Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
AIK U Flickor 15 (födda 2006)
Alnö IF Pojkar 14 (födda 2007)
Alnö IF Pojkar 14 (födda 2007)
Alnö IF Pojkar 15 (födda 2006)
Alnö IF Röd Flickor 13 (födda 2008)
Alnö IF Vit Flickor 13 (födda 2008)
Alsike IF Svart Pojkar 12 (födda 2009)
Alsike IF Gul Pojkar 12 (födda 2009)
Alsike IF Pojkar 14 (födda 2007)
Alsike IF Pojkar 14 (födda 2007)
Alsike IF Flickor 11 (födda 2010)
Alsike IF Flickor 11 (födda 2010)
Arameisk-Syrianska IF Pojkar 16 (födda 2005)
Arboga Södra IF Pojkar 13 (födda 2008)
Arboga Södra IF Pojkar 13 (födda 2008)
Arboga Södra IF Pojkar 15 (födda 2006)
Arboga Södra IF Flickor 15 (födda 2006)
Bele Barkarby FF Orange 1 Pojkar 9 (födda 2012)
Bele Barkarby FF Orange 2 Pojkar 9 (födda 2012)
Bollnäs GIF FF Pojkar 14 (födda 2007)
Bollstanäs SK Pojkar 12 (födda 2009)
Bollstanäs SK Pojkar 12 (födda 2009)
Bollstanäs SK Pojkar 12 (födda 2009)
Bollstanäs SK Pojkar 13 (födda 2008)
Bollstanäs SK Pojkar 13 (födda 2008)
Bollstanäs SK Pojkar 13 (födda 2008)
Bollstanäs SK Pojkar 13 (födda 2008)
Bollstanäs SK Pojkar 13 (födda 2008)
Boo FF Flickor 17 (födda 2004)
Bro IK Blå Pojkar 13 (födda 2008)
Bro IK Vit Pojkar 13 (födda 2008)
Bro IK Pojkar 16 (födda 2005)
Bullermyrens IK Pojkar 11 (födda 2010)
Bälinge IF Pojkar 13 (födda 2008)
Bälinge IF BIF Pojkar 14 (födda 2007)
Bälinge IF Flickor 15 (födda 2006)
Danmarks IF Flickor 14 (födda 2007)
Degerfors IF Pojkar 17 (födda 2004)
Djurmo Sifferbo IF Pojkar 11 (födda 2010)
Eneby BK Pojkar 14 (födda 2007)
Enskede IK Flickor 13 (födda 2008)
Eskilstuna United Blå Flickor 12 (födda 2009)
Eskilstuna United Vitt Flickor 12 (födda 2009)
Eskilstuna United DFF Flickor 13 (födda 2008)
Eskilstuna United DFF Flickor 13 (födda 2008)
Falu BS FK Pojkar 10 (födda 2011)
Falu BS FK Vit Pojkar 12 (födda 2009)
Falu BS FK Gul Pojkar 12 (födda 2009)
Falu BS FK Blå Pojkar 12 (födda 2009)
Falu BS FK Pojkar 14 (födda 2007)
Falu BS FK Pojkar 14 (födda 2007)
Fanna BK Pojkar 14 (födda 2007)
Fanna BK Pojkar 15 (födda 2006)
Fanna BK Flickor 14 (födda 2007)
Forsa IF Pojkar 14 (födda 2007)
Frösö IF Pojkar 15 (födda 2006)
GIF Sundsvall Pojkar 14 (födda 2007)
Gimo IF FK Flickor 16 (födda 2005)
Grödinge SK Pojkar 13 (födda 2008)
Gustafs GoIF Pojkar 10 (födda 2011)
Gustafs GoIF Flickor 11 (födda 2010)
Gustafs GoIF Flickor 12 (födda 2009)
Gustavsberg IF Pojkar 10 (födda 2011)
Gustavsberg IF Pojkar 10 (födda 2011)
Gustavsberg IF Pojkar 10 (födda 2011)
Gustavsbergs IF FK Pojkar 11 (födda 2010)
Gustavsbergs IF FK Pojkar 13 (födda 2008)
Gustavsbergs IF FK Pojkar 14 (födda 2007)
Gustavsbergs IF FK Pojkar 14 (födda 2007)
Gustavsbergs IF FK Pojkar 14 (födda 2007)
Gustavsbergs IF FK Pojkar 16 (födda 2005)
