Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2020 här.

Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE

Grupp A




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27063701 to 27/06 08:40 to 27/06 31. 7-7 Liten Stora Tuna IK Färdig Islingby IK      
27062502 to 27/06 09:20 to 27/06 1. 7-7 Stor Korsnäs IF Gul Färdig Östansbo IS      
27062704 to 27/06 10:40 to 27/06 2. 7-7 Stor Åsunda IF Färdig Kvarnsvedens IK Röd      
27064100 to 27/06 10:40 to 27/06 32. 7-7 Liten Islingby IK Färdig Västerhaninge IF 1      
27064505 to 27/06 11:20 to 27/06 7. 7-7 Liten Torsångs IF Färdig Spånga IS      
27063605 to 27/06 11:20 to 27/06 23. 7-7 Liten Hanvikens SK 2 Färdig Krylbo IF      
27063706 to 27/06 12:00 to 27/06 31. 7-7 Liten Falu BS FK Gul Färdig Hanvikens SK 3      
27062706 to 27/06 12:00 to 27/06 2. 7-7 Stor IK Brage 1 Färdig Stuvsta IF      
27064510 to 27/06 14:40 to 27/06 7. 7-7 Liten Krylbo IF Färdig Västerhaninge IF 1      
27062611 to 27/06 15:20 to 27/06 3. 7-7 Stor Hanvikens SK 3 Färdig Stuvsta IF      
27063711 to 27/06 15:20 to 27/06 31. 7-7 Liten Östansbo IS Färdig Stora Tuna IK      
27062513 to 27/06 16:40 to 27/06 1. 7-7 Stor Falu BS FK Gul Färdig Torsångs IF      
27062713 to 27/06 16:40 to 27/06 2. 7-7 Stor Åsunda IF Färdig IK Brage 1      
27064513 to 27/06 16:40 to 27/06 7. 7-7 Liten Islingby IK Färdig Spånga IS      
27063613 to 27/06 16:40 to 27/06 23. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK Röd Färdig Hanvikens SK 2      
27062716 to 27/06 18:40 to 27/06 2. 7-7 Stor Korsnäs IF Gul Färdig Krylbo IF      
28062500 fr 28/06 08:00 fr 28/06 1. 7-7 Stor Stuvsta IF Färdig Torsångs IF      
28062600 fr 28/06 08:00 fr 28/06 3. 7-7 Stor Hanvikens SK 2 Färdig Islingby IK      
28062700 fr 28/06 08:00 fr 28/06 2. 7-7 Stor Stora Tuna IK Färdig Spånga IS      
28064500 fr 28/06 08:00 fr 28/06 7. 7-7 Liten Hanvikens SK 3 Färdig Västerhaninge IF 1      
28064501 fr 28/06 08:40 fr 28/06 7. 7-7 Liten Korsnäs IF Gul Färdig IK Brage 1      
28063601 fr 28/06 08:40 fr 28/06 23. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK Röd Färdig Östansbo IS      
28062702 fr 28/06 09:20 fr 28/06 2. 7-7 Stor Åsunda IF Färdig Falu BS FK Gul      
28062608 fr 28/06 13:20 fr 28/06 3. 7-7 Stor Krylbo IF Färdig Stora Tuna IK      
28063708 fr 28/06 13:20 fr 28/06 31. 7-7 Liten Falu BS FK Gul Färdig IK Brage 1      
28064509 fr 28/06 14:00 fr 28/06 7. 7-7 Liten Västerhaninge IF 1 Färdig Stuvsta IF      
28062609 fr 28/06 14:00 fr 28/06 3. 7-7 Stor Spånga IS Färdig Åsunda IF      
28063609 fr 28/06 14:00 fr 28/06 23. 7-7 Liten Östansbo IS Färdig Hanvikens SK 3      
28062509 fr 28/06 14:00 fr 28/06 1. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK Röd Färdig Korsnäs IF Gul      
28062709 fr 28/06 14:00 fr 28/06 2. 7-7 Stor Torsångs IF Färdig Hanvikens SK 2      
29063703 lö 29/06 10:00 lö 29/06 31. 7-7 Liten Västerhaninge IF 1 Färdig Östansbo IS      
29064103 lö 29/06 10:00 lö 29/06 32. 7-7 Liten Islingby IK Färdig Krylbo IF      
29064106 lö 29/06 12:00 lö 29/06 32. 7-7 Liten IK Brage 1 Färdig Hanvikens SK 2      
29063706 lö 29/06 12:00 lö 29/06 31. 7-7 Liten Stuvsta IF Färdig Kvarnsvedens IK Röd      
29063708 lö 29/06 13:20 lö 29/06 31. 7-7 Liten Stora Tuna IK Färdig Falu BS FK Gul      
29064108 lö 29/06 13:20 lö 29/06 32. 7-7 Liten Spånga IS Färdig Hanvikens SK 3      
29062709 lö 29/06 14:00 lö 29/06 2. 7-7 Stor Torsångs IF Färdig Korsnäs IF Gul      
29062509 lö 29/06 14:00 lö 29/06 1. 7-7 Stor Islingby IK Färdig Åsunda IF      
29064512 lö 29/06 16:00 lö 29/06 7. 7-7 Liten Stora Tuna IK Färdig Hanvikens SK 3      
29062516 lö 29/06 18:40 lö 29/06 1. 7-7 Stor Falu BS FK Gul Färdig Krylbo IF      
29062614 lö 29/06 18:40 lö 29/06 3. 7-7 Stor Spånga IS Färdig IK Brage 1      
29064516 lö 29/06 18:40 lö 29/06 7. 7-7 Liten Västerhaninge IF 1 Färdig Stora Tuna IK      
29062615 lö 29/06 19:20 lö 29/06 3. 7-7 Stor Stuvsta IF Färdig Hanvikens SK 2      
29062517 lö 29/06 19:20 lö 29/06 1. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK Röd Färdig Islingby IK      
29062717 lö 29/06 19:20 lö 29/06 2. 7-7 Stor Östansbo IS Färdig Torsångs IF      
29063614 lö 29/06 19:20 lö 29/06 23. 7-7 Liten Åsunda IF Färdig Korsnäs IF Gul      
30062600 sö 30/06 08:00 sö 30/06 3. 7-7 Stor Västerhaninge IF 1 Färdig Hanvikens SK 2      
30063600 sö 30/06 08:00 sö 30/06 23. 7-7 Liten IK Brage 1 Färdig Torsångs IF      
30062606 sö 30/06 12:00 sö 30/06 3. 7-7 Stor Hanvikens SK 3 Färdig Kvarnsvedens IK Röd      
30064506 sö 30/06 12:00 sö 30/06 7. 7-7 Liten Spånga IS Färdig Krylbo IF      
30062706 sö 30/06 12:00 sö 30/06 2. 7-7 Stor Stuvsta IF Färdig Falu BS FK Gul      
30062507 sö 30/06 12:40 sö 30/06 1. 7-7 Stor Åsunda IF Färdig Östansbo IS      
30063607 sö 30/06 12:40 sö 30/06 23. 7-7 Liten Korsnäs IF Gul Färdig Islingby IK