Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2022 här.

Västerhaninge IF

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27060400 to 27/06 09:10 to 27/06 20. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Grp A Västerhaninge IF 1 - 1 Hertzöga BK      
27060501 to 27/06 09:10 to 27/06 18. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Grp A Västerhaninge IF 2 - 6 IK Brage      
27064502 to 27/06 09:20 to 27/06 7. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Färdig Hammarby IF lag 23      
27060102 to 27/06 10:20 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IF Tunabro Blå Färdig Västerhaninge IF      
27064100 to 27/06 10:40 to 27/06 32. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Islingby IK Färdig Västerhaninge IF 1      
27061003 to 27/06 11:00 to 27/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 1 Färdig Västerhaninge IF      
27062003 to 27/06 11:00 to 27/06 22. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Grp J Västerhaninge IF 2 - 0 Norbergs AIF      
27064204 to 27/06 11:20 to 27/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Färdig Alsike IF 1      
27064101 to 27/06 12:00 to 27/06 32. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp B Djurmo Sifferbo IF Färdig Västerhaninge IF 2      
27063606 to 27/06 12:00 to 27/06 23. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 1 Färdig Västerhaninge IF      
27062507 to 27/06 12:40 to 27/06 1. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Färdig Värmdö IF 1      
27060107 to 27/06 13:40 to 27/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A IK Segro Färdig Västerhaninge IF      
27060404 to 27/06 13:50 to 27/06 20. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Grp A Västerhaninge IF 0 - 3 Älvsjö AIK F04      
27063609 to 27/06 14:00 to 27/06 23. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Färdig IK Brage 2      
27064510 to 27/06 14:40 to 27/06 7. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Krylbo IF Färdig Västerhaninge IF 1      
27063712 to 27/06 16:00 to 27/06 31. 7-7 Liten F11 (f 2008) Borlänge Grp B IFK Timrå 2 Färdig Västerhaninge IF      
27064512 to 27/06 16:00 to 27/06 7. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK Blå Färdig Västerhaninge IF 2      
27061011 to 27/06 16:20 to 27/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Västerhaninge IF Färdig Stuvsta IF ...:3 grön (B)      
27064410 to 27/06 16:20 to 27/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp A Bällsta FF 4 Färdig Västerhaninge IF      
27064009 to 27/06 17:00 to 27/06 6. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Grp D Hässelby SK Svart 1 - 5 Västerhaninge IF      
27060308 to 27/06 17:20 to 27/06 19. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Grp A Järla IF FK 2 - 3 Västerhaninge IF      
27063717 to 27/06 19:20 to 27/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp A Bullermyrens IK Färdig Västerhaninge IF      
28060500 fr 28/06 08:00 fr 28/06 18. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Grp A Västerhaninge IF 1 - 0 Tynset IF      
28064500 fr 28/06 08:00 fr 28/06 7. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Hanvikens SK 3 Färdig Västerhaninge IF 1      
28061900 fr 28/06 08:00 fr 28/06 26. 9-9 Mellan F13 (f 2006) Borlänge Grp D Västerhaninge IF 0 - 0 Torsångs IF      
28062602 fr 28/06 09:20 fr 28/06 3. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp B Vikarby IK Färdig Västerhaninge IF 2      
28062603 fr 28/06 10:00 fr 28/06 3. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Färdig Kvarnsvedens IK 3      
28062703 fr 28/06 10:00 fr 28/06 2. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Grp B Västerhaninge IF Färdig Torsångs IF Gul      
28062403 fr 28/06 10:30 fr 28/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Färdig Ängby IF 2      
28061203 fr 28/06 11:00 fr 28/06 27. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Forssa BK 2 Färdig Västerhaninge IF      
28063705 fr 28/06 11:20 fr 28/06 31. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp A Hanvikens SK 2 Färdig Västerhaninge IF      
28060503 fr 28/06 11:30 fr 28/06 18. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 0 - 2 Västerhaninge IF      
28061106 fr 28/06 13:00 fr 28/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Färdig IF Tunabro Vit      
28064509 fr 28/06 14:00 fr 28/06 7. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Västerhaninge IF 1 Färdig Stuvsta IF      
28060206 fr 28/06 14:00 fr 28/06 13. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Grp D Västerhaninge IF 1 - 0 Håbo FF Svart      
28061906 fr 28/06 14:00 fr 28/06 26. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Grp J Krylbo IF 0 - 1 Västerhaninge IF      
28062710 fr 28/06 14:40 fr 28/06 2. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Stuvsta IF 3 Färdig Västerhaninge IF      
28060506 fr 28/06 15:00 fr 28/06 18. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Grp A Sala FF 2 - 1 Västerhaninge IF      
28062711 fr 28/06 15:20 fr 28/06 2. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Grp B Västerhaninge IF Färdig Kvicksunds SK      