Gustavsbergs IF FK Flickor 11 (födda 2010)
Gustavsbergs IF FK Flickor 11 (födda 2010)
Gustavsbergs IF FK Röd Flickor 12 (födda 2009)
Gustavsbergs IF FK Vit Flickor 12 (födda 2009)
Gustavsbergs IF FK Flickor 13 (födda 2008)
Hagaströms SK Pojkar 14 (födda 2007)
Hagaströms SK Flickor 14 (födda 2007)
Hammarby IF FF 09-23 Pojkar 12 (födda 2009)
Hammarby IF FF Pojkar 14 (födda 2007)
Hammarby IF FF Flickor 17 (födda 2004)
Hanvikens SK Gul Pojkar 10 (födda 2011)
Hanvikens SK Svart Pojkar 10 (födda 2011)
Hanvikens SK Vit Pojkar 10 (födda 2011)
Hanvikens SK Grön Pojkar 10 (födda 2011)
Hanvikens SK Röd Pojkar 10 (födda 2011)
Hanvikens SK Blå Pojkar 10 (födda 2011)
Hanvikens SK Vit Pojkar 14 (födda 2007)
Hanvikens SK Röd Pojkar 14 (födda 2007)
Hanvikens SK Flickor 12 (födda 2009)
Hanvikens SK Flickor 12 (födda 2009)
Hanvikens SK Vit Flickor 14 (födda 2007)
Hanvikens SK Röd Flickor 14 (födda 2007)
Hanvikens SK Flickor 15 (födda 2006)
Håbo FF Pojkar 13 (födda 2008)
Håbo FF Pojkar 13 (födda 2008)
IF Brommapojkarna Pojkar 13 (födda 2008)
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 11 (födda 2010)
IFK Aspudden-Tellus Pojkar 11 (födda 2010)
IFK Lindesberg Pojkar 16 (födda 2005)
IFK Vaxholm Pojkar 14 (födda 2007)
IF Team Hudik Flickor 15 (födda 2006)
IF Tunabro Pojkar 8 (födda 2013)
IF Tunabro Pojkar 8 (födda 2013)
IF Tunabro Pojkar 9 (födda 2012)
IF Tunabro Pojkar 10 (födda 2011)
IF Tunabro Pojkar 12 (födda 2009)
IF Tunabro Pojkar 13 (födda 2008)
IF Tunabro Flickor 9 (födda 2012)
IF Tunabro Flickor 10 (födda 2011)
IF Tunabro Flickor 11 (födda 2010)
IF Tunabro VIT Flickor 12 (födda 2009)
IF Tunabro BLÅ Flickor 12 (födda 2009)
IF Tunabro Flickor 13 (födda 2008)
IF Tunabro Flickor 14 (födda 2007)
IK Brage Pojkar 8 (födda 2013)
IK Brage Pojkar 8 (födda 2013)
IK Brage Pojkar 9 (födda 2012)
IK Brage Pojkar 9 (födda 2012)
IK Brage Pojkar 10 (födda 2011)
IK Brage Pojkar 10 (födda 2011)
IK Brage Pojkar 11 (födda 2010)
IK Brage Pojkar 11 (födda 2010)
IK Brage Pojkar 12 (födda 2009)
IK Brage Pojkar 12 (födda 2009)
IK Brage Pojkar 13 (födda 2008)
IK Brage Pojkar 13 (födda 2008)
IK Brage Pojkar 14 (födda 2007)
IK Brage Pojkar 14 (födda 2007)
IK Brage Pojkar 15 (födda 2006)
IK Brage Pojkar 16 (födda 2005)
IK Brage Pojkar 17 (födda 2004)
IK Brage Flickor 17 (födda 2004)
IK Frej Täby Pojkar 15 (födda 2006)
IK Frej Täby Pojkar 15 (födda 2006)
IK Viljan Strängnäs Pojkar 12 (födda 2009)
IK Viljan Strängnäs Pojkar 12 (födda 2009)
IK Viljan Strängnäs Blå Pojkar 13 (födda 2008)
IK Viljan Strängnäs Gul Pojkar 13 (födda 2008)
IK Viljan Strängnäs Flickor 10 (födda 2011)
IK Viljan Strängnäs Flickor 11 (födda 2010)
IK Viljan Strängnäs Flickor 12 (födda 2009)
