MultiPurpose

Innefotboll HT21

Herrar Cup

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag  
27091700 må 27/09 19:30 må 27/09 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Öldungens BK 1 - 6 Bosse FC
27091701 må 27/09 20:00 må 27/09 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final F-älgarna 0 - 1 Stolputskottet
27091702 må 27/09 20:30 må 27/09 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Real Matris 2 - 5 Nordic Corinthians
27091703 må 27/09 21:00 må 27/09 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Rocky Road BK 3 - 4 IF Bälga Bärs
27091704 må 27/09 21:30 må 27/09 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Fc Fäladenbois 5 - 0 PLÄP FC
04101700 må 04/10 19:30 må 04/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Unhappy Triad FF 5 - 0 Icebears
04101701 må 04/10 20:00 må 04/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Tingvalla IF 4 - 0 Flying Banans Fb
04101702 må 04/10 20:30 må 04/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final De Loond SK 5 - 0 BK Självmål
04101703 må 04/10 21:00 må 04/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Mormors if 0 - 1 AFC Pungchilleriet
04101704 må 04/10 21:30 må 04/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Dynamo Delphi 2 - 1 JF Vertikallag
11101700 må 11/10 19:30 må 11/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final JF Juridikgården 5 - 0 FaFC
11101701 må 11/10 20:00 må 11/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Lantnätarna 2 - 0 Lokomotiv Lund
11101702 må 11/10 20:30 må 11/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final lallelaget 5 - 0 LUPFF1
11101703 må 11/10 21:00 må 11/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Seven Goats Fc 5 - 1 BMC Starz
11101704 må 11/10 21:30 må 11/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final KRO VÄRLDKLUBBEN 2 - 1 CSKA Sarlsburg
18101700 må 18/10 19:30 må 18/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Boolean BK 6 - 2 BK Popsnöre
18101701 må 18/10 20:00 må 18/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Cojones FC 5 - 1 Bosse FC
18101702 må 18/10 20:30 må 18/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Gunnesbo BoIS 0 - 1 Stolputskottet
18101703 må 18/10 21:00 må 18/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final FC Rapsbaggen 0 - 3 Nordic Corinthians
18101704 må 18/10 21:30 må 18/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Fc Nikotin 3 - 4 IF Bälga Bärs
25101700 må 25/10 19:30 må 25/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Bianconeri 3 - 1 Fc Fäladenbois
25101701 må 25/10 20:00 må 25/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Tjackoslovakien 4 - 1 Unhappy Triad FF
25101702 må 25/10 20:30 må 25/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final FreeBritneyBK 0 - 1 Tingvalla IF
25101703 må 25/10 21:00 må 25/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final JF Jailbreakers 2 - 3 De Loond SK
25101704 må 25/10 21:30 må 25/10 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final RB Lund 6 - 0 AFC Pungchilleriet
01111700 må 01/11 19:30 må 01/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Örebro Nation 3 - 1 Dynamo Delphi
01111701 må 01/11 20:00 må 01/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Mellangården FC 0 - 5 JF Juridikgården
01111702 må 01/11 20:30 må 01/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Fotboll 0 - 2 Lantnätarna
01111703 må 01/11 21:00 må 01/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Kalinka 3 - 0 lallelaget
01111704 må 01/11 21:30 må 01/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Dynamo Vici 7 - 1 Seven Goats Fc
02111700 ti 02/11 20:00 ti 02/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Bollen är Lund 2 - 1 KRO VÄRLDKLUBBEN
02111701 ti 02/11 20:30 ti 02/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Bleach BoIS 3 - 2 Boolean BK
02111702 ti 02/11 21:00 ti 02/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final Cojones FC 5 - 0 Stolputskottet
02111703 ti 02/11 21:30 ti 02/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final Nordic Corinthians 2 - 3 IF Bälga Bärs
03111700 on 03/11 20:00 on 03/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final Bianconeri 4 - 3 Tjackoslovakien
03111701 on 03/11 20:30 on 03/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final Tingvalla IF 4 - 0 De Loond SK
03111702 on 03/11 21:00 on 03/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final RB Lund 2 - 1 Örebro Nation
04111700 to 04/11 19:45 to 04/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final JF Juridikgården 2 - 1 Lantnätarna
04111701 to 04/11 20:15 to 04/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final Kalinka 1 - 0 Dynamo Vici
04111702 to 04/11 20:45 to 04/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final Bollen är Lund 0 - 1 Bleach BoIS
08111700 må 08/11 19:30 må 08/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/4 Final Cojones FC 5 - 2 IF Bälga Bärs
08111701 må 08/11 20:15 må 08/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/4 Final Bianconeri 0 - 3 Tingvalla IF
08111702 må 08/11 21:00 må 08/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/4 Final RB Lund 3 - 1 JF Juridikgården
08111703 må 08/11 21:45 må 08/11 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/4 Final Kalinka 0 - 4 Bleach BoIS
09111700 ti 09/11 20:00 ti 09/11 Lerbäckskolans konstgräsplan Semifinal Cojones FC 2 - 0 Tingvalla IF
09111701 ti 09/11 20:45 ti 09/11 Lerbäckskolans konstgräsplan Semifinal RB Lund 5 - 2 Bleach BoIS
11111700 to 11/11 20:30 to 11/11 Lerbäckskolans konstgräsplan Final Cojones FC 6 - 1 RB Lund