Dette er resultatet fra Eken cup 2017. Se de seneste resultater fra Eken cup 2022 her.

Boys 08

Alla lagen i B08



Kampe

Show referees
  Kampnr Tid Bane Række Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
17063701 lør. 17/06 09:40 lør. 17/06 Mini 58 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Sjöstaden Finished Huddinge HK 1      
17063901 lør. 17/06 09:40 lør. 17/06 Mini 60 B08 Grp A Hammarby Handboll 1 Finished Skogås HK      
17062502 lør. 17/06 10:20 lør. 17/06 Mini 51 B08 Grp A HC Tallinn 2 Finished GT Söder 1      
17062702 lør. 17/06 10:20 lør. 17/06 Mini 53 B08 Grp A Tyresö Handboll 1 Finished Skå IK      
17062602 lør. 17/06 11:00 lør. 17/06 Mini 52 B08 Grp A AIK 2 Finished ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 1      
17063503 lør. 17/06 11:00 lør. 17/06 Mini 57 B08 Grp A Huddinge HK 1 Finished Skogås HK      
17062804 lør. 17/06 11:40 lør. 17/06 Mini 54 B08 Grp A Tyresö Handboll 1 Finished Hammarby Handboll 1      
17063304 lør. 17/06 11:40 lør. 17/06 Mini 55 B08 Grp A HC Tallinn 2 Finished AIK 1      
17063403 lør. 17/06 11:40 lør. 17/06 Mini 56 B08 Grp A IFK Tumba HK 1 Finished Haninge HK Blå      
17063504 lør. 17/06 11:40 lør. 17/06 Mini 57 B08 Grp A IK Bolton 1 Finished Värmdö IF      
17063804 lør. 17/06 11:40 lør. 17/06 Mini 59 B08 Grp A Huddinge HK 2 Finished Hammarby Handboll 2      
17063904 lør. 17/06 11:40 lør. 17/06 Mini 60 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Sjöstaden Finished Stockholmspolisens IF HF      
17064004 lør. 17/06 11:40 lør. 17/06 Mini 61 B08 Grp A Skuru IK Finished Haninge HK Grön      
17064104 lør. 17/06 11:40 lør. 17/06 Mini 62 B08 Grp A Dobele Finished GT Söder 2      
17064704 lør. 17/06 11:40 lør. 17/06 Mini 50 B08 Grp A Haninge HK Vit Finished IFK Tumba HK 2      
17062704 lør. 17/06 12:20 lør. 17/06 Mini 53 B08 Grp A GT Söder 1 Finished AIK 2      
17062805 lør. 17/06 12:20 lør. 17/06 Mini 54 B08 Grp A Tyresö Handboll 2 Finished ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 2      
17063704 lør. 17/06 12:20 lør. 17/06 Mini 58 B08 Grp A IK Bolton 2 Finished HC Tallinn 1      
17064205 lør. 17/06 12:20 lør. 17/06 Mini 63 B08 Grp A HK Cliff 1 Finished Sannadals SK      
17062705 lør. 17/06 13:00 lør. 17/06 Mini 53 B08 Grp A Haninge HK Grön Finished Huddinge HK 2      
17062806 lør. 17/06 13:00 lør. 17/06 Mini 54 B08 Grp A Huddinge HK 1 Finished Haninge HK Blå      
17063306 lør. 17/06 13:00 lør. 17/06 Mini 55 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 1 Finished IFK Tumba HK 2      
17063405 lør. 17/06 13:00 lør. 17/06 Mini 56 B08 Grp A Haninge HK Vit Finished HK Cliff 2      
17063506 lør. 17/06 13:00 lør. 17/06 Mini 57 B08 Grp A Hammarby Handboll 2 Finished IK Bolton 1      
