Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2021 här.

Värmdö IF

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27064701 to 27/06 09:50 to 27/06 2. 9-9 P12 (f 2007) Leksand Grp A Värmdö IF 1 Färdig Leksands IF FK      
27060603 to 27/06 10:30 to 27/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A Viggbyholms IK FF 1 Färdig Värmdö IF 1      
27063604 to 27/06 10:40 to 27/06 23. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp A Sandvikens IF 1 Färdig Värmdö IF      
27062505 to 27/06 11:20 to 27/06 1. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp C IF Tunabro 2 Färdig Värmdö IF P08 Vit3      
27062705 to 27/06 11:20 to 27/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp B Värmdö IF P08 Vit2 Färdig Bollstanäs SK 1      
27064903 to 27/06 11:20 to 27/06 4. 7-7 P12 (f 2007) Leksand Grp A Värmdö IF 2 Färdig Bollstanäs SK 4      
27062605 to 27/06 11:20 to 27/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp A Stuvsta IF P08:3 Färdig Värmdö IF P08 Vit1      
27062305 to 27/06 12:10 to 27/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp C Ås IF Färdig Värmdö IF 2      
27060105 to 27/06 12:20 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Färdig Värmdö IF Vit      
27062607 to 27/06 12:40 to 27/06 3. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Värmdö IF 3 Färdig Gustavsbergs IF FK 1      
27062507 to 27/06 12:40 to 27/06 1. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Färdig Värmdö IF 1      
27060106 to 27/06 13:00 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Röd Färdig IF Tunabro Vit      
27060205 to 27/06 13:00 to 27/06 13. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Grp F Skogstorps GoIF 4 - 1 Värmdö IF      
27062608 to 27/06 13:20 to 27/06 3. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp B Värmdö IF 2 Färdig Ingarö IF      
27063709 to 27/06 14:00 to 27/06 31. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp B Värmdö IF P08 Vit2 Färdig Tynset IF 2      
27064805 to 27/06 14:20 to 27/06 3. 7-7 P12 (f 2007) Leksand Grp A Irsta IF 2 Färdig Värmdö IF 1      
27060108 to 27/06 14:20 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Vit Färdig Stuvsta IF      
27062610 to 27/06 14:40 to 27/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp A Värmdö IF P08 Vit1 Färdig Kvarnsvedens IK 3      
27062510 to 27/06 14:40 to 27/06 1. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp C Älta IF 3 Färdig Värmdö IF P08 Vit3      
27061507 to 27/06 15:00 to 27/06 24. 9-9 Stor F14 (f 2005) Borlänge Grp E Värmdö IF 4 - 1 Enhörna IF      
27060110 to 27/06 15:40 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IK Segro Färdig Värmdö IF Blå      
27062712 to 27/06 16:00 to 27/06 2. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Värmdö IF 3 Färdig Kvarnsvedens IK 3      
27060111 to 27/06 16:20 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Röd Färdig IF Tunabro Blå      
27060113 to 27/06 17:40 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Leksands IF FK Färdig Värmdö IF Blå      
27062010 to 27/06 18:00 to 27/06 22. 9-9 Mellan F13 (f 2006) Borlänge Grp F Värmdö IF 1 - 0 Håbo FF Röd      
27063615 to 27/06 18:00 to 27/06 23. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp A Torsångs IF Blå Färdig Värmdö IF      
27060612 to 27/06 18:00 to 27/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A Värmdö IF 1 Färdig Bullermyrens IK      
27062516 to 27/06 18:40 to 27/06 1. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Värmdö IF 1 Färdig Stuvsta IF 3      
27061611 to 27/06 19:00 to 27/06 5. 9-9 Stor F14 (f 2005) Borlänge Grp E Hammarby IF 1 - 2 Värmdö IF      
27062517 to 27/06 19:20 to 27/06 1. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Kvicksunds SK Färdig Värmdö IF 3      
27063617 to 27/06 19:20 to 27/06 23. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp B Stuvsta IF 2 Färdig Värmdö IF 2      
27064414 to 27/06 19:40 to 27/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp C Islingby IK Färdig Värmdö IF 2      
28060601 fr 28/06 08:50 fr 28/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A Bråtens IK F 07/08 Vit Färdig Värmdö IF 1      
28060201 fr 28/06 09:00 fr 28/06 13. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Grp F Boo FF 1 - 1 Värmdö IF      
28064502 fr 28/06 09:20 fr 28/06 7. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp A Värmdö IF Färdig SK Iron      
28062402 fr 28/06 09:40 fr 28/06 29. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp C Värmdö IF 2 Färdig Torsångs IF      
