Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2020 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
AIK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE AIK U
AIK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE AIK
AIK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE AIK
Alnö IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Alnö IF
Alsike IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Alsike IF Vit
Alsike IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Alsike IF Svart
Alsike IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Alsike IF 1
Alsike IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Alsike IF 2
Alsike IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Alsike IF 1
Alsike IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Alsike IF 2
Alsike IF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Alsike IF Gul
Alsike IF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Alsike IF Svart
Alsike IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Alsike IF 1
Alsike IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Alsike IF 2
Alsike IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Alsike IF
Arameisk-Syrianska IF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Arameisk-Syrianska IF
Arboga Södra IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Arboga Södra IF
Arboga Södra IF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Arboga Södra IF
Arboga Södra IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Arboga Södra IF
Arboga Södra IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Arboga Södra IF
Avesta AIK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Avesta AIK
Bele Barkarby FF Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND Bele Barkarby FF
BK Sport Svealandsserien 2 BK Sport
Bollstanäs SK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Bollstanäs SK 3
Bollstanäs SK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Bollstanäs SK 2
Bollstanäs SK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Bollstanäs SK 1
Bollstanäs SK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Bollstanäs SK 4
Bollstanäs SK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Bollstanäs SK 2
Bollstanäs SK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Bollstanäs SK 1
Bollstanäs SK Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND Bollstanäs SK 2
Bollstanäs SK Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND Bollstanäs SK 3
Bollstanäs SK Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND Bollstanäs SK 4
Bollstanäs SK Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND Bollstanäs SK 1
Boo FF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Boo FF P08:6
Boo FF Pojkar 11 (födda 2008) LEKSAND Boo ff P08:07
Boo FF Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE Boo FF
Boo FF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Boo FF
Bro IK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Bro IK
Brottby SK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Brottby SK
Bråtens IK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Bråtens IK
Bråtens IK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Bråtens IK
Bråtens IK 04/05 Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Bråtens IK 04/05
Bråtens IK F 07/08 Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Bråtens IK F 07/08 Vit
Bråtens IK F 07/08 Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Bråtens IK F 07/08 Blå
Bullermyrens IK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Bullermyrens IK 1
Bullermyrens IK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Bullermyrens IK 2
Bullermyrens IK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Bullermyrens IK
Bullermyrens IK Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE Bullermyrens IK
Bullermyrens IK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Bullermyrens IK
Bullermyrens IK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Bullermyrens IK
Bullermyrens IK Svealandsserien 1 Bullermyrens IK
Bullermyrens IK Svealandsserien 2 Bullermyrens IK 2
Bällsta FF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Bällsta FF 1
Bällsta FF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Bällsta FF 3
Bällsta FF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Bällsta FF 4
Bällsta FF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Bällsta FF 2
Dala Järna IK Pojkar 11 (födda 2008) LEKSAND Dala Järna IK
Dala-Järna IK Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND Dala-Järna IK Lokalt lag
Danmarks IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Danmarks IF
DFK Värmbol Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE DFK Värmbol
DFK Värmbol Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE DFK Värmbol
DFK Värmbol Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE DFK Värmbol
Djurmo Sifferbo IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Djurmo Sifferbo IF
Djurmo Sifferbo IF Knatteligan Djurmo Sifferbo IF
Edsbyns IF FF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Edsbyns IF FF
Enhörna IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Enhörna IF
Enhörna IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Enhörna IF
Enköping SK Svealandsserien 1 Enköping SK
Enköpings SK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Enköpings SK 2
Enköpings SK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Enköpings SK 1
Enskede IK Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Enskede IK
Envikens IF Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND Envikens IF
Essvik AIF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Essvik AIF
Fagersta S IK Svealandsserien 1 Fagersta S IK
Falu BS Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Falu BS
Falu BS FK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Falu BS FK Gul
Falu BS FK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Falu BS FK BS Vit
Falu BS FK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Falu BS FK BS Blå
Falu BS FK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Falu BS FK 1
Falu BS FK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Falu BS FK 2
Fanna BK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Fanna BK