IK Viljan Strängnäs Flickor 12 (födda 2009)
IK Viljan Strängnäs Flickor 14 (födda 2007)
IK Viljan Strängnäs Flickor 14 (födda 2007)
IK Viljan Strängnäs Flickor 16 (födda 2005)
Ingarö IF Svart Pojkar 10 (födda 2011)
Ingarö IF Gul Pojkar 10 (födda 2011)
Ingarö IF Svart Pojkar 11 (födda 2010)
Ingarö IF Gul Pojkar 11 (födda 2010)
Ingarö IF Pojkar 12 (födda 2009)
Ingarö IF Pojkar 13 (födda 2008)
Ingarö IF Gul Pojkar 14 (födda 2007)
Ingarö IF Svart Pojkar 14 (födda 2007)
Ingarö IF Pojkar 15 (födda 2006)
Ingarö IF Pojkar 16 (födda 2005)
Ingarö IF Gul Flickor 10 (födda 2011)
Ingarö IF Svart Flickor 10 (födda 2011)
Ingarö IF Vit Flickor 10 (födda 2011)
Ingarö IF Flickor 11 (födda 2010)
Ingarö IF Svart Flickor 12 (födda 2009)
Ingarö IF Gul Flickor 12 (födda 2009)
Ingarö IF , Svart Flickor 14 (födda 2007)
Ingarö IF Gul Flickor 14 (födda 2007)
Ingarö IF Flickor 15 (födda 2006)
Ingarö IF Flickor 16 (födda 2005)
Ingarö IF Flickor 17 (födda 2004)
Irsta IF Pojkar 12 (födda 2009)
Irsta IF Pojkar 12 (födda 2009)
Islingby IK Pojkar 8 (födda 2013)
Islingby IK Pojkar 9 (födda 2012)
Islingby IK Pojkar 10 (födda 2011)
Islingby IK Pojkar 11 (födda 2010)
Islingby IK Pojkar 11 (födda 2010)
Islingby IK Pojkar 12 (födda 2009)
Islingby IK Flickor 10 (födda 2011)
Islingby IK Flickor 11 (födda 2010)
Islingby IK Flickor 14 (födda 2007)
Islingby IK Flickor 15 (födda 2006)
Jäders IF Pojkar 15 (födda 2006)
Järla IF Pojkar 11 (födda 2010)
Katrineholms SK Pojkar 15 (födda 2006)
Katrineholms SK Pojkar 15 (födda 2006)
Katrineholms SK FK Pojkar 13 (födda 2008)
Katrineholms SK FK Röd Pojkar 14 (födda 2007)
Katrineholms SK FK Svart Pojkar 14 (födda 2007)
Korsnäs IF FK Gul Pojkar 12 (födda 2009)
Korsnäs IF FK Svart Pojkar 12 (födda 2009)
Kvarnsvedens IK Pojkar 8 (födda 2013)
Kvarnsvedens IK Pojkar 8 (födda 2013)
Kvarnsvedens IK Pojkar 9 (födda 2012)
Kvarnsvedens IK Vit Pojkar 11 (födda 2010)
Kvarnsvedens IK Röd Pojkar 11 (födda 2010)
Kvarnsvedens IK Pojkar 16 (födda 2005)
Kvarnsvedens IK Flickor 9 (födda 2012)
Kvarnsvedens IK Flickor 11 (födda 2010)
Kvarnsvedens IK Flickor 11 (födda 2010)
Kvarnsvedens IK Flickor 12 (födda 2009)
Kvarnsvedens IK Flickor 12 (födda 2009)
Kvarnsvedens IK Flickor 13 (födda 2008)
Kvarnsvedens IK Flickor 14 (födda 2007)
Kvarnsvedens IK Flickor 15 (födda 2006)
Kvarnsvedens IK Flickor 16 (födda 2005)
Kvarnsvedens IK Flickor 17 (födda 2004)
Köla AIK Eda United 06/07 Flickor 15 (födda 2006)
Mörtnäs IF Grön Pojkar 9 (födda 2012)
Mörtnäs IF Svart Pojkar 9 (födda 2012)
Mörtnäs IF Vit Pojkar 9 (födda 2012)
Mörtnäs IF Svart Pojkar 10 (födda 2011)
Mörtnäs IF Grön Pojkar 10 (födda 2011)
Mörtnäs IF Grön Pojkar 11 (födda 2010)
