Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2022 här.

Bollstanäs SK

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27062700 to 27/06 08:00 to 27/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp A IK Brage 2 Färdig Bollstanäs SK 4      
27063600 to 27/06 08:00 to 27/06 23. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp B Bollstanäs SK 2 Färdig Hanvikens SK 3      
27062300 to 27/06 08:00 to 27/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Bollstanäs SK 1 Färdig Islingby IK 1      
27062501 to 27/06 08:40 to 27/06 1. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp C Forssa BK 1 Färdig Bollstanäs SK 3      
27064700 to 27/06 09:00 to 27/06 2. 9-9 P12 (f 2007) Leksand Grp A Bollstanäs SK 2 Färdig Irsta IF 1      
27064900 to 27/06 09:00 to 27/06 4. 7-7 P12 (f 2007) Leksand Grp A Bollstanäs SK 4 Färdig Tullinge FK P07 Vit      
27064800 to 27/06 09:00 to 27/06 3. 7-7 P12 (f 2007) Leksand Grp A Tullinge FK P07 Grön Färdig Bollstanäs SK 3      
27060602 to 27/06 09:40 to 27/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp A Ingarö IF Gul Färdig Bollstanäs SK 2      
27064601 to 27/06 09:50 to 27/06 1. 9-9 P12 (f 2007) Leksand Grp A Envikens IF Färdig Bollstanäs SK 1      
27064802 to 27/06 11:00 to 27/06 3. 7-7 P12 (f 2007) Leksand Grp A Tullinge FK P07 Grön Färdig Bollstanäs SK 2      
27062705 to 27/06 11:20 to 27/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp B Värmdö IF P08 Vit2 Färdig Bollstanäs SK 1      
27064703 to 27/06 11:20 to 27/06 2. 9-9 P12 (f 2007) Leksand Grp A Bollstanäs SK 3 Färdig Tullinge FK P07 Blå      
27064903 to 27/06 11:20 to 27/06 4. 7-7 P12 (f 2007) Leksand Grp A Värmdö IF 2 Färdig Bollstanäs SK 4      
27064603 to 27/06 11:30 to 27/06 1. 9-9 P12 (f 2007) Leksand Grp A Irsta IF 1 Färdig Bollstanäs SK 1      
27062306 to 27/06 13:00 to 27/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp A Falu BS FK 1 Färdig Bollstanäs SK 2      
27063708 to 27/06 13:20 to 27/06 31. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp A Bollstanäs SK 4 Färdig Forssa BK 2      
27062509 to 27/06 14:00 to 27/06 1. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp B Torsångs IF Färdig Bollstanäs SK 2      
27064509 to 27/06 14:00 to 27/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp B Bollstanäs SK 1 Färdig Alsike IF Svart      
27062408 to 27/06 14:40 to 27/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK Röd Färdig Bollstanäs SK 1      
27062714 to 27/06 17:20 to 27/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp C Bollstanäs SK 3 Färdig Alsike IF Vit      
28064901 fr 28/06 09:20 fr 28/06 4. 7-7 P12 (f 2007) Leksand Grp A Bollstanäs SK 1 Färdig Dala-Järna IK Lokalt lag      
28064701 fr 28/06 09:20 fr 28/06 2. 9-9 P12 (f 2007) Leksand Grp A Bollstanäs SK 2 Färdig Tullinge FK P07 Vit      
28064801 fr 28/06 09:20 fr 28/06 3. 7-7 P12 (f 2007) Leksand Grp A Bollstanäs SK 3 Färdig Irsta IF 2      
28064601 fr 28/06 09:20 fr 28/06 1. 9-9 P12 (f 2007) Leksand Grp A Bollstanäs SK 4 Färdig Leksands IF FK      
28060604 fr 28/06 11:20 fr 28/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp A Tynset IF 1 Färdig Bollstanäs SK 2      
28065004 fr 28/06 11:30 fr 28/06 5. 7-7 Liten P12 (f 2007) Leksand Grp A Bollstanäs SK 3 Färdig Dala-Järna IK Lokalt lag      
28063706 fr 28/06 12:00 fr 28/06 31. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp A Värmdö IF P08 Vit1 Färdig Bollstanäs SK 4      
28064405 fr 28/06 12:10 fr 28/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp B Bollstanäs SK 1 Färdig Krylbo IF      
28064605 fr 28/06 12:30 fr 28/06 1. 9-9 P12 (f 2007) Leksand Grp A Bollstanäs SK 1 Färdig Tullinge FK P07 Vit      
28064905 fr 28/06 12:30 fr 28/06 4. 7-7 P12 (f 2007) Leksand Grp A Tullinge FK P07 Blå Färdig Bollstanäs SK 2      
28063607 fr 28/06 12:40 fr 28/06 23. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp B IK Brage 1 Färdig Bollstanäs SK 1      
28065006 fr 28/06 13:10 fr 28/06 5. 7-7 Liten P12 (f 2007) Leksand Grp A Dala-Järna IK Lokalt lag Färdig Bollstanäs SK 4      
28064508 fr 28/06 13:20 fr 28/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp C Bollstanäs SK 3 Färdig Stuvsta IF      
