Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE


Slutspel B

Matcher - Slutspel B

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29061908 lö 29/06 16:00 lö 29/06 26. Kupolen 1/4 Final Sunnersta AIF 5 - 0 Västerhaninge IF      
29062108 lö 29/06 16:00 lö 29/06 14. Bilmetro 1/4 Final Hässelby SK Röd 7 - 6 P IK Viljan Strängnäs      
29061809 lö 29/06 17:00 lö 29/06 15. Beans in Cup 1/4 Final Hanvikens SK 1 1 - 0 Stuvsta IF      
29061909 lö 29/06 17:00 lö 29/06 26. Kupolen 1/4 Final Boo FF 2 - 0 Enhörna IF      
30061901 sö 30/06 09:00 sö 30/06 26. Kupolen Semifinal Hässelby SK Röd 2 - 4 P Sunnersta AIF      
30061802 sö 30/06 10:00 sö 30/06 15. Beans in Cup Semifinal Hanvikens SK 1 0 - 7 Boo FF      
30062205 sö 30/06 13:00 sö 30/06 4. SSAB Stålverket Final Sunnersta AIF 3 - 4 P Boo FF      

Slutspel C

Matcher - Slutspel C

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29061707 lö 29/06 16:00 lö 29/06 30. Kök Nyström 3-10 SK Iron 2 - 1 Karlbergs BK      
29061708 lö 29/06 17:00 lö 29/06 30. Kök Nyström 3-10 Valbo FF 1 - 4 P Hässelby SK Vit      
29062009 lö 29/06 17:00 lö 29/06 22. Rolf Ericson Bil 3-10 Värmdö IF 3 - 1 Bro IK      
29061810 lö 29/06 18:00 lö 29/06 15. Beans in Cup 3-10 Håbo FF Svart 5 - 4 P Enköpings SK 1      
30061902 sö 30/06 10:00 sö 30/06 26. Kupolen 3-4 Håbo FF Svart 1 - 0 Hässelby SK Vit      
30061903 sö 30/06 11:00 sö 30/06 26. Kupolen 3-4 Värmdö IF 0 - 4 SK Iron      
30062004 sö 30/06 13:00 sö 30/06 22. Rolf Ericson Bil 3-4 Håbo FF Svart 3 - 1 P SK Iron      

Slutspel D

Matcher - Slutspel D

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29062109 lö 29/06 17:00 lö 29/06 14. Bilmetro 5-12 Hille F06 2 - 0 Håbo FF Röd      
29060210 lö 29/06 18:00 lö 29/06 13. Xlent 5-12 Hanvikens SK 2 1 - 2 Ingarö IF      
29062210 lö 29/06 18:00 lö 29/06 4. SSAB Stålverket 5-12 Torsångs IF 3 - 1 Arboga Södra IF      
29064010 lö 29/06 18:00 lö 29/06 6. Henningssons Tryckeri 5-12 Enköpings SK 2 2 - 1 Järla IF FK      
30060202 sö 30/06 10:00 sö 30/06 13. Xlent 5-6 Torsångs IF 4 - 1 P Enköpings SK 2      
30062202 sö 30/06 10:00 sö 30/06 4. SSAB Stålverket 5-6 Hille F06 1 - 2 Ingarö IF      
30062204 sö 30/06 12:00 sö 30/06 4. SSAB Stålverket 5-6 Ingarö IF 4 - 5 P Torsångs IF      

Slutspel E

Matcher - Slutspel E

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29060208 lö 29/06 16:00 lö 29/06 13. Xlent 7-14 Säters IF FK 4 - 2 P Bullermyrens IK      
29062110 lö 29/06 18:00 lö 29/06 14. Bilmetro 7-14 Norrala IF 1 - 3 Tynset IF      
29062211 lö 29/06 19:00 lö 29/06 4. SSAB Stålverket 7-14 Kvarnsvedens IK 4 - 0 Gustafs GoIF      
29064011 lö 29/06 19:00 lö 29/06 6. Henningssons Tryckeri 7-14 Hässelby SK Svart 2 - 3 P IF Tunabro      
30064001 sö 30/06 09:00 sö 30/06 6. Henningssons Tryckeri 7-8 Kvarnsvedens IK 1 - 0 IF Tunabro      
30064002 sö 30/06 10:00 sö 30/06 6. Henningssons Tryckeri 7-8 Säters IF FK 2 - 1 Tynset IF      
30060204 sö 30/06 12:00 sö 30/06 13. Xlent 7-8 Kvarnsvedens IK 2 - 1 Säters IF FK      

Visa alla matcher i en tabell