17063906 lør. 17/06 13:00 lør. 17/06 Mini 60 B08 Grp A GT Söder 2 Finished Skuru IK      
17064006 lør. 17/06 13:00 lør. 17/06 Mini 61 B08 Grp A HC Tallinn 2 Finished ÅRSTA AIK HF Sjöstaden      
17062507 lør. 17/06 13:40 lør. 17/06 Mini 51 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 2 Finished HC Tallinn 1      
17062606 lør. 17/06 13:40 lør. 17/06 Mini 52 B08 Grp A Sannadals SK Finished Tyresö Handboll 2      
17062807 lør. 17/06 13:40 lør. 17/06 Mini 54 B08 Grp A Värmdö IF Finished HK Cliff 1      
17063406 lør. 17/06 13:40 lør. 17/06 Mini 56 B08 Grp A Dobele Finished IK Bolton 2      
17063507 lør. 17/06 13:40 lør. 17/06 Mini 57 B08 Grp A IFK Tumba HK 1 Finished AIK 1      
17063706 lør. 17/06 13:40 lør. 17/06 Mini 58 B08 Grp A Skå IK Finished GT Söder 1      
17063807 lør. 17/06 13:40 lør. 17/06 Mini 59 B08 Grp A Skogås HK Finished AIK 2      
17063908 lør. 17/06 14:20 lør. 17/06 Mini 60 B08 Grp A Haninge HK Vit Finished Tyresö Handboll 1      
17064008 lør. 17/06 14:20 lør. 17/06 Mini 61 B08 Grp A Hammarby Handboll 1 Finished ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 1      
17064108 lør. 17/06 14:20 lør. 17/06 Mini 62 B08 Grp A HK Cliff 2 Finished IFK Tumba HK 2      
17062509 lør. 17/06 15:00 lør. 17/06 Mini 51 B08 Grp A IK Bolton 1 Finished Tyresö Handboll 2      
17062608 lør. 17/06 15:00 lør. 17/06 Mini 52 B08 Grp A HC Tallinn 1 Finished Stockholmspolisens IF HF      
17062708 lør. 17/06 15:00 lør. 17/06 Mini 53 B08 Grp A Huddinge HK 2 Finished IFK Tumba HK 1      
17062809 lør. 17/06 15:00 lør. 17/06 Mini 54 B08 Grp A Dobele Finished Haninge HK Grön      
17063309 lør. 17/06 15:00 lør. 17/06 Mini 55 B08 Grp A IK Bolton 2 Finished Skuru IK      
17063408 lør. 17/06 15:00 lør. 17/06 Mini 56 B08 Grp A Hammarby Handboll 2 Finished AIK 1      
17063509 lør. 17/06 15:00 lør. 17/06 Mini 57 B08 Grp A Sannadals SK Finished GT Söder 2      
17064009 lør. 17/06 15:00 lør. 17/06 Mini 61 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 2 Finished HK Cliff 1      
17064209 lør. 17/06 15:00 lør. 17/06 Mini 63 B08 Grp A Haninge HK Blå Finished Värmdö IF      
18064006 søn. 18/06 13:00 søn. 18/06 Mini 61 B08 Grp A Haninge HK Grön Finished HC Tallinn 1      
18062507 søn. 18/06 13:40 søn. 18/06 Mini 51 B08 Grp A HK Cliff 1 Finished Haninge HK Blå      
18062607 søn. 18/06 13:40 søn. 18/06 Mini 52 B08 Grp A Tyresö Handboll 2 Finished Värmdö IF      
18062707 søn. 18/06 13:40 søn. 18/06 Mini 53 B08 Grp A GT Söder 2 Finished IK Bolton 1      
18063307 søn. 18/06 13:40 søn. 18/06 Mini 55 B08 Grp A Huddinge HK 2 Finished Dobele      
18063407 søn. 18/06 13:40 søn. 18/06 Mini 56 B08 Grp A AIK 1 Finished ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 2      