28063608 fr 28/06 13:20 fr 28/06 23. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp B Tynset IF 2 Färdig Bollstanäs SK 2      
28060611 fr 28/06 17:10 fr 28/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp A Bollstanäs SK 2 Färdig Stuvsta IF 2      
28063714 fr 28/06 17:20 fr 28/06 31. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp A Bollstanäs SK 4 Färdig Älta IF 2      
28063715 fr 28/06 18:00 fr 28/06 31. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 1 Färdig Bollstanäs SK 1      
28064515 fr 28/06 18:00 fr 28/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp B Bollstanäs SK 2 Färdig IK Brage 1      
28060613 fr 28/06 18:50 fr 28/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Bollstanäs SK 1 Färdig Skogås-Trångsunds FF 2      
28064517 fr 28/06 19:20 fr 28/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp C Islingby IK Färdig Bollstanäs SK 3      
29062300 lö 29/06 08:00 lö 29/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Bollstanäs SK 1 Färdig Hanvikens SK 2      
29064901 lö 29/06 09:10 lö 29/06 4. 7-7 P12 (f 2007) Leksand Grp A Leksands IF FK Färdig Bollstanäs SK 1      
29062503 lö 29/06 10:00 lö 29/06 1. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp A Bollstanäs SK 4 Färdig Stuvsta IF P08:3      
29062403 lö 29/06 10:30 lö 29/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp A Bollstanäs SK 2 Färdig Katrineholms SK 2      
29064504 lö 29/06 10:40 lö 29/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp B Ingarö IF Gul Färdig Bollstanäs SK 2      
29064703 lö 29/06 10:50 lö 29/06 2. 9-9 P12 (f 2007) Leksand Grp A Irsta IF 2 Färdig Bollstanäs SK 4      
29064603 lö 29/06 10:50 lö 29/06 1. 9-9 P12 (f 2007) Leksand Grp A Bollstanäs SK 2 Färdig Envikens IF      
29064803 lö 29/06 10:50 lö 29/06 3. 7-7 P12 (f 2007) Leksand Grp A Bele Barkarby FF Färdig Bollstanäs SK 3      
29064505 lö 29/06 11:20 lö 29/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp B Hanvikens SK 3 Färdig Bollstanäs SK 1      
29064506 lö 29/06 12:00 lö 29/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp C Bollstanäs SK 3 Färdig Kvarnsvedens IK 2      
29064805 lö 29/06 12:30 lö 29/06 3. 7-7 P12 (f 2007) Leksand Grp A Värmdö IF 1 Färdig Bollstanäs SK 2      
29064705 lö 29/06 12:30 lö 29/06 2. 9-9 P12 (f 2007) Leksand Grp A Tullinge FK P07 Blå Färdig Bollstanäs SK 4      
29064706 lö 29/06 13:20 lö 29/06 2. 9-9 P12 (f 2007) Leksand Grp A Bollstanäs SK 1 Färdig Tullinge FK P07 Grön      
29064806 lö 29/06 13:20 lö 29/06 3. 7-7 P12 (f 2007) Leksand Grp A Leksands IF FK Färdig Bollstanäs SK 3      
29062607 lö 29/06 13:40 lö 29/06 3. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Ängby IF 1 Färdig Bollstanäs SK 1      
29064511 lö 29/06 15:20 lö 29/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 3 Färdig Bollstanäs SK 4      
29064406 lö 29/06 15:30 lö 29/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp A Bollstanäs SK 2 Färdig Västerhaninge IF      
29062512 lö 29/06 16:00 lö 29/06 1. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp B Hammarby IF lag 4 Färdig Bollstanäs SK 1      
29062514 lö 29/06 17:20 lö 29/06 1. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp B Alsike IF Svart Färdig Bollstanäs SK 2      
29062613 lö 29/06 18:00 lö 29/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp C Värmdö IF P08 Vit3 Färdig Bollstanäs SK 3      
30063703 sö 30/06 10:00 sö 30/06 31. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp A Bollstanäs SK 4 Färdig Västerhaninge IF      
30062604 sö 30/06 10:40 sö 30/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp B Stora Skedvi IK Färdig Bollstanäs SK 2      
30062605 sö 30/06 11:20 sö 30/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp B Torsångs IF Färdig Bollstanäs SK 1      
30063706 sö 30/06 12:00 sö 30/06 31. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp C Bollstanäs SK 3 Färdig Älta IF 3      
30060605 sö 30/06 12:10 sö 30/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp A IK Brage 1 Färdig Bollstanäs SK 2      
30062306 sö 30/06 13:00 sö 30/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Stora Tuna IK Färdig Bollstanäs SK 1