Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2020 här.

Pojkar 10 (födda 2009) BORLÄNGE

Grupp B




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27062602 to 27/06 09:20 to 27/06 3. 7-7 Stor Falu BS FK BS Vit Färdig Kvarnsvedens IK Blå      
27063602 to 27/06 09:20 to 27/06 23. 7-7 Liten Ingarö IF Färdig Forssa BK      
27062703 to 27/06 10:00 to 27/06 2. 7-7 Stor IF Tunabro Färdig Djurmo Sifferbo IF      
27062603 to 27/06 10:00 to 27/06 3. 7-7 Stor Vikarby IK Färdig Falu BS FK BS Blå      
27062503 to 27/06 10:00 to 27/06 1. 7-7 Stor Insjöns BK IF Färdig Säters IF FK      
27063705 to 27/06 11:20 to 27/06 31. 7-7 Liten Hanvikens SK 4 Färdig Korsnäs IF Svart      
27064101 to 27/06 12:00 to 27/06 32. 7-7 Liten Djurmo Sifferbo IF Färdig Västerhaninge IF 2      
27063707 to 27/06 12:40 to 27/06 31. 7-7 Liten IK Brage 2 Färdig Hanvikens SK 1      
27064512 to 27/06 16:00 to 27/06 7. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK Blå Färdig Västerhaninge IF 2      
27062613 to 27/06 16:40 to 27/06 3. 7-7 Stor Forssa BK Färdig IK Brage 2      
27063713 to 27/06 16:40 to 27/06 31. 7-7 Liten Säters IF FK Färdig Hanvikens SK 1      
27063614 to 27/06 17:20 to 27/06 23. 7-7 Liten Hanvikens SK 4 Färdig Vikarby IK      
27062514 to 27/06 17:20 to 27/06 1. 7-7 Stor Insjöns BK IF Färdig Korsnäs IF Svart      
27062614 to 27/06 17:20 to 27/06 3. 7-7 Stor Djurmo Sifferbo IF Färdig Falu BS FK BS Vit      
27062515 to 27/06 18:00 to 27/06 1. 7-7 Stor Falu BS FK BS Blå Färdig IF Tunabro      
27064516 to 27/06 18:40 to 27/06 7. 7-7 Liten Ingarö IF Färdig Kvarnsvedens IK Blå      
28063600 fr 28/06 08:00 fr 28/06 23. 7-7 Liten IF Tunabro Färdig Ingarö IF      
28063700 fr 28/06 08:00 fr 28/06 31. 7-7 Liten Forssa BK Färdig Falu BS FK BS Vit      
28063701 fr 28/06 08:40 fr 28/06 31. 7-7 Liten Insjöns BK IF Färdig IK Brage 2      
28062501 fr 28/06 08:40 fr 28/06 1. 7-7 Stor Falu BS FK BS Blå Färdig Hanvikens SK 4      
28062602 fr 28/06 09:20 fr 28/06 3. 7-7 Stor Vikarby IK Färdig Västerhaninge IF 2      
28062502 fr 28/06 09:20 fr 28/06 1. 7-7 Stor Korsnäs IF Svart Färdig Säters IF FK      
28062503 fr 28/06 10:00 fr 28/06 1. 7-7 Stor Djurmo Sifferbo IF Färdig Hanvikens SK 1      
28064511 fr 28/06 15:20 fr 28/06 7. 7-7 Liten Insjöns BK IF Färdig IF Tunabro      
28062712 fr 28/06 16:00 fr 28/06 2. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK Blå Färdig Säters IF FK      
28064512 fr 28/06 16:00 fr 28/06 7. 7-7 Liten IK Brage 2 Färdig Vikarby IK      
28062513 fr 28/06 16:40 fr 28/06 1. 7-7 Stor Forssa BK Färdig Korsnäs IF Svart      
28062713 fr 28/06 16:40 fr 28/06 2. 7-7 Stor Västerhaninge IF 2 Färdig Hanvikens SK 4      
28063613 fr 28/06 16:40 fr 28/06 23. 7-7 Liten Hanvikens SK 1 Färdig Falu BS FK BS Vit      
28062514 fr 28/06 17:20 fr 28/06 1. 7-7 Stor Ingarö IF Färdig Falu BS FK BS Blå      
29064100 lö 29/06 08:00 lö 29/06 32. 7-7 Liten IK Brage 2 Färdig Ingarö IF      
29063701 lö 29/06 08:40 lö 29/06 31. 7-7 Liten Säters IF FK Färdig Djurmo Sifferbo IF      
29064501 lö 29/06 08:40 lö 29/06 7. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK Blå Färdig Hanvikens SK 1      
29063601 lö 29/06 08:40 lö 29/06 23. 7-7 Liten IF Tunabro Färdig Falu BS FK BS Vit      
29062701 lö 29/06 08:40 lö 29/06 2. 7-7 Stor Forssa BK Färdig Västerhaninge IF 2      
29062601 lö 29/06 08:40 lö 29/06 3. 7-7 Stor Hanvikens SK 4 Färdig Insjöns BK IF      
29064508 lö 29/06 13:20 lö 29/06 7. 7-7 Liten Djurmo Sifferbo IF Färdig Vikarby IK      
29063608 lö 29/06 15:20 lö 29/06 23. 7-7 Liten IK Brage 2 Färdig Falu BS FK BS Blå      
29062609 lö 29/06 15:20 lö 29/06 3. 7-7 Stor Korsnäs IF Svart Färdig Djurmo Sifferbo IF      
29062712 lö 29/06 16:00 lö 29/06 2. 7-7 Stor Vikarby IK Färdig Säters IF FK      
29063609 lö 29/06 16:00 lö 29/06 23. 7-7 Liten Hanvikens SK 1 Färdig Ingarö IF      
29062610 lö 29/06 16:00 lö 29/06 3. 7-7 Stor Forssa BK Färdig Insjöns BK IF      
29062713 lö 29/06 16:40 lö 29/06 2. 7-7 Stor Falu BS FK BS Vit Färdig Västerhaninge IF 2      
29062714 lö 29/06 17:20 lö 29/06 2. 7-7 Stor Korsnäs IF Svart Färdig Falu BS FK BS Blå      
29063714 lö 29/06 17:20 lö 29/06 31. 7-7 Liten Hanvikens SK 4 Färdig Kvarnsvedens IK Blå      
30062700 sö 30/06 08:00 sö 30/06 2. 7-7 Stor Forssa BK Färdig Hanvikens SK 1      
30062601 sö 30/06 08:40 sö 30/06 3. 7-7 Stor Hanvikens SK 4 Färdig IF Tunabro      
30063602 sö 30/06 09:20 sö 30/06 23. 7-7 Liten Säters IF FK Färdig Falu BS FK BS Vit      
30062502 sö 30/06 09:20 sö 30/06 1. 7-7 Stor Falu BS FK BS Blå Färdig Insjöns BK IF      
30063702 sö 30/06 09:20 sö 30/06 31. 7-7 Liten Västerhaninge IF 2 Färdig IK Brage 2      
30062702 sö 30/06 09:20 sö 30/06 2. 7-7 Stor Djurmo Sifferbo IF Färdig Ingarö IF      
30064504 sö 30/06 10:40 sö 30/06 7. 7-7 Liten IF Tunabro Färdig Vikarby IK      
30062509 sö 30/06 14:00 sö 30/06 1. 7-7 Stor Korsnäs IF Svart Färdig Kvarnsvedens IK Blå