Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2021 här.

Hanvikens SK

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27062400 to 27/06 08:00 to 27/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Hanvikens SK 3 Färdig Södra Trögds IK      
27063600 to 27/06 08:00 to 27/06 23. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp B Bollstanäs SK 2 Färdig Hanvikens SK 3      
27060600 to 27/06 08:00 to 27/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Hanvikens SK 2 Färdig IK Viljan Strängnäs 1      
27062600 to 27/06 08:00 to 27/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp A Hanvikens SK 2 Färdig Forssa BK 2      
27063601 to 27/06 08:40 to 27/06 23. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp B IF Tunabro 1 Färdig Hanvikens SK 1      
27064201 to 27/06 08:50 to 27/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp A Hanvikens SK 1 Färdig Ängby IF 2      
27060201 to 27/06 09:00 to 27/06 13. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Grp E Hanvikens SK Gul 4 - 0 Alsike IF 1      
27060301 to 27/06 09:10 to 27/06 19. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Grp B Hanvikens SK 2 0 - 3 Bråtens IK 04/05      
27061102 to 27/06 10:20 to 27/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Islingby IK 2 Färdig Hanvikens SK 2      
27060401 to 27/06 10:20 to 27/06 20. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Grp C Spånga IS FK 5 - 0 Hanvikens SK 1      
27061700 to 27/06 11:00 to 27/06 30. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Grp G Hanvikens SK Blå 13 - 0 Saltsjöbadens IF BLÅ      
27061803 to 27/06 11:00 to 27/06 15. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Grp I Islingby IK 4 - 2 Hanvikens SK Röd      
27061103 to 27/06 11:00 to 27/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Hanvikens SK 1 Färdig Bullermyrens IK 1      
27063705 to 27/06 11:20 to 27/06 31. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp B Hanvikens SK 4 Färdig Korsnäs IF Svart      
27062404 to 27/06 11:20 to 27/06 29. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A Bullermyrens IK Färdig Hanvikens SK 2      
27063605 to 27/06 11:20 to 27/06 23. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Hanvikens SK 2 Färdig Krylbo IF      
27062304 to 27/06 11:20 to 27/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp B Hanvikens SK 1 Färdig Kvarnsvedens IK 1      
27063706 to 27/06 12:00 to 27/06 31. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Falu BS FK Gul Färdig Hanvikens SK 3      
27061005 to 27/06 12:20 to 27/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Hanvikens SK Färdig Kvarnsvedens IK 1      
27060304 to 27/06 12:40 to 27/06 19. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Grp C Hanvikens SK 8 - 0 Islingby IK      
27063707 to 27/06 12:40 to 27/06 31. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp B IK Brage 2 Färdig Hanvikens SK 1      
27064005 to 27/06 13:00 to 27/06 6. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Grp E Hanvikens SK 2 1 - 4 Islingby IK      
27060505 to 27/06 13:50 to 27/06 18. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Grp B Tynset IF 3 - 4 Hanvikens SK 2      
27062609 to 27/06 14:00 to 27/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp A Hanvikens SK 2 Färdig Stuvsta IF P08:3      
27060608 to 27/06 14:40 to 27/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp A Ingarö IF Gul Färdig Hanvikens SK 1      
27062308 to 27/06 14:40 to 27/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Skogås-Trångsunds FF 2 Färdig Hanvikens SK 3      
27063610 to 27/06 14:40 to 27/06 23. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp B Hanvikens SK 3 Färdig Kvarnsvedens IK 1      
27061907 to 27/06 15:00 to 27/06 26. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Grp E Katrineholm SK 1 2 - 3 Hanvikens SK Gul      
27061109 to 27/06 15:00 to 27/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Hanvikens SK 2 Färdig IK Segro      
27062711 to 27/06 15:20 to 27/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp B IK Brage 1 Färdig Hanvikens SK 1      
27062611 to 27/06 15:20 to 27/06 3. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp A Hanvikens SK 3 Färdig Stuvsta IF      
