Detta är resultaten från Åhus Beachhandboll Festival 2017. Se de senaste resultaten från Åhus Beachhandboll Festival 2022 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
3 kylskåp & 1 skoter Motionsklass Herrar
Abrakadabra Öppen klass Herrar
AIK Handbollsförening Flickor 2003 B1
AIK Handbollsförening Flickor 2003 B1
AIK Handbollsförening Flickor 2003 B1
AIK Handbollsförening Flickor 2003 B1
AIK Handbollsförening AIK Gul Flickor 2002 B2
AIK Handbollsförening AIK Svart Flickor 2002 B2
A-laget Motionsklass Herrar
Alingsås HK Pojkar 2008 E
Alingsås HK Pojkar 2008 E
Alingsås HK Pojkar 2008 E
Alingsås HK Pojkar 2007 D1
Alingsås HK Pojkar 2007 D1
Alingsås HK Pojkar 2007 D1
Alingsås HK Pojkar 2006 D2
Alingsås HK Pojkar 2006 D2
Alingsås HK Pojkar 2006 D2
Alingsås HK Pojkar 2005 C1
Alingsås HK Pojkar 2005 C1
Alingsås HK Pojkar 2005 C1
Alingsås HK Pojkar 2004 C2
Alingsås HK Pojkar 2004 C2
Alingsås HK Pojkar 2004 C2
Alingsås HK Pojkar 2004 C2
Alingsås HK Pojkar 2003 B1
Alingsås HK Pojkar 2003 B1
Alingsås HK Pojkar 2003 B1
Alingsås HK Pojkar 2003 B1
Alingsås HK Pojkar 2003 B1
Alingsås HK Pojkar 2002 B2
Alingsås HK Pojkar 2002 B2
Alingsås HK Pojkar 2002 B2
Alingsås HK Pojkar 2001 A1
Alingsås HK Pojkar 2000 A2
Alingsås HK Pojkar 2000 A2
Alingsås HK Herrar Junior 97-99
Alingsås HK Flickor 2008 E
Alingsås HK Flickor 2007 D1
Alingsås HK Flickor 2007 D1
Alingsås HK Flickor 2006 D2
Alingsås HK Flickor 2006 D2
Alingsås HK Flickor 2006 D2
Alingsås HK Flickor 2005 C1
Alingsås HK Flickor 2005 C1
Alingsås HK Flickor 2005 C1
Alingsås HK Flickor 2004 C2
Alingsås HK Flickor 2003 B1
Alingsås HK Flickor 2003 B1
Alingsås HK Flickor 2002 B2
Alingsås HK Flickor 2002 B2
Alingsås HK Flickor 2001 A1
Alingsås HK Damer Junior 97-99
Alingsås HK Damer Junior 97-99
Arbetsförmedlingen Hässleholm-Eslöv Företagsklassen
ATEA Sponsorklass
Ateljé Lyktan Företagsklassen
Ateljé Lyktan Sponsorklass
Back in the days Öppen klass Herrar
Ballerz Motionsklass Herrar
Ballingslöv Sponsorklass
Banana Found Guilty Motionsklass Herrar
Bjärnums HK Pojkar 2007 D1
Bjärnums HK Flickor 2008 E
Bjärnums HK Flickor 2008 E
Bjärnums HK Flickor 2006 D2
Bjärnums HK Flickor 2001 A1
BK Bakåtpass Motionsklass Herrar
BK ore brottning Motionsklass Herrar
Blixten McQueen Öppen klass Herrar
Bollstanäs SK Sthlm Pojkar 2001 A1
Bollstanäs SK Sthlm Pojkar 2000 A2
Borlänge HK Pojkar 2005 C1
Borlänge HK Pojkar 2005 C1
Borlänge HK Pojkar 2004 C2
Borlänge HK Pojkar 2003 B1
Borlänge HK Pojkar 2001 A1
Borlänge HK Pojkar 2000 A2
Borlänge HK Herrar Junior 97-99
Borlänge HK Flickor 2005 C1
Borlänge HK Flickor 2004 C2
Borlänge HK Flickor 2003 B1
Borlänge HK Flickor 2003 B1
Borlänge HK Flickor 2003 B1
Borlänge HK Flickor 2002 B2
Borlänge HK Flickor 2002 B2
Borlänge HK Flickor 2002 B2
Borlänge HK Flickor 2002 B2
Borlänge HK Flickor 2002 B2
Borlänge HK Flickor 2002 B2
Borlänge HK Flickor 2002 B2
Borlänge HK Flickor 2001 A1
Borlänge HK Flickor 2001 A1
Borlänge HK Flickor 2000 A2
Bortalaget Öppen klass Damer
Botulfsplatsens BK Öppen klass Damer
Bowrland Boys Motionsklass Herrar
Bra på fotboll Motionsklass Damer
Brazzers Finest Motionsklass Herrar
B-rudarna Motionsklass Damer
Bygg & Vent i Syd AB Företagsklassen
bäst före Motionsklass Damer
Böffes jr Öppen klass Herrar
Cash is King Öppen klass Herrar
CCfkp Öppen klass Damer
CHIQUITAS BONITAS Chiquitas Bonitas Motionsklass Damer
Clip 'n Climb Motionsklass Herrar
Daddy Cool Motionsklass Herrar
Div2podden Öppen klass Herrar
Divorna Motionsklass Damer
DJ-Dan's utvalda Öppen klass Herrar
Djurgårdshofs IK Flickor 2000 A2
DVD DET VET DU Motionsklass Damer
Ebbas gullegrisar (i tvärtomvärlden) Motionsklass Herrar
Ekes Lamm Motionsklass Herrar
Eko-Gruppen Hässleholm AB Företagsklassen
Eksjö BK P-03 Pojkar 2003 B1
Enköpings HF Pojkar 2001 A1
Enköpings HF Pojkar 2001 A1
Enköpings HF Pojkar 2000 A2
Enköpings HF Pojkar 2000 A2
Enköpings HF Pojkar 2000 A2
Enköpings HF Pojkar 2000 A2
Enköpings HF Herrar Junior 97-99
Enköpings HF Herrar Junior 97-99
Enköpings HF Flickor 2000 A2
Eslövs Ballers Herrar Junior 97-99
Eslövs HF Pojkar 2008 E
Eslövs HF Pojkar 2008 E
Eslövs HF Pojkar 2007 D1
Eslövs HF Pojkar 2007 D1
Eslövs HF Pojkar 2007 D1
Eslövs HF Pojkar 2006 D2
Eslövs HF Pojkar 2006 D2
Eslövs HF Pojkar 2005 C1
Eslövs HF Pojkar 2005 C1
Eslövs HF Pojkar 2004 C2
Eslövs HF Pojkar 2004 C2
