Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2022 här.

Pojkar 11 (födda 2008) BORLÄNGE

Grupp C




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27062500 tors 27/06 08:00 tors 27/06 1. 7-7 Stor Ingarö IF Svart Färdig Boo FF P08:6      
27062501 tors 27/06 08:40 tors 27/06 1. 7-7 Stor Forssa BK 1 Färdig Bollstanäs SK 3      
27062601 tors 27/06 08:40 tors 27/06 3. 7-7 Stor Islingby IK Färdig Tynset IF 1      
27062701 tors 27/06 08:40 tors 27/06 2. 7-7 Stor Alsike IF Vit Färdig IF Brommapojkarna      
27062702 tors 27/06 09:20 tors 27/06 2. 7-7 Stor Stuvsta IF Färdig Kvarnsvedens IK 2      
27062504 tors 27/06 10:40 tors 27/06 1. 7-7 Stor Säters IF FK Färdig Älta IF 3      
27062505 tors 27/06 11:20 tors 27/06 1. 7-7 Stor IF Tunabro 2 Färdig Värmdö IF P08 Vit3      
27062510 tors 27/06 14:40 tors 27/06 1. 7-7 Stor Älta IF 3 Färdig Värmdö IF P08 Vit3      
27062710 tors 27/06 14:40 tors 27/06 2. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK 2 Färdig Tynset IF 1      
27062511 tors 27/06 15:20 tors 27/06 1. 7-7 Stor Stuvsta IF Färdig Boo FF P08:6      
27063612 tors 27/06 16:00 tors 27/06 23. 7-7 Liten IF Tunabro 2 Färdig Säters IF FK      
27062512 tors 27/06 16:00 tors 27/06 1. 7-7 Stor IF Brommapojkarna Färdig Forssa BK 1      
27062612 tors 27/06 16:00 tors 27/06 3. 7-7 Stor Islingby IK Färdig Ingarö IF Svart      
27062714 tors 27/06 17:20 tors 27/06 2. 7-7 Stor Bollstanäs SK 3 Färdig Alsike IF Vit      
28062507 fre 28/06 12:40 fre 28/06 1. 7-7 Stor Säters IF FK Färdig Tynset IF 1      
28064507 fre 28/06 12:40 fre 28/06 7. 7-7 Liten IF Brommapojkarna Färdig Älta IF 3      
28063707 fre 28/06 12:40 fre 28/06 31. 7-7 Liten Alsike IF Vit Färdig Forssa BK 1      
28062707 fre 28/06 12:40 fre 28/06 2. 7-7 Stor Islingby IK Färdig Boo FF P08:6      
28062508 fre 28/06 13:20 fre 28/06 1. 7-7 Stor Ingarö IF Svart Färdig IF Tunabro 2      
28062708 fre 28/06 13:20 fre 28/06 2. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK 2 Färdig Värmdö IF P08 Vit3      
28064508 fre 28/06 13:20 fre 28/06 7. 7-7 Liten Bollstanäs SK 3 Färdig Stuvsta IF      
28063615 fre 28/06 18:40 fre 28/06 23. 7-7 Liten Forssa BK 1 Färdig Ingarö IF Svart      
28064516 fre 28/06 18:40 fre 28/06 7. 7-7 Liten IF Tunabro 2 Färdig Älta IF 3      
28062716 fre 28/06 18:40 fre 28/06 2. 7-7 Stor Säters IF FK Färdig Boo FF P08:6      
28062617 fre 28/06 19:20 fre 28/06 3. 7-7 Stor IF Brommapojkarna Färdig Kvarnsvedens IK 2      
28062717 fre 28/06 19:20 fre 28/06 2. 7-7 Stor Värmdö IF P08 Vit3 Färdig Alsike IF Vit      
28062517 fre 28/06 19:20 fre 28/06 1. 7-7 Stor Stuvsta IF Färdig Tynset IF 1      
28064517 fre 28/06 19:20 fre 28/06 7. 7-7 Liten Islingby IK Färdig Bollstanäs SK 3      
29064101 lör 29/06 08:40 lör 29/06 32. 7-7 Liten Forssa BK 1 Färdig Älta IF 3      
29063705 lör 29/06 11:20 lör 29/06 31. 7-7 Liten Värmdö IF P08 Vit3 Färdig Islingby IK      
29064105 lör 29/06 11:20 lör 29/06 32. 7-7 Liten Boo FF P08:6 Färdig IF Tunabro 2      
29062506 lör 29/06 12:00 lör 29/06 1. 7-7 Stor Alsike IF Vit Färdig Tynset IF 1      
29064506 lör 29/06 12:00 lör 29/06 7. 7-7 Liten Bollstanäs SK 3 Färdig Kvarnsvedens IK 2      
29062706 lör 29/06 12:00 lör 29/06 2. 7-7 Stor Ingarö IF Svart Färdig Stuvsta IF      
29064111 lör 29/06 15:20 lör 29/06 32. 7-7 Liten Säters IF FK Färdig IF Brommapojkarna      
29064514 lör 29/06 17:20 lör 29/06 7. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 2 Färdig Älta IF 3      
29064515 lör 29/06 18:00 lör 29/06 7. 7-7 Liten IF Tunabro 2 Färdig Stuvsta IF      
29062515 lör 29/06 18:00 lör 29/06 1. 7-7 Stor Tynset IF 1 Färdig Ingarö IF Svart      
29062613 lör 29/06 18:00 lör 29/06 3. 7-7 Stor Värmdö IF P08 Vit3 Färdig Bollstanäs SK 3      
29063612 lör 29/06 18:00 lör 29/06 23. 7-7 Liten IF Brommapojkarna Färdig Islingby IK      
29062716 lör 29/06 18:40 lör 29/06 2. 7-7 Stor Boo FF P08:6 Färdig Alsike IF Vit      
29063717 lör 29/06 19:20 lör 29/06 31. 7-7 Liten Forssa BK 1 Färdig Säters IF FK      
30064503 sön 30/06 10:00 sön 30/06 7. 7-7 Liten Boo FF P08:6 Färdig Kvarnsvedens IK 2      
30062504 sön 30/06 10:40 sön 30/06 1. 7-7 Stor Tynset IF 1 Färdig IF Tunabro 2      
30062705 sön 30/06 11:20 sön 30/06 2. 7-7 Stor Stuvsta IF Färdig Forssa BK 1      
30064505 sön 30/06 11:20 sön 30/06 7. 7-7 Liten Värmdö IF P08 Vit3 Färdig Säters IF FK      
30063606 sön 30/06 12:00 sön 30/06 23. 7-7 Liten Alsike IF Vit Färdig Islingby IK      
30062506 sön 30/06 12:00 sön 30/06 1. 7-7 Stor Ingarö IF Svart Färdig IF Brommapojkarna      
30063706 sön 30/06 12:00 sön 30/06 31. 7-7 Liten Bollstanäs SK 3 Färdig Älta IF 3