Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2022 här.

Flickor 9 (födda 2010) BORLÄNGE

Grupp A




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27060102 tors 27/06 10:20 tors 27/06 8. 5-5 IF Tunabro Blå Färdig Västerhaninge IF      
27061005 tors 27/06 12:20 tors 27/06 21. 5-5 Hanvikens SK Färdig Kvarnsvedens IK 1      
27060105 tors 27/06 12:20 tors 27/06 8. 5-5 Kvarnsvedens IK 2 Färdig Värmdö IF Vit      
27060106 tors 27/06 13:00 tors 27/06 8. 5-5 Värmdö IF Röd Färdig IF Tunabro Vit      
27060107 tors 27/06 13:40 tors 27/06 8. 5-5 IK Segro Färdig Västerhaninge IF      
27060108 tors 27/06 14:20 tors 27/06 8. 5-5 Värmdö IF Vit Färdig Stuvsta IF      
27061108 tors 27/06 14:20 tors 27/06 9. 5-5 IF Tunabro Vit Färdig Leksands IF FK      
27060110 tors 27/06 15:40 tors 27/06 8. 5-5 IK Segro Färdig Värmdö IF Blå      
27061010 tors 27/06 15:40 tors 27/06 21. 5-5 Kvarnsvedens IK 2 Färdig Stuvsta IF      
27060111 tors 27/06 16:20 tors 27/06 8. 5-5 Värmdö IF Röd Färdig IF Tunabro Blå      
27061013 tors 27/06 17:40 tors 27/06 21. 5-5 IF Tunabro Blå Färdig Kvarnsvedens IK 1      
27061112 tors 27/06 17:40 tors 27/06 9. 5-5 Kvarnsvedens IK 2 Färdig Hanvikens SK      
27060113 tors 27/06 17:40 tors 27/06 8. 5-5 Leksands IF FK Färdig Värmdö IF Blå      
28061204 fre 28/06 11:40 fre 28/06 27. 5-5 Hanvikens SK Färdig Värmdö IF Vit      
28061205 fre 28/06 12:20 fre 28/06 27. 5-5 Kvarnsvedens IK 2 Färdig Värmdö IF Blå      
28061002 fre 28/06 12:20 fre 28/06 21. 5-5 Värmdö IF Röd Färdig Stuvsta IF      
28061106 fre 28/06 13:00 fre 28/06 9. 5-5 Västerhaninge IF Färdig IF Tunabro Vit      
28061208 fre 28/06 14:20 fre 28/06 27. 5-5 Stuvsta IF Färdig Leksands IF FK      
28061111 fre 28/06 16:20 fre 28/06 9. 5-5 Hanvikens SK Färdig Värmdö IF Blå      
28061211 fre 28/06 16:20 fre 28/06 27. 5-5 IF Tunabro Vit Färdig Värmdö IF Vit      
28061212 fre 28/06 17:00 fre 28/06 27. 5-5 Värmdö IF Röd Färdig Kvarnsvedens IK 1      
28061113 fre 28/06 17:40 fre 28/06 9. 5-5 Leksands IF FK Färdig IK Segro      
29060101 lör 29/06 09:00 lör 29/06 8. 5-5 Värmdö IF Vit Färdig Västerhaninge IF      
29061000 lör 29/06 09:00 lör 29/06 21. 5-5 Hanvikens SK Färdig IK Segro      
29060102 lör 29/06 09:40 lör 29/06 8. 5-5 Värmdö IF Blå Färdig Kvarnsvedens IK 1      
29060103 lör 29/06 10:20 lör 29/06 8. 5-5 IK Segro Färdig Värmdö IF Röd      
29061103 lör 29/06 11:00 lör 29/06 9. 5-5 Leksands IF FK Färdig Värmdö IF Vit      
29061003 lör 29/06 11:40 lör 29/06 21. 5-5 Kvarnsvedens IK 1 Färdig IK Segro      
29061107 lör 29/06 13:40 lör 29/06 9. 5-5 IF Tunabro Blå Färdig Värmdö IF Vit      
29061108 lör 29/06 14:20 lör 29/06 9. 5-5 Värmdö IF Blå Färdig IF Tunabro Vit      
29061109 lör 29/06 15:00 lör 29/06 9. 5-5 Värmdö IF Röd Färdig Kvarnsvedens IK 2      
29061009 lör 29/06 15:40 lör 29/06 21. 5-5 Stuvsta IF Färdig IF Tunabro Blå      
29061010 lör 29/06 16:20 lör 29/06 21. 5-5 Västerhaninge IF Färdig Kvarnsvedens IK 1      
29061215 lör 29/06 17:00 lör 29/06 27. 5-5 Kvarnsvedens IK 2 Färdig Leksands IF FK      
29061216 lör 29/06 17:40 lör 29/06 27. 5-5 IF Tunabro Blå Färdig Hanvikens SK      
30061201 sön 30/06 09:40 sön 30/06 27. 5-5 IF Tunabro Vit Färdig Kvarnsvedens IK 2      
30061104 sön 30/06 11:40 sön 30/06 9. 5-5 Västerhaninge IF Färdig Värmdö IF Röd      
30061004 sön 30/06 11:40 sön 30/06 21. 5-5 IK Segro Färdig Stuvsta IF      
30061106 sön 30/06 13:00 sön 30/06 9. 5-5 Leksands IF FK Färdig Kvarnsvedens IK 1      
30060107 sön 30/06 13:40 sön 30/06 8. 5-5 Stuvsta IF Färdig Västerhaninge IF      
30061107 sön 30/06 13:40 sön 30/06 9. 5-5 Värmdö IF Blå Färdig IF Tunabro Blå      
30061206 sön 30/06 13:40 sön 30/06 27. 5-5 IF Tunabro Vit Färdig Hanvikens SK