Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2021 här.

Stuvsta IF

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27064401 to 27/06 08:50 to 27/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp A Stuvsta IF 2 Färdig Säters IF FK      
27061801 to 27/06 09:00 to 27/06 15. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Grp C Katrineholm SK 2 0 - 0 Stuvsta IF      
27062702 to 27/06 09:20 to 27/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp C Stuvsta IF Färdig Kvarnsvedens IK 2      
27063702 to 27/06 09:20 to 27/06 31. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp A IF Tunabro Färdig Stuvsta IF 2      
27063703 to 27/06 10:00 to 27/06 31. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Färdig Stuvsta IF 3      
27062303 to 27/06 10:30 to 27/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A Älta IF Gul Färdig Stuvsta IF Grön      
27060103 to 27/06 11:00 to 27/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF (P10:1) Färdig IK Brage 2      
27062605 to 27/06 11:20 to 27/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp A Stuvsta IF P08:3 Färdig Värmdö IF P08 Vit1      
27060104 to 27/06 11:40 to 27/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Torsångs IF 1 Färdig Stuvsta IF ...:3 grön (B)      
27062706 to 27/06 12:00 to 27/06 2. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp A IK Brage 1 Färdig Stuvsta IF      
27064405 to 27/06 12:10 to 27/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp A Säters IF FK Färdig Stuvsta IF Gul      
27062707 to 27/06 12:40 to 27/06 2. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Stuvsta IF 3 Färdig Kvicksunds SK      
27063607 to 27/06 12:40 to 27/06 23. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp B Sandvikens IF 2 Färdig Stuvsta IF 1      
27064507 to 27/06 12:40 to 27/06 7. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp A Bullermyrens IK Färdig Stuvsta IF 4      
27061505 to 27/06 13:00 to 27/06 24. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Grp B Stuvsta IF 1 - 3 Forssa BK      
27064406 to 27/06 13:00 to 27/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp B Stuvsta IF Vit Färdig IF Tunabro      
27064508 to 27/06 13:20 to 27/06 7. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp B Gustafs GoIF Färdig Stuvsta IF 2      
27062407 to 27/06 13:50 to 27/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp A Stuvsta IF 2 Färdig Tynset IF 1      
27064407 to 27/06 13:50 to 27/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp C Torsångs IF Färdig Stuvsta IF Svart      
27062609 to 27/06 14:00 to 27/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp A Hanvikens SK 2 Färdig Stuvsta IF P08:3      
27060108 to 27/06 14:20 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Vit Färdig Stuvsta IF      
27060109 to 27/06 15:00 to 27/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF (P10:1) Färdig Kvarnsvedens IK 2      
27062611 to 27/06 15:20 to 27/06 3. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp A Hanvikens SK 3 Färdig Stuvsta IF      
27062511 to 27/06 15:20 to 27/06 1. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp C Stuvsta IF Färdig Boo FF P08:6      
27061010 to 27/06 15:40 to 27/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Färdig Stuvsta IF      
27062208 to 27/06 16:00 to 27/06 4. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Grp C Stuvsta IF 1 - 1 Strands IF Svart      
27062410 to 27/06 16:20 to 27/06 29. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A Hanvikens SK 2 Färdig Stuvsta IF Grön      
27061011 to 27/06 16:20 to 27/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Västerhaninge IF Färdig Stuvsta IF ...:3 grön (B)      
27064210 to 27/06 16:20 to 27/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp C Kvarnsvedens IK Vit Färdig Stuvsta IF 1      
27062411 to 27/06 17:10 to 27/06 29. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp B Stuvsta IF Vit Färdig Bråtens IK F 07/08 Blå      
27064411 to 27/06 17:10 to 27/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp C Stuvsta IF Svart Färdig IFK Timrå      
27063714 to 27/06 17:20 to 27/06 31. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp A Tynset IF Färdig Stuvsta IF 3      
