Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2021 här.

Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE

Grupp A




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27063702 to 27/06 09:20 to 27/06 31. 7-7 Liten IF Tunabro Färdig Stuvsta IF 2      
27063703 to 27/06 10:00 to 27/06 31. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 2 Färdig Stuvsta IF 3      
27062604 to 27/06 10:40 to 27/06 3. 7-7 Stor Alsike IF 1 Färdig Tynset IF      
27063604 to 27/06 10:40 to 27/06 23. 7-7 Liten Sandvikens IF 1 Färdig Värmdö IF      
27062506 to 27/06 12:00 to 27/06 1. 7-7 Stor SK Iron Färdig Torsångs IF Blå      
27063714 to 27/06 17:20 to 27/06 31. 7-7 Liten Tynset IF Färdig Stuvsta IF 3      
27064514 to 27/06 17:20 to 27/06 7. 7-7 Liten Alsike IF 1 Färdig Kvarnsvedens IK 2      
27063715 to 27/06 18:00 to 27/06 31. 7-7 Liten Stuvsta IF 2 Färdig Sandvikens IF 1      
27063615 to 27/06 18:00 to 27/06 23. 7-7 Liten Torsångs IF Blå Färdig Värmdö IF      
27062615 to 27/06 18:00 to 27/06 3. 7-7 Stor IF Tunabro Färdig SK Iron      
28062601 fr 28/06 08:40 fr 28/06 3. 7-7 Stor Alsike IF 1 Färdig Sandvikens IF 1      
28062701 fr 28/06 08:40 fr 28/06 2. 7-7 Stor Stuvsta IF 2 Färdig Kvarnsvedens IK 2      
28063702 fr 28/06 09:20 fr 28/06 31. 7-7 Liten IF Tunabro Färdig Tynset IF      
28064502 fr 28/06 09:20 fr 28/06 7. 7-7 Liten Värmdö IF Färdig SK Iron      
28063602 fr 28/06 09:20 fr 28/06 23. 7-7 Liten Torsångs IF Blå Färdig Stuvsta IF 3      
28063610 fr 28/06 14:40 fr 28/06 23. 7-7 Liten Alsike IF 1 Färdig Torsångs IF Blå      
28062612 fr 28/06 16:00 fr 28/06 3. 7-7 Stor SK Iron Färdig Tynset IF      
28063612 fr 28/06 16:00 fr 28/06 23. 7-7 Liten Sandvikens IF 1 Färdig Kvarnsvedens IK 2      
28063712 fr 28/06 16:00 fr 28/06 31. 7-7 Liten Stuvsta IF 3 Färdig IF Tunabro      
28063713 fr 28/06 16:40 fr 28/06 31. 7-7 Liten Stuvsta IF 2 Färdig Värmdö IF      
29062600 lö 29/06 08:00 lö 29/06 3. 7-7 Stor Tynset IF Färdig Torsångs IF Blå      
29063600 lö 29/06 08:00 lö 29/06 23. 7-7 Liten Sandvikens IF 1 Färdig IF Tunabro      
29062700 lö 29/06 08:00 lö 29/06 2. 7-7 Stor SK Iron Färdig Stuvsta IF 2      
29062500 lö 29/06 08:00 lö 29/06 1. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK 2 Färdig Värmdö IF      
29064500 lö 29/06 08:00 lö 29/06 7. 7-7 Liten Stuvsta IF 3 Färdig Alsike IF 1      
29063709 lö 29/06 14:00 lö 29/06 31. 7-7 Liten Torsångs IF Blå Färdig Sandvikens IF 1      
29064509 lö 29/06 14:00 lö 29/06 7. 7-7 Liten Alsike IF 1 Färdig Stuvsta IF 2      
29064110 lö 29/06 14:40 lö 29/06 32. 7-7 Liten Tynset IF Färdig Kvarnsvedens IK 2      
29064112 lö 29/06 16:00 lö 29/06 32. 7-7 Liten Värmdö IF Färdig IF Tunabro      
29064113 lö 29/06 16:40 lö 29/06 32. 7-7 Liten Stuvsta IF 3 Färdig SK Iron      
30063707 sö 30/06 12:40 sö 30/06 31. 7-7 Liten IF Tunabro Färdig Alsike IF 1      
30062607 sö 30/06 12:40 sö 30/06 3. 7-7 Stor Stuvsta IF 2 Färdig Torsångs IF Blå      
30063608 sö 30/06 13:20 sö 30/06 23. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 2 Färdig SK Iron      
30064508 sö 30/06 13:20 sö 30/06 7. 7-7 Liten Tynset IF Färdig Värmdö IF      
30062608 sö 30/06 13:20 sö 30/06 3. 7-7 Stor Sandvikens IF 1 Färdig Stuvsta IF 3