Dette er resultater fra Eken cup 2019. Se de siste resultatene fra Eken cup 2022 her.

Girls 10

Alle lagene i G10



Kamper

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
15064000 lør. 15/06 09:00 lør. 15/06 Mini 61 G10 Plj A Hammarby Handboll 3 Haninge HK      
15062601 lør. 15/06 09:40 lør. 15/06 Mini 52 G10 Plj A Täby Handboll G11 Hammarby Handboll 1      
15062701 lør. 15/06 09:40 lør. 15/06 Mini 53 G10 Plj A Skuru IK 3 Årsta AIK HF 2      
15062801 lør. 15/06 09:40 lør. 15/06 Mini 54 G10 Plj A Gustavsberg IF HK grön Ferdig Täby Handboll G10      
15063301 lør. 15/06 09:40 lør. 15/06 Mini 55 G10 Plj A SK Reval Sport/Mella AIK      
15063401 lør. 15/06 09:40 lør. 15/06 Mini 56 G10 Plj A Skuru IK 2 Årsta AIK HF 1      
15063501 lør. 15/06 09:40 lør. 15/06 Mini 57 G10 Plj A IK Bolton Skuru IK 1      
15063701 lør. 15/06 09:40 lør. 15/06 Mini 58 G10 Plj A Gustavsberg IF HK röd Hammarby Handboll 2      
15063801 lør. 15/06 09:40 lør. 15/06 Mini 59 G10 Plj A Tyresö Handboll F10 Handens SK      
15063901 lør. 15/06 09:40 lør. 15/06 Mini 60 G10 Plj A Tyresö Handboll GT Söder      
15064001 lør. 15/06 09:40 lør. 15/06 Mini 61 G10 Plj A Spånga HK VIT IFK Tumba Handboll      
15064701 lør. 15/06 09:40 lør. 15/06 Mini 50 G10 Plj A Gustavsberg IF HK rosa Årsta AIK HF 3      
15062502 lør. 15/06 11:40 lør. 15/06 Mini 51 G10 Plj A Skuru IK 2 Årsta AIK HF 2      
15062603 lør. 15/06 11:40 lør. 15/06 Mini 52 G10 Plj A Hammarby Handboll 4 Skuru IK 1      
15062703 lør. 15/06 11:40 lør. 15/06 Mini 53 G10 Plj A AIK Skuru IK 3      
15062803 lør. 15/06 11:40 lør. 15/06 Mini 54 G10 Plj A Gustavsberg IF HK grön Hammarby Handboll 1      
15063303 lør. 15/06 11:40 lør. 15/06 Mini 55 G10 Plj A Gustavsberg IF HK röd IK Bolton      
15063403 lør. 15/06 11:40 lør. 15/06 Mini 56 G10 Plj A Handens SK Täby Handboll G11      
15063503 lør. 15/06 11:40 lør. 15/06 Mini 57 G10 Plj A Haninge HK Gustavsberg IF HK rosa      
15063803 lør. 15/06 11:40 lør. 15/06 Mini 59 G10 Plj A SK Reval Sport/Mella Täby Handboll G10      
15063903 lør. 15/06 11:40 lør. 15/06 Mini 60 G10 Plj A Årsta AIK HF 1 Tyresö Handboll      
15064003 lør. 15/06 11:40 lør. 15/06 Mini 61 G10 Plj A Hammarby Handboll 2 IFK Tumba Handboll      
15064703 lør. 15/06 11:40 lør. 15/06 Mini 50 G10 Plj A GT Söder Tyresö Handboll F10      
15064004 lør. 15/06 12:20 lør. 15/06 Mini 61 G10 Plj A Årsta AIK HF 3 Spånga HK VIT      
15062806 lør. 15/06 14:20 lør. 15/06 Mini 54 G10 Plj A IK Bolton Gustavsberg IF HK grön      
15063307 lør. 15/06 14:20 lør. 15/06 Mini 55 G10 Plj A Årsta AIK HF 2 IFK Tumba Handboll      
15063407 lør. 15/06 14:20 lør. 15/06 Mini 56 G10 Plj A Skuru IK 1 Årsta AIK HF 3      
15063507 lør. 15/06 14:20 lør. 15/06 Mini 57 G10 Plj A Gustavsberg IF HK röd Hammarby Handboll 4      