Fanna BK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Fanna BK
Fanna BK Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE Fanna BK
Forsa IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Forsa IF
Forssa BK Pojkar 8 (födda 2011) BORLÄNGE Forssa BK 1
Forssa BK Pojkar 8 (födda 2011) BORLÄNGE Forssa BK 2
Forssa BK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Forssa BK 2
Forssa BK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Forssa BK 1
Forssa BK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Forssa BK
Forssa BK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Forssa BK 1
Forssa BK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Forssa BK 2
Forssa BK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Forssa BK
Forssa BK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Forssa BK
Forssa BK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Forssa BK
Forssa BK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Forssa BK
Forssa BK Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE Forssa BK
Funbo IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Funbo IF
Grödinge SK Pojkar 11 (födda 2008) LEKSAND Grödinge SK Grön
Grödinge SK Pojkar 11 (födda 2008) LEKSAND Grödinge SK Vit
Gunners F.C Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE Gunners F.C
Gustafs GoIF Pojkar 8 (födda 2011) BORLÄNGE Gustafs GoIF
Gustafs GoIF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Gustafs GoIF
Gustafs GoIF Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE Gustafs GoIF
Gustafs GoIF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Gustafs GoIF
Gustafs GoIF Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE Gustafs GoIF
Gustavsbergs IF FK Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE Gustavsbergs IF FK 1
Gustavsbergs IF FK Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE Gustavsbergs IF FK 2
Gustavsbergs IF Fotboll Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Gustavsbergs IF Fotboll
Hagaströms SK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Hagaströms SK
Hagaströms SK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Hagaströms SK
Hagaströms SK Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Hagaströms SK
Hallstahammars SK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Hallstahammars SK
Hammarby IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Hammarby IF lag 4
Hammarby IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Hammarby IF lag 23
Hammarby IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Hammarby IF
Hammarby IF FF Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Hammarby IF FF 05-1
Hanvikens SK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Hanvikens SK 2
Hanvikens SK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Hanvikens SK 1
Hanvikens SK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Hanvikens SK 4
Hanvikens SK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Hanvikens SK 2
Hanvikens SK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Hanvikens SK 3
Hanvikens SK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Hanvikens SK 1
Hanvikens SK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Hanvikens SK 1
Hanvikens SK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Hanvikens SK 3
Hanvikens SK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Hanvikens SK 2
Hanvikens SK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Hanvikens SK 1
Hanvikens SK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Hanvikens SK 2
Hanvikens SK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Hanvikens SK 3
Hanvikens SK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Hanvikens SK Röd
Hanvikens SK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Hanvikens SK Gul
Hanvikens SK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Hanvikens SK Blå
Hanvikens SK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Hanvikens SK
Hanvikens SK Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE Hanvikens SK
Hanvikens SK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Hanvikens SK 1
Hanvikens SK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Hanvikens SK 2
Hanvikens SK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Hanvikens SK 2
Hanvikens SK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Hanvikens SK 1
Hanvikens SK Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Hanvikens SK 1
Hanvikens SK Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Hanvikens SK 2
Heby/Morgongåva Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Heby/Morgongåva
Hertzöga BK Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Hertzöga BK
Hille Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Hille F06
Håbo FF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Håbo FF Röd
Håbo FF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Håbo FF Vit
Håbo FF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Håbo FF Röd
Håbo FF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Håbo FF Svart
Härnösands SK Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Härnösands SK
Hässelby SK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Hässelby SK Röd
Hässelby SK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Hässelby SK Vit
Hässelby SK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Hässelby SK Svart
Hässelby SK FF Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE Hässelby SK FF
IF Brommapojkarna Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE IF Brommapojkarna
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 11 (födda 2008) LEKSAND IFK Aspudden-Tellus
IFK Lidingö SYD Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE IFK Lidingö SYD
IFK Mariefred Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE IFK Mariefred
IFK Timrå Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE IFK Timrå 2
IFK Timrå Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE IFK Timrå 1
IFK Timrå Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE IFK Timrå 1
IFK Timrå Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE IFK Timrå 2
IFK Timrå Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE IFK Timrå
IFK Timrå Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE IFK Timrå
