Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
Ale HF P13 (pojkar födda 2005) Ale HF
Alingsås HK P11 (pojkar födda 2007) Alingsås HK 2
Alingsås HK P11 (pojkar födda 2007) Alingsås HK 1
Alingsås HK P14 (pojkar födda 2004) Alingsås HK 1
Alingsås HK P14 (pojkar födda 2004) Alingsås HK 2
Alingsås HK P14 (pojkar födda 2004) Alingsås HK 3
Alingsås HK F13 (flickor födda 2005) Alingsås HK 2
Alingsås HK F13 (flickor födda 2005) Alingsås HK 1
Backa HK P09 (Pojkar födda 2009 och senare, minihandboll) Backa HK
Backa HK P10 (pojkar födda 2008) Backa HK
Backa HK P11 (pojkar födda 2007) Backa HK
Backa HK P12 (pojkar födda 2006) Backa HK
Backa HK F09 (Flickor födda 2009 och senare, minihandboll) Backa HK
Backa HK F10 (Flickor födda 2008) Backa HK
Backa HK F11 (flickor födda 2007) Backa HK
Backa HK F12 (flickor födda 2006) Backa HK
Backa HK F13 (flickor födda 2005) Backa HK
Backa HK F14 (flickor födda 2004) Backa HK
Bjärnums HK P12 (pojkar födda 2006) Bjärnums HK
Bjärnums HK F10 (Flickor födda 2008) Bjärnums HK
Bjärnums HK F12 (flickor födda 2006) Bjärnums HK
Bjärnums HK F19 (Flickor födda 1999 och yngre) Bjärnums HK
Bjørndal IF F13 (flickor födda 2005) Bjørndal IF
BK-46 F16 (Flickor födda 2002-03) BK-46 Blå
BK-46 F16 (Flickor födda 2002-03) BK-46 Röd
BK Heid F12 (flickor födda 2006) BK Heid 2
BK Heid F12 (flickor födda 2006) BK Heid 1
BSK F14 (flickor födda 2004) BSK
Bækkelagets Sportsklubb F16 (Flickor födda 2002-03) Bækkelagets Sportsklubb BSK 1
Bækkelagets Sportsklubb F16 (Flickor födda 2002-03) Bækkelagets Sportsklubb BSK 2
Eslövs IK F12 (flickor födda 2006) Eslövs IK
Fet IL P10 (pojkar födda 2008) Fet IL 2
Fet IL P10 (pojkar födda 2008) Fet IL 1
Fet IL F13 (flickor födda 2005) Fet IL
Fjellhammer IL P12 (pojkar födda 2006) Fjellhammer IL 3
Fjellhammer IL P12 (pojkar födda 2006) Fjellhammer IL 2
Fjellhammer IL P12 (pojkar födda 2006) Fjellhammer IL 1
Fløy IL P13 (pojkar födda 2005) Fløy IL
GF Kroppskultur F12 (flickor födda 2006) GF Kroppskultur Kroppskultur 3
GF Kroppskultur F12 (flickor födda 2006) GF Kroppskultur Kroppskultur 2
GF Kroppskultur F12 (flickor födda 2006) GF Kroppskultur Kroppskultur 1
GIK Wasaiterna U P10 (pojkar födda 2008) GIK Wasaiterna U
GIK Wasaiterna U F10 (Flickor födda 2008) GIK Wasaiterna U
GIK Wasaiterna U F12 (flickor födda 2006) GIK Wasaiterna U
GIK Wasaiterna U F14 (flickor födda 2004) GIK Wasaiterna U
Gustavsbergs IF HK F12 (flickor födda 2006) Gustavsbergs IF HK
Gustavsbergs IF HK F13 (flickor födda 2005) Gustavsbergs IF HK
H43 lund P13 (pojkar födda 2005) H43 lund 2
H43 lund P13 (pojkar födda 2005) H43 lund 1