15063706 lør. 15/06 14:20 lør. 15/06 Mini 58 G10 Plj A Tyresö Handboll F10 SK Reval Sport/Mella      
15063807 lør. 15/06 14:20 lør. 15/06 Mini 59 G10 Plj A Hammarby Handboll 3 Gustavsberg IF HK rosa      
15063907 lør. 15/06 14:20 lør. 15/06 Mini 60 G10 Plj A Spånga HK VIT Hammarby Handboll 1      
15064007 lør. 15/06 14:20 lør. 15/06 Mini 61 G10 Plj A AIK Årsta AIK HF 1      
15063707 lør. 15/06 15:00 lør. 15/06 Mini 58 G10 Plj A Hammarby Handboll 2 Handens SK      
15063808 lør. 15/06 15:00 lør. 15/06 Mini 59 G10 Plj A Täby Handboll G11 Tyresö Handboll      
15063908 lør. 15/06 15:00 lør. 15/06 Mini 60 G10 Plj A Haninge HK Skuru IK 3      
15064008 lør. 15/06 15:00 lør. 15/06 Mini 61 G10 Plj A GT Söder Täby Handboll G10      
15063910 lør. 15/06 16:20 lør. 15/06 Mini 60 G10 Plj A Hammarby Handboll 3 Skuru IK 2      
16064000 søn. 16/06 09:00 søn. 16/06 Mini 61 G10 Plj A Skuru IK 1 Ferdig Haninge HK      
16062502 søn. 16/06 11:00 søn. 16/06 Mini 51 G10 Plj A GT Söder Spånga HK VIT      
16062603 søn. 16/06 11:00 søn. 16/06 Mini 52 G10 Plj A Skuru IK 3 Gustavsberg IF HK röd      
16062803 søn. 16/06 11:00 søn. 16/06 Mini 54 G10 Plj A Årsta AIK HF 1 Täby Handboll G11      
16063303 søn. 16/06 11:00 søn. 16/06 Mini 55 G10 Plj A IFK Tumba Handboll Tyresö Handboll F10      
16063403 søn. 16/06 11:00 søn. 16/06 Mini 56 G10 Plj A Hammarby Handboll 3 Skuru IK 1      
16063503 søn. 16/06 11:00 søn. 16/06 Mini 57 G10 Plj A Handens SK Täby Handboll G10      
16063703 søn. 16/06 11:00 søn. 16/06 Mini 58 G10 Plj A Årsta AIK HF 3 Gustavsberg IF HK grön      
16063802 søn. 16/06 11:00 søn. 16/06 Mini 59 G10 Plj A IK Bolton Tyresö Handboll      
16063902 søn. 16/06 11:00 søn. 16/06 Mini 60 G10 Plj A Årsta AIK HF 2 Gustavsberg IF HK rosa      
16064002 søn. 16/06 11:00 søn. 16/06 Mini 61 G10 Plj A Hammarby Handboll 4 Ferdig AIK      
16064703 søn. 16/06 11:00 søn. 16/06 Mini 50 G10 Plj A SK Reval Sport/Mella Hammarby Handboll 2      
16064003 søn. 16/06 11:40 søn. 16/06 Mini 61 G10 Plj A Hammarby Handboll 1 Skuru IK 2      
16064005 søn. 16/06 13:40 søn. 16/06 Mini 61 G10 Plj A Hammarby Handboll 1 AIK      
16062507 søn. 16/06 14:20 søn. 16/06 Mini 51 G10 Plj A Hammarby Handboll 2 GT Söder      
16062608 søn. 16/06 14:20 søn. 16/06 Mini 52 G10 Plj A Gustavsberg IF HK rosa Spånga HK VIT      
16062707 søn. 16/06 14:20 søn. 16/06 Mini 53 G10 Plj A SK Reval Sport/Mella Täby Handboll G11      
16062808 søn. 16/06 14:20 søn. 16/06 Mini 54 G10 Plj A Täby Handboll G10 IK Bolton      
16063308 søn. 16/06 14:20 søn. 16/06 Mini 55 G10 Plj A Tyresö Handboll F10 Ferdig Hammarby Handboll 4      
16063507 søn. 16/06 14:20 søn. 16/06 Mini 57 G10 Plj A Gustavsberg IF HK röd Hammarby Handboll 3      
16063707 søn. 16/06 14:20 søn. 16/06 Mini 58 G10 Plj A Tyresö Handboll Årsta AIK HF 3      
16063806 søn. 16/06 14:20 søn. 16/06 Mini 59 G10 Plj A Haninge HK Skuru IK 2      