18063907 søn. 18/06 13:40 søn. 18/06 Mini 60 B08 Grp A Sannadals SK Finished IK Bolton 2      
18062608 søn. 18/06 14:20 søn. 18/06 Mini 52 B08 Grp A Skuru IK Finished HC Tallinn 1      
18062708 søn. 18/06 14:20 søn. 18/06 Mini 53 B08 Grp A Haninge HK Grön Finished Hammarby Handboll 1      
18062808 søn. 18/06 14:20 søn. 18/06 Mini 54 B08 Grp A IFK Tumba HK 1 Finished Hammarby Handboll 2      
18063808 søn. 18/06 14:20 søn. 18/06 Mini 59 B08 Grp A HK Cliff 2 Finished GT Söder 1      
18063908 søn. 18/06 14:20 søn. 18/06 Mini 60 B08 Grp A Huddinge HK 1 Finished AIK 2      
18064008 søn. 18/06 14:20 søn. 18/06 Mini 61 B08 Grp A Skogås HK Finished Tyresö Handboll 1      
18064108 søn. 18/06 14:20 søn. 18/06 Mini 62 B08 Grp A Skå IK Finished ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 1      
18064208 søn. 18/06 14:20 søn. 18/06 Mini 63 B08 Grp A Stockholmspolisens IF HF Finished HC Tallinn 2      
18064708 søn. 18/06 14:20 søn. 18/06 Mini 50 B08 Grp A Haninge HK Vit Finished ÅRSTA AIK HF Sjöstaden      
18062709 søn. 18/06 15:00 søn. 18/06 Mini 53 B08 Grp A IK Bolton 2 Finished Tyresö Handboll 2      
18062809 søn. 18/06 15:00 søn. 18/06 Mini 54 B08 Grp A AIK 1 Finished Haninge HK Blå      
18063309 søn. 18/06 15:00 søn. 18/06 Mini 55 B08 Grp A HK Cliff 1 Finished Huddinge HK 2      
18063508 søn. 18/06 15:00 søn. 18/06 Mini 57 B08 Grp A GT Söder 2 Finished Värmdö IF      
18063708 søn. 18/06 15:00 søn. 18/06 Mini 58 B08 Grp A IK Bolton 1 Finished Dobele      
18062610 søn. 18/06 15:40 søn. 18/06 Mini 52 B08 Grp A Hammarby Handboll 1 Finished Skå IK      
18062710 søn. 18/06 15:40 søn. 18/06 Mini 53 B08 Grp A HK Cliff 2 Finished HC Tallinn 2      
18062810 søn. 18/06 15:40 søn. 18/06 Mini 54 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 2 Finished IFK Tumba HK 1      
18063310 søn. 18/06 15:40 søn. 18/06 Mini 55 B08 Grp A Skogås HK Finished Stockholmspolisens IF HF      
18063410 søn. 18/06 15:40 søn. 18/06 Mini 56 B08 Grp A Sannadals SK Finished Hammarby Handboll 2      
18063810 søn. 18/06 15:40 søn. 18/06 Mini 59 B08 Grp A IFK Tumba HK 2 Finished GT Söder 1      
18063909 søn. 18/06 15:40 søn. 18/06 Mini 60 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Sjöstaden Finished AIK 2      
18064010 søn. 18/06 15:40 søn. 18/06 Mini 61 B08 Grp A Skuru IK Finished Tyresö Handboll 1      
18064710 søn. 18/06 15:40 søn. 18/06 Mini 50 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 1 Finished Haninge HK Vit      
19062504 man. 19/06 11:40 man. 19/06 Mini 51 B08 Grp A HC Tallinn 1 Finished Haninge HK Blå      
19063302 man. 19/06 11:40 man. 19/06 Mini 55 B08 Grp A Haninge HK Grön Finished IFK Tumba HK 1      
19063504 man. 19/06 11:40 man. 19/06 Mini 57 B08 Grp A Hammarby Handboll 2 Finished IK Bolton 2      
