Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2022 här.

Flickor 11 (födda 2008) BORLÄNGE

Grupp B




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27064503 to 27/06 10:00 to 27/06 7. 7-7 Liten IFK Timrå 2 Färdig Torsångs IF Gul      
27063603 to 27/06 10:00 to 27/06 23. 7-7 Liten Järla IF FK Färdig Alsike IF 2      
27062606 to 27/06 12:00 to 27/06 3. 7-7 Stor Kvicksunds SK Färdig IFK Timrå 1      
27063606 to 27/06 12:00 to 27/06 23. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 1 Färdig Västerhaninge IF      
27063607 to 27/06 12:40 to 27/06 23. 7-7 Liten Sandvikens IF 2 Färdig Stuvsta IF 1      
27064511 to 27/06 15:20 to 27/06 7. 7-7 Liten Alsike IF 2 Färdig Sandvikens IF 2      
27063712 to 27/06 16:00 to 27/06 31. 7-7 Liten IFK Timrå 2 Färdig Västerhaninge IF      
27064515 to 27/06 18:00 to 27/06 7. 7-7 Liten IFK Timrå 1 Färdig Torsångs IF Gul      
27062715 to 27/06 18:00 to 27/06 2. 7-7 Stor Järla IF FK Färdig Kvarnsvedens IK 1      
27062616 to 27/06 18:40 to 27/06 3. 7-7 Stor Kvicksunds SK Färdig Stuvsta IF 1      
28063603 fr 28/06 10:00 fr 28/06 23. 7-7 Liten Kvicksunds SK Färdig Järla IF FK      
28064503 fr 28/06 10:00 fr 28/06 7. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 1 Färdig Alsike IF 2      
28063703 fr 28/06 10:00 fr 28/06 31. 7-7 Liten IFK Timrå 2 Färdig Stuvsta IF 1      
28062703 fr 28/06 10:00 fr 28/06 2. 7-7 Stor Västerhaninge IF Färdig Torsångs IF Gul      
28064505 fr 28/06 11:20 fr 28/06 7. 7-7 Liten Sandvikens IF 2 Färdig IFK Timrå 1      
28063709 fr 28/06 14:00 fr 28/06 31. 7-7 Liten IFK Timrå 1 Färdig Kvarnsvedens IK 1      
28064510 fr 28/06 14:40 fr 28/06 7. 7-7 Liten Stuvsta IF 1 Färdig Torsångs IF Gul      
28062711 fr 28/06 15:20 fr 28/06 2. 7-7 Stor Västerhaninge IF Färdig Kvicksunds SK      
28062512 fr 28/06 16:00 fr 28/06 1. 7-7 Stor IFK Timrå 2 Färdig Alsike IF 2      
28062613 fr 28/06 16:40 fr 28/06 3. 7-7 Stor Järla IF FK Färdig Sandvikens IF 2      
29063700 lö 29/06 08:00 lö 29/06 31. 7-7 Liten Kvicksunds SK Färdig IFK Timrå 2      
29062501 lö 29/06 08:40 lö 29/06 1. 7-7 Stor Alsike IF 2 Färdig Västerhaninge IF      
29062702 lö 29/06 09:20 lö 29/06 2. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK 1 Färdig Sandvikens IF 2      
29062502 lö 29/06 09:20 lö 29/06 1. 7-7 Stor Stuvsta IF 1 Färdig IFK Timrå 1      
29064102 lö 29/06 09:20 lö 29/06 32. 7-7 Liten Torsångs IF Gul Färdig Järla IF FK      
29064510 lö 29/06 14:40 lö 29/06 7. 7-7 Liten Sandvikens IF 2 Färdig Kvicksunds SK      
29062510 lö 29/06 14:40 lö 29/06 1. 7-7 Stor Torsångs IF Gul Färdig Alsike IF 2      
29062710 lö 29/06 14:40 lö 29/06 2. 7-7 Stor Västerhaninge IF Färdig IFK Timrå 1      
29062711 lö 29/06 15:20 lö 29/06 2. 7-7 Stor Stuvsta IF 1 Färdig Kvarnsvedens IK 1      
29062511 lö 29/06 15:20 lö 29/06 1. 7-7 Stor Järla IF FK Färdig IFK Timrå 2      
30062500 sö 30/06 08:00 sö 30/06 1. 7-7 Stor IFK Timrå 2 Färdig Kvarnsvedens IK 1      
30064500 sö 30/06 08:00 sö 30/06 7. 7-7 Liten Alsike IF 2 Färdig Stuvsta IF 1      
30064501 sö 30/06 08:40 sö 30/06 7. 7-7 Liten Kvicksunds SK Färdig Torsångs IF Gul      
30062501 sö 30/06 08:40 sö 30/06 1. 7-7 Stor IFK Timrå 1 Färdig Järla IF FK      
30062701 sö 30/06 08:40 sö 30/06 2. 7-7 Stor Sandvikens IF 2 Färdig Västerhaninge IF