Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2020 här.

Pojkar 12 (födda 2007) BORLÄNGE

Grupp B




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27064400 to 27/06 08:00 to 27/06 25. 7-7 Liten Skogås-Trångsunds FF 2 Färdig Stora Tuna IK      
27060600 to 27/06 08:00 to 27/06 12. 7-7 Stor Hanvikens SK 2 Färdig IK Viljan Strängnäs 1      
27062400 to 27/06 08:00 to 27/06 29. 7-7 Stor Hanvikens SK 3 Färdig Södra Trögds IK      
27064200 to 27/06 08:00 to 27/06 11. 7-7 Liten Järla IF FK 2 Färdig Bällsta FF 2      
27062300 to 27/06 08:00 to 27/06 10. 7-7 Stor Bollstanäs SK 1 Färdig Islingby IK 1      
27060601 to 27/06 08:50 to 27/06 12. 7-7 Stor Krylbo IF Färdig Ingarö IF Svart      
27064402 to 27/06 09:40 to 27/06 25. 7-7 Liten Ängby IF 1 Färdig Kvarnsvedens IK Röd      
27064207 to 27/06 13:50 to 27/06 11. 7-7 Liten IK Viljan Strängnäs 1 Färdig Södra Trögds IK      
27062307 to 27/06 13:50 to 27/06 10. 7-7 Stor Islingby IK 1 Färdig Ingarö IF Svart      
27062408 to 27/06 14:40 to 27/06 29. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK Röd Färdig Bollstanäs SK 1      
27062308 to 27/06 14:40 to 27/06 10. 7-7 Stor Skogås-Trångsunds FF 2 Färdig Hanvikens SK 3      
27062309 to 27/06 15:30 to 27/06 10. 7-7 Stor Hanvikens SK 2 Färdig Krylbo IF      
27064409 to 27/06 15:30 to 27/06 25. 7-7 Liten Järla IF FK 2 Färdig Ängby IF 1      
27064209 to 27/06 15:30 to 27/06 11. 7-7 Liten Stora Tuna IK Färdig Bällsta FF 2      
28064404 fr 28/06 11:20 fr 28/06 25. 7-7 Liten Bällsta FF 2 Färdig Ängby IF 1      
28062404 fr 28/06 11:20 fr 28/06 29. 7-7 Stor Islingby IK 1 Färdig IK Viljan Strängnäs 1      
28064205 fr 28/06 12:10 fr 28/06 11. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK Röd Färdig Järla IF FK 2      
28060605 fr 28/06 12:10 fr 28/06 12. 7-7 Stor Skogås-Trångsunds FF 2 Färdig Södra Trögds IK      
28064405 fr 28/06 12:10 fr 28/06 25. 7-7 Liten Bollstanäs SK 1 Färdig Krylbo IF      
28062405 fr 28/06 12:10 fr 28/06 29. 7-7 Stor Ingarö IF Svart Färdig Hanvikens SK 2      
28060606 fr 28/06 13:00 fr 28/06 12. 7-7 Stor Hanvikens SK 3 Färdig Stora Tuna IK      
28062412 fr 28/06 18:00 fr 28/06 29. 7-7 Stor Islingby IK 1 Färdig Bällsta FF 2      
28062312 fr 28/06 18:00 fr 28/06 10. 7-7 Stor Stora Tuna IK Färdig IK Viljan Strängnäs 1      
28064412 fr 28/06 18:00 fr 28/06 25. 7-7 Liten Södra Trögds IK Färdig Ingarö IF Svart      
28062313 fr 28/06 18:50 fr 28/06 10. 7-7 Stor Hanvikens SK 2 Färdig Järla IF FK 2      
28062413 fr 28/06 18:50 fr 28/06 29. 7-7 Stor Hanvikens SK 3 Färdig Ängby IF 1      
28060613 fr 28/06 18:50 fr 28/06 12. 7-7 Stor Bollstanäs SK 1 Färdig Skogås-Trångsunds FF 2      
28064213 fr 28/06 18:50 fr 28/06 11. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK Röd Färdig Krylbo IF      
29062400 lö 29/06 08:00 lö 29/06 29. 7-7 Stor Södra Trögds IK Färdig Järla IF FK 2      
29064400 lö 29/06 08:00 lö 29/06 25. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK Röd Färdig Hanvikens SK 3      
29062300 lö 29/06 08:00 lö 29/06 10. 7-7 Stor Bollstanäs SK 1 Färdig Hanvikens SK 2      
29064200 lö 29/06 08:00 lö 29/06 11. 7-7 Liten Stora Tuna IK Färdig Ingarö IF Svart      
29060600 lö 29/06 08:00 lö 29/06 12. 7-7 Stor Ängby IF 1 Färdig IK Viljan Strängnäs 1      
29060601 lö 29/06 08:50 lö 29/06 12. 7-7 Stor Krylbo IF Färdig Bällsta FF 2      
29064201 lö 29/06 08:50 lö 29/06 11. 7-7 Liten Skogås-Trångsunds FF 2 Färdig Islingby IK 1      
29062607 lö 29/06 13:40 lö 29/06 3. 7-7 Stor Ängby IF 1 Färdig Bollstanäs SK 1      
29062407 lö 29/06 13:50 lö 29/06 29. 7-7 Stor Ingarö IF Svart Färdig Hanvikens SK 3      
29060607 lö 29/06 13:50 lö 29/06 12. 7-7 Stor Krylbo IF Färdig IK Viljan Strängnäs 1      
29062608 lö 29/06 14:30 lö 29/06 3. 7-7 Stor Järla IF FK 2 Färdig Stora Tuna IK      
29060608 lö 29/06 14:40 lö 29/06 12. 7-7 Stor Hanvikens SK 2 Färdig Bällsta FF 2      
29062408 lö 29/06 14:40 lö 29/06 29. 7-7 Stor Skogås-Trångsunds FF 2 Färdig Kvarnsvedens IK Röd      
29062308 lö 29/06 14:40 lö 29/06 10. 7-7 Stor Södra Trögds IK Färdig Islingby IK 1      
30064405 sö 30/06 12:10 sö 30/06 25. 7-7 Liten Hanvikens SK 3 Färdig IK Viljan Strängnäs 1      
30064206 sö 30/06 13:00 sö 30/06 11. 7-7 Liten Ingarö IF Svart Färdig Ängby IF 1      
30060606 sö 30/06 13:00 sö 30/06 12. 7-7 Stor Bällsta FF 2 Färdig Kvarnsvedens IK Röd      
30064406 sö 30/06 13:00 sö 30/06 25. 7-7 Liten Järla IF FK 2 Färdig Skogås-Trångsunds FF 2      
30062306 sö 30/06 13:00 sö 30/06 10. 7-7 Stor Stora Tuna IK Färdig Bollstanäs SK 1      
30062406 sö 30/06 13:00 sö 30/06 29. 7-7 Stor Södra Trögds IK Färdig Krylbo IF      
30060607 sö 30/06 13:50 sö 30/06 12. 7-7 Stor Islingby IK 1 Färdig Hanvikens SK 2