Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2020 här.

Gustafs GoIF

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27061900 to 27/06 08:00 to 27/06 26. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Grp B Gustafs GoIF 1 - 3 Ingarö IF Svart      
27063901 to 27/06 09:10 to 27/06 33. 11-11 Konstgräs F16 (f 2003) Borlänge Grp B Gustafs GoIF 2 - 0 Ljusdals IF      
27061101 to 27/06 09:40 to 27/06 9. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A Forssa BK 1 Färdig Gustafs GoIF      
27062004 to 27/06 12:00 to 27/06 22. 9-9 Mellan F13 (f 2006) Borlänge Grp C AIK 6 - 0 Gustafs GoIF      
27061106 to 27/06 13:00 to 27/06 9. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A Gustafs GoIF Färdig Stora Tuna IK      
27064508 to 27/06 13:20 to 27/06 7. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp B Gustafs GoIF Färdig Stuvsta IF 2      
27063805 to 27/06 15:00 to 27/06 28. 11-11 F16 (f 2003) Borlänge Grp B DFK Värmbol 0 - 3 Gustafs GoIF      
27060209 to 27/06 17:00 to 27/06 13. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Grp C Gustafs GoIF 0 - 10 Hanvikens SK 1      
27063716 to 27/06 18:40 to 27/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 4 Färdig Gustafs GoIF      
28061800 fr 28/06 08:00 fr 28/06 15. 9-9 Mellan F13 (f 2006) Borlänge Grp C Gustafs GoIF 0 - 8 SK Iron      
28064002 fr 28/06 10:00 fr 28/06 6. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Grp B Alsike IF 2 6 - 2 Gustafs GoIF      
28062604 fr 28/06 10:40 fr 28/06 3. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp B IK Viljan Strängnäs Färdig Gustafs GoIF      
28063904 fr 28/06 12:40 fr 28/06 33. 11-11 Konstgräs F16 (f 2003) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 2 2 - 0 Gustafs GoIF      
28060106 fr 28/06 13:00 fr 28/06 8. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A Forssa BK 2 Färdig Gustafs GoIF      
28062107 fr 28/06 15:00 fr 28/06 14. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Grp C Hille F06 5 - 0 Gustafs GoIF      
28062611 fr 28/06 15:20 fr 28/06 3. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp B Ingarö IF Färdig Gustafs GoIF      
28060110 fr 28/06 15:40 fr 28/06 8. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A Gustafs GoIF Färdig Islingby IK      
28062109 fr 28/06 17:00 fr 28/06 14. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Grp B Gustafs GoIF 2 - 4 Torsby IF      
28061213 fr 28/06 17:40 fr 28/06 27. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A IK Brage 2 Färdig Gustafs GoIF      
28063809 fr 28/06 19:40 fr 28/06 28. 11-11 F16 (f 2003) Borlänge Grp B Gustafs GoIF 3 - 1 Slätta SK      
29062202 lö 29/06 10:00 lö 29/06 4. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Grp B Tynset IF 6 - 1 Gustafs GoIF      
29062708 lö 29/06 13:20 lö 29/06 2. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp B Gustafs GoIF Färdig Gustavsbergs IF FK 2      
29063906 lö 29/06 15:00 lö 29/06 33. 11-11 Konstgräs F16 (f 2003) Borlänge Grp B Gustafs GoIF 0 - 2 Ornäs BK      
29063715 lö 29/06 18:00 lö 29/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp B Gustafs GoIF Färdig IF Tunabro      
29061114 lö 29/06 18:20 lö 29/06 9. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A Gustafs GoIF Färdig IF Tunabro      
29062211 lö 29/06 19:00 lö 29/06 4. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Slutspel E 7-14 Kvarnsvedens IK 4 - 0 Gustafs GoIF      
29061612 lö 29/06 20:00 lö 29/06 5. 9-9 Stor P13 (f 2006) Borlänge Slutspel E 17-24 IFK Timrå 1 0 - 3 P Gustafs GoIF      
30063700 sö 30/06 08:00 sö 30/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp B Värmdö IF 2 Färdig Gustafs GoIF      
30063900 sö 30/06 08:00 sö 30/06 33. 11-11 Konstgräs F16 (f 2003) Borlänge Slutspel B 7-10 Gustafs GoIF 1 - 0 Säters IF FK      
30060201 sö 30/06 09:00 sö 30/06 13. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Slutspel E 17-18 IK Brage 1 0 - 4 Gustafs GoIF      
30061001 sö 30/06 09:40 sö 30/06 21. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A Gustafs GoIF Färdig IK Brage 1      
30061804 sö 30/06 12:00 sö 30/06 15. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Slutspel E 17-18 Gustafs GoIF 0 - 4 Saltsjöbadens IF VIT      
30061007 sö 30/06 13:40 sö 30/06 21. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK Färdig Gustafs GoIF      
30060405 sö 30/06 13:50 sö 30/06 20. 11-11 F16 (f 2003) Borlänge Slutspel B 7-8 Gustafs GoIF 4 - 2 P Skogås-Trångsunds FF