Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
Alsike IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Alsike IF
Bro IK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Bro IK
Brottby SK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Brottby SK
Bråtens IK F 07/08 Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Bråtens IK F 07/08 Vit
Bråtens IK F 07/08 Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Bråtens IK F 07/08 Blå
Fanna BK P05 Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Fanna BK P05
IF Brommapojkarna Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE IF Brommapojkarna
IFK Lidingö SYD Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE IFK Lidingö SYD
IK Viljan Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE IK Viljan IK VILJAN vit
IK Viljan Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE IK Viljan IK VILJAN blå
IK Viljan Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE IK Viljan
IK Viljan Strängnäs Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE IK Viljan Strängnäs
IK Viljan Strängnäs Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE IK Viljan Strängnäs
Insjöns BK IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Insjöns BK IF
Kvarnsvedens IK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK
Nackdala AIS Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Nackdala AIS
Sala FF Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Sala FF
Sandvikens IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Sandvikens IF
Sandvikens IF Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Sandvikens IF
Slätta SK Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Slätta SK
Stuvsta IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Stuvsta IF P08:3
Torsångs IF Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Torsångs IF 2
Torsångs IF Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Torsångs IF 1
Torsångs IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Torsångs IF
Torsångs IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Torsångs IF
Torsångs IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Torsångs IF Torsångs IF Blå
Torsångs IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Torsångs IF Torsångs IF Gul
Torsångs IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Torsångs IF
Torsångs IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Torsångs IF
Torsångs IF Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE Torsångs IF
Upsala IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Upsala IF UIF F06
Vaksala SK P06 Svart Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Vaksala SK P06 Svart
Värmdö IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Värmdö IF Värmdö IF Vit 3
Värmdö IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Värmdö IF Värmdö IF Vit 2
Värmdö IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Värmdö IF Värmdö IF Vit 1
Värmdö IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Värmdö IF 2
Värmdö IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Värmdö IF 1
Värmdö IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Värmdö IF
Älta IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Älta IF Älta IF Gul
Älta IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Älta IF Älta IF Svart