Hammarby handboll P11 (pojkar födda 2007) Hammarby Handboll
Hammarby handboll P12 (pojkar födda 2006) Hammarby Handboll
Hammarby handboll F13 (flickor födda 2005) Hammarby handboll 2
Hammarby handboll F13 (flickor födda 2005) Hammarby handboll 1
HK Aranäs P10 (pojkar födda 2008) HK Aranäs Blå
HK Aranäs P10 (pojkar födda 2008) HK Aranäs Vit
HK Aranäs P11 (pojkar födda 2007) HK Aranäs Vit
HK Aranäs P11 (pojkar födda 2007) HK Aranäs Blå
HK Aranäs P12 (pojkar födda 2006) HK Aranäs 2
HK Aranäs P12 (pojkar födda 2006) HK Aranäs 1
HK Aranäs P13 (pojkar födda 2005) HK Aranäs 2
HK Aranäs P13 (pojkar födda 2005) HK Aranäs 1
HK Aranäs P14 (pojkar födda 2004) HK Aranäs 1
HK Aranäs P14 (pojkar födda 2004) HK Aranäs 2
HK Aranäs P16 (pojkar födda 2002-03) HK Aranäs 2
HK Aranäs P16 (pojkar födda 2002-03) HK Aranäs 3
HK Aranäs P16 (pojkar födda 2002-03) HK Aranäs 1
HK Aranäs P19 (pojkar födda 1999 och yngre) HK Aranäs
HK Aranäs F10 (Flickor födda 2008) HK Aranäs 3
HK Aranäs F10 (Flickor födda 2008) HK Aranäs 1
HK Aranäs F10 (Flickor födda 2008) HK Aranäs 2
HK Aranäs F10 (Flickor födda 2008) HK Aranäs 4
HK Aranäs F11 (flickor födda 2007) HK Aranäs Vit
HK Aranäs F11 (flickor födda 2007) HK Aranäs 1 RÖD
HK Aranäs F11 (flickor födda 2007) HK Aranäs 2 BLÅ
HK Aranäs F11 (flickor födda 2007) HK Aranäs Gul
HK Aranäs F12 (flickor födda 2006) HK Aranäs 1
HK Aranäs F12 (flickor födda 2006) HK Aranäs 2
HK Aranäs F12 (flickor födda 2006) HK Aranäs 2
HK Aranäs F12 (flickor födda 2006) HK Aranäs 1
HK Aranäs F13 (flickor födda 2005) HK Aranäs 2
HK Aranäs F13 (flickor födda 2005) HK Aranäs 3
HK Aranäs F13 (flickor födda 2005) HK Aranäs 1
HK Aranäs F14 (flickor födda 2004) Hk Aranäs 2
HK Aranäs F14 (flickor födda 2004) Hk Aranäs 1
HK Aranäs F16 (Flickor födda 2002-03) HK Aranäs vit
HK Aranäs F19 (Flickor födda 1999 och yngre) HK Aranäs
Holmen IF F14 (flickor födda 2004) Holmen IF
HP Warta P09 (Pojkar födda 2009 och senare, minihandboll) HP Warta
HP Warta P14 (pojkar födda 2004) HP Warta 2
HP Warta P14 (pojkar födda 2004) HP Warta 1
Huddinge HK P14 (pojkar födda 2004) Huddinge HK 2
Huddinge HK P14 (pojkar födda 2004) Huddinge HK 1
Hønefoss Sportsklubb F16 (Flickor födda 2002-03) Hønefoss Sportsklubb
IFK Kristianstad Parahandboll rullstol IFK Kristianstad
IK Baltichov P12 (pojkar födda 2006) IK Baltichov Nord
IK Baltichov P12 (pojkar födda 2006) IK Baltichov Syd
IK Baltichov P13 (pojkar födda 2005) IK Baltichov
IK Baltichov P14 (pojkar födda 2004) IK Baltichov
IK Baltichov F10 (Flickor födda 2008) IK Baltichov Blå
IK Baltichov F10 (Flickor födda 2008) IK Baltichov Vit