27062312 to 27/06 18:00 to 27/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A IK Viljan Strängnäs 1 Färdig Stuvsta IF Gul      
27063715 to 27/06 18:00 to 27/06 31. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp A Stuvsta IF 2 Färdig Sandvikens IF 1      
27062616 to 27/06 18:40 to 27/06 3. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Grp B Kvicksunds SK Färdig Stuvsta IF 1      
27062516 to 27/06 18:40 to 27/06 1. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Värmdö IF 1 Färdig Stuvsta IF 3      
27063616 to 27/06 18:40 to 27/06 23. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp A Gustavsbergs IF FK 1 Färdig Stuvsta IF 4      
27060211 to 27/06 19:00 to 27/06 13. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Grp G Upsala IF 1 - 0 Stuvsta IF      
27063617 to 27/06 19:20 to 27/06 23. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp B Stuvsta IF 2 Färdig Värmdö IF 2      
28062500 fr 28/06 08:00 fr 28/06 1. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp A Stuvsta IF Färdig Torsångs IF      
28060600 fr 28/06 08:00 fr 28/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A Viggbyholms IK FF 1 Färdig Stuvsta IF Gul      
28062300 fr 28/06 08:00 fr 28/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A IK Viljan Strängnäs 1 Färdig Stuvsta IF Grön      
28061200 fr 28/06 08:20 fr 28/06 27. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Stuvsta IF L2 Färdig IK Brage 1      
28062701 fr 28/06 08:40 fr 28/06 2. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Grp A Stuvsta IF 2 Färdig Kvarnsvedens IK 2      
28064401 fr 28/06 08:50 fr 28/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp B Ingarö IF Färdig Stuvsta IF Vit      
28062201 fr 28/06 09:00 fr 28/06 4. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Grp G Stuvsta IF 3 - 2 Hässelby SK Vit      
28063602 fr 28/06 09:20 fr 28/06 23. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp A Torsångs IF Blå Färdig Stuvsta IF 3      
28061000 fr 28/06 09:40 fr 28/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Stuvsta IF L2 Färdig Bullermyrens IK 1      
28063703 fr 28/06 10:00 fr 28/06 31. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp B IFK Timrå 2 Färdig Stuvsta IF 1      
28061102 fr 28/06 10:20 fr 28/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF P2010:3 (A) Färdig Bullermyrens IK 2      
28060102 fr 28/06 10:20 fr 28/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF L1 Färdig Säters IF FK      
28060603 fr 28/06 10:30 fr 28/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp C Stuvsta IF Svart Färdig IK Viljan Strängnäs 2      
28063704 fr 28/06 10:40 fr 28/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp B Ingarö IF Färdig Stuvsta IF 2      
28062704 fr 28/06 10:40 fr 28/06 2. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Stuvsta IF 3 Färdig Gustavsbergs IF FK 1      
28062504 fr 28/06 10:40 fr 28/06 1. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Värmdö IF 1 Färdig Stuvsta IF 4      
28061303 fr 28/06 11:00 fr 28/06 17. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Grp B Stuvsta IF 0 - 4 Edsbyns IF FF      
28061001 fr 28/06 11:00 fr 28/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Stora Tuna IK Färdig Stuvsta IF L2      
28061803 fr 28/06 11:00 fr 28/06 15. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Grp C Stuvsta IF 2 - 0 IFK Timrå 1      
28060103 fr 28/06 11:00 fr 28/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF (P10:1) Färdig Torsångs IF 2      
28062605 fr 28/06 11:20 fr 28/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 3 Färdig Stuvsta IF P08:3      
28064204 fr 28/06 11:20 fr 28/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp A Stuvsta IF 2 Färdig IK Brage 1      
28060104 fr 28/06 11:40 fr 28/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Gustavsbergs IF Fotboll Färdig Stuvsta IF P2010:3 (A)      
28061104 fr 28/06 11:40 fr 28/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A IK Segro Färdig Stuvsta IF L1      
28061002 fr 28/06 12:20 fr 28/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Röd Färdig Stuvsta IF      
