Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2020 här.

Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE

Alla lagen i P12 (f 2007) Borlänge Grupp A




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27062401 to 27/06 08:50 to 27/06 29. 7-7 Stor Falu BS FK 1 Färdig Forssa BK      
27064201 to 27/06 08:50 to 27/06 11. 7-7 Liten Hanvikens SK 1 Färdig Ängby IF 2      
27062301 to 27/06 08:50 to 27/06 10. 7-7 Stor Sandvikens IF P07 Färdig Katrineholms SK 2      
27064401 to 27/06 08:50 to 27/06 25. 7-7 Liten Stuvsta IF 2 Färdig Säters IF FK      
27064202 to 27/06 09:40 to 27/06 11. 7-7 Liten Tynset IF 1 Färdig Bällsta FF 3      
27060602 to 27/06 09:40 to 27/06 12. 7-7 Stor Ingarö IF Gul Färdig Bollstanäs SK 2      
27064403 to 27/06 10:30 to 27/06 25. 7-7 Liten Bällsta FF 4 Färdig IK Brage 1      
27064204 to 27/06 11:20 to 27/06 11. 7-7 Liten Västerhaninge IF Färdig Alsike IF 1      
27062306 to 27/06 13:00 to 27/06 10. 7-7 Stor Falu BS FK 1 Färdig Bollstanäs SK 2      
27062407 to 27/06 13:50 to 27/06 29. 7-7 Stor Stuvsta IF 2 Färdig Tynset IF 1      
27064408 to 27/06 14:40 to 27/06 25. 7-7 Liten IK Brage 1 Färdig Katrineholms SK 2      
27064208 to 27/06 14:40 to 27/06 11. 7-7 Liten Säters IF FK Färdig Sandvikens IF P07      
27060608 to 27/06 14:40 to 27/06 12. 7-7 Stor Ingarö IF Gul Färdig Hanvikens SK 1      
27060609 to 27/06 15:30 to 27/06 12. 7-7 Stor Forssa BK Färdig Bällsta FF 3      
27062409 to 27/06 15:30 to 27/06 29. 7-7 Stor Alsike IF 1 Färdig Ängby IF 2      
27064410 to 27/06 16:20 to 27/06 25. 7-7 Liten Bällsta FF 4 Färdig Västerhaninge IF      
28064203 fr 28/06 10:30 fr 28/06 11. 7-7 Liten Hanvikens SK 1 Färdig Falu BS FK 1      
28064403 fr 28/06 10:30 fr 28/06 25. 7-7 Liten Alsike IF 1 Färdig Forssa BK      
28062403 fr 28/06 10:30 fr 28/06 29. 7-7 Stor Västerhaninge IF Färdig Ängby IF 2      
28062303 fr 28/06 10:30 fr 28/06 10. 7-7 Stor Ingarö IF Gul Färdig Sandvikens IF P07      
28060604 fr 28/06 11:20 fr 28/06 12. 7-7 Stor Tynset IF 1 Färdig Bollstanäs SK 2      
28062304 fr 28/06 11:20 fr 28/06 10. 7-7 Stor Katrineholms SK 2 Färdig Bällsta FF 3      
28064204 fr 28/06 11:20 fr 28/06 11. 7-7 Liten Stuvsta IF 2 Färdig IK Brage 1      
28062305 fr 28/06 12:10 fr 28/06 10. 7-7 Stor Säters IF FK Färdig Bällsta FF 4      
28062410 fr 28/06 16:20 fr 28/06 29. 7-7 Stor Västerhaninge IF Färdig Hanvikens SK 1      
28064410 fr 28/06 16:20 fr 28/06 25. 7-7 Liten Forssa BK Färdig Sandvikens IF P07      
28064211 fr 28/06 17:10 fr 28/06 11. 7-7 Liten IK Brage 1 Färdig Säters IF FK      