Mörtnäs IF Svart Pojkar 11 (födda 2010)
Mörtnäs IF Grön Pojkar 12 (födda 2009)
Mörtnäs IF Svart Pojkar 12 (födda 2009)
Norrala IF Flickor 13 (födda 2008)
Norrala IF Flickor 14 (födda 2007)
Olands FF Pojkar 13 (födda 2008)
Selånger FK Pojkar 13 (födda 2008)
Selånger FK Pojkar 15 (födda 2006)
Sickla IF Pojkar 11 (födda 2010)
Sickla IF Pojkar 11 (födda 2010)
Sickla IF Blå Flickor 14 (födda 2007)
Sickla IF Röd Flickor 14 (födda 2007)
Sidsjö-Böle IF Pojkar 15 (födda 2006)
SK Iron Flickor 12 (födda 2009)
SK Iron Flickor 13 (födda 2008)
Slätta SK Pojkar 14 (födda 2007)
Slätta SK Pojkar 14 (födda 2007)
Sollentuna FK Flickor 10 (födda 2011)
Sollentuna FK Flickor 12 (födda 2009)
Sollentuna FK Flickor 13 (födda 2008)
Sollentuna FK Flickor 13 (födda 2008)
Spånga IS FK Vit Pojkar 12 (födda 2009)
Spånga IS FK Blå Pojkar 12 (födda 2009)
Spånga IS FK Flickor 17 (födda 2004)
Stora Tuna IK Pojkar 8 (födda 2013)
Stora Tuna IK Pojkar 9 (födda 2012)
Stora Tuna IK Pojkar 11 (födda 2010)
Stora Tuna IK Pojkar 12 (födda 2009)
Storvreta IK SIK Flickor 15 (födda 2006)
Strands IF Svart Pojkar 12 (födda 2009)
Strands IF Vit Pojkar 12 (födda 2009)
Strands IF Röd Pojkar 12 (födda 2009)
Strands IF Pojkar 13 (födda 2008)
Strömsbro IF F15 Flickor 15 (födda 2006)
Stuvsta IF Pojkar 10 (födda 2011)
Stuvsta IF Pojkar 10 (födda 2011)
Stuvsta IF Pojkar 10 (födda 2011)
Stuvsta IF Pojkar 11 (födda 2010)
Stuvsta IF Pojkar 11 (födda 2010)
Stuvsta IF Pojkar 11 (födda 2010)
Stuvsta IF Pojkar 13 (födda 2008)
Stuvsta IF Pojkar 13 (födda 2008)
Stuvsta IF Pojkar 13 (födda 2008)
Stuvsta IF Pojkar 14 (födda 2007)
Stuvsta IF Pojkar 14 (födda 2007)
Stuvsta IF Flickor 10 (födda 2011)
Stuvsta IF Flickor 10 (födda 2011)
Stuvsta IF Flickor 12 (födda 2009)
Stuvsta IF Flickor 12 (födda 2009)
Stuvsta IF Flickor 12 (födda 2009)
Stuvsta IF Flickor 12 (födda 2009)
Stuvsta IF Flickor 13 (födda 2008)
Stuvsta IF Flickor 13 (födda 2008)
Stuvsta IF Flickor 13 (födda 2008)
Stuvsta IF Vit Flickor 14 (födda 2007)
Stuvsta IF Svart Flickor 14 (födda 2007)
Sundsvalls DFF SDFF Flickor 14 (födda 2007)
Sundsvalls FF Blå Flickor 13 (födda 2008)
Sundsvalls FF Blå Flickor 14 (födda 2007)
Säters IF FK Pojkar 9 (födda 2012)
Säters IF FK Pojkar 12 (födda 2009)
Säters IF FK Pojkar 12 (födda 2009)
Säters IF FK Flickor 14 (födda 2007)
Säters IF FK Flickor 15 (födda 2006)
Söderköpings IK Pojkar 14 (födda 2007)
Torsångs IF Pojkar 9 (födda 2012)
Torsångs IF Pojkar 11 (födda 2010)
Torsångs IF Pojkar 11 (födda 2010)
Torsångs IF Flickor 15 (födda 2006)
Trysil FK Flickor 14 (födda 2007)
Tullinge Triangel Pojkar FK Pojkar 9 (födda 2012)
Tullinge Triangel Pojkar FK Pojkar 9 (födda 2012)
Tullinge Triangel Pojkar FK Pojkar 9 (födda 2012)