Eslövs HF Pojkar 2003 B1
Eslövs HF Pojkar 2003 B1
Eslövs HF Pojkar 2003 B1
Eslövs HF Pojkar 2003 B1
Eslövs HF Pojkar 2002 B2
Eslövs HF Pojkar 2002 B2
Eslövs HF Pojkar 2001 A1
Eslövs HF Pojkar 2001 A1
Eslövs HF Pojkar 2000 A2
Eslövs HF Pojkar 2000 A2
Eslövs IK Flickor 2008 E
Eslövs IK Flickor 2008 E
Eslövs IK Flickor 2007 D1
Eslövs IK Flickor 2007 D1
Eslövs IK Flickor 2007 D1
Eslövs IK Flickor 2006 D2
Eslövs IK Flickor 2006 D2
Eslövs IK Flickor 2005 C1
Eslövs IK Flickor 2005 C1
Eslövs IK Flickor 2005 C1
Eslövs IK Flickor 2005 C1
Eslövs IK Flickor 2004 C2
Eslövs IK Flickor 2004 C2
Eslövs IK Flickor 2004 C2
Eslövs IK Flickor 2004 C2
Eslövs IK Flickor 2003 B1
Eslövs IK Flickor 2003 B1
Eslövs IK Flickor 2003 B1
Eslövs IK Flickor 2003 B1
Eslövs IK Flickor 2003 B1
Eslövs IK Flickor 2002 B2
Eslövs IK Flickor 2002 B2
Eslövs IK Flickor 2002 B2
Eslövs IK Flickor 2001 A1
Eslövs IK Flickor 2000 A2
Eslövs IK Damer Junior 97-99
Eslövs IK Elit Dam
Falköpings AIK HK Flickor 2003 B1
Falköpings AIK HK Flickor 2003 B1
Falu HK Flickor 2003 B1
Falu HK Flickor 2001 A1
Falu HK Flickor 2001 A1
Falu HK Flickor 2000 A2
FB Fysio Företagsklassen
Finjagården Företagsklassen
Flensborg Öppen klass Damer
Fredagsmys Motionsklass Damer
Fricks Cement Öppen klass Damer
FSG Mainz 05/Budenheim Flickor 2003 B1
FSG Mainz 05/Budenheim Flickor 2002 B2
Föräldrateamet EIK F06 Motionsklass Herrar
Genföreningen Motionsklass Herrar
GF Kroppskultur Uddevalla Vit Pojkar 2003 B1
GF Kroppskultur Uddevalla Grön Pojkar 2003 B1
GF Kroppskultur Uddevalla Flickor 2003 B1
Girls just wanna have fun! Öppen klass Damer
Gladiators Öppen klass Damer
G med lite T Öppen klass Herrar
Grabbarna Grus Motionsklass Herrar
Granatgrabbarna Motionsklass Herrar
Grönbete Motionsklass Herrar
Gustavsbergs IF HK Flickor 2004 C2
Gustavsbergs IF HK Flickor 2002 B2
Gustavsbergs IF HK Flickor 2001 A1
Gustavsbergs IF HK Flickor 2000 A2
GW Landskrona HK Flickor 2005 C1
GW Landskrona HK gw landskrona Flickor 2005 C1
GW Landskrona HK Flickor 2004 C2
GW Landskrona HK Flickor 2004 C2
GW Landskrona HK Flickor 2001 A1
GW Landskrona HK Flickor 2000 A2
Göinge HK Pojkar 2006 D2
Göinge HK Pojkar 2003 B1
Göinge HK Flickor 2003 B1
Gökstens BK Torshälla Flickor 2007 D1
Gökstens BK Torshälla Flickor 2006 D2
Gökstens BK Torshälla Flickor 2005 C1
Gökstens BK Torshälla Flickor 2004 C2
Gökstens BK Torshälla Flickor 2003 B1
Gökstens BK Torshälla Flickor 2003 B1
Gökstens BK Torshälla Damer Junior 97-99
H.L. BioMedical AB Motionsklass Herrar
H43 Lund Pojkar 2006 D2
H43 Lund Pojkar 2006 D2
H43 Lund Pojkar 2005 C1
H43 Lund Pojkar 2005 C1
H43 Lund Pojkar 2005 C1
H43 Lund Pojkar 2004 C2
H43 Lund Pojkar 2004 C2
H43 Lund Pojkar 2004 C2
H43 Lund Pojkar 2004 C2
H43 Lund Pojkar 2003 B1
H43 Lund Pojkar 2003 B1
H43 Lund Pojkar 2002 B2
H43 Lund Pojkar 2002 B2
H43 Lund Pojkar 2002 B2
H43 Lund Pojkar 2002 B2
H43 Lund Pojkar 2002 B2
H43 Lund Pojkar 2001 A1
H43 Lund Pojkar 2001 A1
H43 Lund Pojkar 2001 A1
H43 Lund Pojkar 2001 A1
H43 Lund Pojkar 2001 A1
H43 Lund Pojkar 2001 A1
H43 Lund Pojkar 2000 A2
H43 Lund Pojkar 2000 A2
H43 Lund Herrar Junior 97-99
H43 Lund Herrar Junior 97-99
H43 Lund Flickor 2007 D1
H43 Lund Flickor 2007 D1
H43 Lund Flickor 2006 D2
H43 Lund Flickor 2006 D2
H43 Lund Flickor 2006 D2
H43 Lund Flickor 2006 D2
H43 Lund Flickor 2005 C1
H43 Lund Flickor 2005 C1
H43 Lund Flickor 2005 C1
H43 Lund Flickor 2003 B1
H43 Lund Flickor 2002 B2
H43 Lund Flickor 2002 B2
H43 Lund Flickor 2002 B2
H43 Lund Flickor 2002 B2
H43 Lund Flickor 2001 A1
H43 Lund Flickor 2001 A1
H43 Lund Flickor 2000 A2
H43 Lund Flickor 2000 A2
H43 Lund Flickor 2000 A2
H43 Lund Damer Junior 97-99
H43 Lund Damer Junior 97-99
H43 Lund Öppen klass Damer
H43 Lund Öppen klass Damer
H 65 Höör Pojkar 2007 D1
H 65 Höör Pojkar 2006 D2
H 65 Höör Pojkar 2005 C1
H 65 Höör Pojkar 2005 C1
H 65 Höör Pojkar 2004 C2
H 65 Höör Herrar Junior 97-99
H 65 Höör Herrar Junior 97-99
H 65 Höör Flickor 2008 E
H 65 Höör Flickor 2008 E
H 65 Höör Flickor 2007 D1
H 65 Höör Flickor 2007 D1
H 65 Höör Flickor 2006 D2
H 65 Höör Flickor 2006 D2
H 65 Höör Flickor 2005 C1
H 65 Höör Flickor 2005 C1
H 65 Höör Flickor 2004 C2
H 65 Höör Flickor 2004 C2
H 65 Höör Flickor 2004 C2
H 65 Höör Flickor 2003 B1
H 65 Höör Flickor 2003 B1
H 65 Höör Flickor 2002 B2
H 65 Höör Flickor 2002 B2
H 65 Höör Flickor 2002 B2
H 65 Höör H65 Flickor 2001 A1