28061105 fr 28/06 12:20 fr 28/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B IK Brage 1 Färdig Stuvsta IF ...:3 grön (B)      
28061206 fr 28/06 13:00 fr 28/06 27. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Hanvikens SK 1 Färdig Stuvsta IF L2      
28061003 fr 28/06 13:00 fr 28/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Bullermyrens IK 2 Färdig Stuvsta IF L1      
28064508 fr 28/06 13:20 fr 28/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp C Bollstanäs SK 3 Färdig Stuvsta IF      
28064207 fr 28/06 13:50 fr 28/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp C IK Viljan Strängnäs 2 Färdig Stuvsta IF 1      
28064509 fr 28/06 14:00 fr 28/06 7. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Västerhaninge IF 1 Färdig Stuvsta IF      
28061306 fr 28/06 14:00 fr 28/06 17. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Grp B Ås IF 5 - 1 Stuvsta IF      
28061208 fr 28/06 14:20 fr 28/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF Färdig Leksands IF FK      
28062710 fr 28/06 14:40 fr 28/06 2. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Stuvsta IF 3 Färdig Västerhaninge IF      
28064208 fr 28/06 14:40 fr 28/06 11. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp A Stuvsta IF Gul Färdig Bråtens IK F 07/08 Vit      
28064510 fr 28/06 14:40 fr 28/06 7. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp B Stuvsta IF 1 Färdig Torsångs IF Gul      
28061109 fr 28/06 15:00 fr 28/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF (P10:1) Färdig Forssa BK 1      
28062511 fr 28/06 15:20 fr 28/06 1. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp B Stuvsta IF 2 Färdig IK Viljan Strängnäs      
28063711 fr 28/06 15:20 fr 28/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp A Stuvsta IF 4 Färdig Värmdö IF 3      
28060609 fr 28/06 15:30 fr 28/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp B Stuvsta IF Vit Färdig DFK Värmbol      
28064409 fr 28/06 15:30 fr 28/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp A Stuvsta IF Grön Färdig Värmdö IF 1      
28061110 fr 28/06 15:40 fr 28/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF P2010:3 (A) Färdig Hanvikens SK 2      
28063712 fr 28/06 16:00 fr 28/06 31. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp A Stuvsta IF 3 Färdig IF Tunabro      
28062108 fr 28/06 16:00 fr 28/06 14. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Grp G Stuvsta IF 1 - 0 IF Tunabro      
28061701 fr 28/06 16:00 fr 28/06 30. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Grp C Öna SK Blå 2 - 1 Stuvsta IF      
28062310 fr 28/06 16:20 fr 28/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp C Stuvsta IF Svart Färdig Islingby IK      
28060111 fr 28/06 16:20 fr 28/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Islingby IK 1 Färdig Stuvsta IF ...:3 grön (B)      
28063713 fr 28/06 16:40 fr 28/06 31. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp A Stuvsta IF 2 Färdig Värmdö IF      
28060611 fr 28/06 17:10 fr 28/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp A Bollstanäs SK 2 Färdig Stuvsta IF 2      
28062515 fr 28/06 18:00 fr 28/06 1. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp A Forssa BK 2 Färdig Stuvsta IF P08:3      
28062517 fr 28/06 19:20 fr 28/06 1. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp C Stuvsta IF Färdig Tynset IF 1      
28064414 fr 28/06 19:40 fr 28/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp C Stuvsta IF 1 Färdig Falu BS FK 2      
29062700 lö 29/06 08:00 lö 29/06 2. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Grp A SK Iron Färdig Stuvsta IF 2      
29064500 lö 29/06 08:00 lö 29/06 7. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp A Stuvsta IF 3 Färdig Alsike IF 1      
29060100 lö 29/06 08:20 lö 29/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Torsångs IF 1 Färdig Stuvsta IF L2      
29061200 lö 29/06 08:20 lö 29/06 27. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF L1 Färdig Torsångs IF 2      
29062301 lö 29/06 08:50 lö 29/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp C Stuvsta IF 1 Färdig Funbo IF      
29061201 lö 29/06 09:00 lö 29/06 27. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Islingby IK 2 Färdig Stuvsta IF P2010:3 (A)      