IK Baltichov F12 (flickor födda 2006) IK Baltichov röd
IK Baltichov F12 (flickor födda 2006) IK Baltichov rosa
IK Baltichov F13 (flickor födda 2005) IK Baltichov Röd
IK Baltichov F13 (flickor födda 2005) IK Baltichov Blå
IK Baltichov F13 (flickor födda 2005) IK Baltichov Vit
IK Baltichov F14 (flickor födda 2004) IK Baltichov Blå
IK Baltichov F14 (flickor födda 2004) IK Baltichov Vit
IK Baltichov F16 (Flickor födda 2002-03) IK Baltichov
IK Bolton P14 (pojkar födda 2004) IK Bolton
IK Sund P12 (pojkar födda 2006) IK Sund
IK Sävehof P11 (pojkar födda 2007) IK Sävehof 4
IK Sävehof P11 (pojkar födda 2007) IK Sävehof 3
IK Sävehof P11 (pojkar födda 2007) IK Sävehof 2
IK Sävehof P11 (pojkar födda 2007) IK Sävehof 1
IK Sävehof P13 (pojkar födda 2005) IK Sävehof 3
IK Sävehof P13 (pojkar födda 2005) IK Sävehof 1
IK Sävehof P13 (pojkar födda 2005) IK Sävehof 2
IK Sävehof F13 (flickor födda 2005) IK Sävehof 2
IK Sävehof F13 (flickor födda 2005) IK Sävehof 1
IK Sävehof F13 (flickor födda 2005) IK Sävehof 4
IK Sävehof F13 (flickor födda 2005) IK Sävehof 3
IK Sävehof Parahandboll rullstol IK Sävehof
KFUM Trollhättan P11 (pojkar födda 2007) KFUM Trollhättan
KFUM Trollhättan P13 (pojkar födda 2005) KFUM Trollhättan RÖD
KFUM Trollhättan F11 (flickor födda 2007) KFUM Trollhättan 1
KFUM Trollhättan F11 (flickor födda 2007) KFUM Trollhättan KFUM Trollhättan 2
Kjelsås IL F11 (flickor födda 2007) Kjelsås IL 1
Kjelsås IL F11 (flickor födda 2007) Kjelsås IL 3
Kjelsås IL F11 (flickor födda 2007) Kjelsås IL 2
Kjelsås IL F14 (flickor födda 2004) Kjelsås IL 2
Kjelsås IL F14 (flickor födda 2004) Kjelsås IL 1
Kragerø IF Håndball F13 (flickor födda 2005) Kragerø IF Håndball
Kungälv HK P09 (Pojkar födda 2009 och senare, minihandboll) Kungälv HK grön
Kungälv HK P09 (Pojkar födda 2009 och senare, minihandboll) Kungälv HK röd
Kungälv HK P09 (Pojkar födda 2009 och senare, minihandboll) Kungälv HK 2
Kungälv HK P09 (Pojkar födda 2009 och senare, minihandboll) Kungälv HK 3
Kungälv HK P09 (Pojkar födda 2009 och senare, minihandboll) Kungälv HK 1
Kungälv HK P09 (Pojkar födda 2009 och senare, minihandboll) Kungälv HK vit
Kungälv HK P09 (Pojkar födda 2009 och senare, minihandboll) Kungälv HK svart
Kungälv HK P10 (pojkar födda 2008) Kungälv HK 2
Kungälv HK P10 (pojkar födda 2008) Kungälv HK 1
Kungälv HK P11 (pojkar födda 2007) Kungälv HK 2
Kungälv HK P11 (pojkar födda 2007) Kungälv HK 1
Kungälv HK P12 (pojkar födda 2006) Kungälv HK 2
Kungälv HK P12 (pojkar födda 2006) Kungälv HK 1
Kungälv HK P13 (pojkar födda 2005) Kungälv HK
Kungälv HK P14 (pojkar födda 2004) Kungälv HK
