MultiPurpose

Utefotboll VT2019

Herrar Cup

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag  
29041700 må 29/04 19:00 må 29/04 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final IF Bälga Bärs 0 - 1 Italien
29041701 må 29/04 19:45 må 29/04 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final Fireball 5 - 0 HTS BK
29041702 må 29/04 20:30 må 29/04 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final FC nikotin 5 - 3 Axis FC
29041703 må 29/04 21:15 må 29/04 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/32 Final FK Belgrogg 0 - 4 Racing Club Lund
06050200 må 06/05 20:00 må 06/05 Smörlyckan 8a 1/16 Final Kalinka 10 - 4 Fireball
06050201 må 06/05 20:45 må 06/05 Smörlyckan 8a 1/16 Final RB Lund 5 - 0 AFC Pungchilleriet
06050202 må 06/05 21:30 må 06/05 Smörlyckan 8a 1/16 Final Bayer Neverlusen 5 - 0 Gillet BC
06051700 må 06/05 19:00 må 06/05 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final BK Bayern Birnen 3 - 2 Italien
06051701 må 06/05 19:45 må 06/05 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Hund Katt Glass 2 - 3 Unhappy Triad FF
06051702 må 06/05 20:30 må 06/05 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final FERIZAJLIT 5 - 0 LU Lunkers
06051703 må 06/05 21:15 må 06/05 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final BK Manskomplex 2 - 1 Benchcoolers
13050200 må 13/05 20:00 må 13/05 Smörlyckan 8a 1/16 Final network IF 3 - 2 Nederlaget
13050201 må 13/05 20:45 må 13/05 Smörlyckan 8a 1/16 Final Lads FC 6 - 1 Racing Club Lund
13050202 må 13/05 21:30 må 13/05 Smörlyckan 8a 1/16 Final MLN Allstars 1 - 0 Rosa Pantern
13051700 må 13/05 19:00 må 13/05 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Rolls Reus 3 - 1 Pågadrul FF
13051701 må 13/05 19:45 må 13/05 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final IFK T-BAR 4 - 0 FC nikotin
13051702 må 13/05 20:30 må 13/05 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final FC Hammingstadt 0 - 5 Lantnätarna
13051703 må 13/05 21:15 må 13/05 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final JF Horisontellag 2 - 1 Botulfs Galaxy
20051700 må 20/05 19:00 må 20/05 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Lord Bendtner FC 5 - 0 Cunning Stunts
20051701 må 20/05 19:45 må 20/05 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/16 Final Melinens Bollar 0 - 3 Newton 4:e Lag
20050200 må 20/05 20:00 må 20/05 Smörlyckan 8a 1/8 Final Kalinka 3 - 2 RB Lund
20050201 må 20/05 20:45 må 20/05 Smörlyckan 8a 1/8 Final Bayer Neverlusen 0 - 1 Rolls Reus
20051702 må 20/05 20:30 må 20/05 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final BK Bayern Birnen 6 - 0 Unhappy Triad FF
20051703 må 20/05 21:15 må 20/05 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final FERIZAJLIT 9 - 4 BK Manskomplex
27051700 må 27/05 19:00 må 27/05 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final IFK T-BAR Lantnätarna
27051701 må 27/05 19:45 må 27/05 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final JF Horisontellag network IF
27051702 må 27/05 20:30 må 27/05 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final Lads FC MLN Allstars
27051703 må 27/05 21:15 må 27/05 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/8 Final Lord Bendtner FC Newton 4:e Lag
03061700 må 03/06 19:00 må 03/06 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/4 Final BK Bayern Birnen FERIZAJLIT
03061701 må 03/06 19:45 må 03/06 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/4 Final Kalinka Rolls Reus
03061702 må 03/06 20:30 må 03/06 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/4 Final Vinn. 27051700 Vinn. 27051701
03061703 må 03/06 21:15 må 03/06 Lerbäckskolans konstgräsplan 1/4 Final Vinn. 27051702 Vinn. 27051703
04061700 ti 04/06 20:00 ti 04/06 Lerbäckskolans konstgräsplan Semifinal Vinn. 03061700 Vinn. 03061701
04061701 ti 04/06 20:45 ti 04/06 Lerbäckskolans konstgräsplan Semifinal Vinn. 03061702 Vinn. 03061703
05061700 on 05/06 20:00 on 05/06 Lerbäckskolans konstgräsplan Final Vinn. 04061700 Vinn. 04061701