Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2020 här.

Stora Tuna IK

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27064400 to 27/06 08:00 to 27/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp B Skogås-Trångsunds FF 2 Färdig Stora Tuna IK      
27063701 to 27/06 08:40 to 27/06 31. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Stora Tuna IK Färdig Islingby IK      
27061104 to 27/06 11:40 to 27/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Islingby IK 1 Färdig Stora Tuna IK      
27061106 to 27/06 13:00 to 27/06 9. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A Gustafs GoIF Färdig Stora Tuna IK      
27063711 to 27/06 15:20 to 27/06 31. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Östansbo IS Färdig Stora Tuna IK      
27064209 to 27/06 15:30 to 27/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp B Stora Tuna IK Färdig Bällsta FF 2      
27061110 to 27/06 15:40 to 27/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Stora Tuna IK Färdig Forssa BK 2      
28062700 fr 28/06 08:00 fr 28/06 2. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp A Stora Tuna IK Färdig Spånga IS      
28061001 fr 28/06 11:00 fr 28/06 21. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Stora Tuna IK Färdig Stuvsta IF L2      
28060606 fr 28/06 13:00 fr 28/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Hanvikens SK 3 Färdig Stora Tuna IK      
28062608 fr 28/06 13:20 fr 28/06 3. 7-7 Stor P10 (f 2009) Borlänge Grp A Krylbo IF Färdig Stora Tuna IK      
28060108 fr 28/06 14:20 fr 28/06 8. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A IK Brage 2 Färdig Stora Tuna IK      
28060112 fr 28/06 17:00 fr 28/06 8. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A Stora Tuna IK Färdig IF Tunabro      
28061112 fr 28/06 17:00 fr 28/06 9. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Stora Tuna IK Färdig Västerhaninge IF      
28062312 fr 28/06 18:00 fr 28/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Stora Tuna IK Färdig IK Viljan Strängnäs 1      
29064200 lö 29/06 08:00 lö 29/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp B Stora Tuna IK Färdig Ingarö IF Svart      
29060106 lö 29/06 12:20 lö 29/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Stuvsta IF ...:3 grön (B) Färdig Stora Tuna IK      
29063708 lö 29/06 13:20 lö 29/06 31. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Stora Tuna IK Färdig Falu BS FK Gul      
29060108 lö 29/06 13:40 lö 29/06 8. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A IK Brage 1 Färdig Stora Tuna IK      
29062608 lö 29/06 14:30 lö 29/06 3. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Järla IF FK 2 Färdig Stora Tuna IK      
29064512 lö 29/06 16:00 lö 29/06 7. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Stora Tuna IK Färdig Hanvikens SK 3      
29060112 lö 29/06 17:00 lö 29/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B Hanvikens SK 1 Färdig Stora Tuna IK      
29061012 lö 29/06 17:40 lö 29/06 21. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A Stora Tuna IK Färdig Islingby IK      
29064516 lö 29/06 18:40 lö 29/06 7. 7-7 Liten P10 (f 2009) Borlänge Grp A Västerhaninge IF 1 Färdig Stora Tuna IK      
30061100 sö 30/06 09:00 sö 30/06 9. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A Forssa BK 2 Färdig Stora Tuna IK      
30061203 sö 30/06 11:40 sö 30/06 27. 5-5 P8 (f 2011) Borlänge Grp A Forssa BK 1 Färdig Stora Tuna IK      
30060105 sö 30/06 12:20 sö 30/06 8. 5-5 P9 (f 2010) Borlänge Grp B IK Brage 1 Färdig Stora Tuna IK      
30062306 sö 30/06 13:00 sö 30/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Stora Tuna IK Färdig Bollstanäs SK 1