 7-7 Stor Korsnäs IF Gul Ferdig Östansbo IS      
27062704 to 27/06 10:40 to 27/06 2. 7-7 Stor Åsunda IF Ferdig Kvarnsvedens IK Röd      
27064100 to 27/06 10:40 to 27/06 32. 7-7 Liten Islingby IK Ferdig Västerhaninge IF 1      
27064505 to 27/06 11:20 to 27/06 7. 7-7 Liten Torsångs IF Ferdig Spånga IS      
27063605 to 27/06 11:20 to 27/06 23. 7-7 Liten Hanvikens SK 2 Ferdig Krylbo IF      
27063706 to 27/06 12:00 to 27/06 31. 7-7 Liten Falu BS FK Gul Ferdig Hanvikens SK 3      
27062706 to 27/06 12:00 to 27/06 2. 7-7 Stor IK Brage 1 Ferdig Stuvsta IF      
27064510 to 27/06 14:40 to 27/06 7. 7-7 Liten Krylbo IF Ferdig Västerhaninge IF 1      
27062611 to 27/06 15:20 to 27/06 3. 7-7 Stor Hanvikens SK 3 Ferdig Stuvsta IF      
27063711 to 27/06 15:20 to 27/06 31. 7-7 Liten Östansbo IS Ferdig Stora Tuna IK      
27062513 to 27/06 16:40 to 27/06 1. 7-7 Stor Falu BS FK Gul Ferdig Torsångs IF      
27062713 to 27/06 16:40 to 27/06 2. 7-7 Stor Åsunda IF Ferdig IK Brage 1      
27064513 to 27/06 16:40 to 27/06 7. 7-7 Liten Islingby IK Ferdig Spånga IS      
27063613 to 27/06 16:40 to 27/06 23. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK Röd Ferdig Hanvikens SK 2      
27062716 to 27/06 18:40 to 27/06 2. 7-7 Stor Korsnäs IF Gul Ferdig Krylbo IF      
28062500 fr 28/06 08:00 fr 28/06 1. 7-7 Stor Stuvsta IF Ferdig Torsångs IF      
28062600 fr 28/06 08:00 fr 28/06 3. 7-7 Stor Hanvikens SK 2 Ferdig Islingby IK      
28062700 fr 28/06 08:00 fr 28/06 2. 7-7 Stor Stora Tuna IK Ferdig Spånga IS      
28064500 fr 28/06 08:00 fr 28/06 7. 7-7 Liten Hanvikens SK 3 Ferdig Västerhaninge IF 1      
28064501 fr 28/06 08:40 fr 28/06 7. 7-7 Liten Korsnäs IF Gul Ferdig IK Brage 1      
28063601 fr 28/06 08:40 fr 28/06 23. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK Röd Ferdig Östansbo IS      
28062702 fr 28/06 09:20 fr 28/06 2. 7-7 Stor Åsunda IF Ferdig Falu BS FK Gul      
28062608 fr 28/06 13:20 fr 28/06 3. 7-7 Stor Krylbo IF Ferdig Stora Tuna IK      
28063708 fr 28/06 13:20 fr 28/06 31. 7-7 Liten Falu BS FK Gul Ferdig IK Brage 1      
28064509 fr 28/06 14:00 fr 28/06 7. 7-7 Liten Västerhaninge IF 1 Ferdig Stuvsta IF      
28062609 fr 28/06 14:00 fr 28/06 3. 7-7 Stor Spånga IS Ferdig Åsunda IF      
28063609 fr 28/06 14:00 fr 28/06 23. 7-7 Liten Östansbo IS Ferdig Hanvikens SK 3      
28062509 fr 28/06 14:00 fr 28/06 1. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK Röd Ferdig Korsnäs IF Gul      
28062709 fr 28/06 14:00 fr 28/06 2. 7-7 Stor Torsångs IF Ferdig Hanvikens SK 2      
29063703 lø 29/06 10:00 lø 29/06 31. 7-7 Liten Västerhaninge IF 1 Ferdig Östansbo IS      
29064103 lø 29/06 10:00 lø 29/06 32. 7-7 Liten Islingby IK Ferdig Krylbo IF      
29064106 lø 29/06 12:00 lø 29/06 32. 7-7 Liten IK Brage 1 Ferdig Hanvikens SK 2      
29063706 lø 29/06 12:00 lø 29/06 31. 7-7 Liten Stuvsta IF Ferdig Kvarnsvedens IK Röd      
29063708 lø 29/06 13:20 lø 29/06 31. 7-7 Liten Stora Tuna IK Ferdig Falu BS FK Gul      
29064108 lø 29/06 13:20 lø 29/06 32. 7-7 Liten Spånga IS Ferdig Hanvikens SK 3      
29062709 lø 29/06 14:00 lø 29/06 2. 7-7 Stor Torsångs IF Ferdig Korsnäs IF Gul      
29062509 lø 29/06 14:00 lø 29/06 1. 7-7 Stor Islingby IK Ferdig Åsunda IF      
29064512 lø 29/06 16:00 lø 29/06 7. 7-7 Liten Stora Tuna IK Ferdig Hanvikens SK 3      
29062516 lø 29/06 18:40 lø 29/06 1. 7-7 Stor Falu BS FK Gul Ferdig Krylbo IF      
29062614 lø 29/06 18:40 lø 29/06 3. 7-7 Stor Spånga IS Ferdig IK Brage 1      
29064516 lø 29/06 18:40 lø 29/06 7. 7-7 Liten Västerhaninge IF 1 Ferdig Stora Tuna IK      
29062615 lø 29/06 19:20 lø 29/06 3. 7-7 Stor Stuvsta IF Ferdig Hanvikens SK 2      
29062517 lø 29/06 19:20 lø 29/06 1. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK Röd Ferdig Islingby IK      
29062717 lø 29/06 19:20 lø 29/06 2. 7-7 Stor Östansbo IS Ferdig Torsångs IF      
29063614 lø 29/06 19:20 lø 29/06 23. 7-7 Liten Åsunda IF Ferdig Korsnäs IF Gul      
30062600 sø 30/06 08:00 sø 30/06 3. 7-7 Stor Västerhaninge IF 1 Ferdig Hanvikens SK 2      
30063600 sø 30/06 08:00 sø 30/06 23. 7-7 Liten IK Brage 1 Ferdig Torsångs IF      
30062606 sø 30/06 12:00 sø 30/06 3. 7-7 Stor Hanvikens SK 3 Ferdig Kvarnsvedens IK Röd      
30064506 sø 30/06 12:00 sø 30/06 7. 7-7 Liten Spånga IS Ferdig Krylbo IF      
30062706 sø 30/06 12:00 sø 30/06 2. 7-7 Stor Stuvsta IF Ferdig Falu BS FK Gul      
30062507 sø 30/06 12:40 sø 30/06 1. 7-7 Stor Åsunda IF Ferdig Östansbo IS      
30063607 sø 30/06 12:40 sø 30/06 23. 7-7 Liten Korsnäs IF Gul Ferdig Islingby IK