IFK Timrå Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE IFK Timrå
IFK Timrå Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE IFK Timrå
IFK Viksjö Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE IFK Viksjö
IF Team Hudik Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE IF Team Hudik
IF Tunabro Pojkar 8 (födda 2011) BORLÄNGE IF Tunabro
IF Tunabro Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE IF Tunabro
IF Tunabro Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE IF Tunabro 1
IF Tunabro Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE IF Tunabro 2
IF Tunabro Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE IF Tunabro 1
IF Tunabro Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE IF Tunabro 2
IF Tunabro Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE IF Tunabro Blå
IF Tunabro Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE IF Tunabro Vit
IF Tunabro Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE IF Tunabro
IF Tunabro Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE IF Tunabro
IF Tunabro Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE IF Tunabro
IF Tunabro Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE IF Tunabro
IK Brage Pojkar 8 (födda 2011) BORLÄNGE IK Brage 1
IK Brage Pojkar 8 (födda 2011) BORLÄNGE IK Brage 2
IK Brage Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE IK Brage 1
IK Brage Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE IK Brage 2
IK Brage Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE IK Brage 2
IK Brage Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE IK Brage 1
IK Brage Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE IK Brage 2
IK Brage Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE IK Brage 1
IK Brage Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE IK Brage 1
IK Brage Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE IK Brage 2
IK Brage Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE IK Brage 1
IK Brage Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE IK Brage 2
IK Brage Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE IK Brage 1
IK Brage Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE IK Brage 2
IK Brage Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE IK Brage
IK Brage Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE IK Brage
IK Brage Knatteligan IK Brage
IK Frej Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE IK Frej Gul
IK Frej Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE IK Frej Svart
IK Fyris Flickor 12 (födda 2007) LEKSAND IK Fyris
IK Segro Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE IK Segro
IK Segro Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE IK Segro
IK Sätra Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE IK Sätra
IK Sätra Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE IK Sätra
IK Sätra Vit Svealandsserien 2 IK Sätra Vit
IK Viljan Strängnäs Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE IK Viljan Strängnäs 2
IK Viljan Strängnäs Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE IK Viljan Strängnäs 1
IK Viljan Strängnäs Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE IK Viljan Strängnäs
IK Viljan Strängnäs Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE IK Viljan Strängnäs Blå
IK Viljan Strängnäs Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE IK Viljan Strängnäs Vit
IK Viljan Strängnäs Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE IK Viljan Strängnäs
IK Viljan Strängnäs Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE IK Viljan Strängnäs 2
IK Viljan Strängnäs Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE IK Viljan Strängnäs 1
IK Viljan Strängnäs Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE IK Viljan Strängnäs
IK Viljan Strängnäs Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE IK Viljan Strängnäs
Ingarö IF Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Ingarö IF
Ingarö IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Ingarö IF
Ingarö IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Ingarö IF Gul
Ingarö IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Ingarö IF Svart
Ingarö IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Ingarö IF Gul
Ingarö IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Ingarö IF Svart
Ingarö IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Ingarö IF Gul
Ingarö IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Ingarö IF Svart
Ingarö IF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Ingarö IF Svart
Ingarö IF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Ingarö IF Gul
Ingarö IF Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE Ingarö IF
Ingarö IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Ingarö IF
Ingarö IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Ingarö IF
Ingarö IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Ingarö IF
Ingarö IF Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Ingarö IF
Insjöns BK IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Insjöns BK IF
Irsta IF Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND Irsta IF 1
Irsta IF Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND Irsta IF 2
Irsta IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Irsta IF
Islingby IK Pojkar 8 (födda 2011) BORLÄNGE Islingby IK
Islingby IK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Islingby IK 2
Islingby IK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Islingby IK 1
Islingby IK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Islingby IK
Islingby IK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Islingby IK
Islingby IK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Islingby IK 2
Islingby IK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Islingby IK 1
Islingby IK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Islingby IK
Islingby IK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Islingby IK
Islingby IK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Islingby IK
Islingby IK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Islingby IK
Jäders IF Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE Jäders IF
Jäders IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Jäders IF