Kungälv HK P16 (pojkar födda 2002-03) Kungälv HK 2
Kungälv HK P16 (pojkar födda 2002-03) Kungälv HK 1
Kungälv HK P19 (pojkar födda 1999 och yngre) Kungälv HK
Kungälv HK F09 (Flickor födda 2009 och senare, minihandboll) Kungälv HK svart
Kungälv HK F09 (Flickor födda 2009 och senare, minihandboll) Kungälv HK 1
Kungälv HK F09 (Flickor födda 2009 och senare, minihandboll) Kungälv HK grön
Kungälv HK F09 (Flickor födda 2009 och senare, minihandboll) Kungälv HK röd
Kungälv HK F09 (Flickor födda 2009 och senare, minihandboll) Kungälv HK 2
Kungälv HK F09 (Flickor födda 2009 och senare, minihandboll) Kungälv HK 3
Kungälv HK F09 (Flickor födda 2009 och senare, minihandboll) Kungälv HK vit
Kungälv HK F10 (Flickor födda 2008) Kungälv HK 1
Kungälv HK F10 (Flickor födda 2008) Kungälv HK 2
Kungälv HK F10 (Flickor födda 2008) Kungälv HK 3
Kungälv HK F11 (flickor födda 2007) Kungälv HK 2
Kungälv HK F11 (flickor födda 2007) Kungälv HK 1
Kungälv HK F11 (flickor födda 2007) Kungälv HK 4
Kungälv HK F11 (flickor födda 2007) Kungälv HK 3
Kungälv HK F12 (flickor födda 2006) Kungälv HK 1
Kungälv HK F12 (flickor födda 2006) Kungälv HK 3
Kungälv HK F12 (flickor födda 2006) Kungälv HK 2
Kungälv HK F13 (flickor födda 2005) Kungälv HK 1
Kungälv HK F13 (flickor födda 2005) Kungälv HK 3
Kungälv HK F13 (flickor födda 2005) Kungälv HK 2
Kungälv HK F14 (flickor födda 2004) Kungälv HK 2
Kungälv HK F14 (flickor födda 2004) Kungälv HK 3
Kungälv HK F14 (flickor födda 2004) Kungälv HK 1
Kungälv HK F16 (Flickor födda 2002-03) Kungälv HK 2
Kungälv HK F16 (Flickor födda 2002-03) Kungälv HK 1
Kungälv HK F19 (Flickor födda 1999 och yngre) Kungälv HK
Kvibergs HK P09 (Pojkar födda 2009 och senare, minihandboll) Kvibergs HK
Kvibergs HK F10 (Flickor födda 2008) Kvibergs HK
Kvibergs HK F11 (flickor födda 2007) Kvibergs HK
Kvibergs HK F12 (flickor födda 2006) Kvibergs HK
Kvibergs HK F13 (flickor födda 2005) Kvibergs HK
Kärra HF P10 (pojkar födda 2008) Kärra HF Svart
Kärra HF P10 (pojkar födda 2008) Kärra HF Gul
Kärra HF F09 (Flickor födda 2009 och senare, minihandboll) Kärra HF Röd
Kärra HF F09 (Flickor födda 2009 och senare, minihandboll) Kärra HF Vit
Kärra HF F09 (Flickor födda 2009 och senare, minihandboll) Kärra HF Svart
Kärra HF F09 (Flickor födda 2009 och senare, minihandboll) Kärra HF Gul
Kärra HF F10 (Flickor födda 2008) Kärra HF Svart
Kärra HF F10 (Flickor födda 2008) Kärra HF Gul
Kärra HF F11 (flickor födda 2007) Kärra HF Svart
Kärra HF F11 (flickor födda 2007) Kärra HF Gul
Ljunghusens Handbollsklubb F12 (flickor födda 2006) Ljunghusens Handbollsklubb