H 65 Höör H65 Flickor 2001 A1
H 65 Höör Flickor 2000 A2
H 65 Höör Flickor 2000 A2
H 65 Höör Damer Junior 97-99
H 65 Höör Damer Junior 97-99
H 65 Höör Elit Dam
H 78 Sölvesborg Pojkar 2008 E
H 78 Sölvesborg Pojkar 2006 D2
H 78 Sölvesborg Pojkar 2006 D2
H 78 Sölvesborg Pojkar 2005 C1
H 78 Sölvesborg Pojkar 2003 B1
H 78 Sölvesborg Pojkar 2003 B1
H 78 Sölvesborg Flickor 2007 D1
H 78 Sölvesborg Flickor 2003 B1
H 78 Sölvesborg Flickor 2002 B2
H 78 Sölvesborg Damer Junior 97-99
Habo HK Pojkar 2007 D1
Ha d' gött Motionsklass Herrar
Hajarna från Huvudstaden Öppen klass Damer
HAK Motionsklass Herrar
Hakunamatata Öppen klass Herrar
Halmstad Handboll Pojkar 2008 E
Halmstad Handboll Pojkar 2008 E
Halmstad Handboll Pojkar 2007 D1
Halmstad Handboll Pojkar 2007 D1
Halmstad Handboll Pojkar 2007 D1
Halmstad Handboll Pojkar 2006 D2
Halmstad Handboll Pojkar 2006 D2
Halmstad Handboll Pojkar 2006 D2
Halmstad Handboll Pojkar 2005 C1
Halmstad Handboll Pojkar 2005 C1
Halmstad Handboll Pojkar 2005 C1
Halmstad Handboll Pojkar 2005 C1
Halmstad Handboll Pojkar 2005 C1
Halmstad Handboll Pojkar 2005 C1
Halmstad Handboll VIT Pojkar 2004 C2
Halmstad Handboll Pojkar 2004 C2
Halmstad Handboll Pojkar 2004 C2
Halmstad Handboll Pojkar 2004 C2
Halmstad Handboll VIT Pojkar 2004 C2
Halmstad Handboll VIT Pojkar 2004 C2
Halmstad Handboll Pojkar 2003 B1
Halmstad Handboll Pojkar 2003 B1
Halmstad Handboll Pojkar 2003 B1
Halmstad Handboll Pojkar 2003 B1
Halmstad Handboll Pojkar 2002 B2
Halmstad Handboll Lallare Pojkar 2002 B2
Halmstad Handboll Pojkar 2001 A1
Halmstad Handboll Pojkar 2001 A1
Halmstad Handboll Pojkar 2000 A2
Halmstad Handboll Pojkar 2000 A2
Halmstad Handboll Pojkar 2000 A2
Halmstad Handboll Herrar Junior 97-99
Halmstad Handboll Herrar Junior 97-99
Halmstad Handboll Flickor 2006 D2
Halmstad Handboll Flickor 2006 D2
Halmstad Handboll Flickor 2006 D2
Halmstad Handboll 1 Flickor 2005 C1
Halmstad Handboll 2 Flickor 2005 C1
Halmstad Handboll Flickor 2004 C2
Halmstad Handboll Flickor 2004 C2
Halmstad Handboll Flickor 2004 C2
Halmstad Handboll Flickor 2003 B1
Halmstad Handboll Flickor 2003 B1
Halmstad Handboll Flickor 2003 B1
Halmstad Handboll Flickor 2001 A1
Halmstad Handboll Flickor 2000 A2
Halmstad Handboll Flickor 2000 A2
Halmstad Handboll Motionsklass Damer
Halmstad Pride 92 Motionsklass Herrar
Halmstad Tant Motionsklass Damer
Hammarby IF Sthlm Pojkar 2005 C1
Hammarby IF Sthlm Pojkar 2002 B2
Hammarby IF Sthlm Pojkar 2002 B2
Hammarby IF Sthlm Elit Herr
Hammarby IF Sthlm Flickor 2008 E
Hammarby IF Sthlm Flickor 2007 D1
Hammarby IF Sthlm Flickor 2006 D2
Hammarby IF Sthlm Flickor 2006 D2
Hammarby IF Sthlm Flickor 2005 C1
Hammarby IF Sthlm Flickor 2004 C2
Hammarby IF Sthlm Flickor 2002 B2
Haninge HK Stockholm Flickor 2007 D1
Haninge HK Stockholm Flickor 2005 C1
Haninge HK Stockholm Flickor 2005 C1
Haninge HK Stockholm Flickor 2005 C1
Haninge HK Stockholm Flickor 2004 C2
Hanviken Handboll Flickor 2004 C2
Heeeeeman Motionsklass Herrar
Heja Höör Fett som Smör Motionsklass Damer
Hej Sash Öppen klass Damer
HGMSBSGPS & the Hashtaggersfaggers Öppen klass Herrar
Hisingens HK Damer Junior 97-99
HK Ankaret Bjärred Pojkar 2008 E
HK Ankaret Bjärred Pojkar 2008 E
HK Ankaret Bjärred Pojkar 2007 D1
HK Ankaret Bjärred Lag 1 Pojkar 2002 B2
HK Ankaret Bjärred Lag 2 Pojkar 2002 B2
HK Ankaret Bjärred Lag 3 Pojkar 2002 B2
HK Ankaret Bjärred Herrar Junior 97-99
HK Ankaret Bjärred Flickor 2008 E
HK Ankaret Bjärred Flickor 2001 A1
HK Ankaret Bjärred Flickor 2000 A2
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2007 D1
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2006 D2
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2006 D2
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2005 C1
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2005 C1
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2005 C1
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2005 C1
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2005 C1
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2004 C2
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2003 B1
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2003 B1
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2002 B2
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2002 B2
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2001 A1