Järla IF FK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Järla IF FK 1
Järla IF FK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Järla IF FK 2
Järla IF FK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Järla IF FK
Järla IF FK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Järla IF FK
Järla IF FK Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Järla IF FK
Järla IF FK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Järla IF FK
Järla IF FK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Järla IF FK
Järla IF FK Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Järla IF FK 1
Järla IF FK Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Järla IF FK 2
Karlbergs BK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Karlbergs BK
Katrineholms AIK Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE Katrineholms AIK
Katrineholm SK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Katrineholm SK 1
Katrineholm SK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Katrineholm SK 2
Katrineholms SK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Katrineholms SK 2
Katrineholms SK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Katrineholms SK 1
Katrineholms SK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Katrineholms SK
KF Heros Svealandsserien 1 KF Heros
KF Heros Svealandsserien 2 KF Heros 1
Korsnäs IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Korsnäs IF Svart
Korsnäs IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Korsnäs IF Gul
Korsnäs IF FK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Korsnäs IF FK
Krylbo IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Krylbo IF
Krylbo IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Krylbo IF
Krylbo IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Krylbo IF
Krylbo IF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Krylbo IF
Kvarnsvedens IK Pojkar 8 (födda 2011) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 1
Kvarnsvedens IK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 2
Kvarnsvedens IK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK Blå
Kvarnsvedens IK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK Röd
Kvarnsvedens IK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 1
Kvarnsvedens IK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 2
Kvarnsvedens IK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 3
Kvarnsvedens IK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK Röd
Kvarnsvedens IK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK Vit
Kvarnsvedens IK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 1
Kvarnsvedens IK Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 2
Kvarnsvedens IK Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 3
Kvarnsvedens IK Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 4
Kvarnsvedens IK Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 1
Kvarnsvedens IK Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 2
Kvarnsvedens IK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 1
Kvarnsvedens IK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 2
Kvarnsvedens IK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK
Kvarnsvedens IK Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 1
Kvarnsvedens IK Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE Kvarnsvedens IK 2
Kvicksunds SK Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE Kvicksunds SK
Kvicksunds SK Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Kvicksunds SK
Leksands IF FK Pojkar 11 (födda 2008) LEKSAND Leksands IF FK 1
Leksands IF FK Pojkar 11 (födda 2008) LEKSAND Leksands IF FK 2
Leksands IF FK Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND Leksands IF FK
Leksands IF FK Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE Leksands IF FK
Leksands IF FK Flickor 12 (födda 2007) LEKSAND Leksands IF FK 1
Leksands IF FK Flickor 12 (födda 2007) LEKSAND Leksands IF FK 2
Leksands IF FK Knatteligan Leksands IF FK
Ljusdals IF Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE Ljusdals IF
Ludvika FK Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE Ludvika FK
Nackdala AIS Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Nackdala AIS
Norbergs AIF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Norbergs AIF
Norrala IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Norrala IF Blå
Norrala IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Norrala IF Svart
Norrala IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Norrala IF
Norrala IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Norrala IF
Näsets SK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Näsets SK Vinröd
Näsets SK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Näsets SK Gul
Ornäs BK Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE Ornäs BK
Romfartuna Svealandsserien 1 Romfartuna
Romfartuna Svealandsserien 2 Romfartuna 1
RönningeSalem Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE RönningeSalem 1
RönningeSalem Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE RönningeSalem 2
Sala FF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Sala FF
Sala FF Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Sala FF
Saltsjöbadens IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Saltsjöbadens IF BLÅ
Saltsjöbadens IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Saltsjöbadens IF VIT
Sandvikens IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Sandvikens IF 2
Sandvikens IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Sandvikens IF 1
Sandvikens IF Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Sandvikens IF
Sandvikens IF Svealandsserien 1 Sandvikens IF
Sandvikens IF P07 Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Sandvikens IF P07
Sandvikens IF P07 Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Sandvikens IF P07
Sigtuna IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Sigtuna IF
SK Iron Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE SK Iron
SK Iron Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE SK Iron
SK Iron Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE SK Iron
Skogstorps GoIF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Skogstorps GoIF
