MultiPurpose

Innefotboll HT20

Herrar Cup

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag  
28091700 må 28/09 19:00 må 28/09 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final IF Bälga Bärs 2 - 0 Expected Toulouse
28091701 må 28/09 19:30 må 28/09 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Gunnesbo BoIS 1 - 2 LUPFF
28091702 må 28/09 20:00 må 28/09 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Rocky Road BK 2 - 1 De Loond SK
28091703 må 28/09 20:30 må 28/09 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Sörbo såg GIF 3 - 0 BK Bollrädd
28091704 må 28/09 21:00 må 28/09 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Patwards Plättar 2 - 1 F-älgarna
28091705 må 28/09 21:30 må 28/09 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Mellangården FC 2 - 5 Fotboll
05101700 må 05/10 19:00 må 05/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Påvels Bastucrew 1 - 0 Hoffas Måleri
05101701 må 05/10 19:30 må 05/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Örebros Nation 5 - 0 Botulfs Galaxy
05101702 må 05/10 20:00 må 05/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final JF Vertikallag 2 - 1 Heskey Rangers FC
05101703 må 05/10 20:30 må 05/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final BK Bayern Birnen 6 - 5 Dynamo Delphi
05101704 må 05/10 21:00 må 05/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Snubberiet 0 - 2 Doolittle BK
05101705 må 05/10 21:30 må 05/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final U. N. FC 2 - 3 Boolean BK
12101700 må 12/10 19:00 må 12/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final LUPFF 2 0 - 6 Familjen Andersson
12101701 må 12/10 19:30 må 12/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Italien 5 - 0 SLUGI
12101702 må 12/10 20:00 må 12/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Stolpskotten BoIS 0 - 4 Dynamo Vici
12101703 må 12/10 20:30 må 12/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Unhappy Triad FF 2 - 1 BK popsnöre
12101704 må 12/10 21:00 må 12/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final MLN Allstars 2 - 3 IF Bälga Bärs
12101705 må 12/10 21:30 må 12/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Fc Nikotin 1 - 2 LUPFF
19101700 må 19/10 19:00 må 19/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final FC Rapsbaggen 1 - 2 Rocky Road BK
19101701 må 19/10 19:30 må 19/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Tjackoslovakien 2 - 1 Sörbo såg GIF
19101702 må 19/10 20:00 må 19/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Cojones FC 5 - 0 Patwards Plättar
19101703 må 19/10 20:30 må 19/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Lantnätarna 2 - 0 Fotboll
19101704 må 19/10 21:00 må 19/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final FreeBritney BK 0 - 1 Påvels Bastucrew
19101705 må 19/10 21:30 må 19/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Tungur Knivur 0 - 7 Örebros Nation
26101700 må 26/10 19:00 må 26/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Kalinka 3 - 2 JF Vertikallag
26101701 må 26/10 19:30 må 26/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Bollen är Lund 4 - 1 BK Bayern Birnen
26101702 må 26/10 20:00 må 26/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Bianconeri 3 - 0 Doolittle BK
26101703 må 26/10 20:30 må 26/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final KorpenGudar 7 - 0 Boolean BK
26101704 må 26/10 21:00 må 26/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final RB Lund 2 - 3 Familjen Andersson
26101705 må 26/10 21:30 må 26/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final BMC Starz 2 - 1 Italien
30081700 må 30/08 19:00 må 30/08 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Bayer Neverlusen 0 - 5 Dynamo Vici
30081701 må 30/08 19:30 må 30/08 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Matlådegruppen 5 - 0 Unhappy Triad FF
30081702 må 30/08 20:00 må 30/08 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final IF Bälga Bärs 2 - 1 LUPFF
30081703 må 30/08 20:30 må 30/08 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final Rocky Road BK 1 - 5 Tjackoslovakien
30081704 må 30/08 21:00 må 30/08 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final Cojones FC 7 - 2 Lantnätarna
30081705 må 30/08 21:30 må 30/08 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final Påvels Bastucrew 3 - 2 Örebros Nation
31081700 ti 31/08 19:45 ti 31/08 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final Kalinka 0 - 5 Bollen är Lund
31081701 ti 31/08 20:15 ti 31/08 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final Bianconeri 0 - 4 KorpenGudar
31081702 ti 31/08 20:45 ti 31/08 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final Familjen Andersson 4 - 1 BMC Starz
31081703 ti 31/08 21:15 ti 31/08 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final Dynamo Vici 5 - 0 Matlådegruppen
06091700 må 06/09 19:00 må 06/09 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/4 Final IF Bälga Bärs 4 - 3 Tjackoslovakien
06091701 må 06/09 19:45 må 06/09 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/4 Final Cojones FC 5 - 0 Påvels Bastucrew
06091702 må 06/09 20:30 må 06/09 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/4 Final Bollen är Lund 5 - 0 KorpenGudar
06091703 må 06/09 21:15 må 06/09 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/4 Final Familjen Andersson 1 - 2 Dynamo Vici
07091700 ti 07/09 20:00 ti 07/09 Lerbäckskolans konstgräsplan Semifinal IF Bälga Bärs 1 - 3 Cojones FC
07091701 ti 07/09 20:45 ti 07/09 Lerbäckskolans konstgräsplan Semifinal Bollen är Lund 0 - 1 Dynamo Vici
13091700 må 13/09 20:00 må 13/09 Lerbäckskolans konstgräsplan Final Cojones FC 6 - 1 Dynamo Vici