28062411 fr 28/06 17:10 fr 28/06 29. 7-7 Stor Ängby IF 2 Färdig Falu BS FK 1      
28060611 fr 28/06 17:10 fr 28/06 12. 7-7 Stor Bollstanäs SK 2 Färdig Stuvsta IF 2      
28064411 fr 28/06 17:10 fr 28/06 25. 7-7 Liten Alsike IF 1 Färdig Bällsta FF 3      
28060612 fr 28/06 18:00 fr 28/06 12. 7-7 Stor Katrineholms SK 2 Färdig Bällsta FF 4      
28064212 fr 28/06 18:00 fr 28/06 11. 7-7 Liten Ingarö IF Gul Färdig Tynset IF 1      
29062602 lö 29/06 09:30 lö 29/06 3. 7-7 Stor Bällsta FF 3 Färdig Sandvikens IF P07      
29062402 lö 29/06 09:40 lö 29/06 29. 7-7 Stor Säters IF FK Färdig Hanvikens SK 1      
29062603 lö 29/06 10:20 lö 29/06 3. 7-7 Stor IK Brage 1 Färdig Ingarö IF Gul      
29060603 lö 29/06 10:30 lö 29/06 12. 7-7 Stor Ängby IF 2 Färdig Forssa BK      
29062303 lö 29/06 10:30 lö 29/06 10. 7-7 Stor Stuvsta IF 2 Färdig Alsike IF 1      
29064203 lö 29/06 10:30 lö 29/06 11. 7-7 Liten Falu BS FK 1 Färdig Västerhaninge IF      
29062403 lö 29/06 10:30 lö 29/06 29. 7-7 Stor Bollstanäs SK 2 Färdig Katrineholms SK 2      
29060604 lö 29/06 11:20 lö 29/06 12. 7-7 Stor Tynset IF 1 Färdig Bällsta FF 4      
29060609 lö 29/06 15:30 lö 29/06 12. 7-7 Stor Forssa BK Färdig Hanvikens SK 1      
29064406 lö 29/06 15:30 lö 29/06 25. 7-7 Liten Bollstanäs SK 2 Färdig Västerhaninge IF      
29062309 lö 29/06 15:30 lö 29/06 10. 7-7 Stor Falu BS FK 1 Färdig Ingarö IF Gul      
29062409 lö 29/06 15:30 lö 29/06 29. 7-7 Stor Alsike IF 1 Färdig Säters IF FK      
29064209 lö 29/06 15:30 lö 29/06 11. 7-7 Liten Bällsta FF 4 Färdig Sandvikens IF P07      
29064210 lö 29/06 16:20 lö 29/06 11. 7-7 Liten Bällsta FF 3 Färdig Ängby IF 2      
29062310 lö 29/06 16:20 lö 29/06 10. 7-7 Stor Stuvsta IF 2 Färdig Katrineholms SK 2      
29062410 lö 29/06 16:20 lö 29/06 29. 7-7 Stor IK Brage 1 Färdig Tynset IF 1      
30064404 sö 30/06 11:20 sö 30/06 25. 7-7 Liten Bällsta FF 3 Färdig Falu BS FK 1      
30062304 sö 30/06 11:20 sö 30/06 10. 7-7 Stor Västerhaninge IF Färdig Sandvikens IF P07      
30062404 sö 30/06 11:20 sö 30/06 29. 7-7 Stor Säters IF FK Färdig Ängby IF 2      
30064204 sö 30/06 11:20 sö 30/06 11. 7-7 Liten Katrineholms SK 2 Färdig Hanvikens SK 1      
30062405 sö 30/06 12:10 sö 30/06 29. 7-7 Stor Tynset IF 1 Färdig Forssa BK      
30064205 sö 30/06 12:10 sö 30/06 11. 7-7 Liten Ingarö IF Gul Färdig Alsike IF 1      
30060605 sö 30/06 12:10 sö 30/06 12. 7-7 Stor IK Brage 1 Färdig Bollstanäs SK 2      
30062305 sö 30/06 12:10 sö 30/06 10. 7-7 Stor Stuvsta IF 2 Färdig Bällsta FF 4