HK Aranäs Kungsbacka Pojkar 2000 A2
HK Aranäs Kungsbacka Flickor 2003 B1
HK Aranäs Kungsbacka Flickor 2003 B1
HK Aranäs Kungsbacka Flickor 2003 B1
HK Aranäs Kungsbacka Flickor 2003 B1
HK Cliff Pojkar 2003 B1
HK Drott Halmstad Elit Dam
HK Eklöven Pojkar 2004 C2
HK Eklöven Pojkar 2004 C2
HK Eklöven Pojkar 2002 B2
HK Eskil Eskilstuna Pojkar 2004 C2
HK Eskil Eskilstuna Pojkar 2004 C2
HK Eskil Eskilstuna Pojkar 2001 A1
HK Eskil Eskilstuna Pojkar 2000 A2
HK Eskil Eskilstuna Flickor 2004 C2
HK Eskil Eskilstuna Damer Junior 97-99
HK Eskil Eskilstuna Damer Junior 97-99
HK Guldkroken Hjo Pojkar 2004 C2
HK Guldkroken Hjo Pojkar 2002 B2
HK Hylte Pojkar 2003 B1
HK Hök Laholm Pojkar 2007 D1
HK Hök Laholm Pojkar 2006 D2
HK Hök Laholm Pojkar 2006 D2
HK Hök Laholm Pojkar 2005 C1
HK Hök Laholm Flickor 2004 C2
HK Hök Laholm Flickor 2003 B1
HK Malmö Pojkar 2004 C2
HK Malmö Elit Herr
HK Malmö Öppen klass Damer
HK Malmö/Ljunghusens HK Herrar Junior 97-99
HK Silwing/Troja Sthlm Pojkar 2006 D2
HK Silwing/Troja Sthlm Pojkar 2004 C2
HK Silwing/Troja Sthlm Pojkar 2003 B1
HK Silwing/Troja Sthlm Pojkar 2002 B2
HK Silwing/Troja Sthlm Herrar Junior 97-99
HK Silwing/Troja Sthlm Flickor 2007 D1
HK Silwing/Troja Sthlm Flickor 2002 B2
HK Silwing/Troja Sthlm Flickor 2001 A1
HK Silwing/Troja Sthlm Flickor 2001 A1
HK Silwing/Troja Sthlm Flickor 2000 A2
HK Silwing/Troja Sthlm Flickor 2000 A2
Hokkens påg e de!? Motionsklass Herrar
Homegirls Öppen klass Damer
HP Warta Öppen klass Damer
H-town HK Öppen klass Herrar
Huddinge HK Sthlm Pojkar 2004 C2
Huddinge HK Sthlm Pojkar 2004 C2
Huddinge HK Sthlm Pojkar 2000 A2
Huddinge HK Sthlm Pojkar 2000 A2
Huddinge HK Sthlm Herrar Junior 97-99
Huddinge HK Sthlm Flickor 2007 D1
Huddinge HK Sthlm Flickor 2007 D1
Huddinge HK Sthlm Flickor 2007 D1
Huddinge HK Sthlm Flickor 2007 D1
Huddinge HK Sthlm Flickor 2006 D2
Huddinge HK Sthlm Flickor 2006 D2
Huddinge HK Sthlm Flickor 2006 D2
Huddinge HK Sthlm Flickor 2005 C1
Huddinge HK Sthlm Flickor 2005 C1
Huddinge HK Sthlm Flickor 2005 C1
Huddinge HK Sthlm Flickor 2005 C1
Huddinge HK Sthlm Flickor 2004 C2
Huddinge HK Sthlm Flickor 2004 C2
Huddinge HK Sthlm Flickor 2003 B1
Hultsfreds HF Pojkar 2003 B1
Hultsfreds HF Pojkar 2000 A2
Hässleholms HF Pojkar 2008 E
Hässleholms HF Pojkar 2001 A1
Hässleholms HF Flickor 2008 E
Hässleholms HF Flickor 2008 E
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2007 D1
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2007 D1
IF Guif Eskilstuna Guif P-05 Pojkar 2005 C1
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2004 C2
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2003 B1
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2003 B1
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2002 B2
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2002 B2
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2001 A1
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2001 A1
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2001 A1
IF Guif Eskilstuna Pojkar 2000 A2
IF Guif Eskilstuna Herrar Junior 97-99
IF Guif Eskilstuna Flickor 2004 C2
IF Guif Eskilstuna Flickor 2004 C2
IF Guif Eskilstuna Flickor 2003 B1
IF Guif Eskilstuna Flickor 2001 A1
IF Guif Eskilstuna Flickor 2001 A1
IF Hellton Damer Junior 97-99
IFK Bankeryd Pojkar 2007 D1
IFK Bankeryd Pojkar 2007 D1
IFK Bankeryd Pojkar 2006 D2
IFK Bankeryd Pojkar 2006 D2
IFK Bankeryd Pojkar 2005 C1
IFK Bankeryd Pojkar 2005 C1
IFK Bankeryd Pojkar 2004 C2
IFK Bankeryd Pojkar 2002 B2
IFK Bankeryd Pojkar 2001 A1
IFK Bankeryd Pojkar 2000 A2
IFK Bankeryd Flickor 2008 E
IFK Bankeryd Flickor 2007 D1
IFK Bankeryd Flickor 2006 D2
IFK Bankeryd Flickor 2005 C1
IFK Bankeryd Flickor 2005 C1
IFK Bankeryd Flickor 2004 C2
IFK Bankeryd Flickor 2003 B1
IFK Bankeryd Flickor 2003 B1
IFK Bankeryd Flickor 2002 B2
IFK Bankeryd Flickor 2002 B2
IFK Bankeryd Flickor 2001 A1
IFK Bankeryd Flickor 2000 A2
IFK Gentlemen Motionsklass Herrar
IFK Gentlemen Motionsklass Herrar
IFK Hammarö Flickor 2002 B2
IFK Hammarö Flickor 2002 B2
IFK ICE AGE Motionsklass Herrar
IFK Karlsborg Flickor 2002 B2
IFK Klagshamn IFK KLagshamn Flickor 2003 B1
IFK Klagshamn Flickor 2001 A1
IFK Kristianstad Pojkar 2008 E
IFK Kristianstad Pojkar 2008 E
IFK Kristianstad Pojkar 2008 E
IFK Kristianstad Pojkar 2008 E
IFK Kristianstad Pojkar 2008 E
