MultiPurpose

Innefotboll HT20

Herrar Cup

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag  
28091700 må 28/09 19:00 må 28/09 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final IF Bälga Bärs 2 - 0 Expected Toulouse
28091701 må 28/09 19:30 må 28/09 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Gunnesbo BoIS 1 - 2 LUPFF
28091702 må 28/09 20:00 må 28/09 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Rocky Road BK 2 - 1 De Loond SK
28091703 må 28/09 20:30 må 28/09 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Sörbo såg GIF 3 - 0 BK Bollrädd
28091704 må 28/09 21:00 må 28/09 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Patwards Plättar 2 - 1 F-älgarna
28091705 må 28/09 21:30 må 28/09 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Mellangården FC 2 - 5 Fotboll
05101700 må 05/10 19:00 må 05/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Påvels Bastucrew 1 - 0 Hoffas Måleri
05101701 må 05/10 19:30 må 05/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Örebros Nation 5 - 0 Botulfs Galaxy
05101702 må 05/10 20:00 må 05/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final JF Vertikallag 2 - 1 Heskey Rangers FC
05101703 må 05/10 20:30 må 05/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final BK Bayern Birnen 6 - 5 Dynamo Delphi
05101704 må 05/10 21:00 må 05/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Snubberiet 0 - 2 Doolittle BK
05101705 må 05/10 21:30 må 05/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final U. N. FC 2 - 3 Boolean BK
12101700 må 12/10 19:00 må 12/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final LUPFF 2 0 - 6 Familjen Andersson
12101701 må 12/10 19:30 må 12/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Italien 5 - 0 SLUGI
12101702 må 12/10 20:00 må 12/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Stolpskotten BoIS 0 - 4 Dynamo Vici
12101703 må 12/10 20:30 må 12/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Unhappy Triad FF 2 - 1 BK popsnöre
12101704 må 12/10 21:00 må 12/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final MLN Allstars 2 - 3 IF Bälga Bärs
12101705 må 12/10 21:30 må 12/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Fc Nikotin 1 - 2 LUPFF
19101700 må 19/10 19:00 må 19/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final FC Rapsbaggen 1 - 2 Rocky Road BK
19101701 må 19/10 19:30 må 19/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Tjackoslovakien 2 - 1 Sörbo såg GIF
19101702 må 19/10 20:00 må 19/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Cojones FC 5 - 0 Patwards Plättar
19101703 må 19/10 20:30 må 19/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Lantnätarna 2 - 0 Fotboll
19101704 må 19/10 21:00 må 19/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final FreeBritney BK 0 - 1 Påvels Bastucrew
19101705 må 19/10 21:30 må 19/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Tungur Knivur 0 - 7 Örebros Nation
26101700 må 26/10 19:00 må 26/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Kalinka JF Vertikallag
26101701 må 26/10 19:30 må 26/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Bollen är Lund BK Bayern Birnen
26101702 må 26/10 20:00 må 26/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Bianconeri Doolittle BK
26101703 må 26/10 20:30 må 26/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final KorpenGudar Boolean BK
26101704 må 26/10 21:00 må 26/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final RB Lund Familjen Andersson
26101705 må 26/10 21:30 må 26/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final BMC Starz Italien
02111700 må 02/11 19:00 må 02/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Bayer Neverlusen Dynamo Vici
02111701 må 02/11 19:30 må 02/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Matlådegruppen Unhappy Triad FF
02111702 må 02/11 20:00 må 02/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final IF Bälga Bärs LUPFF
02111703 må 02/11 20:30 må 02/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final Rocky Road BK Tjackoslovakien
02111704 må 02/11 21:00 må 02/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final Cojones FC Lantnätarna
02111705 må 02/11 21:30 må 02/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final Påvels Bastucrew Örebros Nation
03111700 ti 03/11 19:00 ti 03/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final Vinn. 26101700 Vinn. 26101701
03111701 ti 03/11 19:30 ti 03/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final Vinn. 26101702 Vinn. 26101703
03111702 ti 03/11 20:00 ti 03/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final Vinn. 26101704 Vinn. 26101705
03111703 ti 03/11 20:30 ti 03/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final Vinn. 02111700 Vinn. 02111701
03111704 ti 03/11 21:00 ti 03/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/4 Final Vinn. 02111702 Vinn. 02111703
04111700 on 04/11 19:45 on 04/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/4 Final Vinn. 02111704 Vinn. 02111705
04111701 on 04/11 20:30 on 04/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/4 Final Vinn. 03111700 Vinn. 03111701
04111702 on 04/11 21:15 on 04/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/4 Final Vinn. 03111702 Vinn. 03111703
05111700 to 05/11 19:45 to 05/11 Lerbäckskolans konstgräsplan Semifinal Vinn. 03111704 Vinn. 04111700
05111701 to 05/11 20:30 to 05/11 Lerbäckskolans konstgräsplan Semifinal Vinn. 04111701 Vinn. 04111702
09111700 må 09/11 19:00 må 09/11 Lerbäckskolans konstgräsplan Final Vinn. 05111700 Vinn. 05111701