27062309 to 27/06 15:30 to 27/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Hanvikens SK 2 Färdig Krylbo IF      
27062108 to 27/06 16:00 to 27/06 14. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Grp G Sundsvalls FF 2 0 - 2 Hanvikens SK Blå      
27061111 to 27/06 16:20 to 27/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B IK Brage 1 Färdig Hanvikens SK 1      
27062410 to 27/06 16:20 to 27/06 29. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A Hanvikens SK 2 Färdig Stuvsta IF Grön      
27063613 to 27/06 16:40 to 27/06 23. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK Röd Färdig Hanvikens SK 2      
27063713 to 27/06 16:40 to 27/06 31. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp B Säters IF FK Färdig Hanvikens SK 1      
27060209 to 27/06 17:00 to 27/06 13. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Grp C Gustafs GoIF 0 - 10 Hanvikens SK 1      
27061809 to 27/06 17:00 to 27/06 15. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Grp I Hanvikens SK Röd 7 - 3 Vaksala SK P06 Svart      
27063614 to 27/06 17:20 to 27/06 23. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp B Hanvikens SK 4 Färdig Vikarby IK      
27061112 to 27/06 17:40 to 27/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Färdig Hanvikens SK      
27062413 to 27/06 18:50 to 27/06 29. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp B Hagaströms SK Färdig Hanvikens SK 1      
27062211 to 27/06 19:00 to 27/06 4. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Grp E Norrala IF 3 - 3 Hanvikens SK 2      
27060409 to 27/06 19:40 to 27/06 20. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Grp C Fanna BK 1 - 1 Hanvikens SK      
28062600 fr 28/06 08:00 fr 28/06 3. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp A Hanvikens SK 2 Färdig Islingby IK      
28064500 fr 28/06 08:00 fr 28/06 7. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Hanvikens SK 3 Färdig Västerhaninge IF 1      
28064000 fr 28/06 08:00 fr 28/06 6. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Grp C Hanvikens SK 1 2 - 1 Hille F06      
28064200 fr 28/06 08:00 fr 28/06 11. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp A Alsike IF Färdig Hanvikens SK 2      
28062501 fr 28/06 08:40 fr 28/06 1. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp B Falu BS FK BS Blå Färdig Hanvikens SK 4      
28062401 fr 28/06 08:50 fr 28/06 29. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp B Hanvikens SK 1 Färdig IF Tunabro      
28060401 fr 28/06 09:10 fr 28/06 20. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Grp C Hanvikens SK 1 0 - 4 Sandvikens IF      
28061101 fr 28/06 09:40 fr 28/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Hanvikens SK 2 Färdig Kvarnsvedens IK 2      
28060101 fr 28/06 09:40 fr 28/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Islingby IK 1 Färdig Hanvikens SK 1      
28062503 fr 28/06 10:00 fr 28/06 1. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp B Djurmo Sifferbo IF Färdig Hanvikens SK 1      
28064203 fr 28/06 10:30 fr 28/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp A Hanvikens SK 1 Färdig Falu BS FK 1      
28062003 fr 28/06 11:00 fr 28/06 22. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Grp E IK Brage 2 0 - 5 Hanvikens SK Gul      
28063705 fr 28/06 11:20 fr 28/06 31. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp A Hanvikens SK 2 Färdig Västerhaninge IF      
28061204 fr 28/06 11:40 fr 28/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Hanvikens SK Färdig Värmdö IF Vit      
28061700 fr 28/06 12:00 fr 28/06 30. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Grp G Hanvikens SK Blå 6 - 0 Älta IF Svart      
28062606 fr 28/06 12:00 fr 28/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp B Hanvikens SK 1 Färdig Stora Skedvi IK      
28062405 fr 28/06 12:10 fr 28/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Ingarö IF Svart Färdig Hanvikens SK 2      
28062607 fr 28/06 12:40 fr 28/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp B Hanvikens SK 3 Färdig Alsike IF Svart      
28060404 fr 28/06 12:40 fr 28/06 20. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Grp B Hammarby IF FF 05-1 6 - 0 Hanvikens SK 2      
