Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2020 här.

Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE

Grupp B




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27063600 to 27/06 08:00 to 27/06 23. 7-7 Liten Bollstanäs SK 2 Färdig Hanvikens SK 3      
27063700 to 27/06 08:00 to 27/06 31. 7-7 Liten Alsike IF Svart Färdig Tynset IF 2      
27064500 to 27/06 08:00 to 27/06 7. 7-7 Liten Ingarö IF Gul Färdig Torsångs IF      
27064501 to 27/06 08:40 to 27/06 7. 7-7 Liten Stora Skedvi IK Färdig Kvarnsvedens IK 1      
27063601 to 27/06 08:40 to 27/06 23. 7-7 Liten IF Tunabro 1 Färdig Hanvikens SK 1      
27062705 to 27/06 11:20 to 27/06 2. 7-7 Stor Värmdö IF P08 Vit2 Färdig Bollstanäs SK 1      
27064506 to 27/06 12:00 to 27/06 7. 7-7 Liten Hammarby IF lag 4 Färdig IK Brage 1      
27064509 to 27/06 14:00 to 27/06 7. 7-7 Liten Bollstanäs SK 1 Färdig Alsike IF Svart      
27063709 to 27/06 14:00 to 27/06 31. 7-7 Liten Värmdö IF P08 Vit2 Färdig Tynset IF 2      
27062509 to 27/06 14:00 to 27/06 1. 7-7 Stor Torsångs IF Färdig Bollstanäs SK 2      
27063610 to 27/06 14:40 to 27/06 23. 7-7 Liten Hanvikens SK 3 Färdig Kvarnsvedens IK 1      
27063710 to 27/06 14:40 to 27/06 31. 7-7 Liten Stora Skedvi IK Färdig Ingarö IF Gul      
27063611 to 27/06 15:20 to 27/06 23. 7-7 Liten IF Tunabro 1 Färdig Hammarby IF lag 4      
27062711 to 27/06 15:20 to 27/06 2. 7-7 Stor IK Brage 1 Färdig Hanvikens SK 1      
28062706 fr 28/06 12:00 fr 28/06 2. 7-7 Stor Ingarö IF Gul Färdig IF Tunabro 1      
28062506 fr 28/06 12:00 fr 28/06 1. 7-7 Stor Torsångs IF Färdig Hammarby IF lag 4      
28064506 fr 28/06 12:00 fr 28/06 7. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 1 Färdig Värmdö IF P08 Vit2      
28062606 fr 28/06 12:00 fr 28/06 3. 7-7 Stor Hanvikens SK 1 Färdig Stora Skedvi IK      
28062607 fr 28/06 12:40 fr 28/06 3. 7-7 Stor Hanvikens SK 3 Färdig Alsike IF Svart      
28063607 fr 28/06 12:40 fr 28/06 23. 7-7 Liten IK Brage 1 Färdig Bollstanäs SK 1      
28063608 fr 28/06 13:20 fr 28/06 23. 7-7 Liten Tynset IF 2 Färdig Bollstanäs SK 2      
28063614 fr 28/06 18:00 fr 28/06 23. 7-7 Liten IF Tunabro 1 Färdig Värmdö IF P08 Vit2      
28063715 fr 28/06 18:00 fr 28/06 31. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 1 Färdig Bollstanäs SK 1      
28064515 fr 28/06 18:00 fr 28/06 7. 7-7 Liten Bollstanäs SK 2 Färdig IK Brage 1      
28062715 fr 28/06 18:00 fr 28/06 2. 7-7 Stor Alsike IF Svart Färdig Ingarö IF Gul      
28062616 fr 28/06 18:40 fr 28/06 3. 7-7 Stor Hammarby IF lag 4 Färdig Stora Skedvi IK      
28063716 fr 28/06 18:40 fr 28/06 31. 7-7 Liten Hanvikens SK 3 Färdig Torsångs IF      
28062516 fr 28/06 18:40 fr 28/06 1. 7-7 Stor Tynset IF 2 Färdig Hanvikens SK 1      
29064104 lö 29/06 10:40 lö 29/06 32. 7-7 Liten Stora Skedvi IK Färdig IF Tunabro 1      
29062504 lö 29/06 10:40 lö 29/06 1. 7-7 Stor Hanvikens SK 1 Färdig Kvarnsvedens IK 1      
29062704 lö 29/06 10:40 lö 29/06 2. 7-7 Stor Värmdö IF P08 Vit2 Färdig Hammarby IF lag 4      
29064504 lö 29/06 10:40 lö 29/06 7. 7-7 Liten Ingarö IF Gul Färdig Bollstanäs SK 2      
29062705 lö 29/06 11:20 lö 29/06 2. 7-7 Stor Tynset IF 2 Färdig IK Brage 1      
29062505 lö 29/06 11:20 lö 29/06 1. 7-7 Stor Torsångs IF Färdig Alsike IF Svart      
29064505 lö 29/06 11:20 lö 29/06 7. 7-7 Liten Hanvikens SK 3 Färdig Bollstanäs SK 1      
29062512 lö 29/06 16:00 lö 29/06 1. 7-7 Stor Hammarby IF lag 4 Färdig Bollstanäs SK 1      
29064513 lö 29/06 16:40 lö 29/06 7. 7-7 Liten Hanvikens SK 1 Färdig Torsångs IF      
29062612 lö 29/06 17:20 lö 29/06 3. 7-7 Stor Värmdö IF P08 Vit2 Färdig Hanvikens SK 3      
29063611 lö 29/06 17:20 lö 29/06 23. 7-7 Liten Stora Skedvi IK Färdig IK Brage 1      
29062514 lö 29/06 17:20 lö 29/06 1. 7-7 Stor Alsike IF Svart Färdig Bollstanäs SK 2      
29062715 lö 29/06 18:00 lö 29/06 2. 7-7 Stor Ingarö IF Gul Färdig Kvarnsvedens IK 1      
29063716 lö 29/06 18:40 lö 29/06 31. 7-7 Liten Tynset IF 2 Färdig IF Tunabro 1      
30063603 sö 30/06 10:00 sö 30/06 23. 7-7 Liten IF Tunabro 1 Färdig Alsike IF Svart      
30062703 sö 30/06 10:00 sö 30/06 2. 7-7 Stor Ingarö IF Gul Färdig Hanvikens SK 1      
30062604 sö 30/06 10:40 sö 30/06 3. 7-7 Stor Stora Skedvi IK Färdig Bollstanäs SK 2      
30062704 sö 30/06 10:40 sö 30/06 2. 7-7 Stor IK Brage 1 Färdig Värmdö IF P08 Vit2      
30062605 sö 30/06 11:20 sö 30/06 3. 7-7 Stor Torsångs IF Färdig Bollstanäs SK 1      
30063705 sö 30/06 11:20 sö 30/06 31. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 1 Färdig Tynset IF 2      
30063605 sö 30/06 11:20 sö 30/06 23. 7-7 Liten Hammarby IF lag 4 Färdig Hanvikens SK 3