Tullinge Triangel Pojkar FK Pojkar 9 (födda 2012)
Tullinge Triangel Pojkar FK Pojkar 12 (födda 2009)
Tullinge Triangel Pojkar FK Pojkar 12 (födda 2009)
Tullinge Triangel Pojkar FK Flickor 10 (födda 2011)
Tullinge Triangel Pojkar FK Flickor 10 (födda 2011)
Tynset IF Pojkar 12 (födda 2009)
Tynset IF Pojkar 13 (födda 2008)
Tynset IF Pojkar 13 (födda 2008)
Tynset IF Pojkar 15 (födda 2006)
Tynset IF Pojkar 16 (födda 2005)
Tynset IF Flickor 12 (födda 2009)
Tynset IF Flickor 13 (födda 2008)
Tynset IF Flickor 14 (födda 2007)
Tynset IF Flickor 15 (födda 2006)
Tynset IF Flickor 16 (födda 2005)
Upplands-Ekeby IF Pojkar 11 (födda 2010)
Upplands-Ekeby IF Pojkar 12 (födda 2009)
Ursvik IK Pojkar 13 (födda 2008)
Ursvik IK Pojkar 13 (födda 2008)
Vaksala SK Gul Pojkar 12 (födda 2009)
Vaksala SK Svart Pojkar 12 (födda 2009)
Vaksala SK Pojkar 14 (födda 2007)
Vaksala SK Pojkar 14 (födda 2007)
Valbo FF Pojkar 14 (födda 2007)
Vallentuna Damfotboll Flickor 12 (födda 2009)
Vallentuna Damfotboll Flickor 12 (födda 2009)
Vallentuna DFF Flickor 13 (födda 2008)
Vallentuna DFF Flickor 13 (födda 2008)
Vallentuna DFF Flickor 13 (födda 2008)
Vallentuna DFF Flickor 13 (födda 2008)
Vendelsö IK 1Blå Pojkar 12 (födda 2009)
Vendelsö IK 3Svart Pojkar 12 (födda 2009)
Vendelsö IK 2Vit Pojkar 12 (födda 2009)
Vendelsö IK Blå Flickor 14 (födda 2007)
Vendelsö IK Vit Flickor 14 (födda 2007)
Viggbyholms IK FF Röd Flickor 14 (födda 2007)
Viggbyholms IK FF Vit Flickor 14 (födda 2007)
Värmdö IF Pojkar 12 (födda 2009)
Värmdö IF Pojkar 12 (födda 2009)
Värmdö IF Pojkar 13 (födda 2008)
Värmdö IF Pojkar 13 (födda 2008)
Värmdö IF Vit Flickor 11 (födda 2010)
Värmdö IF Blå Flickor 11 (födda 2010)
Värmdö IF Flickor 14 (födda 2007)
Västanfors IF FK Flickor 14 (födda 2007)
Västerhaninge IF Pojkar 9 (födda 2012)
Västerhaninge IF Pojkar 9 (födda 2012)
Västerhaninge IF Pojkar 10 (födda 2011)
Västerhaninge IF Pojkar 10 (födda 2011)
Västerhaninge IF Pojkar 11 (födda 2010)
Västerhaninge IF Pojkar 11 (födda 2010)
Västerhaninge IF Pojkar 12 (födda 2009)
Västerhaninge IF Pojkar 13 (födda 2008)
Västerhaninge IF Pojkar 13 (födda 2008)
Västerhaninge IF Pojkar 14 (födda 2007)
Västerhaninge IF Flickor 9 (födda 2012)
Västerhaninge IF Flickor 9 (födda 2012)
Västerhaninge IF Flickor 11 (födda 2010)
Västerhaninge IF Flickor 11 (födda 2010)
Västerhaninge IF Flickor 12 (födda 2009)
Västerhaninge IF Flickor 15 (födda 2006)
Ås IF Pojkar 14 (födda 2007)
Ås IF Pojkar 16 (födda 2005)
Ås IF Flickor 16 (födda 2005)
Älta IF Pojkar 11 (födda 2010)
Älta IF Pojkar 11 (födda 2010)
Älta IF Pojkar 11 (födda 2010)
Öna SK Pojkar 16 (födda 2005)
Östers IF Pojkar 17 (födda 2004)
Östra Deje IK Flickor 16 (födda 2005)