29062502 lö 29/06 09:20 lö 29/06 1. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Grp B Stuvsta IF 1 Färdig IFK Timrå 1      
29061001 lö 29/06 09:40 lö 29/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Färdig Stuvsta IF L1      
29062503 lö 29/06 10:00 lö 29/06 1. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp A Bollstanäs SK 4 Färdig Stuvsta IF P08:3      
29061302 lö 29/06 10:00 lö 29/06 17. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Grp B Krylbo IF 0 - 0 Stuvsta IF      
29062303 lö 29/06 10:30 lö 29/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp A Stuvsta IF 2 Färdig Alsike IF 1      
29060104 lö 29/06 11:00 lö 29/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF P2010:3 (A) Färdig Säters IF FK      
29062304 lö 29/06 11:20 lö 29/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A Stuvsta IF Gul Färdig Alsike IF      
29061104 lö 29/06 11:40 lö 29/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A IK Segro Färdig Stuvsta IF (P10:1)      
29061804 lö 29/06 12:00 lö 29/06 15. 9-9 Mellan F13 (f 2006) Borlänge Grp G Arboga Södra IF 1 - 1 Stuvsta IF      
29063706 lö 29/06 12:00 lö 29/06 31. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Stuvsta IF Färdig Kvarnsvedens IK Röd      
29062706 lö 29/06 12:00 lö 29/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp C Ingarö IF Svart Färdig Stuvsta IF      
29062305 lö 29/06 12:10 lö 29/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp B Stuvsta IF Vit Färdig Hagaströms SK      
29060106 lö 29/06 12:20 lö 29/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Stuvsta IF ...:3 grön (B) Färdig Stora Tuna IK      
29063707 lö 29/06 12:40 lö 29/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 3 Färdig Stuvsta IF 3      
29062406 lö 29/06 13:00 lö 29/06 29. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A Bråtens IK F 07/08 Vit Färdig Stuvsta IF Grön      
29061305 lö 29/06 13:00 lö 29/06 17. 9-9 Stor P14 (f 2005) Borlänge Slutspel D 5-12 Stuvsta IF 1 - 2 RönningeSalem 1      
29061005 lö 29/06 13:00 lö 29/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Islingby IK 1 Färdig Stuvsta IF L2      
29064109 lö 29/06 14:00 lö 29/06 32. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp B Stuvsta IF 2 Färdig IF Tunabro      
29064509 lö 29/06 14:00 lö 29/06 7. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp A Alsike IF 1 Färdig Stuvsta IF 2      
29063710 lö 29/06 14:40 lö 29/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp A Stuvsta IF 4 Färdig Kvicksunds SK      
29064208 lö 29/06 14:40 lö 29/06 11. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp C Stuvsta IF Svart Färdig Järla IF FK      
29061008 lö 29/06 15:00 lö 29/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF P2010:3 (A) Färdig Ingarö IF      
29062711 lö 29/06 15:20 lö 29/06 2. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Grp B Stuvsta IF 1 Färdig Kvarnsvedens IK 1      
29061009 lö 29/06 15:40 lö 29/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF Färdig IF Tunabro Blå      
29063712 lö 29/06 16:00 lö 29/06 31. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp A Stuvsta IF P08:3 Färdig IK Brage 2      
29061214 lö 29/06 16:20 lö 29/06 27. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF (P10:1) Färdig Bullermyrens IK 2      
29062310 lö 29/06 16:20 lö 29/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp A Stuvsta IF 2 Färdig Katrineholms SK 2      
29062513 lö 29/06 16:40 lö 29/06 1. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 4 Färdig Stuvsta IF 2      
29064113 lö 29/06 16:40 lö 29/06 32. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp A Stuvsta IF 3 Färdig SK Iron      
29061809 lö 29/06 17:00 lö 29/06 15. 9-9 Mellan F13 (f 2006) Borlänge Slutspel B 1/4 Final Hanvikens SK 1 1 - 0 Stuvsta IF      
29061112 lö 29/06 17:00 lö 29/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Stuvsta IF ...:3 grön (B) Färdig Kvarnsvedens IK 1      
29060611 lö 29/06 17:10 lö 29/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp C IK Brage 2 Färdig Stuvsta IF 1      
