Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2020 här.

Flickor 12 (födda 2007) BORLÄNGE

Grupp B




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27062304 to 27/06 11:20 to 27/06 10. 7-7 Stor Hanvikens SK 1 Färdig Kvarnsvedens IK 1      
27062405 to 27/06 12:10 to 27/06 29. 7-7 Stor DFK Värmbol Färdig Ingarö IF      
27060605 to 27/06 12:10 to 27/06 12. 7-7 Stor Skogås-Trångsunds FF Färdig Bråtens IK F 07/08 Blå      
27064406 to 27/06 13:00 to 27/06 25. 7-7 Liten Stuvsta IF Vit Färdig IF Tunabro      
27060606 to 27/06 13:00 to 27/06 12. 7-7 Stor Hagaströms SK Färdig Älta IF Svart      
27062411 to 27/06 17:10 to 27/06 29. 7-7 Stor Stuvsta IF Vit Färdig Bråtens IK F 07/08 Blå      
27060613 to 27/06 18:50 to 27/06 12. 7-7 Stor Älta IF Svart Färdig Ingarö IF      
27062413 to 27/06 18:50 to 27/06 29. 7-7 Stor Hagaströms SK Färdig Hanvikens SK 1      
27064413 to 27/06 18:50 to 27/06 25. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 1 Färdig DFK Värmbol      
27062314 to 27/06 19:40 to 27/06 10. 7-7 Stor IF Tunabro Färdig Skogås-Trångsunds FF      
28064201 fr 28/06 08:50 fr 28/06 11. 7-7 Liten Hagaströms SK Färdig Bråtens IK F 07/08 Blå      
28062401 fr 28/06 08:50 fr 28/06 29. 7-7 Stor Hanvikens SK 1 Färdig IF Tunabro      
28062301 fr 28/06 08:50 fr 28/06 10. 7-7 Stor DFK Värmbol Färdig Älta IF Svart      
28064401 fr 28/06 08:50 fr 28/06 25. 7-7 Liten Ingarö IF Färdig Stuvsta IF Vit      
28060602 fr 28/06 09:40 fr 28/06 12. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK 1 Färdig Skogås-Trångsunds FF      
28062408 fr 28/06 14:40 fr 28/06 29. 7-7 Stor Hagaströms SK Färdig Ingarö IF      
28064408 fr 28/06 14:40 fr 28/06 25. 7-7 Liten Hanvikens SK 1 Färdig Skogås-Trångsunds FF      
28062309 fr 28/06 15:30 fr 28/06 10. 7-7 Stor Bråtens IK F 07/08 Blå Färdig IF Tunabro      
28064209 fr 28/06 15:30 fr 28/06 11. 7-7 Liten Älta IF Svart Färdig Kvarnsvedens IK 1      
28060609 fr 28/06 15:30 fr 28/06 12. 7-7 Stor Stuvsta IF Vit Färdig DFK Värmbol      
29062605 lö 29/06 12:00 lö 29/06 3. 7-7 Stor Bråtens IK F 07/08 Blå Färdig Hanvikens SK 1      
29062405 lö 29/06 12:10 lö 29/06 29. 7-7 Stor Skogås-Trångsunds FF Färdig DFK Värmbol      
29062305 lö 29/06 12:10 lö 29/06 10. 7-7 Stor Stuvsta IF Vit Färdig Hagaströms SK      
29064206 lö 29/06 13:00 lö 29/06 11. 7-7 Liten Ingarö IF Färdig Kvarnsvedens IK 1      
29060606 lö 29/06 13:00 lö 29/06 12. 7-7 Stor IF Tunabro Färdig Älta IF Svart      
29064409 lö 29/06 18:00 lö 29/06 25. 7-7 Liten Skogås-Trångsunds FF Färdig Hagaströms SK      
29062413 lö 29/06 18:50 lö 29/06 29. 7-7 Stor Bråtens IK F 07/08 Blå Färdig Älta IF Svart      
29062313 lö 29/06 18:50 lö 29/06 10. 7-7 Stor Stuvsta IF Vit Färdig Kvarnsvedens IK 1      
29064410 lö 29/06 18:50 lö 29/06 25. 7-7 Liten Hanvikens SK 1 Färdig DFK Värmbol      
29060613 lö 29/06 18:50 lö 29/06 12. 7-7 Stor IF Tunabro Färdig Ingarö IF      
30062400 sö 30/06 08:00 sö 30/06 29. 7-7 Stor Skogås-Trångsunds FF Färdig Älta IF Svart      
30062300 sö 30/06 08:00 sö 30/06 10. 7-7 Stor IF Tunabro Färdig DFK Värmbol      
30064200 sö 30/06 08:00 sö 30/06 11. 7-7 Liten Hanvikens SK 1 Färdig Stuvsta IF Vit      
30060600 sö 30/06 08:00 sö 30/06 12. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK 1 Färdig Hagaströms SK      
30064400 sö 30/06 08:00 sö 30/06 25. 7-7 Liten Bråtens IK F 07/08 Blå Färdig Ingarö IF