IFK Kristianstad Pojkar 2008 E
IFK Kristianstad Pojkar 2008 E
IFK Kristianstad Pojkar 2008 E
IFK Kristianstad Pojkar 2007 D1
IFK Kristianstad Pojkar 2007 D1
IFK Kristianstad Pojkar 2007 D1
IFK Kristianstad Pojkar 2006 D2
IFK Kristianstad Pojkar 2006 D2
IFK Kristianstad Pojkar 2006 D2
IFK Kristianstad Pojkar 2006 D2
IFK Kristianstad Pojkar 2005 C1
IFK Kristianstad Pojkar 2005 C1
IFK Kristianstad Pojkar 2005 C1
IFK Kristianstad Pojkar 2005 C1
IFK Kristianstad Pojkar 2005 C1
IFK Kristianstad Pojkar 2004 C2
IFK Kristianstad Pojkar 2004 C2
IFK Kristianstad Pojkar 2004 C2
IFK Kristianstad Pojkar 2004 C2
IFK Kristianstad Pojkar 2004 C2
IFK Kristianstad Pojkar 2003 B1
IFK Kristianstad Pojkar 2003 B1
IFK Kristianstad Pojkar 2003 B1
IFK Kristianstad Pojkar 2003 B1
IFK Kristianstad Pojkar 2003 B1
IFK Kristianstad Pojkar 2003 B1
IFK Kristianstad Pojkar 2003 B1
IFK Kristianstad Pojkar 2002 B2
IFK Kristianstad Pojkar 2002 B2
IFK Kristianstad Pojkar 2002 B2
IFK Kristianstad Pojkar 2002 B2
IFK Kristianstad Pojkar 2002 B2
IFK Kristianstad Pojkar 2002 B2
IFK Kristianstad Pojkar 2001 A1
IFK Kristianstad Pojkar 2001 A1
IFK Kristianstad Pojkar 2001 A1
IFK Kristianstad Pojkar 2001 A1
IFK Kristianstad Pojkar 2001 A1
IFK Kristianstad Pojkar 2000 A2
IFK Kristianstad Pojkar 2000 A2
IFK Kristianstad Herrar Junior 97-99
IFK Kristianstad Herrar Junior 97-99
IFK Kristianstad Elit Herr
IFK Kristianstad Elit Herr
IFK Kristianstad Öppen klass Herrar
IFK Kristianstad Öppen klass Herrar
IFK Kristianstad Flickor 2008 E
IFK Kristianstad Flickor 2008 E
IFK Kristianstad Flickor 2006 D2
IFK Kristianstad Flickor 2006 D2
IFK Kristianstad Flickor 2005 C1
IFK Kristianstad Flickor 2005 C1
IFK Kristianstad Flickor 2003 B1
IFK Kristianstad Flickor 2003 B1
IFK Kristianstad Flickor 2002 B2
IFK Kristianstad Flickor 2002 B2
IFK Kristianstad Flickor 2001 A1
IFK Kristianstad Flickor 2001 A1
IFK Kristianstad Flickor 2000 A2
IFK Kristianstad Flickor 2000 A2
IFK Kristianstad Damer Junior 97-99
IFK Kristianstad Damer Junior 97-99
IFK Kristianstad Öppen klass Damer
IFK Kristianstad Öppen klass Damer
IFK Kristianstad Handboll För Alla
IFK Ladies Motionsklass Damer
IFK Ladies Motionsklass Damer
IFK Malmö HF Pojkar 2006 D2
IFK Malmö HF Pojkar 2005 C1
IFK Malmö HF Pojkar 2005 C1
IFK Malmö HF Pojkar 2004 C2
IFK Malmö HF Pojkar 2003 B1
IFK Malmö HF Flickor 2008 E
IFK Malmö HF Flickor 2008 E
IFK Malmö HF Flickor 2003 B1
IFK Malmö HF Flickor 2003 B1
IFK Malmö HF Flickor 2002 B2
IFK Strängnäs Pojkar 2005 C1
IFK Strängnäs Flickor 2002 B2
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2006 D2
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2004 C2
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2003 B1
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2003 B1
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2003 B1
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2002 B2
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2002 B2
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2002 B2
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2001 A1
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2001 A1
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2001 A1
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2000 A2
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2000 A2
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2000 A2
IFK Tumba Sthlm Pojkar 2000 A2
IFK Tumba Sthlm Herrar Junior 97-99
IFK Tumba Sthlm Herrar Junior 97-99
IFK Tumba Sthlm Herrar Junior 97-99
IFK Tumba Sthlm Flickor 2008 E
IFK Tumba Sthlm Flickor 2007 D1
IFK Tumba Sthlm Flickor 2007 D1
IFK Tumba Sthlm IFK Tumba HK Vit Flickor 2002 B2
IFK Tumba Sthlm IFK Tumba HK Blå Flickor 2002 B2
IFK Tumba Sthlm IFK Tumba HK Vit Flickor 2001 A1
IFK Tumba Sthlm IFK Tumba HK Blå Flickor 2001 A1
IFK Tumba Sthlm IFK Tumba Flickor 2000 A2
IFK Tumba Sthlm Damer Junior 97-99
IFK Tumba Sthlm IFK Tumba Damer Junior 97-99
IFK Ystad HK Pojkar 2008 E
IFK Ystad HK Pojkar 2008 E
IFK Ystad HK Pojkar 2005 C1
IFK Ystad HK Pojkar 2005 C1
IFK Ystad HK Elit Herr
IF Malmö Redhawks Pojkar 2002 B2
IF Metall MittSkåne Motionsklass Herrar
Igelösa HK Motionsklass Herrar
IK Baltichov Gbg Pojkar 2000 A2
IK Baltichov Gbg Herrar Junior 97-99
IK Baltichov Gbg Flickor 2005 C1
IK Baltichov Gbg Flickor 2004 C2