28060606 fr 28/06 13:00 fr 28/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Hanvikens SK 3 Färdig Stora Tuna IK      
28061805 fr 28/06 13:00 fr 28/06 15. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Grp I Bråtens IK 1 - 1 Hanvikens SK Röd      
28061206 fr 28/06 13:00 fr 28/06 27. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Hanvikens SK 1 Färdig Stuvsta IF L2      
28062006 fr 28/06 14:00 fr 28/06 22. 9-9 Mellan F13 (f 2006) Borlänge Grp C Hanvikens SK 1 0 - 0 AIK      
28063609 fr 28/06 14:00 fr 28/06 23. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Östansbo IS Färdig Hanvikens SK 3      
28062709 fr 28/06 14:00 fr 28/06 2. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp A Torsångs IF Färdig Hanvikens SK 2      
28064006 fr 28/06 14:00 fr 28/06 6. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Grp E Enhörna IF 2 - 2 Hanvikens SK 2      
28064408 fr 28/06 14:40 fr 28/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp B Hanvikens SK 1 Färdig Skogås-Trångsunds FF      
28062308 fr 28/06 14:40 fr 28/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Färdig Hanvikens SK 2      
28061110 fr 28/06 15:40 fr 28/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF P2010:3 (A) Färdig Hanvikens SK 2      
28060307 fr 28/06 16:10 fr 28/06 19. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Grp C Skogås-Trångsunds FF 4 - 2 Hanvikens SK 1      
28060507 fr 28/06 16:10 fr 28/06 18. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Grp C Heby/Morgongåva 1 - 2 Hanvikens SK      
28062410 fr 28/06 16:20 fr 28/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Färdig Hanvikens SK 1      
28061111 fr 28/06 16:20 fr 28/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Hanvikens SK Färdig Värmdö IF Blå      
28063613 fr 28/06 16:40 fr 28/06 23. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp B Hanvikens SK 1 Färdig Falu BS FK BS Vit      
28062713 fr 28/06 16:40 fr 28/06 2. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp B Västerhaninge IF 2 Färdig Hanvikens SK 4      
28060209 fr 28/06 17:00 fr 28/06 13. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Grp E Hanvikens SK Gul 4 - 0 Strands IF Vit      
28060508 fr 28/06 17:20 fr 28/06 18. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Grp B Hanvikens SK 2 1 - 1 Härnösands SK      
28064514 fr 28/06 17:20 fr 28/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp A Hammarby IF lag 23 Färdig Hanvikens SK 2      
28062010 fr 28/06 18:00 fr 28/06 22. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Grp G IK Brage 1 1 - 8 Hanvikens SK Blå      
28063716 fr 28/06 18:40 fr 28/06 31. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp B Hanvikens SK 3 Färdig Torsångs IF      
28062516 fr 28/06 18:40 fr 28/06 1. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp B Tynset IF 2 Färdig Hanvikens SK 1      
28062313 fr 28/06 18:50 fr 28/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Hanvikens SK 2 Färdig Järla IF FK 2      
28062413 fr 28/06 18:50 fr 28/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Hanvikens SK 3 Färdig Ängby IF 1      
29064400 lö 29/06 08:00 lö 29/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK Röd Färdig Hanvikens SK 3      
29062300 lö 29/06 08:00 lö 29/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Bollstanäs SK 1 Färdig Hanvikens SK 2      
29060200 lö 29/06 08:00 lö 29/06 13. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Grp I Hanvikens SK Röd 8 - 0 Saltsjöbadens IF VIT      
29060300 lö 29/06 08:00 lö 29/06 19. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Grp C Hanvikens SK 1 1 - 4 Slätta SK      
29062601 lö 29/06 08:40 lö 29/06 3. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp B Hanvikens SK 4 Färdig Insjöns BK IF      
29064501 lö 29/06 08:40 lö 29/06 7. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK Blå Färdig Hanvikens SK 1      
29062101 lö 29/06 09:00 lö 29/06 14. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Grp E Ås IF 1 1 - 4 Hanvikens SK Gul      
29064001 lö 29/06 09:00 lö 29/06 6. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Grp G Hanvikens SK Blå 4 - 2 Sandvikens IF P07      
