Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2020 här.

Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE

Grupp A




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27064203 to 27/06 10:30 to 27/06 11. 7-7 Liten Alsike IF Färdig Bråtens IK F 07/08 Vit      
27060603 to 27/06 10:30 to 27/06 12. 7-7 Stor Viggbyholms IK FF 1 Färdig Värmdö IF 1      
27062303 to 27/06 10:30 to 27/06 10. 7-7 Stor Älta IF Gul Färdig Stuvsta IF Grön      
27060604 to 27/06 11:20 to 27/06 12. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK 2 Färdig IK Viljan Strängnäs 1      
27062404 to 27/06 11:20 to 27/06 29. 7-7 Stor Bullermyrens IK Färdig Hanvikens SK 2      
27064405 to 27/06 12:10 to 27/06 25. 7-7 Liten Säters IF FK Färdig Stuvsta IF Gul      
27062410 to 27/06 16:20 to 27/06 29. 7-7 Stor Hanvikens SK 2 Färdig Stuvsta IF Grön      
27060612 to 27/06 18:00 to 27/06 12. 7-7 Stor Värmdö IF 1 Färdig Bullermyrens IK      
27062312 to 27/06 18:00 to 27/06 10. 7-7 Stor IK Viljan Strängnäs 1 Färdig Stuvsta IF Gul      
27064412 to 27/06 18:00 to 27/06 25. 7-7 Liten Alsike IF Färdig Älta IF Gul      
27062412 to 27/06 18:00 to 27/06 29. 7-7 Stor Viggbyholms IK FF 1 Färdig Säters IF FK      
27064213 to 27/06 18:50 to 27/06 11. 7-7 Liten Bråtens IK F 07/08 Vit Färdig Kvarnsvedens IK 2      
28062300 fr 28/06 08:00 fr 28/06 10. 7-7 Stor IK Viljan Strängnäs 1 Färdig Stuvsta IF Grön      
28064400 fr 28/06 08:00 fr 28/06 25. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 2 Färdig Älta IF Gul      
28060600 fr 28/06 08:00 fr 28/06 12. 7-7 Stor Viggbyholms IK FF 1 Färdig Stuvsta IF Gul      
28064200 fr 28/06 08:00 fr 28/06 11. 7-7 Liten Alsike IF Färdig Hanvikens SK 2      
28062400 fr 28/06 08:00 fr 28/06 29. 7-7 Stor Säters IF FK Färdig Bullermyrens IK      
28060601 fr 28/06 08:50 fr 28/06 12. 7-7 Stor Bråtens IK F 07/08 Vit Färdig Värmdö IF 1      
28062407 fr 28/06 13:50 fr 28/06 29. 7-7 Stor IK Viljan Strängnäs 1 Färdig Viggbyholms IK FF 1      
28062307 fr 28/06 13:50 fr 28/06 10. 7-7 Stor Bullermyrens IK Färdig Alsike IF      
28064208 fr 28/06 14:40 fr 28/06 11. 7-7 Liten Stuvsta IF Gul Färdig Bråtens IK F 07/08 Vit      
28062308 fr 28/06 14:40 fr 28/06 10. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK 2 Färdig Hanvikens SK 2      
28060608 fr 28/06 14:40 fr 28/06 12. 7-7 Stor Älta IF Gul Färdig Säters IF FK      
28064409 fr 28/06 15:30 fr 28/06 25. 7-7 Liten Stuvsta IF Grön Färdig Värmdö IF 1      
29064204 lö 29/06 11:20 lö 29/06 11. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 2 Färdig Viggbyholms IK FF 1      
29062304 lö 29/06 11:20 lö 29/06 10. 7-7 Stor Stuvsta IF Gul Färdig Alsike IF      
29060605 lö 29/06 12:10 lö 29/06 12. 7-7 Stor Säters IF FK Färdig Värmdö IF 1      
29064205 lö 29/06 12:10 lö 29/06 11. 7-7 Liten IK Viljan Strängnäs 1 Färdig Hanvikens SK 2      
29062606 lö 29/06 12:50 lö 29/06 3. 7-7 Stor Bullermyrens IK Färdig Älta IF Gul      
29062406 lö 29/06 13:00 lö 29/06 29. 7-7 Stor Bråtens IK F 07/08 Vit Färdig Stuvsta IF Grön      
29062312 lö 29/06 18:00 lö 29/06 10. 7-7 Stor Bråtens IK F 07/08 Vit Färdig Älta IF Gul      
29060612 lö 29/06 18:00 lö 29/06 12. 7-7 Stor Säters IF FK Färdig Alsike IF      
29062412 lö 29/06 18:00 lö 29/06 29. 7-7 Stor IK Viljan Strängnäs 1 Färdig Värmdö IF 1      
29064212 lö 29/06 18:00 lö 29/06 11. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 2 Färdig Stuvsta IF Grön      
29064213 lö 29/06 18:50 lö 29/06 11. 7-7 Liten Stuvsta IF Gul Färdig Bullermyrens IK      
29064517 lö 29/06 19:20 lö 29/06 7. 7-7 Liten Hanvikens SK 2 Färdig Viggbyholms IK FF 1      
30060601 sö 30/06 08:50 sö 30/06 12. 7-7 Stor Viggbyholms IK FF 1 Färdig Bullermyrens IK      
30062401 sö 30/06 08:50 sö 30/06 29. 7-7 Stor IK Viljan Strängnäs 1 Färdig Älta IF Gul      
30062301 sö 30/06 08:50 sö 30/06 10. 7-7 Stor Stuvsta IF Grön Färdig Säters IF FK      
30064201 sö 30/06 08:50 sö 30/06 11. 7-7 Liten Värmdö IF 1 Färdig Alsike IF      
30064401 sö 30/06 08:50 sö 30/06 25. 7-7 Liten Hanvikens SK 2 Färdig Bråtens IK F 07/08 Vit      
30060602 sö 30/06 09:40 sö 30/06 12. 7-7 Stor Stuvsta IF Gul Färdig Kvarnsvedens IK 2