IK Baltichov Gbg Flickor 2002 B2
IK Baltichov Gbg Flickor 2001 A1
IK Baltichov Gbg Flickor 2001 A1
IK Bolton Sthlm Pojkar 2004 C2
IK Bolton Sthlm Pojkar 2004 C2
IK Bolton Sthlm Pojkar 2002 B2
IK Bolton Sthlm Pojkar 2002 B2
IK Bolton Sthlm Pojkar 2001 A1
IK Bolton Sthlm Flickor 2003 B1
IK Lågan Hörby Pojkar 2007 D1
IK Lågan Hörby Pojkar 2007 D1
IK Lågan Hörby Pojkar 2006 D2
IK Lågan Hörby Pojkar 2006 D2
IK Lågan Hörby Pojkar 2005 C1
IK Lågan Hörby Pojkar 2004 C2
IK Lågan Hörby Pojkar 2003 B1
IK Lågan Hörby Pojkar 2003 B1
IK Lågan Hörby Pojkar 2002 B2
IK Lågan Hörby Pojkar 2001 A1
IK Lågan Hörby Herrar Junior 97-99
IK Lågan Hörby Flickor 2008 E
IK Lågan Hörby Flickor 2006 D2
IK Lågan Hörby Flickor 2006 D2
IK Lågan Hörby Flickor 2005 C1
IK Lågan Hörby Flickor 2005 C1
IK Lågan Hörby Flickor 2004 C2
IK Lågan Hörby Flickor 2004 C2
IK Lågan Hörby Flickor 2003 B1
IK Lågan Hörby Flickor 2002 B2
IK Lågan Hörby Flickor 2002 B2
IK Lågan Hörby Flickor 2001 A1
IK Lågan Hörby Flickor 2001 A1
IK Lågan Hörby Flickor 2000 A2
IK Lågan Hörby Öppen klass Damer
IK Pandora Ystad Flickor 2004 C2
IK Sund Helsingborg Pojkar 2001 A1
IK Sävehof Partille Pojkar 2007 D1
IK Sävehof Partille Pojkar 2005 C1
IK Sävehof Partille Pojkar 2005 C1
IK Sävehof Partille Pojkar 2002 B2
IK Sävehof Partille Pojkar 2001 A1
IK Sävehof Partille Herrar Junior 97-99
IK Sävehof Partille Flickor 2004 C2
IK Sävehof Partille Flickor 2001 A1
IK Sävehof Partille Flickor 2000 A2
IK Sävehof Partille Damer Junior 97-99
Jalles Grabbar Öppen klass Herrar
Jamba HK Öppen klass Herrar
Karlshamns HF Pojkar 2001 A1
Karlshamns HF Flickor 2002 B2
Karlshamns Pågarna Motionsklass Herrar
Karlskrona Handboll Pojkar 2007 D1
Karlskrona Handboll Pojkar 2007 D1
Karlskrona Handboll Pojkar 2006 D2
Karlskrona Handboll Pojkar 2006 D2
Karlskrona Handboll Pojkar 2006 D2
Karlskrona Handboll Pojkar 2005 C1
Karlskrona Handboll Pojkar 2005 C1
Karlskrona Handboll Pojkar 2004 C2
Karlskrona Handboll Pojkar 2004 C2
Karlskrona Handboll Pojkar 2003 B1
Karlskrona Handboll Pojkar 2003 B1
Karlskrona Handboll Pojkar 2001 A1
Karlskrona Handboll Pojkar 2001 A1
Karlskrona Handboll Pojkar 2000 A2
Karlskrona Handboll Pojkar 2000 A2
Karlskrona Handboll Flickor 2006 D2
Karlskrona Handboll Flickor 2006 D2
Karlskrona Handboll Svart Flickor 2005 C1
Karlskrona Handboll Blå Flickor 2005 C1
Karlskrona Handboll Flickor 2004 C2
Karlskrona Handboll Flickor 2004 C2
Karlskrona Handboll Flickor 2004 C2
Karlskrona Handboll Flickor 2003 B1
Karlskrona Handboll Flickor 2003 B1
Karlskrona Handboll Flickor 2002 B2
Kastberga åkeri Motionsklass Herrar
KFUM Kalmar HK Pojkar 2004 C2
KFUM Kalmar HK Pojkar 2000 A2
KFUM Kalmar HK Pojkar 2000 A2
KFUM Kalmar HK Flickor 2004 C2
KFUM Lundagård Flickor 2001 A1
KFUM Lundagård Flickor 2001 A1
KFUM Lundagård Flickor 2000 A2
Korvmännen-Barks Korvkiosk Motionsklass Herrar
Kristianstad HK Flickor 2007 D1
Kristianstad HK Flickor 2007 D1
Kristianstad HK Flickor 2007 D1
Kristianstad HK Flickor 2006 D2
Kristianstad HK Flickor 2006 D2
Kristianstad HK Flickor 2006 D2
Kristianstad HK Flickor 2005 C1
Kristianstad HK Flickor 2005 C1
Kristianstad HK Flickor 2005 C1
Kristianstad HK Flickor 2004 C2
Kristianstad HK Flickor 2004 C2
Kristianstad HK Flickor 2004 C2
Kristianstad HK Flickor 2003 B1
Kristianstad HK Flickor 2003 B1
Kristianstad HK Flickor 2003 B1
Kristianstad HK Flickor 2003 B1
Kristianstad HK Flickor 2003 B1
Kristianstad HK Flickor 2003 B1
Kristianstad HK Flickor 2002 B2
Kristianstad HK Flickor 2002 B2
Kristianstad HK Flickor 2002 B2
Kristianstad HK Elit Dam
Kristianstad HK Öppen klass Damer
Kristianstad Kommun Sponsorklass
Kristianstadsbladet Sponsorklass
Kryssjägarna HK Öppen klass Herrar
KSK-Ultras Öppen klass Herrar
Kungarna av Tylösand Öppen klass Damer
Kungälvs HK Pojkar 2004 C2
Kungälvs HK Flickor 2003 B1
Käring & co. Motionsklass Damer
Kärleken boys Öppen klass Herrar
Kärra HF Göteborg Pojkar 2002 B2
Kärra HF Göteborg Flickor 2004 C2
Kärra HF Göteborg Flickor 2003 B1
Kärra HF Göteborg Flickor 2003 B1
Kärra HF Göteborg Flickor 2002 B2
Kärra HF Göteborg Flickor 2002 B2
Kärra HF Göteborg Flickor 2001 A1
Kärra HF Göteborg Flickor 2001 A1
Käsen Motionsklass Damer
Kävlinge HK Pojkar 2008 E
Kävlinge HK Pojkar 2008 E
Kävlinge HK Pojkar 2006 D2
Kävlinge HK Pojkar 2005 C1
Kävlinge HK Pojkar 2005 C1
Kävlinge HK Pojkar 2005 C1
