Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2020 här.

Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE

Grupp A




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27062600 to 27/06 08:00 to 27/06 3. 7-7 Stor Hanvikens SK 2 Färdig Forssa BK 2      
27062700 to 27/06 08:00 to 27/06 2. 7-7 Stor IK Brage 2 Färdig Bollstanäs SK 4      
27064502 to 27/06 09:20 to 27/06 7. 7-7 Liten Västerhaninge IF Färdig Hammarby IF lag 23      
27064504 to 27/06 10:40 to 27/06 7. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 3 Färdig Älta IF 2      
27063704 to 27/06 10:40 to 27/06 31. 7-7 Liten Skogås-Trångsunds FF Färdig Älta IF 1      
27062605 to 27/06 11:20 to 27/06 3. 7-7 Stor Stuvsta IF P08:3 Färdig Värmdö IF P08 Vit1      
27062708 to 27/06 13:20 to 27/06 2. 7-7 Stor Älta IF 2 Färdig Skogås-Trångsunds FF      
27063708 to 27/06 13:20 to 27/06 31. 7-7 Liten Bollstanäs SK 4 Färdig Forssa BK 2      
27062709 to 27/06 14:00 to 27/06 2. 7-7 Stor Hammarby IF lag 23 Färdig Älta IF 1      
27062609 to 27/06 14:00 to 27/06 3. 7-7 Stor Hanvikens SK 2 Färdig Stuvsta IF P08:3      
27063609 to 27/06 14:00 to 27/06 23. 7-7 Liten Västerhaninge IF Färdig IK Brage 2      
27062610 to 27/06 14:40 to 27/06 3. 7-7 Stor Värmdö IF P08 Vit1 Färdig Kvarnsvedens IK 3      
28062605 fr 28/06 11:20 fr 28/06 3. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK 3 Färdig Stuvsta IF P08:3      
28063705 fr 28/06 11:20 fr 28/06 31. 7-7 Liten Hanvikens SK 2 Färdig Västerhaninge IF      
28062505 fr 28/06 11:20 fr 28/06 1. 7-7 Stor Forssa BK 2 Färdig Älta IF 2      
28062705 fr 28/06 11:20 fr 28/06 2. 7-7 Stor Skogås-Trångsunds FF Färdig Hammarby IF lag 23      
28063606 fr 28/06 12:00 fr 28/06 23. 7-7 Liten IK Brage 2 Färdig Älta IF 1      
28063706 fr 28/06 12:00 fr 28/06 31. 7-7 Liten Värmdö IF P08 Vit1 Färdig Bollstanäs SK 4      
28062714 fr 28/06 17:20 fr 28/06 2. 7-7 Stor Skogås-Trångsunds FF Färdig Kvarnsvedens IK 3      
28063714 fr 28/06 17:20 fr 28/06 31. 7-7 Liten Bollstanäs SK 4 Färdig Älta IF 2      
28062614 fr 28/06 17:20 fr 28/06 3. 7-7 Stor Västerhaninge IF Färdig Älta IF 1      
28064514 fr 28/06 17:20 fr 28/06 7. 7-7 Liten Hammarby IF lag 23 Färdig Hanvikens SK 2      
28062615 fr 28/06 18:00 fr 28/06 3. 7-7 Stor IK Brage 2 Färdig Värmdö IF P08 Vit1      
28062515 fr 28/06 18:00 fr 28/06 1. 7-7 Stor Forssa BK 2 Färdig Stuvsta IF P08:3      
29064502 lö 29/06 09:20 lö 29/06 7. 7-7 Liten Älta IF 2 Färdig IK Brage 2      
29063702 lö 29/06 09:20 lö 29/06 31. 7-7 Liten Forssa BK 2 Färdig Västerhaninge IF      
29064503 lö 29/06 10:00 lö 29/06 7. 7-7 Liten Hammarby IF lag 23 Färdig Kvarnsvedens IK 3      
29062503 lö 29/06 10:00 lö 29/06 1. 7-7 Stor Bollstanäs SK 4 Färdig Stuvsta IF P08:3      
29062703 lö 29/06 10:00 lö 29/06 2. 7-7 Stor Älta IF 1 Färdig Hanvikens SK 2      
29063704 lö 29/06 10:40 lö 29/06 31. 7-7 Liten Skogås-Trångsunds FF Färdig Värmdö IF P08 Vit1      
29064511 lö 29/06 15:20 lö 29/06 7. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 3 Färdig Bollstanäs SK 4      
29063712 lö 29/06 16:00 lö 29/06 31. 7-7 Liten Stuvsta IF P08:3 Färdig IK Brage 2      
29063610 lö 29/06 16:40 lö 29/06 23. 7-7 Liten Älta IF 1 Färdig Forssa BK 2      
29062611 lö 29/06 16:40 lö 29/06 3. 7-7 Stor Västerhaninge IF Färdig Skogås-Trångsunds FF      
29064114 lö 29/06 17:20 lö 29/06 32. 7-7 Liten Hanvikens SK 2 Färdig Älta IF 2      
29063613 lö 29/06 18:40 lö 29/06 23. 7-7 Liten Värmdö IF P08 Vit1 Färdig Hammarby IF lag 23      
30063601 sö 30/06 08:40 sö 30/06 23. 7-7 Liten IK Brage 2 Färdig Hammarby IF lag 23      
30062602 sö 30/06 09:20 sö 30/06 3. 7-7 Stor Älta IF 2 Färdig Värmdö IF P08 Vit1      
30064502 sö 30/06 09:20 sö 30/06 7. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 3 Färdig Hanvikens SK 2      
30063703 sö 30/06 10:00 sö 30/06 31. 7-7 Liten Bollstanäs SK 4 Färdig Västerhaninge IF      
30062503 sö 30/06 10:00 sö 30/06 1. 7-7 Stor Forssa BK 2 Färdig Skogås-Trångsunds FF      
30062603 sö 30/06 10:00 sö 30/06 3. 7-7 Stor Älta IF 1 Färdig Stuvsta IF P08:3