Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2020 här.

Flickor 10 (födda 2009) BORLÄNGE

Grupp B




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27063608 to 27/06 13:20 to 27/06 23. 7-7 Liten Gustavsbergs IF FK 2 Färdig IF Tunabro      
27064508 to 27/06 13:20 to 27/06 7. 7-7 Liten Gustafs GoIF Färdig Stuvsta IF 2      
27062608 to 27/06 13:20 to 27/06 3. 7-7 Stor Värmdö IF 2 Färdig Ingarö IF      
27062508 to 27/06 13:20 to 27/06 1. 7-7 Stor IK Viljan Strängnäs Färdig Kvarnsvedens IK 4      
27063716 to 27/06 18:40 to 27/06 31. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 4 Färdig Gustafs GoIF      
27063617 to 27/06 19:20 to 27/06 23. 7-7 Liten Stuvsta IF 2 Färdig Värmdö IF 2      
27062617 to 27/06 19:20 to 27/06 3. 7-7 Stor Gustavsbergs IF FK 2 Färdig IK Viljan Strängnäs      
27062717 to 27/06 19:20 to 27/06 2. 7-7 Stor IF Tunabro Färdig Ingarö IF      
28063604 fr 28/06 10:40 fr 28/06 23. 7-7 Liten IF Tunabro Färdig Kvarnsvedens IK 4      
28062604 fr 28/06 10:40 fr 28/06 3. 7-7 Stor IK Viljan Strängnäs Färdig Gustafs GoIF      
28063704 fr 28/06 10:40 fr 28/06 31. 7-7 Liten Ingarö IF Färdig Stuvsta IF 2      
28063605 fr 28/06 11:20 fr 28/06 23. 7-7 Liten Värmdö IF 2 Färdig Gustavsbergs IF FK 2      
28063710 fr 28/06 14:40 fr 28/06 31. 7-7 Liten Kvarnsvedens IK 4 Färdig Gustavsbergs IF FK 2      
28063611 fr 28/06 15:20 fr 28/06 23. 7-7 Liten IF Tunabro Färdig Värmdö IF 2      
28062611 fr 28/06 15:20 fr 28/06 3. 7-7 Stor Ingarö IF Färdig Gustafs GoIF      
28062511 fr 28/06 15:20 fr 28/06 1. 7-7 Stor Stuvsta IF 2 Färdig IK Viljan Strängnäs      
29064107 lö 29/06 12:40 lö 29/06 32. 7-7 Liten Värmdö IF 2 Färdig Kvarnsvedens IK 4      
29062708 lö 29/06 13:20 lö 29/06 2. 7-7 Stor Gustafs GoIF Färdig Gustavsbergs IF FK 2      
29062508 lö 29/06 13:20 lö 29/06 1. 7-7 Stor IK Viljan Strängnäs Färdig Ingarö IF      
29064109 lö 29/06 14:00 lö 29/06 32. 7-7 Liten Stuvsta IF 2 Färdig IF Tunabro      
29063711 lö 29/06 15:20 lö 29/06 31. 7-7 Liten Ingarö IF Färdig Gustavsbergs IF FK 2      
29063713 lö 29/06 16:40 lö 29/06 31. 7-7 Liten IK Viljan Strängnäs Färdig Värmdö IF 2      
29062513 lö 29/06 16:40 lö 29/06 1. 7-7 Stor Kvarnsvedens IK 4 Färdig Stuvsta IF 2      
29063715 lö 29/06 18:00 lö 29/06 31. 7-7 Liten Gustafs GoIF Färdig IF Tunabro      
30063700 sö 30/06 08:00 sö 30/06 31. 7-7 Liten Värmdö IF 2 Färdig Gustafs GoIF      
30063701 sö 30/06 08:40 sö 30/06 31. 7-7 Liten Ingarö IF Färdig Kvarnsvedens IK 4      
30062707 sö 30/06 12:40 sö 30/06 2. 7-7 Stor IF Tunabro Färdig IK Viljan Strängnäs      
30064507 sö 30/06 12:40 sö 30/06 7. 7-7 Liten Gustavsbergs IF FK 2 Färdig Stuvsta IF 2