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Skogås-Trångsunds FF
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Skogås-Trångsunds FF 1
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Skogås-Trångsunds FF 2
Skogås-Trångsunds FF Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Skogås-Trångsunds FF
Skogås-Trångsunds FF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Skogås-Trångsunds FF
Skogås-Trångsunds FF Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Skogås-Trångsunds FF
Skogås-Trångsunds FF Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE Skogås-Trångsunds FF
Slätta SK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Slätta SK
Slätta SK Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE Slätta SK
Slätta SK Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Slätta SK
Slätta SK Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE Slätta SK
Sollentuna FK Pojkar 11 (födda 2008) LEKSAND Sollentuna FK Töjnan svart
Sollentuna FK Pojkar 11 (födda 2008) LEKSAND Sollentuna FK Töjnan vit
Sollentuna FK Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Sollentuna FK 1
Sollentuna FK Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Sollentuna FK 2
Sollentuna FK Syd Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Sollentuna FK Syd Vit
Sollentuna FK Syd Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Sollentuna FK Syd Svart
Spånga IS Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Spånga IS
Spånga IS Pojkar 11 (födda 2008) LEKSAND Spånga IS
Spånga IS FK Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Spånga IS FK
Stora Skedvi IK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Stora Skedvi IK
Stora Tuna IK Pojkar 8 (födda 2011) BORLÄNGE Stora Tuna IK
Stora Tuna IK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Stora Tuna IK
Stora Tuna IK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Stora Tuna IK
Stora Tuna IK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Stora Tuna IK
Strands IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Strands IF Svart
Strands IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Strands IF Vit
Stuvsta IF Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Stuvsta IF P2010:3 (A)
Stuvsta IF Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Stuvsta IF P-2010:3 grön (B)
Stuvsta IF Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Stuvsta IF (P10:1)
Stuvsta IF Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Stuvsta IF L2
Stuvsta IF Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Stuvsta IF L1
Stuvsta IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Stuvsta IF
Stuvsta IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Stuvsta IF
Stuvsta IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Stuvsta IF P08:3
Stuvsta IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Stuvsta IF 1
Stuvsta IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Stuvsta IF 2
Stuvsta IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Stuvsta IF
Stuvsta IF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Stuvsta IF
Stuvsta IF Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE Stuvsta IF
Stuvsta IF Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE Stuvsta IF 2
Stuvsta IF Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE Stuvsta IF 4
Stuvsta IF Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE Stuvsta IF 3
Stuvsta IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Stuvsta IF 2
Stuvsta IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Stuvsta IF 3
Stuvsta IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Stuvsta IF 1
Stuvsta IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Stuvsta IF Grön
Stuvsta IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Stuvsta IF Svart
Stuvsta IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Stuvsta IF Vit
Stuvsta IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Stuvsta IF Gul
Stuvsta IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Stuvsta IF
Sundbybergs IK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Sundbybergs IK 2
Sundbybergs IK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Sundbybergs IK 1
Sundsvalls FF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Sundsvalls FF 1
Sundsvalls FF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Sundsvalls FF 2
Sundsvalls FF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Sundsvalls FF
Sunnersta AIF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Sunnersta AIF
Swesom FC Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Swesom FC
Säters IF FK Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Säters IF FK
Säters IF FK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Säters IF FK
Säters IF FK Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Säters IF FK
Säters IF FK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Säters IF FK
Säters IF FK Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Säters IF FK
Säters IF FK Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Säters IF FK
Säters IF FK Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Säters IF FK
Säters IF FK Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE Säters IF FK
Sätra Svealandsserien 1 Sätra
Sätra Svealandsserien 2 Sätra Grön
Södra Trögds IK Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Södra Trögds IK
Torsby IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Torsby IF
Torsångs IF Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Torsångs IF 2
Torsångs IF Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Torsångs IF 1
Torsångs IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Torsångs IF
Torsångs IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Torsångs IF
Torsångs IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Torsångs IF Gul
Torsångs IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Torsångs IF Blå
Torsångs IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Torsångs IF
Torsångs IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Torsångs IF
Torsångs IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Torsångs IF 1
Torsångs IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Torsångs IF 2
Torsångs IF Flickor 16 (födda 2003) BORLÄNGE Torsångs IF
