Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2022 här.

Skogås-Trångsunds FF

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27064400 to 27/06 08:00 to 27/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp B Skogås-Trångsunds FF 2 Färdig Stora Tuna IK      
27062402 to 27/06 09:40 to 27/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp C Skogås-Trångsunds FF 1 Färdig Katrineholms SK 1      
27063704 to 27/06 10:40 to 27/06 31. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp A Skogås-Trångsunds FF Färdig Älta IF 1      
27060402 to 27/06 11:30 to 27/06 20. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Grp C Slätta SK 1 - 3 Skogås-Trångsunds FF      
27060605 to 27/06 12:10 to 27/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp B Skogås-Trångsunds FF Färdig Bråtens IK F 07/08 Blå      
27062708 to 27/06 13:20 to 27/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp A Älta IF 2 Färdig Skogås-Trångsunds FF      
27062308 to 27/06 14:40 to 27/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Skogås-Trångsunds FF 2 Färdig Hanvikens SK 3      
27060406 to 27/06 16:10 to 27/06 20. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Grp C Sandvikens IF 1 - 1 Skogås-Trångsunds FF      
27063806 to 27/06 16:10 to 27/06 28. 11-11 F16 (f 2003) Borlänge Grp A Skogås-Trångsunds FF 1 - 1 Säters IF FK      
27064212 to 27/06 18:00 to 27/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp C Skogås-Trångsunds FF 1 Färdig IK Viljan Strängnäs 2      
27060309 to 27/06 18:30 to 27/06 19. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Grp B Skogås-Trångsunds FF 0 - 0 Katrineholms SK      
27062314 to 27/06 19:40 to 27/06 10. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp B IF Tunabro Färdig Skogås-Trångsunds FF      
28060301 fr 28/06 09:10 fr 28/06 19. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Grp B Skogås-Trångsunds FF 7 - 0 Brottby SK      
28060602 fr 28/06 09:40 fr 28/06 12. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 1 Färdig Skogås-Trångsunds FF      
28060402 fr 28/06 10:20 fr 28/06 20. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Grp C Spånga IS FK 0 - 0 Skogås-Trångsunds FF      
28062705 fr 28/06 11:20 fr 28/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp A Skogås-Trångsunds FF Färdig Hammarby IF lag 23      
28060605 fr 28/06 12:10 fr 28/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Skogås-Trångsunds FF 2 Färdig Södra Trögds IK      
28064406 fr 28/06 13:00 fr 28/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp C Skogås-Trångsunds FF 1 Färdig Tynset IF 2      
28064408 fr 28/06 14:40 fr 28/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp B Hanvikens SK 1 Färdig Skogås-Trångsunds FF      
28060306 fr 28/06 15:00 fr 28/06 19. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Grp B Kvarnsvedens IK 1 - 4 Skogås-Trångsunds FF      
28060307 fr 28/06 16:10 fr 28/06 19. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Grp C Skogås-Trångsunds FF 4 - 2 Hanvikens SK 1      
28062714 fr 28/06 17:20 fr 28/06 2. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp A Skogås-Trångsunds FF Färdig Kvarnsvedens IK 3      
28063908 fr 28/06 18:30 fr 28/06 33. 11-11 Konstgräs F16 (f 2003) Borlänge Grp A Skogås-Trångsunds FF 0 - 1 IFK Timrå      
28060613 fr 28/06 18:50 fr 28/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Bollstanäs SK 1 Färdig Skogås-Trångsunds FF 2      
28064214 fr 28/06 19:40 fr 28/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp C Islingby IK 2 Färdig Skogås-Trångsunds FF 1      
29063900 lö 29/06 08:00 lö 29/06 33. 11-11 Konstgräs F16 (f 2003) Borlänge Grp A Torsångs IF 0 - 2 Skogås-Trångsunds FF      
29064201 lö 29/06 08:50 lö 29/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp B Skogås-Trångsunds FF 2 Färdig Islingby IK 1      
29063704 lö 29/06 10:40 lö 29/06 31. 7-7 Liten P11 (f 2008) Borlänge Grp A Skogås-Trångsunds FF Färdig Värmdö IF P08 Vit1      
29063903 lö 29/06 11:30 lö 29/06 33. 11-11 Konstgräs P15 (f 2004) Borlänge Grp B Forssa BK 1 - 2 Skogås-Trångsunds FF      
29062405 lö 29/06 12:10 lö 29/06 29. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp B Skogås-Trångsunds FF Färdig DFK Värmbol      
29060404 lö 29/06 12:40 lö 29/06 20. 11-11 F15 (f 2004) Borlänge Slutspel A 1/4 Final Trysil FK 2 - 1 Skogås-Trångsunds FF      
29064300 lö 29/06 14:30 lö 29/06 Skvalets IP F16 (f 2003) Borlänge Grp A Kvarnsvedens IK 1 5 - 0 Skogås-Trångsunds FF      
29062408 lö 29/06 14:40 lö 29/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Skogås-Trångsunds FF 2 Färdig Kvarnsvedens IK Röd      
29060506 lö 29/06 16:10 lö 29/06 18. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Slutspel A 1/4 Final Skogås-Trångsunds FF 2 - 1 Sala FF      
29062611 lö 29/06 16:40 lö 29/06 3. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp A Västerhaninge IF Färdig Skogås-Trångsunds FF      
29064408 lö 29/06 17:10 lö 29/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp C Kvarnsvedens IK Vit Färdig Skogås-Trångsunds FF 1      
29064409 lö 29/06 18:00 lö 29/06 25. 7-7 Liten F12 (f 2007) Borlänge Grp B Skogås-Trångsunds FF Färdig Hagaströms SK      
30062400 sö 30/06 08:00 sö 30/06 29. 7-7 Stor F12 (f 2007) Borlänge Grp B Skogås-Trångsunds FF Färdig Älta IF Svart      
30060501 sö 30/06 09:10 sö 30/06 18. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Slutspel A Semifinal Hanvikens SK 0 - 1 Skogås-Trångsunds FF      
30063901 sö 30/06 09:10 sö 30/06 33. 11-11 Konstgräs F16 (f 2003) Borlänge Slutspel B 7-10 Skogås-Trångsunds FF 5 - 0 Ljusdals IF      
30062302 sö 30/06 09:40 sö 30/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp C Skogås-Trångsunds FF 1 Färdig Bällsta FF 1      
30062503 sö 30/06 10:00 sö 30/06 1. 7-7 Stor P11 (f 2008) Borlänge Grp A Forssa BK 2 Färdig Skogås-Trångsunds FF      
30064406 sö 30/06 13:00 sö 30/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp B Järla IF FK 2 Färdig Skogås-Trångsunds FF 2      
30060304 sö 30/06 13:00 sö 30/06 19. 11-11 P15 (f 2004) Borlänge Slutspel A Final Forssa BK 5 - 1 Skogås-Trångsunds FF      
30060405 sö 30/06 13:50 sö 30/06 20. 11-11 F16 (f 2003) Borlänge Slutspel B 7-8 Gustafs GoIF 4 - 2 P Skogås-Trångsunds FF      
30060608 sö 30/06 14:40 sö 30/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp C Skogås-Trångsunds FF 1 Färdig Falu BS FK 2