28064702 fr 28/06 10:10 fr 28/06 2. 9-9 P12 (f 2007) Leksand Grp A Värmdö IF 2 Färdig Irsta IF 1      
28064602 fr 28/06 10:10 fr 28/06 1. 9-9 P12 (f 2007) Leksand Grp A Värmdö IF 1 Färdig Bele Barkarby FF      
28062504 fr 28/06 10:40 fr 28/06 1. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Värmdö IF 1 Färdig Stuvsta IF 4      
28063605 fr 28/06 11:20 fr 28/06 23. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp B Värmdö IF 2 Färdig Gustavsbergs IF FK 2      
28061204 fr 28/06 11:40 fr 28/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Hanvikens SK Färdig Värmdö IF Vit      
28064704 fr 28/06 11:50 fr 28/06 2. 9-9 P12 (f 2007) Leksand Grp A Värmdö IF 2 Färdig Irsta IF 2      
28064506 fr 28/06 12:00 fr 28/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 1 Färdig Värmdö IF P08 Vit2      
28063706 fr 28/06 12:00 fr 28/06 31. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp A Värmdö IF P08 Vit1 Färdig Bollstanäs SK 4      
28061205 fr 28/06 12:20 fr 28/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Färdig Värmdö IF Blå      
28061002 fr 28/06 12:20 fr 28/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Röd Färdig Stuvsta IF      
28065005 fr 28/06 12:20 fr 28/06 5. 7-7 Liten P12 (f 2007) Leksand Grp A Tullinge FK P07 Grön Färdig Värmdö IF 1      
28062708 fr 28/06 13:20 fr 28/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp C Kvarnsvedens IK 2 Färdig Värmdö IF P08 Vit3      
28062610 fr 28/06 14:40 fr 28/06 3. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 3 Färdig Värmdö IF 1      
28063611 fr 28/06 15:20 fr 28/06 23. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp B IF Tunabro Färdig Värmdö IF 2      
28063711 fr 28/06 15:20 fr 28/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp A Stuvsta IF 4 Färdig Värmdö IF 3      
28064409 fr 28/06 15:30 fr 28/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp A Stuvsta IF Grön Färdig Värmdö IF 1      
28061308 fr 28/06 16:00 fr 28/06 17. 9-9 Stor F14 (f 2005) Borlänge Grp E IK Sätra 1 - 6 Värmdö IF      
28061211 fr 28/06 16:20 fr 28/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IF Tunabro Vit Färdig Värmdö IF Vit      
28061111 fr 28/06 16:20 fr 28/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Hanvikens SK Färdig Värmdö IF Blå      
28060610 fr 28/06 16:20 fr 28/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp C Värmdö IF 2 Färdig Tynset IF      
28063713 fr 28/06 16:40 fr 28/06 31. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp A Stuvsta IF 2 Färdig Värmdö IF      
28061212 fr 28/06 17:00 fr 28/06 27. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Röd Färdig Kvarnsvedens IK 1      
28063614 fr 28/06 18:00 fr 28/06 23. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp B IF Tunabro 1 Färdig Värmdö IF P08 Vit2      
28062615 fr 28/06 18:00 fr 28/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp A IK Brage 2 Färdig Värmdö IF P08 Vit1      
28062717 fr 28/06 19:20 fr 28/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp C Värmdö IF P08 Vit3 Färdig Alsike IF Vit      
29062500 lö 29/06 08:00 lö 29/06 1. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 2 Färdig Värmdö IF      
29060101 lö 29/06 09:00 lö 29/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Vit Färdig Västerhaninge IF      
29064701 lö 29/06 09:10 lö 29/06 2. 9-9 P12 (f 2007) Leksand Grp A Tullinge FK P07 Blå Färdig Värmdö IF 2      
29060102 lö 29/06 09:40 lö 29/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Blå Färdig Kvarnsvedens IK 1      
29064802 lö 29/06 10:00 lö 29/06 3. 7-7 P12 (f 2007) Leksand Grp A Värmdö IF 1 Färdig Tullinge FK P07 Vit      
29060103 lö 29/06 10:20 lö 29/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IK Segro Färdig Värmdö IF Röd      
29063704 lö 29/06 10:40 lö 29/06 31. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp A Skogås-Trångsunds FF Färdig Värmdö IF P08 Vit1      
29062704 lö 29/06 10:40 lö 29/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp B Värmdö IF P08 Vit2 Färdig Hammarby IF lag 4      
29061103 lö 29/06 11:00 lö 29/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Leksands IF FK Färdig Värmdö IF Vit      
29062604 lö 29/06 11:10 lö 29/06 3. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp C Värmdö IF 2 Färdig IK Viljan Strängnäs 2      
29063705 lö 29/06 11:20 lö 29/06 31. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp C Värmdö IF P08 Vit3 Färdig Islingby IK      
29061504 lö 29/06 12:00 lö 29/06 24. 9-9 Stor F14 (f 2005) Borlänge Grp E Värmdö IF 3 - 0 IF Team Hudik      
