Detta är resultaten från Dalecarlia Cup 2019. Se de senaste resultaten från Dalecarlia Cup 2020 här.

Pojkar 12 (födda 2007) LEKSAND

Grupp A




  Matchnr Tid Spelplan Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27064700 to 27/06 09:00 to 27/06 2. 7-7 Bollstanäs SK 2 Färdig Irsta IF 1      
27064800 to 27/06 09:00 to 27/06 3. 7-7 Tullinge FK P07 Grön Färdig Bollstanäs SK 3      
27064900 to 27/06 09:00 to 27/06 4. 7-7 Bollstanäs SK 4 Färdig Tullinge FK P07 Vit      
27065001 to 27/06 09:40 to 27/06 5. 7-7 Liten Bele Barkarby FF Färdig Tullinge FK P07 Blå      
27064701 to 27/06 09:50 to 27/06 2. 7-7 Värmdö IF 1 Färdig Leksands IF FK      
27064601 to 27/06 09:50 to 27/06 1. 7-7 Envikens IF Färdig Bollstanäs SK 1      
27064602 to 27/06 10:40 to 27/06 1. 7-7 Tullinge FK P07 Vit Färdig Irsta IF 2      
27064802 to 27/06 11:00 to 27/06 3. 7-7 Tullinge FK P07 Grön Färdig Bollstanäs SK 2      
27064703 to 27/06 11:20 to 27/06 2. 7-7 Bollstanäs SK 3 Färdig Tullinge FK P07 Blå      
27064903 to 27/06 11:20 to 27/06 4. 7-7 Värmdö IF 2 Färdig Bollstanäs SK 4      
27064603 to 27/06 11:30 to 27/06 1. 7-7 Irsta IF 1 Färdig Bollstanäs SK 1      
27064803 to 27/06 12:40 to 27/06 3. 7-7 Bele Barkarby FF Färdig Envikens IF      
27064706 to 27/06 13:40 to 27/06 2. 7-7 Leksands IF FK Färdig Tullinge FK P07 Vit      
27064805 to 27/06 14:20 to 27/06 3. 7-7 Irsta IF 2 Färdig Värmdö IF 1      
28064801 fr 28/06 09:20 fr 28/06 3. 7-7 Bollstanäs SK 3 Färdig Irsta IF 2      
28065001 fr 28/06 09:20 fr 28/06 5. 7-7 Liten Tullinge FK P07 Grön Färdig Envikens IF      
28064901 fr 28/06 09:20 fr 28/06 4. 7-7 Bollstanäs SK 1 Färdig Dala-Järna IK Lokalt lag      
28064601 fr 28/06 09:20 fr 28/06 1. 7-7 Bollstanäs SK 4 Färdig Leksands IF FK      
28064701 fr 28/06 09:20 fr 28/06 2. 7-7 Bollstanäs SK 2 Färdig Tullinge FK P07 Vit      
28064702 fr 28/06 10:10 fr 28/06 2. 7-7 Värmdö IF 2 Färdig Irsta IF 1      
28064602 fr 28/06 10:10 fr 28/06 1. 7-7 Värmdö IF 1 Färdig Bele Barkarby FF      
28065004 fr 28/06 11:30 fr 28/06 5. 7-7 Liten Bollstanäs SK 3 Färdig Dala-Järna IK Lokalt lag      
28064904 fr 28/06 11:40 fr 28/06 4. 7-7 Irsta IF 1 Färdig Bele Barkarby FF      
28064704 fr 28/06 11:50 fr 28/06 2. 7-7 Värmdö IF 2 Färdig Irsta IF 2      
28065005 fr 28/06 12:20 fr 28/06 5. 7-7 Liten Tullinge FK P07 Grön Färdig Värmdö IF 1      
28064605 fr 28/06 12:30 fr 28/06 1. 7-7 Bollstanäs SK 1 Färdig Tullinge FK P07 Vit      
28064905 fr 28/06 12:30 fr 28/06 4. 7-7 Tullinge FK P07 Blå Färdig Bollstanäs SK 2      
28065006 fr 28/06 13:10 fr 28/06 5. 7-7 Liten Dala-Järna IK Lokalt lag Färdig Bollstanäs SK 4      
28064706 fr 28/06 13:20 fr 28/06 2. 7-7 Envikens IF Färdig Leksands IF FK      
29064901 lö 29/06 09:10 lö 29/06 4. 7-7 Leksands IF FK Färdig Bollstanäs SK 1      
29064701 lö 29/06 09:10 lö 29/06 2. 7-7 Tullinge FK P07 Blå Färdig Värmdö IF 2      
29064802 lö 29/06 10:00 lö 29/06 3. 7-7 Värmdö IF 1 Färdig Tullinge FK P07 Vit      
29064602 lö 29/06 10:00 lö 29/06 1. 7-7 Irsta IF 1 Färdig Tullinge FK P07 Grön      
29064903 lö 29/06 10:40 lö 29/06 4. 7-7 Tullinge FK P07 Blå Färdig Dala-Järna IK Lokalt lag      
29064803 lö 29/06 10:50 lö 29/06 3. 7-7 Bele Barkarby FF Färdig Bollstanäs SK 3      
29064603 lö 29/06 10:50 lö 29/06 1. 7-7 Bollstanäs SK 2 Färdig Envikens IF      
29064703 lö 29/06 10:50 lö 29/06 2. 7-7 Irsta IF 2 Färdig Bollstanäs SK 4      
29065004 lö 29/06 12:10 lö 29/06 5. 7-7 Liten Dala-Järna IK Lokalt lag Färdig Värmdö IF 2      
29064805 lö 29/06 12:30 lö 29/06 3. 7-7 Värmdö IF 1 Färdig Bollstanäs SK 2      
29064705 lö 29/06 12:30 lö 29/06 2. 7-7 Tullinge FK P07 Blå Färdig Bollstanäs SK 4      
29064606 lö 29/06 13:10 lö 29/06 1. 7-7 Bele Barkarby FF Färdig Irsta IF 2      
29064706 lö 29/06 13:20 lö 29/06 2. 7-7 Bollstanäs SK 1 Färdig Tullinge FK P07 Grön      
29064806 lö 29/06 13:20 lö 29/06 3. 7-7 Leksands IF FK Färdig Bollstanäs SK 3      
29064906 lö 29/06 13:50 lö 29/06 4. 7-7 Dala-Järna IK Lokalt lag Färdig Irsta IF 1      
29065006 lö 29/06 13:50 lö 29/06 5. 7-7 Liten Envikens IF Färdig Värmdö IF 2