Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE


Slutspel B

Matcher - Slutspel B

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29061507 lö 29/06 15:00 lö 29/06 24. Siljan Buss 1/4 Final Sala FF 0 - 3 P Falu BS      
29061408 lö 29/06 16:00 lö 29/06 16. SELECT 1/4 Final Edsbyns IF FF 2 - 1 Kvarnsvedens IK      
29061508 lö 29/06 16:00 lö 29/06 24. Siljan Buss 1/4 Final Ingarö IF Svart 3 - 1 Håbo FF Röd      
29061608 lö 29/06 16:00 lö 29/06 5. LB Maskiner 1/4 Final IK Sätra 0 - 2 Ås IF      
30061501 sö 30/06 09:00 sö 30/06 24. Siljan Buss Semifinal Edsbyns IF FF 3 - 2 P Falu BS      
30061601 sö 30/06 09:00 sö 30/06 5. LB Maskiner Semifinal Ås IF 1 - 3 Ingarö IF Svart      
30061304 sö 30/06 12:00 sö 30/06 17. Dala-Demokraten Final Edsbyns IF FF 4 - 0 Ingarö IF Svart      

Slutspel C

Matcher - Slutspel C

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29061405 lö 29/06 13:00 lö 29/06 16. SELECT 3-10 Hagaströms SK 2 - 1 Näsets SK Gul      
29061306 lö 29/06 14:00 lö 29/06 17. Dala-Demokraten 3-10 Avesta AIK 1 - 3 Håbo FF Vit      
29061606 lö 29/06 14:00 lö 29/06 5. LB Maskiner 3-10 Valbo FF 4 - 0 IK Brage 1      
29061607 lö 29/06 15:00 lö 29/06 5. LB Maskiner 3-10 Näsets SK Vinröd 2 - 4 IK Brage 2      
30061303 sö 30/06 11:00 sö 30/06 17. Dala-Demokraten 3-4 Håbo FF Vit 0 - 2 Valbo FF      
30061403 sö 30/06 11:00 sö 30/06 16. SELECT 3-4 Hagaströms SK 3 - 0 IK Brage 2      
30061504 sö 30/06 13:00 sö 30/06 24. Siljan Buss 3-4 Valbo FF 0 - 4 Hagaströms SK      

Slutspel D

Matcher - Slutspel D

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29061305 lö 29/06 13:00 lö 29/06 17. Dala-Demokraten 5-12 Stuvsta IF 1 - 2 RönningeSalem 1      
29061505 lö 29/06 13:00 lö 29/06 24. Siljan Buss 5-12 Alsike IF Svart 5 - 4 P IK Viljan Strängnäs Vit      
29061605 lö 29/06 13:00 lö 29/06 5. LB Maskiner 5-12 Ingarö IF Gul 0 - 2 IK Viljan Strängnäs Blå      
29061406 lö 29/06 14:00 lö 29/06 16. SELECT 5-12 Alsike IF Gul 3 - 0 Krylbo IF      
30061502 sö 30/06 10:00 sö 30/06 24. Siljan Buss 5-6 IK Viljan Strängnäs Blå 4 - 2 P RönningeSalem 1      
30061602 sö 30/06 10:00 sö 30/06 5. LB Maskiner 5-6 Alsike IF Gul 1 - 0 Alsike IF Svart      
30061404 sö 30/06 12:00 sö 30/06 16. SELECT 5-6 IK Viljan Strängnäs Blå 1 - 2 Alsike IF Gul      

Slutspel E

Extra matcher

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30061603 sö 30/06 11:00 sö 30/06 5. LB Maskiner 7-8 Säters IF FK 2 - 0 Bullermyrens IK      
30061605 sö 30/06 13:00 sö 30/06 5. LB Maskiner 7-8 Sundsvalls FF 4 - 2 Säters IF FK