16063906 søn. 16/06 14:20 søn. 16/06 Mini 60 G10 Plj A Handens SK IFK Tumba Handboll      
16064006 søn. 16/06 14:20 søn. 16/06 Mini 61 G10 Plj A Årsta AIK HF 2 Ferdig Gustavsberg IF HK grön      
16064708 søn. 16/06 14:20 søn. 16/06 Mini 50 G10 Plj A Årsta AIK HF 1 Skuru IK 3      
17064000 man. 17/06 09:00 man. 17/06 Mini 61 G10 Plj A Skuru IK 3 Ferdig Täby Handboll G10      
17062503 man. 17/06 11:00 man. 17/06 Mini 51 G10 Plj A Skuru IK 3 Årsta AIK HF 3      
17062603 man. 17/06 11:00 man. 17/06 Mini 52 G10 Plj A Skuru IK 1 IFK Tumba Handboll      
17062703 man. 17/06 11:00 man. 17/06 Mini 53 G10 Plj A IK Bolton Ferdig AIK      
17062803 man. 17/06 11:00 man. 17/06 Mini 54 G10 Plj A Hammarby Handboll 1 Tyresö Handboll F10      
17063303 man. 17/06 11:00 man. 17/06 Mini 55 G10 Plj A Hammarby Handboll 4 Skuru IK 2      
17063503 man. 17/06 11:00 man. 17/06 Mini 57 G10 Plj A SK Reval Sport/Mella Ferdig Hammarby Handboll 3      
17063703 man. 17/06 11:00 man. 17/06 Mini 58 G10 Plj A Gustavsberg IF HK rosa Tyresö Handboll      
17063802 man. 17/06 11:00 man. 17/06 Mini 59 G10 Plj A Årsta AIK HF 1 Gustavsberg IF HK röd      
17063902 man. 17/06 11:00 man. 17/06 Mini 60 G10 Plj A Handens SK Spånga HK VIT      
17064001 man. 17/06 11:00 man. 17/06 Mini 61 G10 Plj A Hammarby Handboll 2 Gustavsberg IF HK grön      
17064703 man. 17/06 11:00 man. 17/06 Mini 50 G10 Plj A Årsta AIK HF 2 Haninge HK      
17064704 man. 17/06 11:40 man. 17/06 Mini 50 G10 Plj A GT Söder Täby Handboll G11      
17063805 man. 17/06 13:00 man. 17/06 Mini 59 G10 Plj A Hammarby Handboll 4 Ferdig Årsta AIK HF 2      
17062508 man. 17/06 14:20 man. 17/06 Mini 51 G10 Plj A Spånga HK VIT Hammarby Handboll 2      
17062608 man. 17/06 14:20 man. 17/06 Mini 52 G10 Plj A Hammarby Handboll 3 Skuru IK 3      
17062708 man. 17/06 14:20 man. 17/06 Mini 53 G10 Plj A Tyresö Handboll SK Reval Sport/Mella      
17062808 man. 17/06 14:20 man. 17/06 Mini 54 G10 Plj A Hammarby Handboll 1 Haninge HK      
17063308 man. 17/06 14:20 man. 17/06 Mini 55 G10 Plj A Täby Handboll G11 IFK Tumba Handboll      
17063407 man. 17/06 14:20 man. 17/06 Mini 56 G10 Plj A Gustavsberg IF HK röd Skuru IK 2      
17063508 man. 17/06 14:20 man. 17/06 Mini 57 G10 Plj A Årsta AIK HF 1 Gustavsberg IF HK grön      
17062509 man. 17/06 15:00 man. 17/06 Mini 51 G10 Plj A Skuru IK 1 Gustavsberg IF HK rosa      
17062609 man. 17/06 15:00 man. 17/06 Mini 52 G10 Plj A GT Söder AIK      
17062709 man. 17/06 15:00 man. 17/06 Mini 53 G10 Plj A IK Bolton Tyresö Handboll F10      
17062809 man. 17/06 15:00 man. 17/06 Mini 54 G10 Plj A Hammarby Handboll 4 Ferdig Handens SK      
17064708 man. 17/06 15:00 man. 17/06 Mini 50 G10 Plj A Årsta AIK HF 3 Täby Handboll G10      
  * The referee has not agreed for his name to be shown in public