Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2021 här.

Bällsta FF

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27064200 to 27/06 08:00 to 27/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp B Järla IF FK 2 Färdig Bällsta FF 2      
27064202 to 27/06 09:40 to 27/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp A Tynset IF 1 Färdig Bällsta FF 3      
27064403 to 27/06 10:30 to 27/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp A Bällsta FF 4 Färdig IK Brage 1      
27062403 to 27/06 10:30 to 27/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp C IK Brage 2 Färdig Bällsta FF 1      
27060609 to 27/06 15:30 to 27/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp A Forssa BK Färdig Bällsta FF 3      
27064209 to 27/06 15:30 to 27/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp B Stora Tuna IK Färdig Bällsta FF 2      
27064410 to 27/06 16:20 to 27/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp A Bällsta FF 4 Färdig Västerhaninge IF      
27062311 to 27/06 17:10 to 27/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp C Tynset IF 2 Färdig Bällsta FF 1      
28064404 fr 28/06 11:20 fr 28/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp B Bällsta FF 2 Färdig Ängby IF 1      
28062304 fr 28/06 11:20 fr 28/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp A Katrineholms SK 2 Färdig Bällsta FF 3      
28062305 fr 28/06 12:10 fr 28/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp A Säters IF FK Färdig Bällsta FF 4      
28064411 fr 28/06 17:10 fr 28/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp A Alsike IF 1 Färdig Bällsta FF 3      
28062412 fr 28/06 18:00 fr 28/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Islingby IK 1 Färdig Bällsta FF 2      
28060612 fr 28/06 18:00 fr 28/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp A Katrineholms SK 2 Färdig Bällsta FF 4      
28062414 fr 28/06 19:40 fr 28/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp C Bällsta FF 1 Färdig IK Viljan Strängnäs 2      
29060601 lö 29/06 08:50 lö 29/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Krylbo IF Färdig Bällsta FF 2      
29062401 lö 29/06 08:50 lö 29/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp C Bällsta FF 1 Färdig Kvarnsvedens IK Vit      
29062602 lö 29/06 09:30 lö 29/06 3. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp A Bällsta FF 3 Färdig Sandvikens IF P07      
29060604 lö 29/06 11:20 lö 29/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp A Tynset IF 1 Färdig Bällsta FF 4      
29060608 lö 29/06 14:40 lö 29/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Hanvikens SK 2 Färdig Bällsta FF 2      
29064209 lö 29/06 15:30 lö 29/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp A Bällsta FF 4 Färdig Sandvikens IF P07      
29064210 lö 29/06 16:20 lö 29/06 11. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp A Bällsta FF 3 Färdig Ängby IF 2      
29062411 lö 29/06 17:10 lö 29/06 29. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp C Bällsta FF 1 Färdig Katrineholms SK 1      
30062302 sö 30/06 09:40 sö 30/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp C Skogås-Trångsunds FF 1 Färdig Bällsta FF 1      
30064404 sö 30/06 11:20 sö 30/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp A Bällsta FF 3 Färdig Falu BS FK 1      
30062305 sö 30/06 12:10 sö 30/06 10. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp A Stuvsta IF 2 Färdig Bällsta FF 4      
30060606 sö 30/06 13:00 sö 30/06 12. 7-7 Stor P12 (f 2007) Borlänge Grp B Bällsta FF 2 Färdig Kvarnsvedens IK Röd      
30064407 sö 30/06 13:50 sö 30/06 25. 7-7 Liten P12 (f 2007) Borlänge Grp C Islingby IK 2 Färdig Bällsta FF 1