29061000 lö 29/06 09:00 lö 29/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Hanvikens SK Färdig IK Segro      
29060401 lö 29/06 09:10 lö 29/06 20. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Grp B Hanvikens SK 2 5 - 0 Ingarö IF      
29063801 lö 29/06 09:10 lö 29/06 28. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Grp C Hanvikens SK 3 - 0 IFK Mariefred      
29062402 lö 29/06 09:40 lö 29/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp A Säters IF FK Färdig Hanvikens SK 1      
29061101 lö 29/06 09:40 lö 29/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 1 Färdig Hanvikens SK 1      
29062703 lö 29/06 10:00 lö 29/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp A Älta IF 1 Färdig Hanvikens SK 2      
29061002 lö 29/06 10:20 lö 29/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Hanvikens SK 2 Färdig Torsångs IF 2      
29062504 lö 29/06 10:40 lö 29/06 1. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp B Hanvikens SK 1 Färdig Kvarnsvedens IK 1      
29064505 lö 29/06 11:20 lö 29/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp B Hanvikens SK 3 Färdig Bollstanäs SK 1      
29062104 lö 29/06 12:00 lö 29/06 14. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Grp C SK Iron 5 - 0 Hanvikens SK 1      
29062605 lö 29/06 12:00 lö 29/06 3. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp B Bråtens IK F 07/08 Blå Färdig Hanvikens SK 1      
29064106 lö 29/06 12:00 lö 29/06 32. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A IK Brage 1 Färdig Hanvikens SK 2      
29064205 lö 29/06 12:10 lö 29/06 11. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp A IK Viljan Strängnäs 1 Färdig Hanvikens SK 2      
29061106 lö 29/06 13:00 lö 29/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Hanvikens SK 1 Färdig Forssa BK 2      
29064005 lö 29/06 13:00 lö 29/06 6. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Grp E Hanvikens SK 2 1 - 1 Enköpings SK 1      
29064108 lö 29/06 13:20 lö 29/06 32. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Spånga IS Färdig Hanvikens SK 3      
29062407 lö 29/06 13:50 lö 29/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Ingarö IF Svart Färdig Hanvikens SK 3      
29062206 lö 29/06 14:00 lö 29/06 4. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Slutspel B 11-26 Swesom FC 6 - 3 Hanvikens SK Röd      
29060608 lö 29/06 14:40 lö 29/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Hanvikens SK 2 Färdig Bällsta FF 2      
29062107 lö 29/06 15:00 lö 29/06 14. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Slutspel A 1/8 Final Hanvikens SK Gul 0 - 2 Forssa BK      
29060609 lö 29/06 15:30 lö 29/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp A Forssa BK Färdig Hanvikens SK 1      
29060110 lö 29/06 15:40 lö 29/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Hanvikens SK 2 Färdig Forssa BK 1      
29063609 lö 29/06 16:00 lö 29/06 23. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp B Hanvikens SK 1 Färdig Ingarö IF      
29064512 lö 29/06 16:00 lö 29/06 7. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Stora Tuna IK Färdig Hanvikens SK 3      
29062008 lö 29/06 16:00 lö 29/06 22. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Slutspel A 1/8 Final Hanvikens SK Blå 6 - 1 Islingby IK      
29064513 lö 29/06 16:40 lö 29/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp B Hanvikens SK 1 Färdig Torsångs IF      
29061809 lö 29/06 17:00 lö 29/06 15. 9-9 Mellan F13 (f 2006) Borlänge Slutspel B 1/4 Final Hanvikens SK 1 1 - 0 Stuvsta IF      
29060112 lö 29/06 17:00 lö 29/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Hanvikens SK 1 Färdig Stora Tuna IK      
29063714 lö 29/06 17:20 lö 29/06 31. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp B Hanvikens SK 4 Färdig Kvarnsvedens IK Blå      
29064114 lö 29/06 17:20 lö 29/06 32. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp A Hanvikens SK 2 Färdig Älta IF 2      
29062612 lö 29/06 17:20 lö 29/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp B Värmdö IF P08 Vit2 Färdig Hanvikens SK 3      
29060408 lö 29/06 17:20 lö 29/06 20. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Slutspel B 1/4 Final Hanvikens SK 2 5 - 2 Hanvikens SK 1      
