Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2020 här.

Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE

Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27060102 to 27/06 10:20 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IF Tunabro Blå Färdig Västerhaninge IF      
27060105 to 27/06 12:20 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Färdig Värmdö IF Vit      
27061005 to 27/06 12:20 to 27/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Hanvikens SK Färdig Kvarnsvedens IK 1      
27060106 to 27/06 13:00 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Röd Färdig IF Tunabro Vit      
27060107 to 27/06 13:40 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IK Segro Färdig Västerhaninge IF      
27060108 to 27/06 14:20 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Vit Färdig Stuvsta IF      
27061108 to 27/06 14:20 to 27/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IF Tunabro Vit Färdig Leksands IF FK      
27060110 to 27/06 15:40 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IK Segro Färdig Värmdö IF Blå      
27061010 to 27/06 15:40 to 27/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Färdig Stuvsta IF      
27060111 to 27/06 16:20 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Röd Färdig IF Tunabro Blå      
27060113 to 27/06 17:40 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Leksands IF FK Färdig Värmdö IF Blå      
27061013 to 27/06 17:40 to 27/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IF Tunabro Blå Färdig Kvarnsvedens IK 1      
27061112 to 27/06 17:40 to 27/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Färdig Hanvikens SK      
28061204 fr 28/06 11:40 fr 28/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Hanvikens SK Färdig Värmdö IF Vit      
28061002 fr 28/06 12:20 fr 28/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Röd Färdig Stuvsta IF      
28061205 fr 28/06 12:20 fr 28/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Färdig Värmdö IF Blå      
28061106 fr 28/06 13:00 fr 28/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Färdig IF Tunabro Vit      
28061208 fr 28/06 14:20 fr 28/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF Färdig Leksands IF FK      
28061111 fr 28/06 16:20 fr 28/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Hanvikens SK Färdig Värmdö IF Blå      
28061211 fr 28/06 16:20 fr 28/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IF Tunabro Vit Färdig Värmdö IF Vit      
28061212 fr 28/06 17:00 fr 28/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Röd Färdig Kvarnsvedens IK 1      
28061113 fr 28/06 17:40 fr 28/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Leksands IF FK Färdig IK Segro      
29060101 lö 29/06 09:00 lö 29/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Vit Färdig Västerhaninge IF      
29061000 lö 29/06 09:00 lö 29/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Hanvikens SK Färdig IK Segro      
29060102 lö 29/06 09:40 lö 29/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Blå Färdig Kvarnsvedens IK 1      
29060103 lö 29/06 10:20 lö 29/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IK Segro Färdig Värmdö IF Röd      
29061103 lö 29/06 11:00 lö 29/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Leksands IF FK Färdig Värmdö IF Vit      
29061003 lö 29/06 11:40 lö 29/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 1 Färdig IK Segro      
29061107 lö 29/06 13:40 lö 29/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IF Tunabro Blå Färdig Värmdö IF Vit      
29061108 lö 29/06 14:20 lö 29/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Blå Färdig IF Tunabro Vit      
29061109 lö 29/06 15:00 lö 29/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Röd Färdig Kvarnsvedens IK 2      
29061009 lö 29/06 15:40 lö 29/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF Färdig IF Tunabro Blå      
29061010 lö 29/06 16:20 lö 29/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Färdig Kvarnsvedens IK 1      
29061215 lö 29/06 17:00 lö 29/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Färdig Leksands IF FK      
29061216 lö 29/06 17:40 lö 29/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IF Tunabro Blå Färdig Hanvikens SK      
30061201 sö 30/06 09:40 sö 30/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IF Tunabro Vit Färdig Kvarnsvedens IK 2      
30061004 sö 30/06 11:40 sö 30/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IK Segro Färdig Stuvsta IF      
30061104 sö 30/06 11:40 sö 30/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Färdig Värmdö IF Röd      
30061106 sö 30/06 13:00 sö 30/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Leksands IF FK Färdig Kvarnsvedens IK 1      
30060107 sö 30/06 13:40 sö 30/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF Färdig Västerhaninge IF      
30061107 sö 30/06 13:40 sö 30/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Blå Färdig IF Tunabro Blå      
30061206 sö 30/06 13:40 sö 30/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IF Tunabro Vit Färdig Hanvikens SK