29064212 lö 29/06 18:00 lö 29/06 11. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Färdig Stuvsta IF Grön      
29064515 lö 29/06 18:00 lö 29/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp C IF Tunabro 2 Färdig Stuvsta IF      
29064213 lö 29/06 18:50 lö 29/06 11. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp A Stuvsta IF Gul Färdig Bullermyrens IK      
29062313 lö 29/06 18:50 lö 29/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp B Stuvsta IF Vit Färdig Kvarnsvedens IK 1      
29062615 lö 29/06 19:20 lö 29/06 3. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp A Stuvsta IF Färdig Hanvikens SK 2      
29064411 lö 29/06 19:40 lö 29/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp C Tynset IF Färdig Stuvsta IF Svart      
30062200 sö 30/06 08:00 sö 30/06 4. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Slutspel C 13-20 Stuvsta IF 0 - 1 Sundsvalls FF 2      
30064200 sö 30/06 08:00 sö 30/06 11. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp B Hanvikens SK 1 Färdig Stuvsta IF Vit      
30064500 sö 30/06 08:00 sö 30/06 7. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp B Alsike IF 2 Färdig Stuvsta IF 1      
30062301 sö 30/06 08:50 sö 30/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A Stuvsta IF Grön Färdig Säters IF FK      
30061101 sö 30/06 09:40 sö 30/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF (P10:1) Färdig Islingby IK 2      
30060602 sö 30/06 09:40 sö 30/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A Stuvsta IF Gul Färdig Kvarnsvedens IK 2      
30062603 sö 30/06 10:00 sö 30/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp A Älta IF 1 Färdig Stuvsta IF P08:3      
30061102 sö 30/06 10:20 sö 30/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A IK Brage 2 Färdig Stuvsta IF P2010:3 (A)      
30060102 sö 30/06 10:20 sö 30/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF L1 Färdig Forssa BK 1      
30062303 sö 30/06 10:30 sö 30/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp C Ås IF Färdig Stuvsta IF Svart      
30064403 sö 30/06 10:30 sö 30/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp C Katrineholms SK 1 Färdig Stuvsta IF 1      
30063604 sö 30/06 10:40 sö 30/06 23. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp A Bullermyrens IK Färdig Stuvsta IF 3      
30061003 sö 30/06 11:00 sö 30/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Stuvsta IF L2 Färdig Kvarnsvedens IK 1      
30062505 sö 30/06 11:20 sö 30/06 1. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Stuvsta IF 4 Färdig Kvarnsvedens IK 3      
30062705 sö 30/06 11:20 sö 30/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp C Stuvsta IF Färdig Forssa BK 1      
30061004 sö 30/06 11:40 sö 30/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IK Segro Färdig Stuvsta IF      
30062706 sö 30/06 12:00 sö 30/06 2. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp A Stuvsta IF Färdig Falu BS FK Gul      
30062305 sö 30/06 12:10 sö 30/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp A Stuvsta IF 2 Färdig Bällsta FF 4      
30061204 sö 30/06 12:20 sö 30/06 27. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Ingarö IF Färdig Stuvsta IF L1      
30061105 sö 30/06 12:20 sö 30/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Stuvsta IF ...:3 grön (B) Färdig Forssa BK 2      
30062607 sö 30/06 12:40 sö 30/06 3. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Grp A Stuvsta IF 2 Färdig Torsångs IF Blå      
30064507 sö 30/06 12:40 sö 30/06 7. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp B Gustavsbergs IF FK 2 Färdig Stuvsta IF 2      
30062608 sö 30/06 13:20 sö 30/06 3. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Grp A Sandvikens IF 1 Färdig Stuvsta IF 3      
30062708 sö 30/06 13:20 sö 30/06 2. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Värmdö IF 3 Färdig Stuvsta IF 3      
30060107 sö 30/06 13:40 sö 30/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF Färdig Västerhaninge IF      
30064509 sö 30/06 14:00 sö 30/06 7. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp A Stuvsta IF 4 Färdig Västerhaninge IF      
30064208 sö 30/06 14:40 sö 30/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp C Stuvsta IF 1 Färdig Alsike IF 2