Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2020 här.

Pojkar 9 (födda 2010) BORLÄNGE

Grupp B




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27061103 to 27/06 11:00 to 27/06 9. 5-5 Hanvikens SK 1 Färdig Bullermyrens IK 1      
27061003 to 27/06 11:00 to 27/06 21. 5-5 Kvarnsvedens IK 1 Färdig Västerhaninge IF      
27060104 to 27/06 11:40 to 27/06 8. 5-5 Torsångs IF 1 Färdig Stuvsta IF ...:3 grön (B)      
27061104 to 27/06 11:40 to 27/06 9. 5-5 Islingby IK 1 Färdig Stora Tuna IK      
27061004 to 27/06 11:40 to 27/06 21. 5-5 Forssa BK 2 Färdig IK Brage 1      
27061110 to 27/06 15:40 to 27/06 9. 5-5 Stora Tuna IK Färdig Forssa BK 2      
27061111 to 27/06 16:20 to 27/06 9. 5-5 IK Brage 1 Färdig Hanvikens SK 1      
27061011 to 27/06 16:20 to 27/06 21. 5-5 Västerhaninge IF Färdig Stuvsta IF ...:3 grön (B)      
27060112 to 27/06 17:00 to 27/06 8. 5-5 Bullermyrens IK 1 Färdig Kvarnsvedens IK 1      
27061012 to 27/06 17:00 to 27/06 21. 5-5 Islingby IK 1 Färdig Torsångs IF 1      
28061200 fr 28/06 08:20 fr 28/06 27. 5-5 Stuvsta IF L2 Färdig IK Brage 1      
28060101 fr 28/06 09:40 fr 28/06 8. 5-5 Islingby IK 1 Färdig Hanvikens SK 1      
28061000 fr 28/06 09:40 fr 28/06 21. 5-5 Stuvsta IF L2 Färdig Bullermyrens IK 1      
28061103 fr 28/06 11:00 fr 28/06 9. 5-5 Kvarnsvedens IK 1 Färdig Torsångs IF 1      
28061001 fr 28/06 11:00 fr 28/06 21. 5-5 Stora Tuna IK Färdig Stuvsta IF L2      
28061203 fr 28/06 11:00 fr 28/06 27. 5-5 Forssa BK 2 Färdig Västerhaninge IF      
28061105 fr 28/06 12:20 fr 28/06 9. 5-5 IK Brage 1 Färdig Stuvsta IF ...:3 grön (B)      
28061206 fr 28/06 13:00 fr 28/06 27. 5-5 Hanvikens SK 1 Färdig Stuvsta IF L2      
28060109 fr 28/06 15:00 fr 28/06 8. 5-5 Bullermyrens IK 1 Färdig Torsångs IF 1      
28061210 fr 28/06 15:40 fr 28/06 27. 5-5 Forssa BK 2 Färdig Kvarnsvedens IK 1      
28060111 fr 28/06 16:20 fr 28/06 8. 5-5 Islingby IK 1 Färdig Stuvsta IF ...:3 grön (B)      
28061112 fr 28/06 17:00 fr 28/06 9. 5-5 Stora Tuna IK Färdig Västerhaninge IF      
29060100 lö 29/06 08:20 lö 29/06 8. 5-5 Torsångs IF 1 Färdig Stuvsta IF L2      
29061101 lö 29/06 09:40 lö 29/06 9. 5-5 Kvarnsvedens IK 1 Färdig Hanvikens SK 1      
29060105 lö 29/06 11:40 lö 29/06 8. 5-5 Bullermyrens IK 1 Färdig IK Brage 1      
29060106 lö 29/06 12:20 lö 29/06 8. 5-5 Stuvsta IF ...:3 grön (B) Färdig Stora Tuna IK      
29061105 lö 29/06 12:20 lö 29/06 9. 5-5 Västerhaninge IF Färdig Torsångs IF 1      
29061005 lö 29/06 13:00 lö 29/06 21. 5-5 Islingby IK 1 Färdig Stuvsta IF L2      
29061106 lö 29/06 13:00 lö 29/06 9. 5-5 Hanvikens SK 1 Färdig Forssa BK 2      
29061213 lö 29/06 15:40 lö 29/06 27. 5-5 Bullermyrens IK 1 Färdig Islingby IK 1      
29060111 lö 29/06 16:20 lö 29/06 8. 5-5 Västerhaninge IF Färdig IK Brage 1      
29061112 lö 29/06 17:00 lö 29/06 9. 5-5 Stuvsta IF ...:3 grön (B) Färdig Kvarnsvedens IK 1      
29060112 lö 29/06 17:00 lö 29/06 8. 5-5 Hanvikens SK 1 Färdig Stora Tuna IK      
29061011 lö 29/06 17:00 lö 29/06 21. 5-5 Forssa BK 2 Färdig Bullermyrens IK 1      
30061003 sö 30/06 11:00 sö 30/06 21. 5-5 Stuvsta IF L2 Färdig Kvarnsvedens IK 1      
30060104 sö 30/06 11:40 sö 30/06 8. 5-5 Torsångs IF 1 Färdig Hanvikens SK 1      
30061005 sö 30/06 12:20 sö 30/06 21. 5-5 Västerhaninge IF Färdig Islingby IK 1      
30060105 sö 30/06 12:20 sö 30/06 8. 5-5 IK Brage 1 Färdig Stora Tuna IK      
30061105 sö 30/06 12:20 sö 30/06 9. 5-5 Stuvsta IF ...:3 grön (B) Färdig Forssa BK 2