29060408 lö 29/06 17:20 lö 29/06 20. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Slutspel B 1/4 Final Hanvikens SK 2 5 - 2 Hanvikens SK 1      
29060308 lö 29/06 17:20 lö 29/06 19. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Slutspel A 1/4 Final Hanvikens SK 3 - 1 Västerhaninge IF      
29061216 lö 29/06 17:40 lö 29/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IF Tunabro Blå Färdig Hanvikens SK      
29060210 lö 29/06 18:00 lö 29/06 13. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Slutspel D 5-12 Hanvikens SK 2 1 - 2 Ingarö IF      
29064410 lö 29/06 18:50 lö 29/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp B Hanvikens SK 1 Färdig DFK Värmbol      
29061710 lö 29/06 19:00 lö 29/06 30. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Slutspel A 1/4 Final Hanvikens SK Blå 6 - 2 Hallstahammars SK      
29062615 lö 29/06 19:20 lö 29/06 3. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp A Stuvsta IF Färdig Hanvikens SK 2      
29064517 lö 29/06 19:20 lö 29/06 7. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp A Hanvikens SK 2 Färdig Viggbyholms IK FF 1      
30062700 sö 30/06 08:00 sö 30/06 2. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp B Forssa BK Färdig Hanvikens SK 1      
30063800 sö 30/06 08:00 sö 30/06 28. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Slutspel B Semifinal Hanvikens SK 2 3 - 1 Sandvikens IF      
30064200 sö 30/06 08:00 sö 30/06 11. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp B Hanvikens SK 1 Färdig Stuvsta IF Vit      
30062600 sö 30/06 08:00 sö 30/06 3. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp A Västerhaninge IF 1 Färdig Hanvikens SK 2      
30062601 sö 30/06 08:40 sö 30/06 3. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp B Hanvikens SK 4 Färdig IF Tunabro      
30064401 sö 30/06 08:50 sö 30/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp A Hanvikens SK 2 Färdig Bråtens IK F 07/08 Vit      
30060501 sö 30/06 09:10 sö 30/06 18. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Slutspel A Semifinal Hanvikens SK 0 - 1 Skogås-Trångsunds FF      
30064502 sö 30/06 09:20 sö 30/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 3 Färdig Hanvikens SK 2      
30061802 sö 30/06 10:00 sö 30/06 15. 9-9 Mellan F13 (f 2006) Borlänge Slutspel B Semifinal Hanvikens SK 1 0 - 7 Boo FF      
30062703 sö 30/06 10:00 sö 30/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp B Ingarö IF Gul Färdig Hanvikens SK 1      
30062102 sö 30/06 10:00 sö 30/06 14. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Slutspel A Semifinal Hanvikens SK Blå 4 - 5 P Sundbybergs IK 2      
30061002 sö 30/06 10:20 sö 30/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp A Hanvikens SK 2 Färdig Bullermyrens IK 2      
30063605 sö 30/06 11:20 sö 30/06 23. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp B Hammarby IF lag 4 Färdig Hanvikens SK 3      
30064204 sö 30/06 11:20 sö 30/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp A Katrineholms SK 2 Färdig Hanvikens SK 1      
30060104 sö 30/06 11:40 sö 30/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Torsångs IF 1 Färdig Hanvikens SK 1      
30062606 sö 30/06 12:00 sö 30/06 3. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp A Hanvikens SK 3 Färdig Kvarnsvedens IK Röd      
30064405 sö 30/06 12:10 sö 30/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp B Hanvikens SK 3 Färdig IK Viljan Strängnäs 1      
30060404 sö 30/06 12:40 sö 30/06 20. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Slutspel B Final Tynset IF 3 - 2 Hanvikens SK 2      
30060504 sö 30/06 13:00 sö 30/06 18. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Slutspel A Bronsmatch IK Brage 0 - 3 W Hanvikens SK      
30062105 sö 30/06 13:10 sö 30/06 14. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Slutspel A Bronsmatch Forssa BK 6 - 2 Hanvikens SK Blå      
30061206 sö 30/06 13:40 sö 30/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IF Tunabro Vit Färdig Hanvikens SK      
30060607 sö 30/06 13:50 sö 30/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Islingby IK 1 Färdig Hanvikens SK 2