LVHK P12 (pojkar födda 2006) LVHK 2
LVHK P12 (pojkar födda 2006) LVHK 1
Lørenskog HK F16 (Flickor födda 2002-03) Lørenskog HK LHK 2
Lørenskog HK F16 (Flickor födda 2002-03) Lørenskog HK LHK 1
Mölndals HF F14 (flickor födda 2004) Mölndals HF 1
Mölndals HF F14 (flickor födda 2004) Mölndals HF 2
Mörrums GOIS HK P10 (pojkar födda 2008) Mörrums GOIS HK 2
Mörrums GOIS HK P10 (pojkar födda 2008) Mörrums GOIS HK 1
Mörrums GOIS HK P11 (pojkar födda 2007) Mörrums GOIS HK
Mörrums GOIS HK P13 (pojkar födda 2005) Mörrums GOIS HK 2
Mörrums GOIS HK P13 (pojkar födda 2005) Mörrums GOIS HK 1
Mörrums GOIS HK F12 (flickor födda 2006) Mörrums GOIS HK
Mörrums GOIS HK F13 (flickor födda 2005) Mörrums GOIS HK
Mörrums GOIS HK F14 (flickor födda 2004) Mörrums GOIS HK
Nesodden Håndballklubb F13 (flickor födda 2005) Nesodden Håndballklubb NHK J13
Nässjö/Eksjö P16 (pojkar födda 2002-03) Nässjö/Eksjö
Nödinge SK F14 (flickor födda 2004) Nödinge SK
Parasport Eskilstuna Parahandboll gående klass Parasport Eskilstuna 2
Parasport Eskilstuna Parahandboll gående klass Parasport Eskilstuna 1
Redbergslid IK P11 (pojkar födda 2007) Redbergslid IK 2
Redbergslid IK P11 (pojkar födda 2007) Redbergslid IK 1
Redbergslid IK F16 (Flickor födda 2002-03) Redbergslid IK Blå
Redbergslid IK F16 (Flickor födda 2002-03) Redbergslid IK 1
Redbergslids IK P10 (pojkar födda 2008) Redbergslids IK 2
Redbergslids IK P10 (pojkar födda 2008) Redbergslids IK 1
Redbergslids IK F12 (flickor födda 2006) Redbergslids IK Blå
Rolvsøy IF F13 (flickor födda 2005) Rolvsøy IF 1
Rolvsøy IF F13 (flickor födda 2005) Rolvsøy IF 2
Ronneby Handboll P16 (pojkar födda 2002-03) Ronneby Handboll
RP IF Linköping P13 (pojkar födda 2005) RP IF Linköping 2
RP IF Linköping P13 (pojkar födda 2005) RP IF Linköping 1
RP IF Linköping F16 (Flickor födda 2002-03) RP IF Linköping 2
RP IF Linköping F16 (Flickor födda 2002-03) RP IF Linköping 1
Rælingen F16 (Flickor födda 2002-03) Rælingen
Skogås HK P11 (pojkar födda 2007) Skogås HK
Skånela IF F16 (Flickor födda 2002-03) Skånela IF
Son HK F14 (flickor födda 2004) Son HK 1
Son HK F14 (flickor födda 2004) Son HK 2
Son HK F16 (Flickor födda 2002-03) Son HK 2
Son HK F16 (Flickor födda 2002-03) Son HK 1
Son HK F19 (Flickor födda 1999 och yngre) Son HK
Staffanstorps HK P09 (Pojkar födda 2009 och senare, minihandboll) Staffanstorps HK
Staffanstorps HK P12 (pojkar födda 2006) Staffanstorps HK
Staffanstorps HK F09 (Flickor födda 2009 och senare, minihandboll) Staffanstorps HK
Staffanstorps HK F10 (Flickor födda 2008) Staffanstorps HK
Staffanstorps HK F11 (flickor födda 2007) Staffanstorps HK