28062410 fr 28/06 16:20 fr 28/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Färdig Hanvikens SK 1      
28062713 fr 28/06 16:40 fr 28/06 2. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp B Västerhaninge IF 2 Färdig Hanvikens SK 4      
28061112 fr 28/06 17:00 fr 28/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Stora Tuna IK Färdig Västerhaninge IF      
28062614 fr 28/06 17:20 fr 28/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Färdig Älta IF 1      
28060309 fr 28/06 18:30 fr 28/06 19. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Grp A IFK Viksjö 5 - 0 Västerhaninge IF      
28061911 fr 28/06 19:00 fr 28/06 26. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Grp J Västerhaninge IF 1 - 1 Sundbybergs IK 1      
29062701 lö 29/06 08:40 lö 29/06 2. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp B Forssa BK Färdig Västerhaninge IF 2      
29062501 lö 29/06 08:40 lö 29/06 1. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Grp B Alsike IF 2 Färdig Västerhaninge IF      
29060201 lö 29/06 09:00 lö 29/06 13. 9-9 Liten P13 (f 2006) Borlänge Grp J Ås IF 2 2 - 1 Västerhaninge IF      
29060101 lö 29/06 09:00 lö 29/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Värmdö IF Vit Färdig Västerhaninge IF      
29063901 lö 29/06 09:10 lö 29/06 33. 11-11 Konstgräs F15 (f 2004) Borlänge Grp A Trysil FK 3 - 0 Västerhaninge IF      
29063702 lö 29/06 09:20 lö 29/06 31. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp A Forssa BK 2 Färdig Västerhaninge IF      
29063703 lö 29/06 10:00 lö 29/06 31. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Västerhaninge IF 1 Färdig Östansbo IS      
29060502 lö 29/06 10:20 lö 29/06 18. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Grp A Västerhaninge IF 2 - 1 Korsnäs IF FK      
29064203 lö 29/06 10:30 lö 29/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp A Falu BS FK 1 Färdig Västerhaninge IF      
29061105 lö 29/06 12:20 lö 29/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Västerhaninge IF Färdig Torsångs IF 1      
29062507 lö 29/06 12:40 lö 29/06 1. 7-7 Stor F10 (f 2009) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Färdig Kvicksunds SK      
29060205 lö 29/06 13:00 lö 29/06 13. 9-9 Liten F13 (f 2006) Borlänge Grp D Ängby IF 2 - 0 Västerhaninge IF      
29061705 lö 29/06 14:00 lö 29/06 30. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Slutspel B 11-26 Arboga Södra IF 5 - 7 P Västerhaninge IF      
29062710 lö 29/06 14:40 lö 29/06 2. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Grp B Västerhaninge IF Färdig IFK Timrå 1      
29060306 lö 29/06 15:00 lö 29/06 19. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Slutspel B 1/4 Final Västerhaninge IF 0 - 4 Tynset IF      
29064406 lö 29/06 15:30 lö 29/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp A Bollstanäs SK 2 Färdig Västerhaninge IF      
29061908 lö 29/06 16:00 lö 29/06 26. 9-9 Mellan F13 (f 2006) Borlänge Slutspel B 1/4 Final Sunnersta AIF 5 - 0 Västerhaninge IF      
29060111 lö 29/06 16:20 lö 29/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Västerhaninge IF Färdig IK Brage 1      
29061010 lö 29/06 16:20 lö 29/06 21. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Färdig Kvarnsvedens IK 1      
29062611 lö 29/06 16:40 lö 29/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Färdig Skogås-Trångsunds FF      
29062713 lö 29/06 16:40 lö 29/06 2. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp B Falu BS FK BS Vit Färdig Västerhaninge IF 2      
29060308 lö 29/06 17:20 lö 29/06 19. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Slutspel A 1/4 Final Hanvikens SK 3 - 1 Västerhaninge IF      
29061910 lö 29/06 18:00 lö 29/06 26. 9-9 Mellan P13 (f 2006) Borlänge Slutspel B 11-18 Tynset IF 8 - 6 P Västerhaninge IF      
29064516 lö 29/06 18:40 lö 29/06 7. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Västerhaninge IF 1 Färdig Stora Tuna IK      
30062600 sö 30/06 08:00 sö 30/06 3. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp A Västerhaninge IF 1 Färdig Hanvikens SK 2      
30062701 sö 30/06 08:40 sö 30/06 2. 7-7 Stor F11 (f 2008) Borlänge Grp B Sandvikens IF 2 Färdig Västerhaninge IF      
30063702 sö 30/06 09:20 sö 30/06 31. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp B Västerhaninge IF 2 Färdig IK Brage 2      
30063703 sö 30/06 10:00 sö 30/06 31. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp A Bollstanäs SK 4 Färdig Västerhaninge IF      
30063704 sö 30/06 10:40 sö 30/06 31. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Färdig Värmdö IF 3      
30062304 sö 30/06 11:20 sö 30/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Färdig Sandvikens IF P07      
30061104 sö 30/06 11:40 sö 30/06 9. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Färdig Värmdö IF Röd      
30061005 sö 30/06 12:20 sö 30/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Västerhaninge IF Färdig Islingby IK 1      
30060107 sö 30/06 13:40 sö 30/06 8. 5-5 F9 (f 2010) Borlänge Grp A Stuvsta IF Färdig Västerhaninge IF      
30064509 sö 30/06 14:00 sö 30/06 7. 7-7 Liten F10 (f 2009) Borlänge Grp A Stuvsta IF 4 Färdig Västerhaninge IF