Kävlinge HK Pojkar 2004 C2
Kävlinge HK Pojkar 2003 B1
Kävlinge HK Pojkar 2002 B2
Kävlinge HK Pojkar 2001 A1
Kävlinge HK Pojkar 2000 A2
Kävlinge HK Herrar Junior 97-99
Kävlinge HK Herrar Junior 97-99
Kävlinge HK Flickor 2004 C2
Kävlinge HK Flickor 2004 C2
Kävlinge HK Flickor 2003 B1
Kävlinge HK Flickor 2002 B2
Kävlinge HK Flickor 2002 B2
Kävlinge HK Flickor 2001 A1
Kävlinge HK Flickor 2001 A1
Kävlinge HK Damer Junior 97-99
Landskrona Öppen klass Herrar
Lasse Spadez Öppen klass Herrar
Lasses töser Motionsklass Damer
Leimars Lärjungar Motionsklass Herrar
Lemon-Lime Motionsklass Damer
Lennykatten Motionsklass Herrar
Leos Slavar Öppen klass Herrar
Lidingö SK Sthlm Flickor 2005 C1
Lindeskolans IF Pojkar 2001 A1
Ljunghusens HK Pojkar 2008 E
Ljunghusens HK Pojkar 2008 E
Ljunghusens HK Pojkar 2008 E
Ljunghusens HK Pojkar 2006 D2
Ljunghusens HK Pojkar 2006 D2
Ljunghusens HK Pojkar 2006 D2
Ljunghusens HK Pojkar 2002 B2
Ljunghusens HK Pojkar 2002 B2
Ljunghusens HK Flickor 2008 E
Ljunghusens HK Flickor 2007 D1
Ljunghusens HK Flickor 2006 D2
Ljunghusens HK Flickor 2006 D2
Ljunghusens HK Flickor 2005 C1
Ljunghusens HK Flickor 2004 C2
Ljunghusens HK Flickor 2004 C2
Ljunghusens HK Malmö Pojkar 2003 B1
Lokomotiv Gunnesbo Motionsklass Herrar
Los Muchachos Bonitos Motionsklass Herrar
Lugi HF Pojkar 2006 D2
Lugi HF Pojkar 2005 C1
Lugi HF Pojkar 2003 B1
Lugi HF Pojkar 2003 B1
Lugi HF Pojkar 2003 B1
Lugi HF Pojkar 2003 B1
Lugi HF Pojkar 2002 B2
Lugi HF Pojkar 2000 A2
Lugi HF Pojkar 2000 A2
Lugi HF Herrar Junior 97-99
Lugi HF Herrar Junior 97-99
Lugi HF Elit Herr
Lugi HF Flickor 2007 D1
Lugi HF Flickor 2007 D1
Lugi HF Flickor 2006 D2
Lugi HF Flickor 2006 D2
Lugi HF Flickor 2004 C2
Lugi HF Flickor 2004 C2
Lugi HF Flickor 2004 C2
Lugi HF Flickor 2003 B1
Lugi HF Flickor 2003 B1
Lugi HF Flickor 2003 B1
Lugi HF Flickor 2002 B2
Lugi HF Flickor 2002 B2
Lugi HF Flickor 2002 B2
Lugi HF Flickor 2001 A1
Lugi HF Flickor 2000 A2
Lugi HF Flickor 2000 A2
Lugi HF Damer Junior 97-99
Lugi HF Elit Dam
LUND Öppen klass Damer
Lundagårds Mammor Motionsklass Damer
LVHK Lödde Pojkar 2008 E
LVHK Lödde Pojkar 2008 E
LVHK Lödde Pojkar 2007 D1
LVHK Lödde Pojkar 2007 D1
LVHK Lödde Pojkar 2007 D1
LVHK Lödde Pojkar 2006 D2
LVHK Lödde Pojkar 2006 D2
LVHK Lödde Pojkar 2006 D2
LVHK Lödde Pojkar 2005 C1
LVHK Lödde Pojkar 2005 C1
LVHK Lödde Pojkar 2005 C1
LVHK Lödde Pojkar 2005 C1
LVHK Lödde Pojkar 2004 C2
LVHK Lödde Pojkar 2004 C2
LVHK Lödde Pojkar 2003 B1
LVHK Lödde Pojkar 2003 B1
LVHK Lödde Pojkar 2002 B2
LVHK Lödde Pojkar 2002 B2
LVHK Lödde Pojkar 2001 A1
LVHK Lödde Flickor 2008 E
LVHK Lödde Flickor 2008 E
LVHK Lödde Flickor 2008 E
LVHK Lödde Flickor 2008 E
LVHK Lödde Flickor 2007 D1
LVHK Lödde Flickor 2007 D1
LVHK Lödde Flickor 2007 D1
LVHK Lödde Flickor 2006 D2
LVHK Lödde Flickor 2006 D2
LVHK Lödde Flickor 2006 D2
LVHK Lödde Flickor 2006 D2
LVHK Lödde Flickor 2005 C1
LVHK Lödde Flickor 2005 C1
LVHK Lödde Flickor 2005 C1
LVHK Lödde Flickor 2005 C1
LVHK Lödde Flickor 2004 C2
LVHK Lödde Flickor 2004 C2
LVHK Lödde Flickor 2003 B1
LVHK Lödde Flickor 2003 B1
LVHK Lödde Flickor 2003 B1
LVHK Lödde Flickor 2002 B2
LVHK Lödde Flickor 2001 A1
LVHK Lödde Vikings Damer Junior 97-99
LVHK Lödde Vikings Öppen klass Damer
Mammutar Motionsklass Damer
Markaryd HK Old Star Motionsklass Herrar
Maskulint Initiativ Motionsklass Herrar
MATS Motionsklass Herrar
Medium o Didde Öppen klass Herrar
Mmm Tacos Motionsklass Herrar
Mormors pojkar Öppen klass Herrar
motståndarlaget Öppen klass Damer
Mäklarhuset Beach Patrol Motionsklass Damer
Norrköpings HK Pojkar 2002 B2
Norrköpings HK Pojkar 2002 B2
Norrköpings HK Pojkar 2001 A1
Ola Bandola Motionsklass Herrar
OV Helsingborg HK Pojkar 2006 D2
OV Helsingborg HK Pojkar 2002 B2
OV Helsingborg HK Herrar Junior 97-99
OV Helsingborg HK Flickor 2005 C1
OV Helsingborg HK Flickor 2002 B2
Piggelinerna Motionsklass Damer
Pink Hips Motionsklass Damer
PP-Pilsnerpojkarna Motionsklass Herrar
Raklev G&I, Danmark Pojkar 2005 C1
Raklev G&I, Danmark Pojkar 2005 C1
Raklev G&I, Danmark Pojkar 2002 B2
Raklev G&I, Danmark Pojkar 2002 B2
Raklev G&I, Danmark Flickor 2005 C1
Raklev G&I, Danmark Flickor 2005 C1
Redbergslids IK Gbg Pojkar 2001 A1
Redbergslids IK Gbg Pojkar 2000 A2
Republikskrik Öppen klass Damer
Rimbo föräldrar hjältar Motionsklass Herrar
Rimbo HK Roslagen Pojkar 2005 C1