Staffanstorps HK F16 (Flickor födda 2002-03) Staffanstorps HK
Stenungsunds HK P13 (pojkar födda 2005) Stenungsunds HK 2
Stenungsunds HK P13 (pojkar födda 2005) Stenungsunds HK 1
Stenungsunds HK F12 (flickor födda 2006) Stenungsunds HK
Stockholmspolisen IF HF F16 (Flickor födda 2002-03) Stockholmspolisen IF HF
Tindlund IF F12 (flickor födda 2006) Tindlund IF
Torslanda HK P11 (pojkar födda 2007) Torslanda HK Vit
Torslanda HK P11 (pojkar födda 2007) Torslanda HK Blå
Torslanda HK P12 (pojkar födda 2006) Torslanda Hk
Torslanda HK P14 (pojkar födda 2004) Torslanda HK 2
Torslanda HK P14 (pojkar födda 2004) Torslanda HK 1
Torslanda HK P19 (pojkar födda 1999 och yngre) Torslanda HK
Torslanda HK F11 (flickor födda 2007) Torslanda HK 1
Torslanda HK F11 (flickor födda 2007) Torslanda HK 2
Torslanda HK F11 (flickor födda 2007) Torslanda HK 3
Torslanda HK F12 (flickor födda 2006) Torslanda HK Lila
Torslanda HK F12 (flickor födda 2006) Torslanda HK Vit
Torslanda HK F12 (flickor födda 2006) Torslanda HK Röd
Torslanda HK F12 (flickor födda 2006) Torslanda HK Blå
Torslanda HK F16 (Flickor födda 2002-03) Torslanda HK Vit
Torslanda HK F16 (Flickor födda 2002-03) Torslanda HK Svart
Torslanda HK F16 (Flickor födda 2002-03) Torslanda HK Blå
Trelleborg HBK P10 (pojkar födda 2008) Trelleborg HBK
Trelleborg HBK P12 (pojkar födda 2006) Trelleborg HBK
Trelleborg HBK P14 (pojkar födda 2004) Trelleborg HBK
Trelleborg HBK P16 (pojkar födda 2002-03) Trelleborg HBK
Trelleborg HBK F09 (Flickor födda 2009 och senare, minihandboll) Trelleborg HBK
Trelleborg HBK F10 (Flickor födda 2008) Trelleborg HBK
Trelleborg HBK F12 (flickor födda 2006) Trelleborg HBK
Trelleborg HBK F14 (flickor födda 2004) Trelleborg HBK
Trelleborg HBK F16 (Flickor födda 2002-03) Trelleborg HBK
Tune IL F16 (Flickor födda 2002-03) Tune IL
Turku HC P11 (pojkar födda 2007) Turku HC
Turku HC P14 (pojkar födda 2004) Turku HC
Tyresö Handboll F12 (flickor födda 2006) Tyresö Handboll
Täby HBK P19 (pojkar födda 1999 och yngre) Täby HBK
Täby HBK F16 (Flickor födda 2002-03) Täby HBK
Vestby HK P16 (pojkar födda 2002-03) Vestby HK
Vålerenga håndball F13 (flickor födda 2005) Vålerenga håndball 2
Vålerenga håndball F13 (flickor födda 2005) Vålerenga håndball 1
Vålerenga IL P13 (pojkar födda 2005) Vålerenga IL
ÖHK P11 (pojkar födda 2007) ÖHK 3
ÖHK P11 (pojkar födda 2007) ÖHK 2
ÖHK P11 (pojkar födda 2007) ÖHK 1
Önnereds HK P12 (pojkar födda 2006) Önnereds HK 2
Önnereds HK P12 (pojkar födda 2006) Önnereds HK 1
Önnereds HK P12 (pojkar födda 2006) Önnereds HK 3
Örebro SK Ungdom P16 (pojkar födda 2002-03) Örebro SK Ungdom