Dette er resultater fra Dalecarlia Cup 2019. Se de siste resultatene fra Dalecarlia Cup 2021 her.

Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE

Pulje A




  Kampnr Tid Bane Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27061000 to 27/06 09:00 to 27/06 21. 5-5 Torsångs IF 2 Ferdig Ingarö IF      
27061001 to 27/06 09:40 to 27/06 21. 5-5 Kvarnsvedens IK 2 Ferdig Säters IF FK      
27061002 to 27/06 10:20 to 27/06 21. 5-5 Forssa BK 1 Ferdig Gustavsbergs IF Fotboll      
27061102 to 27/06 10:20 to 27/06 9. 5-5 Islingby IK 2 Ferdig Hanvikens SK 2      
27060103 to 27/06 11:00 to 27/06 8. 5-5 Stuvsta IF (P10:1) Ferdig IK Brage 2      
27061107 to 27/06 13:40 to 27/06 9. 5-5 Bullermyrens IK 2 Ferdig Säters IF FK      
27061008 to 27/06 14:20 to 27/06 21. 5-5 IK Brage 2 Ferdig Forssa BK 1      
27061109 to 27/06 15:00 to 27/06 9. 5-5 Hanvikens SK 2 Ferdig IK Segro      
27060109 to 27/06 15:00 to 27/06 8. 5-5 Stuvsta IF (P10:1) Ferdig Kvarnsvedens IK 2      
27061009 to 27/06 15:00 to 27/06 21. 5-5 Gustavsbergs IF Fotboll Ferdig Torsångs IF 2      
28061201 fr 28/06 09:00 fr 28/06 27. 5-5 Torsångs IF 2 Ferdig IK Brage 2      
28061100 fr 28/06 09:00 fr 28/06 9. 5-5 Forssa BK 1 Ferdig Säters IF FK      
28060100 fr 28/06 09:00 fr 28/06 8. 5-5 Bullermyrens IK 2 Ferdig Ingarö IF      
28061202 fr 28/06 09:40 fr 28/06 27. 5-5 Islingby IK 2 Ferdig IK Segro      
28061101 fr 28/06 09:40 fr 28/06 9. 5-5 Hanvikens SK 2 Ferdig Kvarnsvedens IK 2      
28060102 fr 28/06 10:20 fr 28/06 8. 5-5 Stuvsta IF L1 Ferdig Säters IF FK      
28061102 fr 28/06 10:20 fr 28/06 9. 5-5 Stuvsta IF P2010:3 (A) Ferdig Bullermyrens IK 2      
28060103 fr 28/06 11:00 fr 28/06 8. 5-5 Stuvsta IF (P10:1) Ferdig Torsångs IF 2      
28061104 fr 28/06 11:40 fr 28/06 9. 5-5 IK Segro Ferdig Stuvsta IF L1      
28060104 fr 28/06 11:40 fr 28/06 8. 5-5 Gustavsbergs IF Fotboll Ferdig Stuvsta IF P2010:3 (A)      
28061003 fr 28/06 13:00 fr 28/06 21. 5-5 Bullermyrens IK 2 Ferdig Stuvsta IF L1      
28061107 fr 28/06 13:40 fr 28/06 9. 5-5 Säters IF FK Ferdig IK Brage 2      
28061207 fr 28/06 13:40 fr 28/06 27. 5-5 IK Segro Ferdig Ingarö IF      
28061108 fr 28/06 14:20 fr 28/06 9. 5-5 Gustavsbergs IF Fotboll Ferdig Kvarnsvedens IK 2      
28061209 fr 28/06 15:00 fr 28/06 27. 5-5 Islingby IK 2 Ferdig Torsångs IF 2      
28061109 fr 28/06 15:00 fr 28/06 9. 5-5 Stuvsta IF (P10:1) Ferdig Forssa BK 1      
28061110 fr 28/06 15:40 fr 28/06 9. 5-5 Stuvsta IF P2010:3 (A) Ferdig Hanvikens SK 2      
29061200 lø 29/06 08:20 lø 29/06 27. 5-5 Stuvsta IF L1 Ferdig Torsångs IF 2      
29061201 lø 29/06 09:00 lø 29/06 27. 5-5 Islingby IK 2 Ferdig Stuvsta IF P2010:3 (A)      
29061100 lø 29/06 09:00 lø 29/06 9. 5-5 Forssa BK 1 Ferdig Ingarö IF      
29061001 lø 29/06 09:40 lø 29/06 21. 5-5 Kvarnsvedens IK 2 Ferdig Stuvsta IF L1      
29061002 lø 29/06 10:20 lø 29/06 21. 5-5 Hanvikens SK 2 Ferdig Torsångs IF 2      
29061102 lø 29/06 10:20 lø 29/06 9. 5-5 IK Brage 2 Ferdig Islingby IK 2      
29060104 lø 29/06 11:00 lø 29/06 8. 5-5 Stuvsta IF P2010:3 (A) Ferdig Säters IF FK      
29061104 lø 29/06 11:40 lø 29/06 9. 5-5 IK Segro Ferdig Stuvsta IF (P10:1)      
29061004 lø 29/06 12:20 lø 29/06 21. 5-5 Bullermyrens IK 2 Ferdig Gustavsbergs IF Fotboll      
29060109 lø 29/06 15:00 lø 29/06 8. 5-5 IK Segro Ferdig Säters IF FK      
29061008 lø 29/06 15:00 lø 29/06 21. 5-5 Stuvsta IF P2010:3 (A) Ferdig Ingarö IF      
29061110 lø 29/06 15:40 lø 29/06 9. 5-5 Kvarnsvedens IK 2 Ferdig IK Brage 2      
29060110 lø 29/06 15:40 lø 29/06 8. 5-5 Hanvikens SK 2 Ferdig Forssa BK 1      
29061214 lø 29/06 16:20 lø 29/06 27. 5-5 Stuvsta IF (P10:1) Ferdig Bullermyrens IK 2      
29061111 lø 29/06 16:20 lø 29/06 9. 5-5 Gustavsbergs IF Fotboll Ferdig Islingby IK 2      
30060101 sø 30/06 09:40 sø 30/06 8. 5-5 Kvarnsvedens IK 2 Ferdig Ingarö IF      
30061101 sø 30/06 09:40 sø 30/06 9. 5-5 Stuvsta IF (P10:1) Ferdig Islingby IK 2      
30061102 sø 30/06 10:20 sø 30/06 9. 5-5 IK Brage 2 Ferdig Stuvsta IF P2010:3 (A)      
30060102 sø 30/06 10:20 sø 30/06 8. 5-5 Stuvsta IF L1 Ferdig Forssa BK 1      
30061002 sø 30/06 10:20 sø 30/06 21. 5-5 Hanvikens SK 2 Ferdig Bullermyrens IK 2      
30060103 sø 30/06 11:00 sø 30/06 8. 5-5 Gustavsbergs IF Fotboll Ferdig IK Segro      
30061103 sø 30/06 11:00 sø 30/06 9. 5-5 Säters IF FK Ferdig Torsångs IF 2      
30061204 sø 30/06 12:20 sø 30/06 27. 5-5 Ingarö IF Ferdig Stuvsta IF L1