Rimbo HK Roslagen Pojkar 2004 C2
Rimbo HK Roslagen Pojkar 2002 B2
Rimbo HK Roslagen Pojkar 2001 A1
Rimbo HK Roslagen Herrar Junior 97-99
Rimbo HK Roslagen Elit Herr
Rimbo HK Roslagen Flickor 2007 D1
Rimbo HK Roslagen Flickor 2003 B1
Rimbo HK Roslagen Flickor 2002 B2
Rimbo HK Roslagen Flickor 2000 A2
Rimbo HK Roslagen Damer Junior 97-99
Risifrutti Sponsorklass
Ronneby HK Pojkar 2008 E
Ronneby HK Pojkar 2006 D2
Ronneby HK Pojkar 2005 C1
Ronneby HK Pojkar 2005 C1
Ronneby HK Pojkar 2004 C2
Ronneby HK Pojkar 2003 B1
Ronneby HK Pojkar 2003 B1
Ronneby HK Pojkar 2001 A1
Ronneby HK Flickor 2008 E
Ronneby HK Flickor 2007 D1
Ronneby HK Flickor 2006 D2
Ronneby HK Flickor 2006 D2
Ronneby HK Flickor 2006 D2
Ronneby HK Flickor 2003 B1
Ronneby HK Flickor 2001 A1
Räddningstjänsten syd Motionsklass Herrar
Rørby-Værslev IF (DK) Herrar Junior 97-99
Rørby-Værslev IF (DK) Flickor 2006 D2
Samlaget Öppen klass Herrar
Sandy Balls Motionsklass Herrar
Sannadals SK Stockholm Öppen klass Herrar
Sannadals SK Stockholm Flickor 2003 B1
Second Generations of Tonårsmammorna Öppen klass Damer
SEDUN DNES Motionsklass Damer
SG Flensburg Handewitt Elit Herr
SG Flensburg Handewitt Elit Herr
Simons Fjun Öppen klass Herrar
Skara HF Flickor 2003 B1
Skara HF Flickor 2000 A2
Skara HF Flickor 2000 A2
Skara HK Pojkar 2004 C2
Skogås HK Sthlm Pojkar 2001 A1
Skogås HK Sthlm Flickor 2004 C2
Skånela IF Märsta Pojkar 2000 A2
Sollentuna HK Flickor 2003 B1
Sollentuna HK Flickor 2001 A1
Solstrålarna Motionsklass Damer
Sommarpågarna Motionsklass Herrar
Sorunda IF Sthlm Flickor 2000 A2
Sorunda IF Sthlm Handboll För Alla
Sparbanken Skåne Sponsorklass
Spånga HK Stockholm Pojkar 2005 C1
Spånga HK Stockholm Pojkar 2004 C2
Spånga HK Stockholm Flickor 2003 B1
Spånga HK Stockholm Flickor 2003 B1
Spånga HK Stockholm Flickor 2003 B1
Spånga HK Stockholm Flickor 2002 B2
Spånga HK Stockholm Flickor 2002 B2
Spånga HK Stockholm Flickor 2001 A1
Spånga HK Stockholm Flickor 2001 A1
Spånga HK Stockholm Flickor 2000 A2
Spånga HK Stockholm Flickor 2000 A2
Staffanstorps HK Abasi Pojkar 2006 D2
Staffanstorps HK Östrand Pojkar 2006 D2
Staffanstorps HK Pojkar 2004 C2
Staffanstorps HK Pojkar 2002 B2
Staffanstorps HK Pojkar 2002 B2
Staffanstorps HK Flickor 2007 D1
Staffanstorps HK Flickor 2006 D2
Staffanstorps HK Flickor 2005 C1
Staffanstorps HK Flickor 2005 C1
Staffanstorps HK Flickor 2004 C2
Staffanstorps HK Flickor 2004 C2
Staffanstorps HK Flickor 2003 B1
Staffanstorps HK Flickor 2003 B1
Staffanstorps HK Flickor 2003 B1
Staffanstorps HK Flickor 2002 B2
Staffanstorps HK Flickor 2002 B2
Staffanstorps HK Flickor 2001 A1
Stiffes änglar Motionsklass Herrar
Stolpskott Öppen klass Damer
Stolta Mammor Motionsklass Damer
Strömberg HC Motionsklass Herrar
Suez Recycling AB Sponsorklass
SuperDABs Motionsklass Herrar
Svedala HK Pojkar 2002 B2
Svetten Rinner Motionsklass Herrar
Svevia AB Företagsklassen
Svärmorsdrömmarna Motionsklass Herrar
Särökometernas HK Särökometerna HJ Herrar Junior 97-99
Särökometernas HK Flickor 2000 A2
Söderbönor Öppen klass Damer
Söderbönor Öppen klass Damer
Team Andersson part 2 Motionsklass Herrar
Team Esbjerg HK Elit Dam
Team Esbjerg HK Elit Dam
Team Tylösand Motionsklass Herrar
Team van Stam Öppen klass Damer
Team Vittorio Motionsklass Herrar
The Gausels Motionsklass Herrar
The tall woodswomen Öppen klass Damer
TIFFAMYS Motionsklass Damer
Tingsryds HK Flickor 2000 A2
Tollarps IF Pojkar 2008 E
Tollarps IF Pojkar 2007 D1
Tollarps IF Pojkar 2007 D1
Tollarps IF Pojkar 2006 D2
Tollarps IF Pojkar 2005 C1
Tollarps IF Pojkar 2005 C1
Tollarps IF Pojkar 2004 C2
Tollarps IF Pojkar 2003 B1
Tollarps IF Pojkar 2002 B2
Tollarps IF Pojkar 2001 A1
Tollarps IF Flickor 2008 E
Tollarps IF Flickor 2007 D1
Tollarps IF Flickor 2006 D2
Tollarps IF Flickor 2006 D2
Tollarps IF Flickor 2004 C2
Tollarps IF Flickor 2004 C2
Tollarps IF Flickor 2003 B1
Tollo Linear AB Företagsklassen
Tomelilla IF Pojkar 2008 E
Tomelilla IF Pojkar 2007 D1
Tomelilla IF Pojkar 2004 C2
Tomelilla IF Pojkar 2004 C2
Tomelilla IF Flickor 2007 D1
Tomelilla IF Flickor 2005 C1
Tomelilla IF Flickor 2004 C2
Torslanda HK Göteborg Flickor 2003 B1
Torslanda HK Göteborg Flickor 2003 B1
Torslanda HK Göteborg Flickor 2003 B1
Trelleborg HBK Pojkar 2007 D1
Trelleborg HBK Pojkar 2006 D2
Trelleborg HBK Pojkar 2002 B2
Trelleborg HBK Pojkar 2002 B2
Trelleborg HBK Pojkar 2000 A2