Trysil FK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Trysil FK
Trysil FK Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Trysil FK
Tullinge FK Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND Tullinge FK P07 Vit
Tullinge FK Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND Tullinge FK P07 Grön
Tullinge FK Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND Tullinge FK P07 Blå
Tungelsta IF Flickor 12 (födda 2007) LEKSAND Tungelsta IF
Tynset IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Tynset IF 2
Tynset IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Tynset IF 1
Tynset IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Tynset IF 2
Tynset IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Tynset IF 1
Tynset IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Tynset IF
Tynset IF Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Tynset IF
Tynset IF Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE Tynset IF
Tynset IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Tynset IF
Tynset IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Tynset IF
Tynset IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Tynset IF
Tynset IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Tynset IF
Tynset IF Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Tynset IF
Uppsala HI Svealandsserien 2 Uppsala HI
Upsala IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Upsala IF
Vaksala SK P06 Svart Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Vaksala SK P06 Svart
Valbo FF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Valbo FF
Valbo FF Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE Valbo FF
Valbo FF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Valbo FF
Vallentuna BK DF Flickor 12 (födda 2007) LEKSAND Vallentuna BK DF VDF Röd
Vallentuna BK DF Flickor 12 (födda 2007) LEKSAND Vallentuna BK DF VDF Vit
Vallentuna BK DF Flickor 12 (födda 2007) LEKSAND Vallentuna BK DF VDF Svart
Vendelsö IK Flickor 12 (födda 2007) LEKSAND Vendelsö IK Vit
Vendelsö IK Flickor 12 (födda 2007) LEKSAND Vendelsö IK Blå
Viggbyholms IK FF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Viggbyholms IK FF 2
Viggbyholms IK FF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Viggbyholms IK FF 1
Vikarby IK Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Vikarby IK
Värmdö IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Värmdö IF P08 Vit1
Värmdö IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Värmdö IF P08 Vit2
Värmdö IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Värmdö IF P08 Vit3
Värmdö IF Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND Värmdö IF 1
Värmdö IF Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND Värmdö IF 2
Värmdö IF Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE Värmdö IF Blå
Värmdö IF Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE Värmdö IF Vit
Värmdö IF Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE Värmdö IF Röd
Värmdö IF Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE Värmdö IF 2
Värmdö IF Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE Värmdö IF 3
Värmdö IF Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE Värmdö IF 1
Värmdö IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Värmdö IF
Värmdö IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Värmdö IF 2
Värmdö IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Värmdö IF 1
Värmdö IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Värmdö IF
Värmdö IF Flickor 14 (födda 2005) BORLÄNGE Värmdö IF
Värmdö IF Röd Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Värmdö IF Röd
Västerhaninge IF Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE Västerhaninge IF
Västerhaninge IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Västerhaninge IF 1
Västerhaninge IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Västerhaninge IF 2
Västerhaninge IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Västerhaninge IF
Västerhaninge IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Västerhaninge IF
Västerhaninge IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Västerhaninge IF
Västerhaninge IF Pojkar 15 (födda 2004) BORLÄNGE Västerhaninge IF
Västerhaninge IF Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE Västerhaninge IF
Västerhaninge IF Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE Västerhaninge IF
Västerhaninge IF Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE Västerhaninge IF
Västerhaninge IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Västerhaninge IF
Västerhaninge IF Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Västerhaninge IF
Ås IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Ås IF 1
Ås IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Ås IF 2
Ås IF Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Ås IF
Ås IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Ås IF
Åsunda IF Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Åsunda IF
Älta IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Älta IF 2
Älta IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Älta IF 3
Älta IF Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE Älta IF 1
Älta IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Älta IF Vit
Älta IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Älta IF Gul
Älta IF Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Älta IF Svart
Älta IF Pojkar 16 (födda 2003) BORLÄNGE Älta IF
Älta IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Älta IF Gul
Älta IF Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE Älta IF Svart
Älvsjö AIK F04 Flickor 15 (födda 2004) BORLÄNGE Älvsjö AIK F04
Älvsjö AIK FF Vit Pojkar 14 (födda 2005) BORLÄNGE Älvsjö AIK FF Vit
Ängby IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Ängby IF 1
Ängby IF Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE Ängby IF 2
Ängby IF Flickor 13 (födda 2006) BORLÄNGE Ängby IF
Öna SK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Öna SK Blå
Öna SK Pojkar 13 (födda 2006) BORLÄNGE Öna SK Gul
Öna SK Flickor 12 (födda 2007) LEKSAND Öna SK 1
Öna SK Flickor 12 (födda 2007) LEKSAND Öna SK 2
Östansbo IS Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE Östansbo IS