19063704 man. 19/06 11:40 man. 19/06 Mini 58 B08 Grp A Tyresö Handboll 2 Finished GT Söder 2      
19064104 man. 19/06 11:40 man. 19/06 Mini 62 B08 Grp A Dobele Finished ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 2      
19062505 man. 19/06 12:20 man. 19/06 Mini 51 B08 Grp A Värmdö IF Finished Huddinge HK 2      
19063303 man. 19/06 12:20 man. 19/06 Mini 55 B08 Grp A AIK 1 Finished IK Bolton 1      
19063405 man. 19/06 12:20 man. 19/06 Mini 56 B08 Grp A Sannadals SK Finished Skuru IK      
19062506 man. 19/06 13:00 man. 19/06 Mini 51 B08 Grp A Tyresö Handboll 2 Finished Haninge HK Blå      
19062806 man. 19/06 13:00 man. 19/06 Mini 54 B08 Grp A Dobele Finished HC Tallinn 1      
19063406 man. 19/06 13:00 man. 19/06 Mini 56 B08 Grp A HK Cliff 1 Finished IK Bolton 2      
19063506 man. 19/06 13:00 man. 19/06 Mini 57 B08 Grp A GT Söder 2 Finished IFK Tumba HK 1      
19063806 man. 19/06 13:00 man. 19/06 Mini 59 B08 Grp A Hammarby Handboll 2 Finished Haninge HK Grön      
19062807 man. 19/06 13:40 man. 19/06 Mini 54 B08 Grp A AIK 1 Finished Värmdö IF      
19063507 man. 19/06 13:40 man. 19/06 Mini 57 B08 Grp A Skogås HK Finished Haninge HK Vit      
19063707 man. 19/06 13:40 man. 19/06 Mini 58 B08 Grp A Skuru IK Finished Huddinge HK 2      
19064007 man. 19/06 13:40 man. 19/06 Mini 61 B08 Grp A IK Bolton 1 Finished Sannadals SK      
19062508 man. 19/06 14:20 man. 19/06 Mini 51 B08 Grp A IFK Tumba HK 2 Finished Hammarby Handboll 1      
19062608 man. 19/06 14:20 man. 19/06 Mini 52 B08 Grp A HK Cliff 1 Finished GT Söder 1      
19062708 man. 19/06 14:20 man. 19/06 Mini 53 B08 Grp A AIK 2 Finished Skå IK      
19062808 man. 19/06 14:20 man. 19/06 Mini 54 B08 Grp A Stockholmspolisens IF HF Finished Tyresö Handboll 1      
19063408 man. 19/06 14:20 man. 19/06 Mini 56 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Sjöstaden Finished HK Cliff 2      
19064708 man. 19/06 14:20 man. 19/06 Mini 50 B08 Grp A HC Tallinn 2 Finished Huddinge HK 1      
19062510 man. 19/06 15:40 man. 19/06 Mini 51 B08 Grp A Skå IK Finished HK Cliff 2      
19062610 man. 19/06 15:40 man. 19/06 Mini 52 B08 Grp A Stockholmspolisens IF HF Finished Huddinge HK 1      
19062710 man. 19/06 15:40 man. 19/06 Mini 53 B08 Grp A HC Tallinn 2 Finished Haninge HK Vit      
19062810 man. 19/06 15:40 man. 19/06 Mini 54 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Sjöstaden Finished Skogås HK      
19063409 man. 19/06 15:40 man. 19/06 Mini 56 B08 Grp A ÅRSTA AIK HF Kärrtorp 1 Finished GT Söder 1      
19063510 man. 19/06 15:40 man. 19/06 Mini 57 B08 Grp A Hammarby Handboll 1 Finished AIK 2      
19064710 man. 19/06 15:40 man. 19/06 Mini 50 B08 Grp A IFK Tumba HK 2 Finished Tyresö Handboll 1