29065004 lö 29/06 12:10 lö 29/06 5. 7-7 Liten P12 (f 2007) Leksand Grp A Dala-Järna IK Lokalt lag Färdig Värmdö IF 2      
29060605 lö 29/06 12:10 lö 29/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A Säters IF FK Färdig Värmdö IF 1      
29064805 lö 29/06 12:30 lö 29/06 3. 7-7 P12 (f 2007) Leksand Grp A Värmdö IF 1 Färdig Bollstanäs SK 2      
29064507 lö 29/06 12:40 lö 29/06 7. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp A Värmdö IF 3 Färdig Bullermyrens IK      
29062707 lö 29/06 12:40 lö 29/06 2. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Värmdö IF 1 Färdig Gustavsbergs IF FK 1      
29064107 lö 29/06 12:40 lö 29/06 32. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp B Värmdö IF 2 Färdig Kvarnsvedens IK 4      
29062205 lö 29/06 13:00 lö 29/06 4. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Grp F Värmdö IF 1 - 0 Tynset IF      
29061107 lö 29/06 13:40 lö 29/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IF Tunabro Blå Färdig Värmdö IF Vit      
29065006 lö 29/06 13:50 lö 29/06 5. 7-7 Liten P12 (f 2007) Leksand Grp A Envikens IF Färdig Värmdö IF 2      
29061108 lö 29/06 14:20 lö 29/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Blå Färdig IF Tunabro Vit      
29061109 lö 29/06 15:00 lö 29/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Röd Färdig Kvarnsvedens IK 2      
29064112 lö 29/06 16:00 lö 29/06 32. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp A Värmdö IF Färdig IF Tunabro      
29063713 lö 29/06 16:40 lö 29/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp B IK Viljan Strängnäs Färdig Värmdö IF 2      
29061609 lö 29/06 17:00 lö 29/06 5. 9-9 Stor F14 (f 2005) Borlänge Slutspel A 1/4 Final Värmdö IF 3 - 0 Torsångs IF 2      
29062009 lö 29/06 17:00 lö 29/06 22. 9-9 Mellan F13 (f 2006) Borlänge Slutspel C 3-10 Värmdö IF 3 - 1 Bro IK      
29062612 lö 29/06 17:20 lö 29/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp B Värmdö IF P08 Vit2 Färdig Hanvikens SK 3      
29062412 lö 29/06 18:00 lö 29/06 29. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp A IK Viljan Strängnäs 1 Färdig Värmdö IF 1      
29062613 lö 29/06 18:00 lö 29/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp C Värmdö IF P08 Vit3 Färdig Bollstanäs SK 3      
29063613 lö 29/06 18:40 lö 29/06 23. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp A Värmdö IF P08 Vit1 Färdig Hammarby IF lag 23      
29064116 lö 29/06 18:40 lö 29/06 32. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp A Bullermyrens IK Färdig Värmdö IF 1      
29062314 lö 29/06 19:40 lö 29/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp C AIK Färdig Värmdö IF 2      
30063700 sö 30/06 08:00 sö 30/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp B Värmdö IF 2 Färdig Gustafs GoIF      
30064201 sö 30/06 08:50 sö 30/06 11. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp A Värmdö IF 1 Färdig Alsike IF      
30061301 sö 30/06 09:00 sö 30/06 17. 9-9 Stor F14 (f 2005) Borlänge Slutspel A Semifinal Värmdö IF 1 - 0 DFK Värmbol      
30062602 sö 30/06 09:20 sö 30/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp A Älta IF 2 Färdig Värmdö IF P08 Vit1      
30064402 sö 30/06 09:40 sö 30/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp C IFK Timrå Färdig Värmdö IF 2      
30063704 sö 30/06 10:40 sö 30/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Färdig Värmdö IF 3      
30062704 sö 30/06 10:40 sö 30/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp B IK Brage 1 Färdig Värmdö IF P08 Vit2      
30061903 sö 30/06 11:00 sö 30/06 26. 9-9 Mellan F13 (f 2006) Borlänge Slutspel C 3-4 Värmdö IF 0 - 4 SK Iron      
30064505 sö 30/06 11:20 sö 30/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp C Värmdö IF P08 Vit3 Färdig Säters IF FK      
30061104 sö 30/06 11:40 sö 30/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Färdig Värmdö IF Röd      
30061305 sö 30/06 13:10 sö 30/06 17. 9-9 Stor F14 (f 2005) Borlänge Slutspel A Final Värmdö IF 3 - 1 P Hammarby IF      
30062708 sö 30/06 13:20 sö 30/06 2. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Värmdö IF 3 Färdig Stuvsta IF 3      
30062508 sö 30/06 13:20 sö 30/06 1. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Kvicksunds SK Färdig Värmdö IF 1      
30064508 sö 30/06 13:20 sö 30/06 7. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp A Tynset IF Färdig Värmdö IF      
30061107 sö 30/06 13:40 sö 30/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Blå Färdig IF Tunabro Blå